Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 rozumím...já bych to ale asi nevydržela...a myslím si a doufám, že obavu mít nemusíte..podaří se to)

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Nevydržela bys to dokdy??? Do 10 dne po ET? To nám doktor říkal že můžeme zkusit poprvé. 🙂 Prý to dřív nemá význam,..ikdyž vím že holkám se to zobrazuje i dřív 🙂 No uvidíme 🙂.... Mám v sobě krásná stádia embryí to ano,..Musí to vyjít 🙂 Já těm mým broučkům věřím, tentokrát mi neodejdou. 😉

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Ty tak o nich hezky mluvíš, úplně mě to pohladilo na dušičce 🙂
A kdy bych si dělala test? V co možná nejbližším termínu...se znám..a znám svou trpělivost a zvědavost 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Musím o nich pěkně mluvit,...oni mě vnímají a chci aby se jim u mě líbilo. 😅 No já vidím jako ten nejbližší možný termín to úterý příští týden 😀 😀 😀 😀 😀 Dostala jsem RapiClear test, ale asi koupím Mamatest, ten bych viděla jako spolehlivější. 😉

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 To máš pravdu, že miminka vnímají...někdy Ti povyprávím, co jsem všechno v těhotenství dělala, aby se Klárince u mě líbilo 😉 🙂 🙂
Úterý je už za týden...bude hezky, příjemně nám ten čas čekání uběhne 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Ty začínáš kdy??? 🙂 jj, příští týden má manžel zrovna dovolenou, takže to uteče 🙂 Doufám,...a moc si přeju aby ta dovolená byla započatá // 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Jani,..musím jít začít vařit oběd na zítřek 🙂 Nebo to dnes neudělám 😀 Měj se pěkně a užij si zbytek tohoto krásného dne 🙂 😵

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Moc Ti přeji tu nejkrásnější dovolenou 😉 🙂
Já od příštího úterý čekám na menzes...tak doufám, že dorazí..už jsem si pročítala "babské" rady, abych nemusela jít na vyvolávačku...jen by se to zase oddálilo... 😒

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Děkuji. Také přeji krásný den 🙂

maudn
21. zář 2010

Ahoj holky, přidávám se mezi Vás. My jsme se nečekaně dozvěděli o velice špatném spermiu a prý je jediná možnost ICSI. Vitamíny sice pan dr. doporučil,ale taky jasně naznačil, že jsou to JEN potravinové doplňky, a že už budeme chtít otěhotnět, tak jedině klinika.

janca72
21. zář 2010

@maudn ahoj.

mufinka0
21. zář 2010

@maudn Ahoj 🙂 Vítám Tě. No to se nám to tu pěkně rozrůstá 🙂 Vůbec ničeho se neboj, v Repromedě Vám k miminku určitě pomůžou 😉 😉

mufinka0
21. zář 2010

@maudn A hele,..ty vitamíny nejsou "jen" potravinové doplňky!!! Můj manžel měl velmi špatný spermiogram, byl sice na operaci s varikokelou a spravilo se mu to jistě i po ní, ale jsme skálopevně přesvědčeni, že mu pomohl i selen a česnek!!!! Řeknu ti to tak, když jsem zjistili špatné spermio, nebyl schopen oplodnění a teď??? Má naprosto výborný spermiogram!!! Určitě tomu přispěla i ta operace, ale na 100% i ty vitaminy. Je tedy taky nekuřák a pije jen málinko,.. 😉 Určitě to do sebe něco má!!! 😵 😵 😵

maudn
21. zář 2010

@mufinka0 no já i když jsem napsala "jen" stejně v to věřim, a koukám se po všem... musím mrknout na ten česnek, nedávno o tom byla reporptáž v tv. Ale obavy a strachy jsou..........

maudn
21. zář 2010

Stejně je ten osud nevyzpytatelný... sedíme v čekárně, očekáváme dobré výsledky, před námi odchází pár slzy v očích, něco zaplatí na pokladně a my naštvaní, že čekáme o hodinu déle, jdeme si přece do dobré výsledky a huráá domů-..... no a huráá se nekonalo

bublenudle
21. zář 2010

Ahoj holky..tak jak se Vám vede??? tak ja jdu zitra do Repro poprvé cvičit Mojžišovku..tak jsem zvědavá 🙂 prostě musím vyzkoušet vše..mám docela depku po těch 2 nevydařených IVF 😒 ještě ,že mám aspon 2 nanučky..ted čekat na měsičky a začit lepit náplasti..a pak doufat..všera jsem zase chodila po obchodech a koukala na mraky oblečku pro mimi a řikala si,co by mu tak slušelo..mám toho už mraky nakoupeného,to jsem blbla při prvním IVF..ale prej to nosí smulu,no a mně určitě..tak jsem to dala vše ke kámošce..at to nemám doma a furt na to nekoukám 😢 ach jo,proč některý lidi házejí miminka k popelnicím a některé ženy by daly vše na světě za takového drobečka a nic..dnes jsem četla,že opět našli chlapečka v babyboxu..pupeční šnuru podvázanou tkaničkou od bot..no co na to říct.....prostě život není uplně spravedlivej..ale já pevně věřím,že i my se dočkáme toho malinkýho vonavoučkýho uzlíčku,a věřím ,že budeme skvělé maminky 🙂 🙂 prostě si musíme počkat..ale občas se ptám sama sebe..Kdy touha po něčem přechází v Zoufalství ???? Mějte se krásně...

bublenudle
21. zář 2010

@mufinka0 pozdravuj mimuška a že vzkazuji at pěkně rostou a nikam už nechodí..u tebe jim bude nejlíííp 😵 😵 😵

inach
22. zář 2010

@venika86 Ahoj Veni jojo budeme mít taky kluka,přípravy jsou šílený,všechno jsem nakoupila před třemi týdny a ted makám o sto šest,všechno peru,žehlím,no je toho opravdu moc,naštěstí už jsem těd dožehlila poslední prádlo pro malýho,takže už snad budu jen odpočívat???Co kabelu už máš nachystanou?Já si ji dnes radši připravila kdyby něco.Jinak jsme oba v pořádku,chodím na cvičení,je to super,hodně se tam človek dozví a hlavně vyskouší dýchání apod.Držíme vám všechny prstíky at vám to všechno dobře dopadne.Snad nebude malej tu operaci potřebovat,bylo by to nejlepší.

inach
22. zář 2010

Mufinka tak vidím,že jsi už byla na ET a ted čekáš na výsledek,je to nejdelších 14 dní.Tak snad ti to v Repro vyjde hned na poprvé.Mě to tam vyšlo na KET a za 4 týdny už budu rodit,snad,obavy jsou celé těhotenství.Držím palce

bublenudle
22. zář 2010

@inach Ahojky...omlouvám se že otraviji,ale čtu že jsi otěhotněla v Repro poKET..nejdřiv samožřejmě gratuluji a chci se zeptat ,kam sis lepila ty náplasti?? víš,všichni mi říkají že po KET je šance menší,mám za sebou 2xivf po sobě v Repro a ted naštěstí 2mrazáčky..poprvé nebylo nic..tak mám strach,že tohle je ještě menší šance...paaa měj se krásně...

mufinka0
22. zář 2010

@inach 🙂 Děkuji. Ano, věřím, že obavy budou celé těhotenství.. Dnes jsem ale byla na stržení nehtu v lokální anestezii.. 😒 Ikdyž mě všichni uklidňují, že to miminkům nemůže ublížit, tak se bojím. 😖 No snad to bude dobré..

mufinka0
22. zář 2010

@bublenudle 🙂 Děkujíí, vyřídím, že teta z Repromedy pozdravuje 😅 😅

mufinka0
22. zář 2010

@maudn jj,..my původně mysleli že česnek je tzv. přírodní antibiotikum, ale dočetli jsme se že má velmi dobrý vliv na plodnost. 😉 A ten selen taky. 🙂 Tak držím pěstičky!!!!!

maudn
22. zář 2010

@mufinka0 mohla bys mi prosím poslat na ten konkrétní česnek odkaz, hledala jsem to právě na internetu a je toho šílené množství druhů

janca72
22. zář 2010

@mufinka0 ahoj. Určitě to bude dobré, neboj se. Žádný doktor by si v dnešní době netroufnul udělat něco ( už jenom kolik je v poslední době žalob na lékaře), co by mohlo ohrozit miminko. Všechno je v pořádku 🙂

mufinka0
22. zář 2010

@janca72 🙂 Pevně věřím že ví co dělá 🙂 Hlavně ví, jak moc si ho přejeme.. 🙂

mufinka0
22. zář 2010

@maudn Druhů česneku??? Můj manža baští denně stroužek česneku,..rozmáčkne ho a polkne. Zapije vodou a aby nebyl cítit tak pak ještě malou skleničku mléka a je to 🙂 Ale mrknu se ti po článku kde je napsáno o té plodnosti.

frozinka
22. zář 2010

@mufinka0: myslím, že maudn myslela, že manžel užíval nějaké kapsle (léky) s obsahem česneku, taky jsem si to myslela 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@frozinka ne ne,...on ho jí přírodní 🙂 Ty látky jsou čerstvé a hlavně o moc účinější 😵 😵 Ale je pravda, že to zvládne málokdo...já to zkoušela aspoň v období chřipek, ale...já jsem to nedala.. Je to dost silné na žaludek a musí se na to navyknout. 🙂 Ale není skoro vůůůbec nemocnej a myslíme že to stojí za to aspoň vyzkoušet. 🙂

frozinka
23. zář 2010

@mufinka0: já česnek třeba vůbec nemůžu, je mi po něm špatně ještě 3 dny 😝