Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terez80
3. črc 2014

Jee ahoj holky všechny zdravím, tady se to rozjelo.
Vidím, že jsme na tom nějak podobně, máme mražáky a chodíme na KETY, tak snad to někdo prolomí a všechny, jak šňůra jedna po druhé otěhotníme.

aidule
3. črc 2014

@gabulenka To je dobrý nápad, po dovči budeš odpočinutá a snad to klapne 😉 ! Užijte si dovču v pohodě, relaxu a zdraví 🙂 !!!

aidule
3. črc 2014

@zazy Tý jo, snad to bude holčička, když se tak dlouho strojí a nechává na sebe čekat 😀 🙂 ! Tak zítra držím vše, co mám a budeme se tady všechny moc těšit na info o novém přírůstku 😉 🙂 !!!

nelatorka
4. črc 2014

Ahoj holky tak ve středu jsem byla na OPU. Odebrali 27 vajíček a pravděpodobně mám lehký OHSS. Transfer bude až další cyklus. No každopádně mám břicho nafouknutý a je to dost nepříjemné jako bych měla zarazené prdiky 😀 takovej pocit divnej. Máte někdo zkušenosti s tímto? Nevíte kdy to přejde? Díky 😉

gabulenka
4. črc 2014

@aidule dekuji 🙂
@nelatorka tak to je krasa tolik vajicek 😉 Na hyperstimulak pozor. Ja ho mela a to dooost veljej a skoncila jsem ve spitale. Nechci te strasit jen ja to mela extremni. Urcite je normalni, ze se citis nafouklia. Me tenkrat doporucili kdesi pit takovy ty nutridrinky. Ale co poradit ted nevim ☹

nelatorka
4. črc 2014

@gabulenka jujda :( no mám trochu strach, ale snad to brzy přejde 🙂 uvidím pokud se nebudu cítit lépe po víkendu tak skočím do Repr. na kontrolu rači 🙂 mám zavádět 10 dní utrogestan na noc a pak mají dojít měsíčky tak uvidím.

gabulenka
4. črc 2014

@nelatorka určitě to bude ok 😉 ale kdyby ti bylo nějak špatně určitě jdi na kontrolu 😉

nelatorka
4. črc 2014

@gabulenka 😉 jj díky 🙂 jen mě štve že mi dr. nic neřekla teda krom toho, že kdyby mi bylo špatně tak mám dojít 🙂 ale třeba že mám hodně pít atd... mi nikdo neřekl :(

gabulenka
4. črc 2014

@nelatorka mě k tomu tenkrát taky nikdo nic neřekl 😒 Takže to byla jedna z prvnich věcí na který jsem se ptala na konzultaci ohledně ketu

nelatorka
5. črc 2014

Tak už mi je podstatně lépe 🙂 uf jsem si trochu oddychla 😉

nelatorka
8. črc 2014

Tak nakonec máme krásných 6 mražáčků 😵

aidule
11. črc 2014

@nelatorka Tééééda, to jsou ale závratná čísla, to máte založeno na krásný velkochov 😀 😀 😀 . Hodně štěstí při dalším počínání!!!

zazy
12. črc 2014

Ahojky děvčata,tak konečně jsem se dostala k tomu vám napsat.Mala se narodila 4.7,mela 49cm a 3920g.SLA teda císařem.Ovšem jsme stále v nemocnici,protože já mela komplikace,mela jsem prirostly moc.měchýř k děloze,bohužel ri porodu napraskl,takže ho museli síť,dostávám žilné antibiotika a mám vývod na moc.V pondělí me čeká už ultrazvuk tak snad už to bude vše OK zahojene,vytáhnou mi to a já půjdu po 14 dnech domu,je to tu dlouhé,hlavně už bych chtěla byt i s Verunkou,je mi po ni smutno.Tak tahle to u me proběhlo,já si musím vždy všechno vyzrát,ale už je to špatně snad už za mnou a mám vybráno.
Jinak děvčátka tak vám na ty druhé děti budu držet pestcky,pac v repromede dělají zazraky,měli jsme jen jeho vajíčko a kouknete na tu naší Viktorku

nelatorka
13. črc 2014

@aidule moc děkuji snad to vyjde 🙂

nelatorka
13. črc 2014

@zazy jéééje no tak to je tedy dost nepříjemné 😒 no tedy to jsem ani netušila, že se něco takového může stát mazec teda 😕 ale Vitorka za to stála a je krásná holka jedna 😀 přeji ať jsi brzy fit!!!! a jste spolu doma a uživáte si to štěstíčko!! 😉 🙂

aidule
14. črc 2014

@zazy Malá je nádherná, hold Repromeďačka, co na to jiného říct 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 !!! Tobě přeji velmi rychle uzdravení a rekonvalescenci, hlavně už v domácím prodtředí 😉 ! Já si zažila velké komplikace po 1.porodu.....ale to už bude pomalu 10 let, takže jakoby téměř nic 🙂 . Ať už jste brzy spolu a užíváte si ty nádherné, jedinečné a neopakovatelné okamžiky 😉 🙂 🙂 🙂 !!!

terez80
17. črc 2014

@zazy Ahoj moc gratuluji ke krásné holčičce a tobě přeji ať jsi brzo zdravá.
@nelatorka Hodně štěstí toho není nikdy dost, moc vám to přeji
Jinak všem přeji krásné plodné léto.

kelinkanatalka
20. črc 2014

Zdravím Vás všechny 24.7 jdu na první konzultaci do Repromedy strašně se těším.

aidule
24. črc 2014

@kelinkanatalka Zdravím, jak bylo 😉 ???

kelinkanatalka
25. črc 2014

Musím napsat,jak se nám líbilo v Repromedě. Prostředí je fajn,příjemní lidé.Krásně mě vyšel 1.DC,takže dneska ráno jsem šla na krev a přítel na spermio. Myslím si,že se ale málo myslí v Repromedě na chlapy,oni to nemají jednoduché,jen tak se udělat. Přítel říkal,že místnost je v pohodě čístá normální,ale že časopisy jsou ulepené a spíš by mělo být k dispozici video,tak jak třeba v Reprofitu.A co mě ještě zamrzelo,že má dr.Veselý dovolenou a já musím čekat až do 2.9 na výsledky,chtěla jsem jít k jinému dr. ale prý je lepší jít k tomu co jsem byla poprvé.Myslela jsem si,že mě už 10.DC prohlídnout,ať víme na čem jsme.Ale tak zase si říkám vydržela jsem to tak dlouho,vydržím to ještě měsíc.Budu Vás dále informovat.Já jsem takovej porovnávač.Mé známé prošly ruznými centry,jedna byla tady v Repromedě,ale zkušenost špatná hodně peněz,ale žádné výsledky,nakonec Obilňák vyšel,druhé známe zase Obilňák nevyšel,ale za to Reprofit ano,a další známá zase byla jen v Reprofitu a hnedka na poprvé a ta poslední byla v Heliosu a nic a až tady v Repromedě ji pomohly.Každá byla ochotna zaplatit jakoukoliv cenu,já jsem jiná,já co je navíc tak to nebudu chtít.Říkám jsem takovej jinej porovnávač.

nelatorka
26. črc 2014

@terez80 Moc díky v úterý jdu na transfér tak se mi to štěstíčko bude hodit 😵 😉

evulie
31. črc 2014

Ahoj, zbyl mi Puregon 300 IU, 5 balení, celou dobu přechovávána v ledničce, EXP 01/2016, Puregon 50 IU, 3 balení také z lednice EXP 01/2014, 15tablet Prednisonu, a 18tablebt Anopyrinu a 18tablet Estrimaxu.

aidule
1. srp 2014

@nelatorka Zdravím a moc, moc na vás myslím, ať se zadaří 😉 🙂 !!!

nelatorka
4. srp 2014

@aidule moc díky, jsem dnes 6 den a už od včera mě bolí dost prsa atd... tak snad to klaplo 🙂

nelatorka
5. srp 2014

Holky tak dnes 7 den po KET tak jsem to vyzkoušela a jak to dopadlo? 😕

nelatorka
5. srp 2014

No a to mám ještě ke všemu dnes narozeniny takže bez pochyb nejkrásnější dárek....i když je to teprv začátek, ale jsem 😵 myslím na Vás a posílám těhu bacilky :D

nelatorka
7. srp 2014

9 den a sílí :D 😵 v úterý jdu na krev a UTZ....... tak tfuj tfuj holky snad se někdo přidá 🙂

terez80
7. srp 2014

@nelatorka Jéé ahoj to jsou krásný zpráv moc ti to přeji, to je dobře, že vám to vyšlo. Držím pěsti i nadále

terez80
7. srp 2014

@kelinkanatalka Ahoj přeji ať se ti v repro líbí a máš jen příjemné a pozitivní zprávy 🙂

aidule
7. srp 2014

@nelatorka Uauuuu....tak to je opravdu dáreček nad dárečky!!!! Úžasná zprávička, budu moc držet vše, co jde, ať je vše v pořádku, miminko se pohodlně usídlí a po celých 9 měsíců krásně a správně roste 😀 😉 🙂 🙂 🙂 ! Repromedě se opět podařil ten nejrásnější narozeninový dáreček, že jo 😉 ?! Krásně si to užívej a vše NEJ, NEJ, NEJ...však sama víš 😉 🙂 !