Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
21. dub 2010

Ahojky. Tak Frozinko jak? Jsem taky napnutá jak kšandy.
Jinak nám se vede dobře 🙂 v pátek mám poradnu, tak uvidíme, co s náma bude pan doktor dělat.
NT testy nám vyšly skvěle, to je hlavní.

nelatorka
21. dub 2010

Ahoj Denisa a Zazy mě je celkem dobře až na to pálení žáhy to mě docela fakt zlobí jo a taky mě teť dost bolela hlava asi migréna nebo co. Jinak bříško roste na kontrolu jdu příští týden ve čtvrtek tak snad je vše ok už jsem fakt prcky dlouho neviděla.
Denisa taky mi bývalo tak špatně, ale nezvracela jsem do 3 měs. tě to přejde neboj. 😉
Zazy jinak velká gratulace k mimču 😵

Frozinka tak jak je? dělala jsi dnes testík?

nelatorka
21. dub 2010

Venika gratuluji k dobrým testíkům. Kamarádka mi říkala, že když si vezmu na NT vyš. CD tak mi to mimčo nahrají víš o tom něco ? Taky to máš?

venika86
21. dub 2010

nelatorka - děkujeme. My jsme měli možnost nechat si nahrát DVD za 500Kč. Ale někde to dělají až v tom 20. týdnu, kdy se na tyhle testy chodí ještě jednou, ale už je hradí pojišťovna. Každopádně, za zkoušku nic nedáš. A kdy tam jdeš?

frozinka
21. dub 2010

Ahoj holky, tak abych to nezakřikla, klepu na všechno dřevěné kolem sebe, a bojím se to i napsat, je to zatím dobré. Ráno jsem si udělala test a jsou tam // 😅 😅 Moc děkuju za podporu, je to teprve začátek, ale snad se nám bude dařit dobře. Budu teď testovat každé ráno, ta druhá čárka je o trochu slabší, než ta první, tak snad bude sílit, jsem teprve 10. den po ET. Ale je krásně viditelná. Testovali jsme s manželem ve tři ráno, protože se mi už strašně chtělo na záchod, jako ostatně každou noc. Nemohli jsme pak radostí ani usnout a navíc se mi udělalo špatně od žaludku a dostala jsem pekelný hlad 😀 Zvracet zatím nezvracím, spíš se mi tak různě nadavuje, točí s emi hlava a jsem taková malátná.

Zazy, krásné HCG, gratuluju!! A to jsi byla v Repru, nebo u své doktorky? Já budu do Repra volat asi až v pondělí, přece jen jsem 14. den až v neděli.

Denisko, mám to v noci tak nějak jak ty, nemůžu moc ani spát, furt se budím, potím, mám hlad, chce se mi na wc, nebo se mi nadavuje, ale všechno vydržím, hlavně ať je embroušek (embroušci? ) v pořádku.

Veniko, gratulu k těm testům!!!!!!

Peťulko a jedeš tedy na kontrolu? Jinak mně to moc mrzí, vím jak ti je, včera jsem se z toho špinění úplně složila, jak mně to vyděsilo ☹ ☹

Olafko, jak je?

Beryk a co ty, jak se cítíš?

Ještě jsem se chtěla holky zeptat, jestli vás taky bolí nebo bolelo břicho jak kdyby měla přijít mrcha i když jste měly //? Mně furt tak pobolívá pravý vaječník, docela se toho bojím, nevím co to má znamenat, jestli je to třeba následek toho hyperstimuláku, protože jsem ho teda měla hodně hodně zvětšený a strašně mně bolel...Co myslíte?

zazy
21. dub 2010

i já gratuluji k tesíku.Veni nebo Deni,taky Vás ze začátku píchalo v bříšku.Mě dneska píchá už od rána na lené straně,néé v tahu ale vždycky mě tam hodně rejpne,myslíte,že se ještě mimisci zavrtávají???
Jinak zítra jedu do Repromedy na krev a ultrazvuk,včera jsem byla u své gyn.
Tak jim o tom píchání rovnou řeknu,at vím.
Jinak Frozi,já to prostě věděla,že se to povede,uvidíš.Ale pokud můžu poradit,testni vždy ob den,tak lépe uvidíš,jak čárka zesílila,ale samozřejmě je to na tobě.

frozinka
21. dub 2010

Zazy, dík. Mně taky dost píchá v břichu a nejhorší je zakašlat nebo kýchnout, ale píchá mně spíš na pravé straně a tlačí mně tam i ten vaječník... Jo a kdy sis volala do Repromedy a za jak dlouho tě vzali na ten zítřejší UZ a krev?

venika86
21. dub 2010

frozinko - tak to je paráda, tušila jsem, že to dopadne dobře 😵
To, že je čárka slabší je normální, toho se neboj. Bolení bříška jsem měla taky. Ještě teď mě pobolívá, protože se všechno zvětšuje a dělá se tam místečko pro mimčo 🙂
Přesně jak píše Zazy, je lepší dělat to ob den. Ale chápu, že se chceš ujistit, že se to štěstí nikam neztratilo 🙂

zazy
21. dub 2010

Frozinko do repromedy jsem volala dneska a zítra už mám přijet,zavolal bych tam už včera,to jsem měla 14 den po ET a ono se myslím,tak má regulérně testovat.Ale možná se může i dřív,však to vyzkoučej tam už zavolat třeba dneska.Zase vím,že některé holky na jiných diskuzích volali do caru,hned jak zjistili,že tam mají 2 čárky a něeměli jestě 14 dní,tak myslím,že to záleží na tobě a stačí se na to jen zeptat..
Dej pak vědět.

beryk
21. dub 2010

Frozi to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Věřím,že 🙂 pak se nemohlo usnout.

Petulko vím je to šílený záhul na psychiku a jak to moc u srdčka bolí,kyž přide ta mrcha a naděje je vuč. Posílám sílu a at se co nejdříve zadaří

Zazy obrovitánská gratulka ,550 HCG je nádhera 😎 😎 😎

Veni paráda,že ti testy vyšly skvěle

Deni,Nelatorko at je vám dobře

Mimka dekujem za povzbuzení

Olafko jak se cítíš ty,kdy si uděláš testík?

denisa76
21. dub 2010

Veniko, gratuluju k dobrým NT testům!

Nelatorko, tak to jsem ráda, že to za několik týdnů přejde. Když míváš tu migrénu, tak si na ni ani nemůžeš nic vzít, viď?

Frozinko, já si myslím, že to břicho je normální, mě taky sem tam píchne nebo zatlačí. To můžeš mít pozůstatek toho hyperstimuláku nebo zakousávání. Když Ti kvůli hyperstimuláku dělali ultrazvuk, měla jsi v tom pravém vaječníku hodně tekutiny?

Zazy, taky mě píchalo, je to normální (teda aspoň si myslím).

Beryk, moc děkuju. Jak je?

frozinka
21. dub 2010

Den, to už si nepamatuju, vím akorát, že říkal, že celkově v břichu je málo vody, takže nemá smysl to odsávat, i když břicho jsem teda měla pekelné. Ale po punkci mi sestřička říkala, že ten pravý vaječník byl hodně hodně zvětšený, bolelo mě to právě hrozně i po punkci, musela jsem dostat i injekci od bolesti 😅

olafka
21. dub 2010

Nazdáárek děvčatka.Frozince potichoučku gratuluji,říkala jsem ji už v Repromedě,že nám to musí vyjít,a je to tady,jenom nezakřiknout...Zazy tobě k výsledku Hcg 550 taky srdečně gratuluji,jen tak dále...Beryka zdravím,a myslím na ní,,jak se vede?Tesik budu dělat fakt až v neděli,jsem pověrčivá a nerada bych byla zklamaná,snad to vydržím...Mám z vás všech radost,že se pomalu a jistě všem ty naše emryjulka drží,opatrujte se všechny,dávejte na sebe pozor a zase někdy papapa.

petulka64
21. dub 2010

Přidávám se ke gratulaci.
Já už jsem se trochu uklidnila, věřím, že nám druhý pokus vyjde (snad se na nás štěstí usměje).
Na kontrolu jsem se nedomlouvala, protože i přes užívání léků krvácení 3.den neustalo, takže je to jasné.... Ještě jsem uvažovala, že bych v pátek zkusila udělat test, ale myslím, že to už smysl nemá.
Když jste se některé z vás chystali na 2.IVF užívali jste nějaké vitamíny, co pití kontryhelového čaje, atd. Poradíte, co by mohlo eventuálně pomoci k úspěchu.

zazy
21. dub 2010

Petulko uvidíš,třeba to ještě není ztracené.Jinak já bral avitamínky pořád,hlavně tu kys.listovou.A kontryhel,je prý dobrý,ale já ho nemphla,páč mám endometriozu.

beryk
22. dub 2010

Ahojda holky,všem přeji nádherný den 😎 😎 😎

Peto já piju kontryh. čaj je dobrý na sliznici ,má se pít 14 dní od prvního dne menstruace,baštím kys.listovou. 😉

Jak se máte těhulky, čekatelky,snažilky???

frozinka
22. dub 2010

Ahoj holky, jak se máte?

Petulko, krvácení nepřestalo? ☹

Beryk, kdy budeš testovat? Asi až příští týden, že?

Olafko, furt nic? To je výdrž teda 😀

Zazy a ty jsi dneska byla v Repromedě, že? A jak to dopadlo?

A těhulky, jak se vede, doufám, že je všechno v pořádku...

Já jsem to ráno nevydržela a znovu testovala 😅 , druhá čárečka pomalu ale jistě sílí, tak snad to bude v pořádku. V pondělí budu volat do Repromedy, ale budem tam moc zajet nejdřív ve čtvrtek, protože manža jede na služebku ☹

inach
22. dub 2010

Ahoj děvčata,
tak vidím,že se nám to tu pěkně množí 🙂

Zazy tak vidíš už jsi se taky dočkala,to je super!!! Moc ti to přeji a gratuluji!

Frozi tobě taky gratulace,když tam ty čárky jsou ted,tak už se nikam nestratí neboj a opatruj se.

Petulka já brala taky těh. vitamíny a pila kontryhel.

Veni blahopřeji k testům.

Všem držím pěstičky!!!

pavcahola
22. dub 2010

Ahoj jsem ráda že slyším skoro jenom dobré zprávy. 😉 Já se mám dobře jen mě tedka docela často bolí v podbřížku,jestli se mi zvětšuje děloha nevím a taky občas při čurání mě hrozně bolí v podbřížku myslíte že bych mohla mít zánět močáku?A myslíte že by na to pomohly třeba sušené brusinky?

inach
22. dub 2010

ahoj pavco mě taky často bolí bříško,tak snad to roste miminko.No s tím močákem nevím,řekni to radši doky mě při čurání nic nebolí.Brusinky? to slyším poprvé,já vždycky pila urolog.čaj ale v těhotenství se na všechno ptám doky,nebo to zkus najít na netu.

frozinka
22. dub 2010

Ahoj Pavčo, já jsem dneska byla na urologii, protože mně to zas při čurání pálilo, ale nález jsem žádný velký neměla. Je možné, že je to zvětšující se dělohou, ale raději si zajdi k doktorce, ať se něco nezanedbá...

pavcahola
22. dub 2010

díky já jdu k doktorce až 10.května ale určitě jí to řeknu

zazy
22. dub 2010

Ahojky děvčata
Inach ,Pavčo,konečně jste se taky na nás přišly podívat,jinak moc,děkuji
Já dneska byla v repro,krev mi vzali hcg bylo 1501 ale bohužel na ultrazvuku ještě nic nebylo vidět,prý se nemám znepokojovat,je to prý brzo.Se mi někam schovali
Jedu tam za 14 dní ve čtvrtek,ale už jen na ultrazvuk na kontrolu.
Jinak Frozi super super super,,já jsem ti to říkala,že se to povede,ty moje spolubojovnice.Jinak já včera volala do repro a dneska jsem tam jela byla to rychlost,takže si myslím,že taky pojedeš tak rychle no uvidíš,kdy tam budeš volat.

pavcahola
22. dub 2010

já jsem taky do repromedy volala ve čtvrtek to bylo přesně 14dní a objednaly mě hned na pátek až jsem se taky divila 🙂

beryk
23. dub 2010

holky všem kouzelné ráno 😎 ,sluníčko nám krásně svítí

Zazy to je luxusní 1501 HCG moooooc gratuluji 😉

Frozi jak je, budeš dnes volat do repromedy?

Olafko jak ty se cítíš?

Veniko at v poradně je vše OK a podej info 😉

Pavco řešila bych to s dr.,klidně bych zavolala a optala se 😉

těhulkám at je dobře 🙂

venika86
23. dub 2010

Ahojky babule!
Tak dneska je krásný den 🙂 Pan doktor nám řekl, že budeme mít 100% chlapečka 😵 Moc jsem si ho přála!!
Jsme zdravý jak řípa a mám i 3D fotečku. Za chvíli hodím do albumíku.
Je tam krásně vidět hlavička a nožičky.
Frozinko, tobě moc gratuluju!!!
Samozřejmě všechny moc zdravím a držím palečky.
Inach, jak jsi dopadla ty, co nového???

venika86
23. dub 2010

Inach - nevšimla jsem si IP 😅

inach
23. dub 2010

Veni to je super že už víš co to bude,já jdu k doky v pondělí,tak uvidíme jestli to už půjde poznat.

inach
23. dub 2010

Zazy HCG pěkný,pěkně tě ty miminka napínaj,kolikátý jsi den po ET?

zazy
23. dub 2010

Veni moc hezké
Inach to mi teda povídej,jsem 17 den po ET,až tam něco uvidím,tak budu klidnější.Už Vám děvčátka závidím,že ty nejhorší 3 měsíce máte za sebou