Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

inach
25. led 2010

ty ráda vtipkuješ,co?No bosky by se mi moc nechtělo. 😀 Jinak budou taky červený.Tak myslím že se poznáme

inach
25. led 2010

Já byla v caru v pátek ale měla jsem sliznici jen 6,3 tak mi přidal náplasti ted beru Estrahexal 100 po 6 náplastích,co bereš ty a ke komu chodíš?

venika86
25. led 2010

jojo, jsem takový vtipálek 😉
Já chodím k paní doktorce Hromadové. Beru taky Estrahexal už od 1.DC. Lepím si dvě a měním každý 4. den.

inach
25. led 2010

Já k ní taky chodila ale ted chodím k Fišerovi.To máš dobrý jen dvě to já jsem samá nálepka.Máš po tom nějaké příznaky?

venika86
25. led 2010

chudáku, to nezávidím. I ty dvě jsou mi nepříjemný. Jojo, bývá mi někdy nevolno od žaludku a motá se mi dost hlava. Snažím se hodně pít. Ze začátku to bylo horší, ale teď se to lepší. A kde všude to máš nalepený? Neumím si to ani představit 😒

inach
25. led 2010

na stehnách,břichu a zatku,mám pocit že si to blbě lepím nebo co,příznaky žádný nemám akorát mě začly bolet bradavky a to až po 10 dnech užívání

venika86
25. led 2010

Jo, ty bradavky, to mám taky. Akorát mě nebolí, ale strašně svědí. Určitě to nelepíš blbě, jen na to každý reaguje jinak.

venika86
25. led 2010

Inach - můžu se zaptat, jak dlouho se snažíš?? Psala jsi, že jsi musela doktory přemlouvat, aby tě poslali před osmi roky na IVF. To už čekáte tak dlouho??

pavcahola
25. led 2010

Ahoj inach já byla v pátek taky v repromedě možná jsme se viděli v kolik jsi tam byla?

inach
25. led 2010

ahoj pavca neviděli jsme se tam,protože když jsem tam došla čekal mě doktor na recepci a nikoho jinýho jsem tam nepotkala jen sestru a recepční,byla jsem tam ve dvě.Ty chodiš ke komu?

inach
25. led 2010

venika v 18 letech jsem měla mimoděložní těh. a vzaly mi vejcovod,pak jsem se začla snažit a pořád to nešlo tak jsem to začla řešit s doky,ten mi řek at si měřím baz.teplotu a když za rok a půl neotěhotním tak půjdu na laparoskopii aby zjistili,jestli mám vejcovod co mi zbyl průchozí.Po roce jsem přišla do nemocnice pro velké bolesti v podbříšku,zjistili,že mám cystu a že mi ji laparoskopicky odstraní,tak jsem jim řekla at se zrovna podívají jestli je ten vejcovod průchzí.Doky říkal,že je to ještě brzo aby se dívali ale já na tom trvala,přesně jsem jim řekla-když už se ve mě budete hrabat tak se podívejte nebudete se ve mě za tři měsíce hrabat znovu.Udělala jsem dobře,zjsitili,že byl neprůchodný a tak ho tak nějak zprůchodnili,byl už moc slepený.Možná kdyby se podívali hned když mi brali ten první nemusel být ten druhý tak poničen.Do centra mě doky poslala ve 22 letech.1IVF se podařilo ale skončilo potratem v8tt pak KET to se neuchytlo,pak jsme to chtěli zkusit zase sami měla jsem zas mimoděložní a za čas jsme se rozešli.Tak jsem to neřešila už jsem toho měla dost,rozhodla jsem se že to budu řešit až budu vdaná.S mým manželem jsem dva roky,brali jsme se v červnu a začli chodit do caru,proto ta dlouhá doba od 1 IVF

venika86
25. led 2010

Inach - taky jsi toho měla hodně, to mě mrzí ☹ Věřím, že se na tebe konečně usměje štěstí. Budeme to všechno prožívat spolu a podporovat se 😉

inach
25. led 2010

To by bylo super kdyby nám to vyšlo a rodily by jsme zároveň!Toto bylo tvoje první IVF? Jak dlouho se snažíš? A proč jdeš do IVF?

venika86
25. led 2010

inach - já už mám jedno IVF za sebou, bohužel neúspěšné. Teď jdu na první KET.
V podstatě se už dva roky snažíme o mimčo a stále nic. Pak jsme šli do Caru a tam mi zjistili anovulaci - to už jsem měla v podstatě potvrzené od své gyndařky a manžel má špatný spermiogram. Nebylo na co čekat, takže jsem se do toho pustili. Koncem listopadu jsem měla první ET a teď to zkoušíme znvou, snad budeme mít více štěstí.
To by bylo opravdu perfektní 😵

inach
25. led 2010

Tak hlavně že vědí příčinu a můžete to řešit.Kolik jsi měla vajíček a kolik se vám oplodnilo?Ty jsi šla jen na IVF ne na ICSI?Většinou to doporučují když je špatný spermiogram

venika86
25. led 2010

jj, bylo to ICSI. Vajíček bylo celkem hodně nějak přes 30. Oplodněno bylo 23 a do nejlepšího stádia se jich dostalo 7. Dvě mi transférovali a 5 jich mám zamražených.

minka051
25. led 2010

venika super úrodička. Ja mám 12 embryí uvidím kolko ich vydrí do štvrtku vtedy mám ET.

inach
25. led 2010

Ty jo to jsi jich teda něla opravdu hodně!Ja před 6 lety 16 z toho zbylo 6,teď 12 nebo 13 zbylo jich 8, 2 zavedli,doporučili zmrazit 2,že ostatní nejsou tak kvalitní ale nechala jsem je zmrazit všechny.Kolik tě stálo zmražení?

inach
25. led 2010

minka držím pěstičky ať jich vydrží co nejvíc a hlavně ať ti to vyjde na poprvé a nemusíš tím procházet dál.

minka051
25. led 2010

inach dík dúfam že to tak bude.

venika86
25. led 2010

nějakých 5000 myslím. už si to ani nepamatuju přesně.
minka - taky držím pěstičky. Určitě jsou to bojovníčci 😉

inach
25. led 2010

Tak holky pa zas se tu zítra setkáme a jestli se tu neukážu tak s tebou venika ve středu v repromedě.papa

venika86
25. led 2010

Jasan, hezký zbytek dne, děvčata 🙂

zazy
25. led 2010

No já se dneska taky přemlouvala,at si ji už píchnu.Modřinka se mi také udělala.Chtěla jsem sse zeptat,jestli když vás bolelo bříško více,jestli jste si vzali něco na bolest.A jště jednu otázky.Když si to píchám,zabodnete tu jehličku celou do břicha nebo jen kousek,chci se ujistit,že to píchám správně.Díky za odpovědi.Všem držím pěstičky.

inach
25. led 2010

zazy mě bříško bolelo jen trošku,tak nevím.Jehličku jsem zabodla celou,tak mi to ukazovala sestra v CARU,byla to jen krátká jehlička.Měla jsem to ve formě tužky.Píchání injekcí prožívá každý jinak,nakonec si docela zvykneš ale budeš štastná až to budeš mít za sebou.Taky mi ta první trvala.Já si to píchala sama od někoho jinýho bych měla strach.Někomu to třeba píchá manžel,každá máme jiný potřeby.

artus
26. led 2010

zdravím vás všechny holčičky!!!!!
chtěla jsem se zeptat, kdy že se má pít ta kontryhel? a kčemu všemu je dobrá?

venika86
26. led 2010

artus - já ho teď piju. Má se pít od 1DC do ovulace, ale pokaždé je to napsané jinak. Je to dobré na růst sliznice a celkově na spodek.

artus
26. led 2010

včera byl zakoupen a rovnou ho piju. kolik ho mám za den do sebe dostat

venika86
26. led 2010

měl by se pít jeden ráno a jeden večer

zazy
26. led 2010

Děvčata a ten kontryhel ten si můžu koupit i já když stimuluji ho můžu pít??