Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
29. srp 2010

@janca72 jj jani já taky pro pláč daleko nechodím 😀 😀 i bez hormonu,ale toto je extrém 😀 😀 😀 ,manža jak mě vidí,že už mám plné oči,tak už se mi směje,prý co zaseee? 😀 😀 😀 a já říkám že níííc a bulíííííííííííííím 😀 😀

mufinka0
29. srp 2010

@janca72 ano ano, pěkně si to s ním zařiď. 🙂 Musí tě rozmazlovat i tak, protože budeš podstupovat IVF a to musí ocenit 🙂 😉 😉 Někdy ti může být zle, někdy něco bolet atd,...tááákže na tebe musí být hodný i tak! 😀

natulaaa
29. srp 2010

holky tak byla sranda,musela jsem zavolat na to píchání CETROTIDE zdravotní sestřičku 😀 ,ona bydlí o pár baráku dál,tak přišla 😀 a ukázala manžovi,jak se to píchá 😨 😨 ,tak v poho noo,manža šel na to kolmo a měl jí ze šikma,tak díky bohu za ní,jinak by to bylo pý do svalu 😨 😨 ,tak ještě že jsme ji zavolali,zíta to prý píchne sám 😵 😵 ,Tak dobrou noc 🙂 😉

frozinka
30. srp 2010

Ahoj holky, po dlouhé době jsem sem zase mrkla a koukám kolik je tu nových lidiček. Držím vám všem pěsti a posílam taky těhu bacily 🙂 Nám se IVF povedlo hned napoprvé a čekáme dvojčátka, kluka a holčičku, jsem teď 23. týden a zatím máme všechno v pořádku, tak snad to i dobře dopadne.

Zazy, moc tě zdravím spolubojovnice 🙂 Jak je? Já jsem už jak velryba :D Všechno už mně bolí, pořád mám nevolnosti a občas zvracím, ale už to nějak do konce doklepu 🙂 Prcci kopou od 19. týdne a je to občas fakt rachot. Teď jsou hlavičkama dolů, zrovna dnes jsem byla na kontrole a dr. mně strašil spontánním porodem, vtipálek :D Jinak gratuluju k holčičče, máte krásné jméno. My jsme vybrali Elišku a Matěje a ty druhé jména (co kdyby) máme Terezu a Štěpána. Co máte na kluka?

Beryk, tak co ty pohyby? Určitě už tě začli kopat, mně dr. uklidňoval, že u prvorodiček to bývá až kolem 22. týdne klidně. A už víš co čekáte? Jinak jsem ráda, že vám to dobře dopadlo, moc jsem na tebe myslela.

Venika, moc držím pěstičky, za měsíc už budeš mamča, to to uteklo, že? Malý bude určitě v pořádku, musíš věřit. A i kdyby byla ta operace nezbytná, tak pak už to bude určitě ok. Dej pak vědět, jak všechno dopadlo, budu na tebe myslet.

Pavčo, dej vědět, hned jak se vrátíte porodnice, držím pěstičky, ať všechno dobře dopadne a prcci jsou šikovní, ať se rozkojíte a jdete brzy domů. Pak mi písni, jak zvládáš dvojky, já jsem strašně zvědavá na sebe, ale musíme se s tím nějak poprat, však ono se všechno během šestinedělí urovná a bude už jen veselo 🙂

Kdoví, co Olafka, jestli se jim podařil KET...
Tak se všechny mějte, snažilky, držte se, určitě vám to klapne, v Repromedě fakt dělají zázraky!!!! Já zas někdy nakouknu 🙂 Zatím papa

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa 😲 😲 Cože?? Jak zešikma?? Já si to píchala před tou sestrou, normálně do kožní řasy na břiše a kolmo...a ona nic neříkala. 😠 😠 Já teda píchala něco jiného, to je pravda, ale i tak...

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa Tak pomóóc,..já nevím jestli si to píchám dobře!!!

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 noo tam je i napsáno,že se sklonem 45 stupnu a manža na mě šel kolmo 😀 😀 😀 ,ona právě řekla,že rovně je to do svalu a kolmo pod kuži 😨 😨

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 noo tam je i napsáno,že se sklonem 45 stupnu a manža na mě šel kolmo 😀 😀 😀 ,ona právě řekla,že rovně je to do svalu a kolmo pod kuži 😨 😨

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 v pohooooooo třeba máš jinou,nemáš tam návod?

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 perem na mě jde kolmo,ale tou injekci se musí jinak 😀 😀 😀 ,ale ona nám to včera vysvětlovala,že záleží na typu injekcí 😉 ,to se spíš zeptej na unice,jak si to píchali

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa Ty jo nevím,...v návodu jsem nic takovýho nečetla...

natulaaa
30. srp 2010

@frozinka no to je kásnéé,si po nás kráásný příklad,děkujem 😵 😵 😵 ,to člověka hodně podpoří 😵 😵

natulaaa
30. srp 2010

Jsem četla o Frozince manžovi a nedočetla jsem to,poňěvadž jsem se rozbečela 😀 😀 ,ach muuj bože 😀

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 Nebréééč,..malá malá...

mufinka0
30. srp 2010

@frozinka Taky děkuji!!! Já jsem v Repromedě zatím moc spokojená 🙂 😉 😉 Tobě přeju, aby byl zbytek tvého těhotenství pohodový, jako doteď. 🙂

natulaaa
30. srp 2010

@frozinka máš podobný vkus jako jáá 😵 😵 ,ten kočá,který sis vybrala se líbí i mě a postýlka taky a ty dvojčátka co tam máš,tak ty ted skládám v puzzlich a ten koš na kolečkách ,ten taky mám vybraný 😵 😵 ,ale pokud by byly dvě,tak asi néé 😀

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 hej to je hroznééé se mnou že? 😀 😀 😀 😀 😀 ,já normálně imrvééére bulím 😀 😀 😀

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 Ale teď se směješ... 😲 😲 😲

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa To se časem vstřebá,..neboj 🙂

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa Já mám dnes 27DC, což jsem vždy dostala MS a teď nic,..ani nešpiním.. ach joooo 😒 😒 Asi budu mít zpoždění. Zrovna když už mám začít píchat! 😀 😀

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa 😝 😝 Tákže jsem viděla i video a je to kolmo,..takže to dělám dobře. Ale ty pokud máš přímo v návodě 45 stupňů, tak to tak dělejte. Já mám jiné injekce,..jen mě zmátlo to vysvětlení tý sestřičky. 😉

natulaaa
30. srp 2010

Jo já ti říkala,záleží jaká je to injekce 😉 .jdu se psem,dneska jsem byla dost na pc a bolí mě oči a hlava,musím se jít provětrat,zatím

natulaaa
30. srp 2010

@mufinka0 ty ale co mě celkem vrtá v hlavě je,že mě vubec nebolí břicho,po 6ti injekcích bych ho měla mít nafouklé nebo by mě měl en vaječník bolet néé,co když nerostou? 😖 😖 😖 ,mě tlačily pvních pár dní a ted nic 😠

janca72
30. srp 2010

Ahojte. Přicházím zase s dotazem 🙂. Já mmt užívám HA a teď nevím, když jdeme 14.9. na konzultaci, jestli ji mám teď přestat brát, kvůli případnému vyšetření. Já totiž bez ní nemám menzes ( tedy já ho nemám ani s ní, ale tělo je celkem hormonálně vyladěné 🙂 🙂 )...menzes jsem dříve dostávala pouze po několika vyvolávacích injekcích.
Četla jsem, že Vám některým HA dokonce nasadili...a jsem teď z toho trochu více mimo 😕 🙂

janca72
30. srp 2010

@natulaaa ahoj. já jsem dnes byla s dcerou nakupovat oblečení a když jsme šly kolem kojeneckého oblečení, měla jsem knedlík v krku a to zatím žádné hormony neužívám 😀 😀 . Rozumím Ti... 😉

natulaaa
30. srp 2010

@janca72 já ti nevím,já brala taky HA 😒 ,ale právě kvuli ivf,asi bych tam raději napsala na ten mail dr. hromadové ,napiš ji co a jak a ona ti určitě odepíše,já ti fáákt nevím 😒 😒 ,a asi už je bereš dlouho co?protože když ho vysadíš,tak dostaneš ms a tím pádem pak budeš čekat až na další ms,kdy ti budou brát kev a všechno se ti prodlouží,fakt nevím 😒

janca72
30. srp 2010

@natulaaa děkuji za radu. Zkusím tedy napsat dotaz. Je totiž dost možné ( po několika zkušenostech), že když přestanu brát HA, že si na ms hodně dlouho počkám...rekord mám i 100 dnů...a to po několika injekcích ☹ ..a kdybych to měla absolvovat zbytečně 😕...

natulaaa
30. srp 2010

@janca72 hmm tak to je sílá 100 dní 😲 ,ak já měla 26 pravidelně 😕

mufinka0
30. srp 2010

@natulaaa Už zas??? 😠 😠 😀 😀 😀 😀 Mě to nebolelo,..jen tlačilo...tak nějak zvláštně. Asi už si to tvoje tělo na to zvyklo. Holky Uničanky to tak taky měly.. Každá jsem jiná,..já jsem zvědavá jak já teď..

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 Neboj,..oni ti cykly upraví 🙂 Určitě si poradí i s tímto problémem 🙂 Ale teda,..pěkně dlouhé cykly jsi měla 😕 😕 Já též mám pravidelnou,..tedy až doteď,..dneska už mělo být aspoň špinění... 😀 Asi to začne v noci. 😀 😀 Je pravda že oni potřebují udělat hormonální profil u MS, takže těžko říct kdy ti ho budou dělat. Jak říká Natulaaa napiš paní doktorce email, to bude nejlepší 🙂

janca72
30. srp 2010

@natulaaa Tak to jsi měla fajn). Já jsem vždy byla hodně hubená a to byl asi ten důvod. Teď už je to lepší..164cm/48kg, ale už se mi ms neupravila. Ale doufám 🙂