Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
3. čer 2010

spempik přeji hodně štěstí,na kdy seš objednaná?

Nelatorko jj je to potvora 😀 , ještě musím vydržet 4týdny a pak už bez zavádění

beryk
4. čer 2010

Holky všem nádherný den, konečně tu máme sluníčko 😎 😎 😎

Veni myslím na tebe, držím pěstičky,ať je vše OK 😉

denisa76
4. čer 2010

Beryk, to jsem si oddechla, že Ti to včera dobře dopadlo! Já jsem moc ráda, že ten crinone už neberu, měla jsem po něm každý den křeče v břiše, které včera už byly o hodně mírnější a dneska ještě žádné. Jogu mám jednou týdně, sem tam jdu plavat a do posilovny. Moje doktorka mi plavání nezakázala, ale v pondělí se jí na to pro jistotu ještě zeptám.

Veni, doufám, že kontrola dneska bude v pořádku, držím pěsti!

Spempik, hodně štěstí u Hromadové!

venika86
4. čer 2010

Holky děkuju moc! Jdu tam o půl jedné, tak už jsem celá nesvá. Malej ale kope, tak si myslím, že to snad bude v pořádku ...

pavcahola
4. čer 2010

nelatorka ano máme vyhlédnutý kočárek budeme ho kupovat přes internet a je to ta víc kombinace který jsem chtěla aby aspon ten kočárek se mohl využívat do těch tří let.A co vy taky jste se už po něčem koukaly?

inach
4. čer 2010

ahoj holky,tak jsem se přišla za vámi podívat.Na UTZ ve 20tt už jsem byla,je to úžasný zážitek,byl tam se mnou i manžel,tak viděl naše mimi poprvé na živo.Video jsme si nenatočily,jsme objednaní na 3D,4D UTZ,to už si natočíme.Jinak nám řekly že to bude chlapeček,budoucí tatínek měl šílenou radost.
🙂
Jinak já jěště pohyby necítím ☹
Veni tak co UTZ,paráda že?Byl s tebou i manžel?

nelatorka
4. čer 2010

Pavčo ještě nevím. Mám favorita, ale je moc drahý tak ještě nevíme.
Jak vidím tak je tady zatím vlna kloučků to mají ttínci radost. 🙂

venika86
5. čer 2010

Tak bohužel Vás dobrými zprávami nepotěším 😔
Na NT ve 20. týdnu máme nějaký nález na mozku. Ve správě mám dilatace post komor - 10,5 a 13 mm, cerebelum 16,5mm.
Prostě jsou tam nějaké větší odchylky, takže musíme na odběr plodové vody, protože by to mohlo mít souvislost s nějakým postižením.
Vůbec tomu nerozumím a jsem naprosto zoufalá, nemůžu spát, pořád bulím a nevěřím, že by mohl být můj chlapeček nemocný. 😢
Ještě musíme jen na magn. resonanci motku do Olomouce. Na tu plodovku jdu v pondělí, tak nám držte palce, ať je to jen vývojový stav, který se sám upravý.
Jinak byl Adámek nádherný na 3D si krásně cucal paleček, je to šikulka.

denisa76
5. čer 2010

Veni, to mě moc mrzí. Snad je to opravdu jenom ten vývojový stav a samo se to upraví, v pondělí na Tebe budu moc myslet a držet pěsti.

beryk
5. čer 2010

Veni holka jedna, moc na vás myslím,držím pěstičky a doufám,že to bude jen vývojový stav a upraví se, prostě musí!!! V pondělí plodovka , pak opravdu hodně odpočívej,říká se, že tři dny určo po tom by se mělo ležet a pak ten týden klidový režim,nejhorší bude to čekání na výsledky, posílám ti moooooooooc sil ,drž se ,at ti to co nejrychleji uteče a vše je v pořádku

venika86
5. čer 2010

Děkuju, pořád věřím, že to bude v pořádku, věřím!!
Budu Vám psát, jak jsem na tom. Určitě budu doma na neschopence, nechci nic podcenit

beryk
5. čer 2010

Veni jj správný přístup věřit věřit věřit 😉 Opatruj se

pavcahola
5. čer 2010

venika tak to mě mrzí ale snad to nebude nic vážného.Docela jsem dostala strach po přečtení,protože já jdu v pondělí taky na ten větší ultrazvuk doufám že budeme v pořádku ale bojím,bojím 😖 😖

frozinka
6. čer 2010

Ahoj holky, po delší době vás zdravím, minulý týden jsme se stěhovali, tak jsem neměla ani čas napsat.
Veni, neboj, určitě to bude v pořádku, slyšela jsem o pár takových nálezech, které se samy upravily, akorát se ta mimča pak více sledovala. Budu na tebe myslet a moc držet pěstičky....

venika86
6. čer 2010

Taky doufám, že se to upraví. Nevěřím, že když nám ve 13. týdnu vyšel NT skvěle, tak že by teď měl mít nějaké postižení. Spíš to chtějí vyloučit. Bobískovi věřím

zazy
6. čer 2010

Ahojky děvčata,nádherný víkend.Veni moc ti držím na zítřek pěstičky pro štěstí,uvidíš,bude to v pořádku.
Pavčo i tobě na zítřek držím pěstičky at máte utz ok.Zdravím Frozinku,jak se máš,co mimísci???
A Beryk co ty,jak se cítíš??

beryk
7. čer 2010

ahojda kočky 😉

Veni myslím na tebe,přeju ať je vše s mimáškem v pořádku 😉

Pavco ať je na UTZ vše OK 😉

Frozi gratulka k přestěhování,krásně se zabydlete,už máš vše vybaleno?

Zazy u mě porád nevolnosti,naštěstí prolémy se sliznicí jsou pryč,doufám,že se nevrátí.Jak ty, co nevolnosti,už ustupují?

zazy
7. čer 2010

Ahojky,no u mě v pohodě,no nevolnosti jsou pořád,možná trochu méně.Tak doufám,že už za chvíli zmiznou úplně,ještě abych přestala být unavená a bylo by to super.Kámoška mi říkala,že zhruba od 14 týdne už ji blbě nebylo a cítila se výborně,únava opadla,tak doufám,že to bude i mě.A ty jak je??Jsem ráda,že už tu sliznici máš v pořádku a nebylo to nic vážného.

frozinka
7. čer 2010

Ahoj holky,
Veni, dej vědět, jak ti je a jaké to bylo...výsledky budou asi tak za týden, že?
Zazy, nevolnosti mně pořád trápí, i únava, ale člověk si asi zvykne...
Horší je, že mně zase chytá zánět močáku, tak vůbec nevím co s tím...Ve čtvrtek mám jít na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne...
Pavčo a co ty, jak jste dopadli?
Beryk, tak hodně odpočívej, ať se to zas nevrátí.. Jinak postupně vybalujem, přemisťujem, tento týden to snad dokopeme...

venika86
7. čer 2010

Ahojky.
Tak ráno jsem byla na té amniocentéze. Všude se píše, jak je to bezbolestné. Samozřejmě, že to bolí, když Vám píchnou jehlu do břicha. Naštěstí to netrvalo dlouho, nejvíc to bylo cítit při vytahování.
Dneska hodně odpočívám, nějaké výsledky budou už zítra odpoledne a zbytek do 14 dnů. Zaplatili jsme si rychlejší variantu.
Frozinko ty se v tom trošku vyznáš. Doktor říkal, že má snad podezření i na to, že se mimísovi nepropojují obě hemisféry mozku či co. Nevíš k tomu něco bližšího?
Jinak děkuju všem za podporu!!!

pavcahola
7. čer 2010

Ahoj tak já hlásím vše v pořádku srdíčka jim bijou o sto šest viděla jsem detajl očíček a jeden zrovinka zíval to bylo tak hezký,ještě že tu techniku máme aspon se na ně mužeme podívat. 🙂 Ale příšti středu jdeme na ultrazvuk do Brna -Veveří prý jen pro jistotu když máme ty dvojčátka.Nejdete tam některá taky že bychom se tam potkaly? 😉 A jeden je chlapeček a druhá nejspíš holčička.

frozinka
7. čer 2010

Veni, je možný, že jsme se o tom v pediatrii kdysi učili, ale nepamatuju si to, ale tak logicky bych to chápala tak, že nespolupracuje levý a pravý mozek (tak se říká těm hemisférám), tzn. že by byla narušená spojnice mezi nimi... No, doufám teda, že to dobře dopadne. Blbý je, že ve 12. týdnu se to většinou neukáže, tyhle vady... Člověk je tak šťastnej,že je vše v pořádku a o pár týdnů později je všechno v pr.... Ale musíme věřit, že to bude ok a vyvrátí to, budu ti moc držet pěstičky!!!!

Pavčo, tobě gratuluju, že je vše ok!
Já jsem zvědavá, jak dopadnu ve čtvrtek na kontrole, krom toho močáku mám i vyšší tlak, tak uvidíme, jestli dostanu zas nějaký další prášky ☹ Taky nemůžu mít nic normálně ☹

beryk
7. čer 2010

Veni držím pěstičky, hezky odpočívej a věř

Pavco gratulka ke kontrole,paráda 😉

Frozi at močák a tlak tě nezlobí

Zazy jj nevolnosti a únava, snad se to po 12tt zlomí

nelatorka
8. čer 2010

Pavčo moc gratuluji! páreček to je super.Já tam jdu až 1.6. škoda 🙂

Veni tak držím pěstičky, je to smutné vím jak ti asi je takové snažení a ty nervy ze všeho to je fakt hrůza a teť tohle, ale buď silná a věř ještě je pořád naděje že bude vše ok a moc ti to přeji. 😔 🙂

Jinak všechny moc zdravím ať se daří!!! 🙂

olafka
8. čer 2010

Nazdááár ženy.Tak se po menší odmlce znovu hlasím.Hrozně moc Vás Všechny pozdravuji a čtu tady,že se Vám daří dobře?Ale co ty Veniku?Není možné,aby se něco zvrtlo?Věř,že bude všechno v pořádku,snad mají doktoři nějaké podezření a pak po testech a odběrech bude vše o.k.Moc ti držim palce i u nohou a nezoufej,odpočívej a zkus na to moc nemyslet.Já vím,to se řekne nemyslet,ale...Jinak Zazy v poho,Bery také,Frozinka moje zlatá taky a krom toho se stačila jěště přestěhovat a Pavcahola ta je uplně v poho,protože ty srdíčka bijí jako zvony a jsou slyšet až tady na sever.moravy...No a co mě se týče,tak po 14-ti denním sledování růstu děložní sliznice jsem v pátek 4.6.dosáhla rozměrů 8.2mm,dostala transférní lejstro a v pátek11.6. v 11.hodinek nástup do Brna na KET.Doufám,že ty samé 1 se odrazí i na konečném výsledku.Mražáčci se v pořádku rozmrazí a šup tam s nima.A pak už jen samé pozitiva a úspěchy.Teda alespoň doufáme celá rodina.Proto se tady mějte Všechny nádherně,dávejta na sebe i mimi pozor,opatrujte se,odpočivejte,relaxujte,uživejte těch pár krásných slunečných dnů,pozdravujte manžílky a za pár dnů zase ahojda.Zdraví Olafka.

venika86
9. čer 2010

Ahojky holky.
Moc gratuluju Pavči ke krásným výsledkům!
U nás první výsledky z plodovky vyšly dobře. Zbytek bude do 14. dnů. Příští týden pojedeme na tu rezonanci mozku, ta bude nejdůležitější. Zjistí, jestli se mu propojují obě hemisféry. Pak by ty zvětšené komory byly asi to nejmenší. V těhu se ještě mohou upravit.
Jsou to hrozný nervy, nikomu bych je v životě nepřála. Nidky by mě ani ve snu nenapadlo, že by se to mohlo stát zrovna nám. Pořád ale věřím, že to bude v pořádku. Mimísek krásně kope, už je to hodně cítit. Nejvíc, když mu pouštím písničku z včelých medvídků. Máme takovou plyšovou hračku, která hraje 🙂

beryk
9. čer 2010

Čusik holky 😎 😎 😎

Veni myslím na tebe,to je super zpráva, že první výsledky z plodovky vyšly dobře 🙂 Věř , že ostatní dopadbe taky tak a vše bude OK 😉 . Posílám hodně síly, holka drž se 😉

Olafko paráda , do dalšího boje hodně štěstí 😉 ,at to klapne 😉

Martinov jak ty???

holky těhulky jak vám je v tomhle vedru? Mě se včera venku pěkně událo patně na omdlení a natekly mě prsty a ksiftík 😝

nelatorka
9. čer 2010

Ahoj Pavčo posílala tě doktorka i na ten tripltest? Nebo jsi byla jen na NT plus.
Dnes mi totiž volala doktorka ,že výsledky z tripltestu jsou pozitivní. Takže jsem tam musela hned zajít a poslala mě na genetickou konzultaci na to Veveří. Akorát jsem pěkně vyděšená a zmatená, protože tam napsali, že je to pouze orientační nebo co a moje doky říkala že mám být vklidu, že oni to asi neumí přepočítat na jeden plod u dvojčat, že směrodatné je NT plus, ale stejně tam musím. A teť jsem se dočetla že u dvojčat tento test vychází většinou pozitivní. Tak teda nevím akorát nervujou.
Nevíte o tom někdo něco? Zase jsem úplně nanervy ☹ bojím bojím ☹ na NT plus jsem měla vše vpořádku. Ach jo.

Veni tak to je dobré, musíš být silná a věřit bude vše v poho neboj !!

beryk
9. čer 2010

Nelatorko přesně jak ti říkala tvá dr.,buď v klidu,oni to moc neumí u dvojčátek přepočítat, kámoška co čekala dvojky,mi vyprávěla , taky jí to vyšlo pozitivní, ale dr jí říkala at je v poho a nenervuje se ,že u dvojek to tak bývá ,taky že jo narodili se jí dva zdraví kluci jako buci 🙂 Neboj a věř ,že je vše v poho 😉

nelatorka
9. čer 2010

Beryk děkuji, snad to tak bude. Musím věřit 🙂

Pěkně mě dnes bolí nožky to asi to vedro a ty nervy není mi dnes zrovna hej ☹