Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
28. kvě 2011

@evitaa ahojky,kde byla na takové částce? Vy budete postupovat nějaká spec.vyšetření nebo proč ta částka?

mamba555
28. kvě 2011

ahoj dievčata pozdravujem vás všetkych a držim palce každej z vás

evitaa
28. kvě 2011

@valkat Mám nemocné ledviny a beru léky toxické pro plod. Byla jsem u několika doktorů a těhotenství mi víceméně zakázali, takže musíme využít náhradní matky. Proto ta částka. Volala jsem do Zlína a tam chtějí jen 27.000,-, což je trochu rozdíl.

bublenudle
30. kvě 2011

Cau kočky,tak jaké jsou novinky??? trochu to tu vázne 🙂

valkat
30. kvě 2011

Ahoj holky,tak zítra v 9.hodin si jdeme vyzvednout miminka....tak snad s náma budou rádi....... 😉 🙂

elisabet
30. kvě 2011

@valkat no to určitě budou!! a kolik si necháte zavést?? zbydou vám i na zamražení???
@bublenudle to víš, venku je krásně, komu by se chtělo sedět u PC,že?? 😀

gabulenka
30. kvě 2011

@valkat určitě s vámi budou rádi 😉 moc a moc držím pěstičky 😉

zazy
30. kvě 2011

Valkat:moc moc na tebe budu myslet a at se mimiskům u tebe moc líbí.

valkat
31. kvě 2011

Ahoj holky,tak už jsme doma.Dělal mi to Fischer,máme jednu blastocytu a jednu morulu,tak snad se jim bude u nás líbit.Ale jinak nic víc nám nezbylo,nic nemrazíme,prý je to škoda peněz,nebyly tak kvalitní......takže ležím v posteli,manžel kolem mě poletuje a já si hezky odpočívám...... 😉

moniques
31. kvě 2011

@valkat Ahojky, taky jsme měli 1 blastocystu a 1 morulku a taky nám to dělal pan doktor Fischer a teď jsem ve 12. týdnu těhotenství, takže mooooc držím pěsti 🙂

aidule
31. kvě 2011

@valkat Držím palečky i pěsti ať se mimi hezky uhnízdí a vydrží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

valkat
1. čer 2011

@moniques Ahojky,tak doufám,že se dějiny budou opakovat...... 😉 😉

agatice
1. čer 2011

Ahoj holky 🙂 🙂

Valkat- mooooooooooooooooooooooc a moooooooooooc držím palečky, myslím na tebe ať se pěkně zavrtají a jsou z toho dvojčátka 🙂 🙂 .
My odjíždíme s manžou v sobotu na relaxační pobyt do Krkonoš a pak jedu koncem června do Normandie.Musím si vyčistit hlavu. Přiznám se, že snažení nějak pořád oddaluju, mám pocit ,že se mě to už snad ani netýká a tak nějak to vzdávám 😔 😔 .S manžou jsem se pohádala ,protože chtěl jít teď v květnu na minimálku,ale já na to prostě nemám už nervy. Dám si oddych a v září to zase zkusíme.

valkat
2. čer 2011

@agatice ahojky,moc děkuju....nepřeju si nic jiného.Však si odpočiň,přijdeš na jiné myšlenky a pak to půjde samo......

valkat
2. čer 2011

Holky,nemám já pech......začal mě včera bolet zub,od 2.hodin jsem nespala,takže chtě nechtě jsem musela ráno naklusat k zubařce,všechno to na ní vybalit,aby mi náhodou neudělala něco,co by mohlo vadit.Takže tentokrát se se mnou mimoušci fakt nenudí.....ale snad už to bude dobré......

delina81
2. čer 2011

Ahoj, taky jsem si vybrala Repromedu - teda spíš mi ji doporučila doktorka. Tak se k vám přidám. Jsem objednaná na 15.6. a jsem děsně zvědavá, co budeme na první konzultaci probírat. Kdyby tak šlo, aby udělali abrakadabra a byla bych těhotná 😉 .

bublenudle
2. čer 2011

@valkat Myslím na Tebe 😵

valkat
2. čer 2011

@bublenudle beruško,děkuju moc....ta bezmoc je strašná,kdybych pro ten výsledek mohla něco udělat....... ☹

valkat
2. čer 2011

@delina81 ahojky,v Repromedě budeš spokojená,jsou tam strašně hodní,pomůžou vám ale kouzla neumí.....

mufinka0
2. čer 2011

Ahojte holky 🙂 Sice nepřispívám, ale občas čtu 🙂 Nutně jsem potřebovala od koníka oddech 😝 My si užijeme léto a v září bychom chtěli (teď už definitivně) jít na KET. Jsem pořád na bylinkách, tak snad to k něčemu bude 🙂 Už se docela těším, ikdyž strach samozřejmě pořád je 😀 Ale toho se asi už nikdy nezbavím.
Všem nově těhotným posílám velkou gratulku !!! Čekajícím pohodu a trpělivost při čekání na // a těm, co to nevyšlo plno síly do dalšího boje. Ale myslím, že nejdůležitější je odpočinek od toho všeho, hlavně hlava a srdíčko si musí odpočinout...

gabulenka
2. čer 2011

Ahoj holky, zdravím nově příchozí, gratuluju těhulkám a držím palce snažilkám 🙂
@valkat moc vzpomínám a držím pěstičky, máš pravdu, kdyby se tomu dalo nějak víc pomoct viď? 🙂 kdy máš testovat? - a s tím zubem - mě včera vypadla velká plomba z osmičky, tak jdu zítra taky k zubaři 😒 Ale prý mi to jen obrousí, protože mají plno. To je fakt péče za všechny prachy.
Já jdu v pondělí do Repromedy, nepotkám některou z Vás? Zkoušela jsem akupunkturu a nějaké bylinky, výsledkem je to, že jsem dostala měsíčky jaksi divně, tak jdu na kontrolu, jestli u mě není nějaká změna. A příští měsíc bychom zkusili naposledy clostilbegyt a nativní cyklus. Tento měsíc by to stejně nešlo, protože mi manžel odjíždí v neděli pracovně do Ruska a přijede v pátek. Takže nervozita u mě stoupá, budu po dlouhé době tak "dlouho" sama doma a vždycky když někam cestuje mám o něj hrozný strach a pořád kňučím jak mi bude smutno, že se tu budu sama bát atd. No komedie 😀
Jo a něco pro zasmání. Minulý týden jsme vyrazili na kolech na malý výlet. Po pár kilometrech mi kolo podjelo na štěrku, smýklo se a já si o něj odřela nohu - ale vybrala jsem to a nespadla 😉 Ale když jsme se vraceli tak jsem brzdila za manželem a nějak se mi zamotaly nohy a já spadla na zem i s kolem. Takže mám odřený kolena, ruku, loket a naražený rameno, jak malá holka 😀 Manžel se mi směje, že mi na kolo přimontuje ty přídavná pomocná kolečka 😀
@mufinka0 ahojky, vzpomínala jsem na Tebe, jak se máte 🙂 jak píšeš, ten odpočinek celkově je moc důležitý. Taky jsem měla období, kdy jsem na koníka chodila málo, pročítala, ale nepřispívala.

bublenudle
2. čer 2011

V ponděli jdu v 10h do Repromedy...bude tam někdo??? 😉

gabulenka
2. čer 2011

@bublenudle já tam jdu až na třetí hodinu 🙂

kacnov
3. čer 2011

ahoj holky můžu jít mezi vás? byla jsem ve snažilky s clostilem ale ted v uterý mi doktor zjistil PCO a odeslal mě do sanatoria repromeda mám z toho docela strach nevím co mě čeká mám 1 dítě které bylo počato normálně a ted toto-asi to mám z váhy přibrala jsem skoro 50kilo v prvním těhu-těhotenská cukrovka a šlo dolů jen 30 kilo 20 se mě drží jako klíště ☹
chci se vás zeptat jaké to je v repromedě? jsou tam v pohodě? moc vám děkuji za odpověď

aidule
3. čer 2011

@kacnov Vítej mezi náma! Já osobně mám s Repromedou výborné zkušenosti, vlídný a profi přístup...však sama uvidíš 😉 . S clostilem mám taky výbornou zkušenost, vloni v létě nám IVF nevyšlo, na podzim jsem zkusila "jen" clostil a jupíííííííí-pomalu začínáme 30.týden těhotenství 🙂 Termín máme v srpnu, tak snad už bude vše v pořádku a k naší 6-ti leté princezně přibude koncem léta ještě jedna 🙂 . Tatínek už se na babinec moooooc těší 😀 😀 😀 Tak se ničeho neobávej, hlavu vzhůru, vše bude v poho! Hezký víkend a pohodové pořízení v Repromedě!!! 😉

aidule
3. čer 2011

@delina81 Ahoj na koníkovi 🙂 . Souhlasím, že v Repromedě budeš spokojená, teda aspoň já jsem byla 😉 . Ani abraka dabra vždy neskončí šťastným a očekávaným koncem...ale zkusit to člověk má a věřit musí 🙂 ! Tak držím palce a přeji nejen příjemný pocit z 1. návštěvy, ale hlavně, ať vše dopadne podle Tvých představ a přání 😉 .

gabulenka
4. čer 2011

Ahoj holky, tak ať žije depka. Zítra mi manžel na týden odjíždí a nějak těžko to nesu. Pořád bulím, ach jo. Navíc jsem dneska měla hnusný sny, to mi taky moc nepřidalo ☹

gabulenka
5. čer 2011

Tak už jsem sama samotinká, ach jo. Pojedu ke švagrové za dětičkama, tak snad přijdu na jiný myšlenky 😒 Přeji pěknou neděli všem 🙂

kacnov
6. čer 2011

holky prosím vás mám dotaz: zatím sem v repromedě na práškách ale jak to bude dál nevím dr říkala že umělý opl. stojí od 5 do 25000 jak je to s pojištovnou? přispívá něco já mám 211, nebo už je to započítané v té ceně?
nevíte některá kolik stojí IVF?-nevím či je to ten správný název 😒 moc díky za odpovědi 🙂)))

evitaa
6. čer 2011

@kacnov 3 IVF cykly "zdarma" vyjdou kolem 25.000,-.