Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
4. lis 2010

@yes79 až tam půjdu příště tak se budu muset rozhlížet jestli se tam s některou nepotkám..... 🙂 ,bylo by to fajn....

lola33
4. lis 2010

@valkat nene neboj se 🙂 ,budeme tu s tebou a budeme tě podporovat a držet palečky!!! 🙂 🙂 🙂

yes79
4. lis 2010

@valkat jj, to by bylo, já se scházím s jednou holčinou taky z Repromedy, padli jsme si do noty, má o týden mladší holčičku, ale potkali jsme se až tady na koníkovi, tam jsme na sebe jen tak pokukovali 🙂

valkat
4. lis 2010

@lola33 jste hodný holky..... 😉

lola33
4. lis 2010

@yes79 Děkuji moc za podporu 🙂 🙂 🙂 ,jsou to přesně ty slovíčka,co mě krásně nabijí a mám chuť do dalšího boje a když vidím,jakou máš krásňoučkou holčičku,tak mi je hned líp,děkujíííí 🙂 🙂 🙂

valkat
4. lis 2010

@yes79 no uvidím příště,včera jsem se tam potkala s kámoškou ze stejnýho města jako jsem já....aniž bysme o tom věděli,že tam jdeme...

lola33
4. lis 2010

@valkat neboj určitě si tu napíšeme kdy tam která půjdeme,budeme tu všichni chodit často na kontroly,my už jsme tam s manžílkem jako doma v lednu to bude rok,co jsme tam začali chodit 😉

yes79
4. lis 2010

@lola33 nemáš vůbec za co, když sem byla já v tvé situaci, tak sem tuhle podporu taky potřebovala, je fakt prima, že existují tyhle stránky a tahle diskuze, člověk si tu může postěžovat, popovídat, poradit se a tak

valkat
4. lis 2010

@lola33 super,já jdu někdy v týdnu na krev,podle mens..ale pak až půjdeme pro výsledky tak už snad některou z vás potkám..... 🙂

lola33
4. lis 2010

@yes79 přesně tak,jsem moc ráda,že jsem sem zabloudila 🙂 🙂 🙂 ,manžílek už kolikrát bručí,že si s ním nepovídám a pořád sedím u netu a diskutuju tu 🙂 🙂 🙂 ,prostě chlapi,to nepochopí 😵

valkat
4. lis 2010

@yes79 ,lola33 taky jsem ráda že jsem to tady našla!!!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
4. lis 2010

@valkat já jdu až někdy v prosinci na UTZ kontrolu a domluvit se co a jak dál 🙂 .Holky měly jste tu někdo krátký protokol nebo také jako já jen ten dlouhý 😝 ??? Děkuji 🙂

valkat
4. lis 2010

@lola33 taky včera,,,co si tam pořád píšeš.... 😀 😀

yes79
4. lis 2010

@lola33 já to nejdřív ani manžovi neříkala, že sem chodím, bylo mi to trapný, jako kdybych to nechtěla probírat s ním, ale ženský jsou prostě ženský, chlapy si taky musej poklábosit mezi sebou 🙂

yes79
4. lis 2010

@lola33 já měla krátký 🙂

lola33
4. lis 2010

@yes79 přesně tak,je lepší to tu probrat,než něco dusit v sobě a nemít to komu říct 🙂 🙂 🙂

lola33
4. lis 2010

@yes79 ten bych taky teď brala,ale bohužel si asi nevyberu,žáleží na paní doktorce 🙂 🙂 🙂 ,nechám se překvapit,už zase přemýšlím moc dopředu 😉 ,děkuji

yes79
4. lis 2010

@lola33 to vůbec neřeš, člověk probírá všechny možný varianty a možnosti dopředu, my ještě neměli ani ET a už jsme probírali co jako budem dělat s dvojčatama, kdyby se chytli 😀 😀 😀

valkat
4. lis 2010

Holky,tak se hezky vychrupkejte.....jsem ráda že vtom nejsem sama a mám o tom s kým mluvit...tak pááá 😉

yes79
4. lis 2010

@valkat taky dobrou noc, za chvíli se překulím k tv a pak asi do pelechu 🙂

lola33
4. lis 2010

@yes79 děkuji,přeji hezký večer 🙂

lola33
4. lis 2010

@valkat Také přeji krásný ničím nerušený večer 🙂 🙂 🙂

yes79
4. lis 2010

@lola33 tobě taky, hezký večer a dobrou noc 🙂

mamba555
5. lis 2010

no ahojte dievčatá ako ja to nechápu ked som tu ja tak nikto tu neni prečo?alebo aspon nevidim jestli mi niekto napisal na plochu hm čo treba robit hm aby som videl ačo si pišeme ked tu niekto je?

frozinka
5. lis 2010

@paja1: ahojky, taky si myslím, že jsi testovala moc brzy, já měla sotva viditelnýho ducha a po limitu 11. den a den na to už //, takže určitě ještě počkej a nevzdávej to, vím, že je to těžké, taky jsem šílela a vidíš, čekáme dvojčátka...
@lola33: mrzí mně, že to nevyšlo, ale v lednu to určitě klapne, budu ti držet pěsti...
@bublenudle: už jsi testovala? jak to dopadlo? myslím na tebe 🙂
@mufinka0: zdravím tě, už víš nějaké výsledky, přišlo se na něco? a co je s Jančou? nedopadlo jí to, že už sem nechodí? vím že si píšete na FB, tak jí pozdravuj a jestli to neklaplo, tak že mně to mrzí....
@nelatorka: už se ti to pomalu krátí na ten KET, kolik si necháš dát zmrzlinek?
@yes79: ahojky, teď jsem ti koukla do albíčka, Martinka je moc krásná, ale strašně to letí, to ani není možný, že už má skoro půl roku...jak si to užíváš mamino? 🙂
@zazy a @beryk: holky, jak se vede? už to máme za pár, teda aspoň já doufám, už nemůžu ani spát a celý den proležím, jsem strašně unavená...dneska v noci jsem myslela, že už pojedem, hrozně mně bolelo břicho, ale naštěstí se to uklidnilo...tak se modlím, aby už byl prosinec a doufám, že tak v půlce nejpozději mně odřežou a budu už mít prcky u sebe, nemůžu se už dočkat...
@mamba555: ahoj, zkus pravidelně obnovovat stránku....

paja1
5. lis 2010

@yes79 Uvidíme.Každopádně ti já u určitě všich co to potřebujeme děkujeme za potporu.

paja1
5. lis 2010

@frozinka To je pěkné slyšet hodně holek co měli test negativní.Asi je to i tím,že opravdu jsem toho tolik už prodělala,že si myslím,že mám oravdu.,a to se těžko ještě potom testování vymlouvá.Jse fakt super holky v podporování.Test jse dělala vlastně naposledy ve středu večer.A už pak ne. a ani nebudu.Nechám to na tu kontrolu v uterý jdu.Vlastně transf.jsem měla 27.10.odpoledne.POkud jsem ti to psala tak promin je tu hodně informací a více diskuzí.Díky ti. 🙂

bublenudle
5. lis 2010

@frozinka Ahojky zlati,ne ne,netestovala...až 14tý den,sem to slibila mimuškám,tak musím vydržet...v uterýýýýý 😵 😵

yes79
5. lis 2010

@frozinka ahoj, no letí to přímo strašně, hrozně rychle ty dětičky rostou, ale je to krásný, vidět každý den, jak dělá pokroky, taky už budem začínat s příkrmama, včera se kamarádce narodila holčička, hned mi posílala fotku, no to už ani není pravda, že ta naše princezna byla takhle malinkatá 🙂

@paja1 ta podpora je si myslím důležitá a je jedno, jestli ode mě, nebo od někoho jiného, jsou to hrozný nervy a člověk to potřebuje dostat ven ze sebe

lola33
5. lis 2010

@frozinka Děkuji moc,jsi zlatíčko,taky doufám,že v lednu se zadaří,už nějak docházejí penízky 🙂 ,měj se moc krásně 🙂