Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

marselina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nelatorka
8. dub 2010

Denisa moc gratuluji!!! to je super!! A odpočívej!!!!! Já dnes dostala těhotenskou průkazku jsem ofic těhu 😵 akorát musím odpočívat, protože trošičku ještě špiním a mám pořád po té stimulaci zvětšené vaječníky 😒 a budu celé těhu na neschopence.

denisa76
8. dub 2010

Moc děkuju! Jojo, budu odpočívat, stejně se nemůžu s tím hyperstimulákem moc hýbat, tak tak vyvenčím psa. Jaký jsi měla hcg, pamatuješ si? Mně v nemocnici řekli, že mám 1200, není to hodně?

zazy
8. dub 2010

Ahojky děvčata.Frozi je dobře bříško nebolí,jen sem tam trošku píchne,včera malinko pobolívalo.Jinak hodně pij a bílkoviny papej.To vím,že psaly ženský na koníkovi.Jinak na tebe taky moc myslím,a už aby jsi ty bojovníčky měla v pupíku tak jako já.Jinak těhulky naše moc moc štěstíčka přeji aby nebyly žádné problémy a vše proběhlo,jak má,a doufám,že se k Vám brzy přidám

frozinka
8. dub 2010

Denisko,třeba to budou dvojčátka 🙂

venika86
8. dub 2010

denisa - moc moc gratuluji 🙂 Jinak co vím, tak jedna holčina měla tušim 14. den po ET měla taky hodnotu 1200 přesně a čeká dvojčátka 😉
Jinak moc držím palečky frozince a zazy 😵 😵 😵
marselina - ano všechny jezdíme nebo jsme jezdily 🙂

yes79
8. dub 2010

holky já měla hcg vyšší a čekáme jen jedno 🙂 ono je to různý, každá ženská to má jinak

nelatorka
8. dub 2010

Denisa já jsem měla 14 den HCG přes 800 a čekám dvojčátka, ale jak říká yes každá to má fakt asi jinak.
Ale každopádně to vyloučené není 😀 a taky ze začátku mi bylo vidět na ultrazvuku jen jedno až později se mi ukázalo to druhé
takže prvním ultrazvukům taky moc nevěř bylo to pěkné překvápko 😀

denisa76
8. dub 2010

Moc děkuju za gratulace! Jsem moc zvědavá na ultrazvuk, co nám ukáže. Kdy se na něj chodi?

frozinka
8. dub 2010

Denisko, mně dost bolí břicho, mám ho jak v 5. měsíci, když se hýbám, tak mně v něm píchá, měla jsem teď i trochu teplotu, myslíš, že je to hyperstimulák? Doufám, že to do neděle přežiju a že vůbec bude ET ☹

nelatorka
8. dub 2010

Frozinko pokud tě to do zítřka trochu nepřejde tak zavolej do repromedy nebo jdi na pohotovost máš možná plné břicho vody.
Moc to nepodceňuj! Drž se!! Pokud jsi z Brna tak bych do repromedy i zašla.

denisa76
8. dub 2010

Frozinko, přesně tak, jak říká nelatorka, zavolala bych do Repromedy na to jejich pohotovostní číslo a nebo bych šla na pohotovost, je to možné, že tam něco nehraje. Raději si to nechej zkontrolovat, aby jsi něco nepropásla. Snad to nic není, ale pro jistotu. Držím pěsti!

frozinka
8. dub 2010

Holky, snažím se dovolat na to pohotovostní číslo, ale nikdo to nebere, tak nevím ☹ Fakt se mi to už nezdá. A Deny, ty jsi měla jaké příznaky?

denisa76
8. dub 2010

Já mám velké tvrdé břicho, bolí to a cítím se jako hrozně plná i když se jenom trošku napiju. Jsem nafouklá i nad pupíkem pod hrudním košem. Jestli mám teplotu, to nevím, neměřila jsem se. Voláš na 602 592842?

frozinka
8. dub 2010

Jo, volám už poněkolikáté a nikdo to nebere :( No tak přesně tak se cítím i já a navíc mně v něm hrozně píchá, i jakoby zespodu, tak já nevím, co mám dělat :(

denisa76
8. dub 2010

Pohotovost?

frozinka
8. dub 2010

Tak to bude horší, manža zrovna před chvílí dopil pivo k večeři. Sakra proč to tam nikdo nebere, když to mají jako pohotovost?
A Deny, odsávali ti to zaživa, umrtvili ti to, nebo jak?

denisa76
8. dub 2010

Mně to vůbec neodsávali, musí se to prý vstřebat samo, nemám to až v nejhorším stadiu. Hlavně mám mít klid, necvičit, neběhat, moooooc pít (ale bez kofeinu a bez bublin).

frozinka
8. dub 2010

A co ti s tím teda dělali?

denisa76
8. dub 2010

Nic, jenom se mi na to podívali přes ultrazvuk a vzali mi krev, aby viděli, jestli ji nemám moc hustou. Ono právě záleží na hustotě krve a na tom, kolik té vody v břiše je. Já jí mám prý hodně, ale asi ne dost na odsátí.

fiallinka
8. dub 2010

Zdar ženské, jen tady probíhám...

nicméně holky, u hyperstimuláku jsou velice časté dvojčata, tělo tak mimo jiné reaguje na prudké zvýšení hcg - čím vyšší, tím hůř... o co 🙂? Já jsem to taky zažila...

Deniso, 1200 máš který den? Jestli 14ctý, tak to máš dvojčata tak na 95 procent, vsaď se...

fiallinka
8. dub 2010

A příznaky - bolest, křeče v břiše, průjem, nemohla jsem dýchat, břicho nafouklé...

denisa76
8. dub 2010

15. den

fiallinka
8. dub 2010

Deniso, já jsem teď ve fázi - 14. den po ovu hcg 903, třídenní embrouši... a čekám, co bude... podruhé dvojčata, to by byl asi zázrak... ale podle tabulek to sedí

- nevím jak je to přesně u tebe, ale mrkni tady, najdeš tam skoro všechno: http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...

denisa76
8. dub 2010

No podle tabulek to tak fakt vypadá, tak uvidíme. Já jsem měla pětidenní transfer. Kdy se to pozná?

frozinka
8. dub 2010

Holky, tak já nevím, teď ty křeče zas povolily, i když břicho mám pořád jako balón, možná to bylo z jídla, měli jsme bramboráky. Zítra si asi zajedu aspoň na gyndu, ať mi udělá aspoň UZ, jsem z toho hrozně nervózní :(

denisa76
8. dub 2010

Tak uvidíš, jak Ti bude ráno, dej vědět, jo?

fiallinka
8. dub 2010

Deni, tak jestli jsi měla pětidenní, tak by to dvojčátka nemusely být, tam se to hodně liší. Za týden (pokud půjdeš na ultrazvuk) už to jde vidět, tak držím palce 🙂

Frozinko, já jsem to sváděla na čočkovou polívku, ale třetí den už jsem to fakt nemohla přehlédnout. Hodně pij, i když to nejde...

denisa76
8. dub 2010

Fiallinko, děkuju, taky držím pěsti. Zítra jdu zase k doktorce, tak se na to všechno poptám.

frozinka
8. dub 2010

Fiali, a to jsi měla 3. den po punkci, nebo po ET? A co ti s tím dělali? Ať vím, co mně popř. čeká..