Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nadis.h
5. kvě 2010

Ahoj holky, nepatřím k Vám ale jen chci říct k tomu spermiogramu... Nedá se dělat asi definitivní závěr z jednoho odběru.. My byli prvně na spermiogramu v době kdy přítel hodně kouřil..Pil dosta kafí denně,každý večer se koupe ve vařící vaně a nosí slipy.. Prostě vše špatně proto aby spermijky byly na prd. 🙄 No a výsledek byl "jen" 3% pod normospermie. To byl odběr v květnu...

V říjnu při OPU už nekouřil a při prvním odběru co mělo být k OPU nenašli v laborce jednu jedinou spermii!! Takže fakt šoking. Musel se rychle vrátit byl už na cestě do práce no a na druhý pokus hned po cca 15i - 20i minutách už tam spermijky nějaké na ICSI našli.. Takže do teď nevím zda to bylo skutečně tak že tam nebylo na poprvé nic a na podruhé chvilku po tom už ano?? 😕 Takže to chce fakt aspon 2-3 odběry a pak ať se dělají závěry. 😉

bobiskova
5. kvě 2010

Ahojky holky, dneska jsem byla v repromedě na OPU, mohu mezi vás!
Jak repromedu hodnotíte? Mě někdy dost štvou

providerka
5. kvě 2010

Dobrý večer, také chodím do repromedy. Jak tam hodnotíte úroveň a přístup? cítím ten rozdíl v cenách, třeba dělali příteli rozbor krve na serologii a platili jsme za to něco kolem 2000. Je to normálíní cena, dělali to i vám? Když se ptám jiných holek z jiných center tak říkají, že nic takového neplatili.... tak nevím !

beryk
5. kvě 2010

ahojda holky,

vitám mezi námi bobiska,providerku

já jsem v repromedě mooooooc spokojená,chodím k dr. Hromadové,vždy příjemná a vše vysvětlý

Marti,myslím na tebe a přeji hodně štěstí a určo dej vědět
Zazi zítra kontrola?
Těhule jak se cítíte?
Frozi kdy ty jdeš na kontrolu?

já jsem dnes byla na kontrole štítné žlázy,přece jenom jsem vyfasovala prášky,UTZ krku dobrý, výsledky z krve,jedna hodnota byla trošku vychýlená

nelatorka
6. kvě 2010

Ahojte holčiny,
dnes jsem byla na NT- plus vše je jak má být jsem strašně šťastná. 😵 A už víme že to budou kluci jako buci. 🙂

Vítám Bobisku a providerku. Já osobně jsem byla v repromedě taky spokojená u doky Hromadové i když někdy nemají třeba zrovna svůj den nebo toho mají moc tak se to trochu na chování některých projevý, ale to je asi všude. A ceny nemohu posoudit byla jsem pouze v repromedě ale co jsem slyšela nijak zvlášť se nelyší. Tak hodně štěstí!!!

Jinak všechny moc zdravím a doufám že je vše ok.

beryk
6. kvě 2010

Nelatorko obrovitatatatanánská gratulace 😉 ke klukům,už máte rozmyšlená jména? A co novou fotečku nemáte?

frozinka
6. kvě 2010

Ahojte holky,
vítám nově příchozí..
Nelatorko, to je super, hrozně moc gratuluju!!!
Já se odhodlávám zajet si ke svému dr. na UZ, dnes bych měla být 6+2, tak mně zajímá, jestli už tam může být srdíčko...Navíc mně pořád pobolívá břicho, tak bych to chtěla zkontrolovat, ale bojím se bojím ☹

Jinak musím souhlasit s Nelatorkou a jejím názorem o Repromedě. S dr. Hromadovou jsme byli moc spokojeni a tak celkově nám moc pomohli, tak snad to s námi i všechno dobře dopadne...
Jinak co se týče cen, možná je Repromeda o malinko dražší, než třeba Zlín, ale myslím, že mají lepší přístup...

A co Zazy, Pavča, Venika, Denča, jste v pořádku, holky?

venika86
6. kvě 2010

Ahojenky!!
zatím je všechno OK. Já Vás pořád sleduju a pročítám co je nového. Dnes jdu na kontrolní UZ, tak jsem na našeho prďolku zvědavá. Snad dostanu i fotečku. Jinak je vše v pořádku.
Frozi - to pobolívání je normál. Mě ještě teď někdy bolí, za chvilu si zvykneš, uvidíš.
Určitě pak napíšu, jak jsme dopadli a jestli si to náš Adámek s pohlavím nerozmyslel 😀

nelatorka
6. kvě 2010

Fotečka už tam je akorát trochu rozmazaná šlo to špatně vyfotit.
Jména ještě nevíme je to čerstvé, ale už budeme určitě přemýšlet a taky nakupovat už se strašně těším, už něco málo mám ale oblečky jsem nenakupovala jen zavinovačky a tak.. Ještě by to chtělo spoustu peněz 😀

nelatorka
6. kvě 2010

Jinak moc děkuji. A taky se zachvíli dočkáte utíká to opravdu jak voda. Bylo to krásný na tom ultrazvuku, jak nám ukazoval ručičky, nožičky, a tak šlo vše krásně vidět chtělo se mi úplně brečet.

frozinka
6. kvě 2010

Nelatorko, dívala jsem se na fotečky, jsou překrásní, to musel být zážitek!!! Moc gratuluju 😀 😀

beryk
6. kvě 2010

Nelatorko fotečky,úžasný!!!!!!!!!!!
Veniko at kontrola je v poho 😉 a těšim se na novou fotečku
Frozi myslím na tebe,at na UTZ uvidíš krásně blikat srdíčko 😉
já jedu zítra do repromedy na krev a UTZ,jsem zvědavá jestli už tam bude něco vidět ,budu 18.den po transferu.

frozinka
6. kvě 2010

Ahoj holky, tak srdíčko ještě nemáme, pan doktor říkal, že je ještě brzy, ale prďolka je už asi 5x větší než před týdnem, a není to už gestační váček, ale plodové vejce 😀 Na kontrolu mám jít za 7-10 dní, tak uvidíme.
Zazy, ptala jsem se na ty bolesti břicha, říkal, že je to normální, prý trošku otéká děloha a bývá to hlavně u prvorodiček, a taky se zvětšuje, proto to bolí a píchá. Tak už jsem klidnější.

inach
6. kvě 2010

Ahoj těhulky i snažilky jdu se zase po delší době podívat a pozdravit vás.Pěkně se to tu rozrůstá,repromeda má úspěch.
Veni doky ti dělá pokaždé UTZ?Mě ho dělala jen v 10tt od té doby nic.Už cítíš pohyby?

pavcahola
6. kvě 2010

Ahoj i já se hlásím,máme se dobře,ale ještě líp se budeme mít po pondělku (teda aspon doufám),protože to jdu po čtyřech týdnech na kontrolu.Takže v pondělí vám dám vědět jak jsme dopadly a už i pohlaví snad bychom se mohly dozvedět.
Jinak všechny zdravím. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

venika86
7. kvě 2010

Nelatorko - jsou to krásní bobísci. A hned dva chlapi, to budete mít doma pěknou převahu chlapů 😀
Jinak na kontrole bylo všechno OK. Močový měchýř se nám plní, žaludek je tady v pořádku a už měříme 16 cm 😵 😵
Inach - no ahojky, už jsem si říkala, že ti napíšu, abych věděla co je nové. Čoveče dělají mi ultrazvuk opravdu často. Pan doktor chce mít jisotu. Obrázeček mám, hodím ho sem co chvila.
No nevím, jestli jsou to pohyby, ale něco mi v bříšku škrondá 😀 Myslím, že si tak ještě týden, dva počkám.

denisa76
7. kvě 2010

Ahojky, všechny moc zdravím! Je to úžasný jak jsme tu skoro všechny těhulky, že? Repromeda je fakt asi hodně dobrá, hlavně jejich embryoložka.
Nelatorko, nádherní klučíci!!!
U mě nic nového, na kontrolu jdu v pondělí, tak jsem zvědavá, jak nám prcek zase vyrostl/a. A taky doufám, že konečně už nebudu mít v břiše vodu a budu se moct začít hýbat a cvičit. Naštěstí jsem zatím přibrala jenom 1kg, tak mi ta nečinnost snad moc neublížila. Sledujete některá, kolik přibíráte?

venika86
7. kvě 2010

denisa - jj, tá to sleduju snad každý den 😀
vždycky se hned ráno vážím. Naštěstí jsem zatím nepřibrala ani kilo, takže dobrý. A to si myslím, že se docela cpu. No a toho pohybu taky bůhví jak nemám.

inach
7. kvě 2010

veni to máš dobrý,já jdu k doky ve čtvrtek tak snad mi udělá i UTZ,mimčo jsem naposledy viděla 30.3. to je už pěkná doba.Pohyby ještě necítím,byla bych klidnější kdybych už je cítit začla.Mrknu ti do alba tak snad už tam máš tu novou fotečku.

beryk
7. kvě 2010

Ahooooojda holky tak jsem zpět z Brna
Na UTZ jeden váček,zatím srdíčko nebije,na dalsí UTZ jsem objednaná za 12 dnů,tak se budu modlit ,aby příště na mě srdíčko blikalo a budu ten nejnejnejnejšťasnější ženská pod sluncem Ted mi dr. volala výsledky z krve,vše je jak má být a HCG mám 5452 18 den po transféru, tak mám být v klidu.
Holky nestíhám dočíst jsem z té cesty unavená,jdu se natáhnout páááááááá

zazi kde tě máme,co včera konrola?
Frozi kolikátý týden jsi,mě dr, dnes řekla 5tt a dva dny

frozinka
7. kvě 2010

Ahoj Beryk, gratuluju, já bych měla být 6+3, ale kulihrášek vypadá menší, včera jsem byla na UZ a ještě srdíčko nebylo, pan doktor říkal, že je ještě brzy, tak uvidíme, na kontrolu mám jít za 7-10 dní, to by už mělo být vidět. Taky budu moc šťastná, až bude ťukat, do té doby nebudu mít chvilku klidu...

zazy
7. kvě 2010

Ahojky děvčata,takže já už jsem srdíčko včera viděla,sice to nebylo moc dobře vidět,ale bilo hezky,jinak já jsem 6+6,ale ještě jedu za 14 dní ještě na jeden utz,je to opravdu příjemný pocit,Frozi neboj,za chvíli ho už taky uvidíš Bery a ty samozřejmě taky
Jinak Veni,inach,Denisko a nelatorko Vás ssamozřejmě taky zdravím.
A nelatorko moc gratuluji krásná miminka

beryk
8. kvě 2010

Zazi velililikanánská gratulka k srdíčku 😎

Frozi tak na příští kontrole srdíčko krásně na tebe bude blikat,já už se taky nemůže dočkat

beryk
10. kvě 2010

ahojda holky krásné pondělí 😉

Pavce,Denise držím pěstičky, aby kontrola byla OK 😉

Já jsem měla hnus noc ,přišla migréna 😝

pavcahola
10. kvě 2010

Ahoj tak kontrola dopadla dobře miminka roztou přesně podle toho jak mají,akorát co mě paní doktorka moc nepotěšila tak je že,po 30týdnu už budu muset jíd do nemocnice ☹ tak doufám že dětičky nebudou moc otálet s příchodem na svět. 🙂
Do alba jsem dala jak vypadají jedno je hlavou dolů a druhý sedí.

zazy
10. kvě 2010

Ahojky Pavči moc hezcí broučínkové.
A kde jste vy všechny ostatní děvčata,kde Vás máme????

nelatorka
10. kvě 2010

Ahojky pavčo, řekla ti důvod proč? Myslíš že na tom budu stejně. No ať to nezakřikneš moc brzo taky není dobré. 🙂 A už víš co to bude? jsou krásní?

denisa76
10. kvě 2010

Zazy, gratuluju ke srdíčku!
Frozinko, neboj, příště srdíčko určitě bude.
Pavčo, mimča jsou krásný!
Já jsem na kontrole dopadla dobře, mimčo má skoro 3cm a pořád hýbalo nožkama a ručkama, bylo to úžasný. Za měsíc jdu zase, teď se ještě musím objednat na NT, tak doufám, že to dobře dopadne.

pavcahola
11. kvě 2010

Ahoj nelatorka povídala že kolem toho 30týdne si mě tady nechají z toho důvodu protože čekám dvě a ještě jsou z IVF.Tak nevím jestli po IVF je to těhotenství ještě víc rizikovější než normálně.A aby byly dřív jsem myslela jen to kdyby mě opravdu zavřely do nemocnice,tak abych tam byla aspon s nimi,protože sama bych se asi zbláznila.Ptala jsem se jestli už to jde poznat co to bude a ona říkala že žádnýho camprdlíka nevidí,ale jistější to bude až za 4týdny.A jak ty se máš něco nového?

beryk
11. kvě 2010

Ahojda holky 😎

Pavco krásná fotečka 😉 dva mimískové nádhera

Deni supr,že je vše jak má být😉

Frozi kdy pudeš na kontrolu?