Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paja1
21. únor 2011

@nelatorka věřím,že už jste za vodou a čekají tě už jen ty radostné zprávičky.držte se a dávej na sebe pozor. 🙂

mufinka0
21. únor 2011

@lola33 🙂 Uvažuješ stejně jako já 😀 😀 Taky bych to viděla na ty 3 dny doma a pak tradá mezi lidi 😝 A taky jsem tajně doufala, že by to vyšlo přes víkend a o to dýl doma.. 😀 😀 Kolikátý den se zavádí při KETu embryjka???

nelatorka
21. únor 2011

@mufinka0
@lola33 holky určitě zůstaňte alespoň 3-4 dny doma v klidu. Já jsem šla na KET v pátek potom so, ne, po, út jsem byla doma a pak jsem šla normálně do práce, ale jen proto, že pracuji v kanceláři a jsem vklidu. A potom jak mi to doky z krve potvrdila těhu tak jsem si řekla rači o neschopenku. Takže taky záleží co máte za zaměstnání, protože nějaké větší lítání atd.. asi není moc dobré tělo potřebuje čas a klid. 🙂 😉

nelatorka
21. únor 2011

@mufinka0 asi tak 15-20 den.

nelatorka
21. únor 2011

@paja1 děkuji moc jsi hodná snad už jo 🙂 A co ty jak se daří? Jak pokračujete?

lola33
22. únor 2011

@valkat Také se už těším,až Ti skončí klidový režim,hned vyrazíme,ju???

lola33
22. únor 2011

@mufinka0 😉 😉 😉 ,mě je také zaváděly tuším vždy 15 den cyklu 🙂

lola33
22. únor 2011

@nelatorka ahojky,jasně už budu opatrnější,i když zajímavé je,že po prvním IVF jsem neležela ani den a zadařilo se /i když jen na chvilku/,po KETECH jsem byla doma 14dní a poctivě ležela a nic,tak teď si to zkombinuju a snad se zadaří!!!
A co nevolnosti? Už je líp?Těším se,že bude nějaký ten srazík a že se potkáme 😉 😉 😉

valkat
22. únor 2011

@lola33 no jasně,hned jak budeme vědět jak na tom jsme....hurá do ulic..... 🙂 už se možná těším i do práce,doma mám spousty času a hned mě znepokojí každé píchnutí....v práci mi to rychleji uteče a dřív se dočkám.... 🙂

nelatorka
22. únor 2011

@lola33 Děkuji jo jde to ,i když ještě to pořád není ono. Ale je dobré, že tentokrát nezvracím. 😝 🙂 Ano už se těším až bude teploučko a bude mi líp pak někam vyrazíme těším se 🙂 😉

lola33
22. únor 2011

@valkat také se těším 🙂 🙂 🙂 ,mě to opravdu mezi lidma líp utíkalo,doma mě to bavilo možná první den,pak už ani knížka ani CD ani DVD,jsem hrozná....
kolem mě jsou všichni nachlazení,každej na mě prská,manža celou noc,ach jo,doufám,že už mám imunitu zpět a nic nelapnu.... ☹

lola33
22. únor 2011

@nelatorka Tak to je fajn,teď už to bude utíkat,počkej a za pár nám budeš hlásit miminečko 😉 ,jojo sluníčko už chybí u nás bylo ráno -15 stupnů jsem myslela,že nedojdu k busu 😝 ,pak zajdeme na kávičku a pokecáme všichni,se už těším 🙂 🙂 🙂

valkat
22. únor 2011

@lola33 přesně tak,už jsem asi odpočatá až až,jen se bojím aby mě někdo nenaprskal....jj doma se to moc vleče....musíš mít vitamíny a v noci nejlíp roušku... 🙂 🙂

lola33
22. únor 2011

@valkat no právě teď řádí chřipky jak blázen, to tu vidím,pořád fronty....,musíš dávat na sebe pozor,je Vás už víc,nezapomeň 😉 .Jojo dobrý nápad,rouška bude ideální 🙂 🙂

valkat
22. únor 2011

@lola33 tak že bych si ji pořídila i do práce? 🙂 🙂 🙂

lola33
22. únor 2011

@valkat no jasně,akorát se přez ně docela blbě dýchá,po delší době se mě navaluje 😝

valkat
22. únor 2011

@lola33 by si asi ťukali na čelo..... 🙂 🙂

lola33
22. únor 2011

@valkat to jo,ale pamatuju si,jak kdysi strašili s tou prasečí chřipkou,tak je všichni kupovali ve velkém a my jsme je měli málem také nosit 😝 😝 😝

lola33
23. únor 2011

@valkat Ahojky tak jak? Už jsi dnes v práci,nebo až zítra??? 🙂 🙂 🙂 .

valkat
23. únor 2011

@lola33 ahojky,dneska naposledy leharko doma,zítra jedu na to školení a v pátek už jdu do práce....a týden bude za mnou.... 🙂

lola33
23. únor 2011

@valkat tak hezky odpočívej a zítra na sebe dávej pozor 😉

gabulenka
23. únor 2011

@valkat jen tak dál 🙂 ale dávej na sebe pozor 😉
@nelatorka určo bude vše tak jak má, je fajn, že nezvracíš 😀
Holky, neznáte nějakého dobrého gynekologa/gynekoložku v Brně?

nelatorka
23. únor 2011

@gabulenka děkuji. Ano já znám chodím k dr. Huvarové je to výborná doktorka, ale někdy taková náladová, ale to se dá přežít. Nejsem u ní dlouho, ale mám na ní opravdu jen samou chválu, ale její chování někdy 😝 😝 i když ke mě se chová vždycky dobře protože jí dělá sestřičku moje skorošvagrová 🙂 😉 a ta mi to právě říkala 🙂 , ale jako doktorka je fakt moc dobrá.

valkat
23. únor 2011

@lola33 neboj pojedu opatrně....ve třech až musím dávat bacha!! 🙂 🙂 🙂

olafka
23. únor 2011

Po delší odmlce Vás všechny mocinky pozdravuji.Vítám mezi námi nově příchozí a i ty staré známe.Co u mě nového?Tak tedy popořádku.Od 2.2.nám pan doktor nasadil Decapeptyl 0.1mg,který jsem dnešním dnem dopíchala,a po kontrole opět nafasovala dalších 7 injekcí.Byla mi změřena sliznice a po telef.domluvě mojeho pana doktora s Repromedou jsem dofasovala stimulační injekce pod názvem Puregon 300.Začínáme na 300 jednotkach,v pondělí 28.2.kontrola ultrazvukem a pak se uvidí...říkal dr.že je spokojený,že to vypadá líp,jak minule a,že to musí už tentokrát vyjít...Moc se nám ulevilo,že to úspěšně pokračuje a že máme velkou naději.Počítám tak kolem poloviny března na IVF???Pokud půjde vše o.k.A co jinak vy ostatní?Jak se má moje milá Nelatorka,Lola,Valkat,Beryk a ty ostatní?Zatím se mějte moc fajn,ozvěte se a věřte,že ten letošní rok je opravdu jen a jen náááššš.Pa Olafka.

valkat
23. únor 2011

@olafka ahojky,tak to jsou super zprávy,to víš že letos to fakt vyjde...jinak za sebe,mám za sebou IVF s min.stimulací,jsem 4.den po ET takže já jsem ve stavu čekání,měli jsme jedno prý krásný embryjko,ale v den transferu se nám ještě rozdělilo,takže kdyby to vyšlo,tak by mohly být dvojčátka...... 🙂 🙂

paja1
23. únor 2011

@valkat Myslím na tebe a držím pěsti. 🙂

mufinka0
23. únor 2011

Ahoj holky..můj dubnový KET se odkládá,..tak o měsíc později... 😒 Musím na vytržení nosní mandle, která mi tam asi zůstala z dětství. Páč teď v dospělosti už tam nemá co dělat... 😕 Ale nezmizela sama, tak mi ji musí vytrhnout. Takže budu mít víc času se pořádně připravit a pročistit si tělo. 🙂 🙂 Nemáte s tím v dospělosti některá zkušenosti??

Mějte se, zítra se ozvu. 😉 😉

paja1
23. únor 2011

Holky musím Vás dočíst,všem co se chystate na opu,transfér držím pěsti a co čekáte na // tak at je tam máte a pořádně tlustý.tfuj,tfuj,tfuj. 🙂 🙂 🙂

valkat
24. únor 2011

@paja1 jsi zlatínko,to čekání je hrozný ,musím se něčím zabavit a proto už jdu opatrně do práce..... 😉