Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
9. srp 2012

@perrolina Tak co, beruško, jsi v pořádku? A jak to vypadá s mimi?

perrolina
10. srp 2012

@aidule
@evickav omlouvám se včera nešel internet tak to píši až teď, Tak HCG stalé stoupá včera 460 a v děloze něco je ale zatím to není identifikovatelné jestli jeto mimi nebo jen sraženina krve.Paní Dok. mě chtěla hospi.ale já to odmítla když mi nic není ,také chtěla dělat revizi dělohy dnes tak jsem jí ukecala že bychom mohli ještě týden počkat,jinak mi povídala že tam měli taky paní uplně stejný problém a bylo to v pořádku už jí prý předali obv.gyn. Také ji HCG stoupalo pomalu a nebylo nikde nic vidět a nakonec se mimi ukázalo a je v pořádku.Sestšenice mi také povídala o sousedce že měli úplně stejný problém a to těhotenství tam bylo , má krasného zdravého chlapečka. No neděje umíra poslední jak se říká, v pondělí jdu opět na ko. To jsem se tu dnes ale rozepsala 🙂 🙂 Tak se omlouvám 😉

evickav
10. srp 2012

@perrolina ten váš drobček sa teda dobre schováva,,, ale HCG rastie, tak už len veriť, že po tých trampotách sa dostane pekne vyššie a vyššie 😉

perrolina
10. srp 2012

@evickav modlím se ať už v pondělí je aspoň něco vidět 😔 ať nemusím na revizi 😲 to bybylo3měsíce stop 😲

aidule
10. srp 2012

@perrolina Já jsem tak ráda, že to bylo netem, to tvé nenapsání!!! Měla jsem obavy, zda nejsi v nemocnici a málem to tak i bylo. Uvidíš, brouček si s váma pěkně pohrává už od malinka 😀 😉 ! Uvidíš, že to bude v pořádku, prostě budeš mít jen nestandartní průběh těhu 😉 😀 😀 . Hezký víkend a mysli pozitivně 🙂 !

perrolina
10. srp 2012

@aidule děkuji moc také přeji moc pěkný víkend 🙂

evickav
12. srp 2012

@perrolina na zajtra moc moc držím palce 😉

lenuleeee
13. srp 2012

Ahoj holky,...trošku mimo diskuzi....neznáte některá vážně dobrého a hlavně lidského zubaře v Brně? Popř. zkušenosti s dr. Gulasovou Annou, má ordinaci na České? Díky moc... 🙂 🙂

perrolina
13. srp 2012

@aidule
@evickav ahoj holky dnešní krev zase stoupla 634 je mi už na nic 😢 dok,mě chce dělat revizi dělohy,nebo nástup do nemocnice tak jsem si vybrala to druhé,aby mě sledovali a zjístili co a jak .Dnes jsem na UTZ nebyla jen na tý krvi, 😔

evickav
13. srp 2012

@perrolina a kedy nastupuješ do nemocnice? budem na teba moc mysleť a posielať ti pozitívnu energiu, aby všetko dobre dopadlo 🙂

marci
13. srp 2012

@perrolina Tak nějak probíhalo moje "těhotenství" v únoru letošního roku, nakonec z toho bylo zamlklé těhotenství. Já se naštěstí domluvila s doktorkou, že na revizi nepůjdu a počkám na samovolný potrat. Vysadila jsem léky a do týdne vše odešlo s MS. Považuji to za štěstí v neštěstí, protože revize jsem se fakt bála. Pak jsem nechala proběhnout jednu MS a šla na další KET, který už byl konečně úspěšný. Co tím chci říct, pokud to jen trochu jde, tak se snaž revizi vyhnout.Moc držím palce at to u tebe dopadne nejlíp jak to jde.

aidule
14. srp 2012

@perrolina Beru, moc tomu nerozumím, ale ta nemocnice je dobrý počin. Budou tě sledovat a pokud bude třeba, můžou kdykoliv zasáhnout. Vím, že je ti na nic, nevíš co se děje a co se dít bude.....ale věř, že to vše má svůj smysl 😉 . Moc na tebe myslím, drž se, jak to jde. Nebudeš v nemocnici v Brně? Přišla bych tě navštívit 🙂...opatruj se!!! 😉

aidule
14. srp 2012

@lenuleeee Zdravím, znám-naprosto úžasná, lidská a ochotná je paní dr. Felkelová. Má soukromou ordinaci na Úpatní v Novém Lískovci. Jen nevím, zda ještě přibírá nové klienty, ale za zkoušku nic nedáš. Hodně štěstí a už jen dobré zkušenosti 😉 🙂 !!!

lenuleeee
15. srp 2012

@aidule Díky moc 🙂 Zkusím jí zítra zavolat... Jen jsem se dívala, že je to trošku "z ruky". Bydlím mimo Brno a asi bych musela dojíždět po Brně s přestupem, viď? Z hlavního ....

aidule
15. srp 2012

@lenuleeee To jo, ale není to nic dramatického. Myslím, že kdyby tě vzala, tak za její přístup se vyplatí dojet kamkoliv 🙂 . Na hlaváku nasedneš na šalinu č.1, přestoupíš na Mendláku na trolej č.25,26 a vystoupíš na zastávce Raisova. Z ní je to do ambulance kousínek 😉 . Však kdyby něco, tak klidně ještě písni 🙂 .

perrolina
15. srp 2012

@marci ahoj revizi jsem také zamítla a zitra jedu do té nemocnice ať už se konečně dozvím svuj ortel jinak mi vůbec nic neni i po vysazeni léku vůbec nekrvácim tak uvidím co mi řeknou,dád vědět jak jsem dopadla.

perrolina
15. srp 2012

@evickav děkuji mo c si to ho vážim ty energie dám vědět jak jsem dopadla.tak zatím pá. 😔

perrolina
15. srp 2012

@aidule ahoj ano budu v brně v bohunicích tak uvidim co se mnou bude jinak se citím uplně v pohodě myslím fyzicky ale psichyka trošku vázne 😔 😔

aidule
16. srp 2012

@perrolina Asi už mi nestihneš písnout, kde bych tě našla? Mám dnes noc, stavila bych se za tebou 😉 🙂 . Jinak se drž, budu na tebe i mimi moc myslet 🙂 ! Dopadne to určo dobře 😉 !!!

perrolina
17. srp 2012

@aidule ahoj tak jsem na propustce-reversu doma stále nic nevíme sám doktor mi řekl že mám dvě možnosti 1.revizi nebo2.počkat do pondělka a pak se ukáže co a jak.Tak jsem si od něj nechala poradit a protože nemám žádné problémy můžeme si dovolit počkat teda do pondělka.Ale kdyby cokoliv mě bylo mám okamžitě dojet toje přece jasný, jinak zase ko v pondělí ráno krev a ko. UTZ.Primář midal malou náděj pry to mů že být ještě dobrý tak vážně už nevím 😔 😔

aidule
21. srp 2012

@perrolina Beruško, já píši později, jsem teď s holčičkama mimo Brno u rodičů a na net se dostanu jen občas u sestry. No však sama uvidíš. V době, kdy píši tuto zprávičku je už možná vše jinak, tak jen dej vědět, že jsi v pořádku a ostatní nechej osudu. Má-li to vyjít, vyjde, nemá-li, určo to má svůj význam 🙂 ! Hlavně se opatruj, myslím na tebe!!!

perrolina
21. srp 2012

@aidule ahoj pěkně si to s holčičkama a rodiči u žívejte ,tak jak jsem dopadla pěkné zpávy se píší lépe ale co mělo byt tak je .Za tři dny hcg povyrostlo jen o 50což i já jsem uznala že jeto opravdu málo tak jsem souhlasila s revizí,tu mam zasebou a teť jsme čekali do rána aby to hcg kleslo jinak laparoskopije a bylo byto opět mimoděložní tak ráno krev nabrána a dlouhy čekaní a po9.konečně trochu dobrá zprava hcg kleslo o víc jak o polovinu nanějakých 350 což je super další ko asi v pátek no a teť 3.měsíce pauza ☹ ☹ no nevím jestli ten zázrak ke mě někdy příjde 😔 už opravdu nevím co vše proto udělat když ty roky tak strašně letí 😔 tak zatím pápá pohlazení holčičkám od tety která miluje děti.

evickav
21. srp 2012

@perrolina joj, to ma mrzí ☹ niekedy to naše šťastíčko ide k nám po toľkých okľukách, ale raz predsa len príde,,,
my s mm sme toho dôkazom 🙂 pevne verím, že to vaše šťastíčko už je na správnej ceste k vám,,,
teraz si tie 3 mesiace oddýchneš a naberieš sily do ďalšieho boja,,, asi si teraz hovoríš, že mne sa to ľahko hovorí, keď som už tehu,,, ale ja naozaj viem, že viera hory prenáša,,, ja som stále v srdci verila, že deti mať budeme, hoci celá moja veľká rodina už to vzdali pred pár rokmi,,,
myslím na teba a posielam objatie

isabellaa
22. srp 2012

Caute baby, repromeda alebo reprofit Brno? Kde ste boli viac spokojne, ak ste teda nevstivili obe...
Ja sa neviem rozhodnut, kam mam ist na konzultaciu...

aidule
22. srp 2012

@perrolina Beruško, mrzí mě to, ale na druhou stranu si osud prostě vybral jinou variantu, než bylo tvé přání a to se musí respektovat! Stejně jako evickav si myslím, že víra má velkou moc a pořád je ještě naděje. Včera jsem se se sestrou zrovna bavila o jejich starostce, která už má téměř dospělé dítko , dlouho se snažili, potrácela a až to snažení ukončili , zjistila, že je těhotná a na podzim má termín porodu 🙂 😉 . Takových příběhů je zde spousta a kéž slouží těm snažilkám, které jejich osud nechává dlouho a bezvýsledně čekat 😉 !!! Zkus si tu 3-měsíční pauzu příjemně užít a ne jen přežít, myslím, že v dnešní době je spousta možností, jak se odreagovat a nabrat energii a optimismus do dalších dnů života. Já jsem předloni o prázdninách taky smutnila, že IVF nevyšlo, bylo mi hrozně, podzim jsem nechala jen tak lehce plynout se slabou hormon.podporou a až jsem se to snažení chystala před Vánocema 2010 ukončit, tak se mi na testu objevily // 😀 😉 . A dnes je to přesně rok, co se naše sluníčko Natálka narodilo a já věřím, že tohle štěstí čeká i na tebe!!! Posílám pohlazení na dušičce a hlavně spoustu energie do další etapy 🙂 ! Určo se někdy připoj a dej vědět, jak se daří 🙂 ! Máme tě tu určo moc rádi a podpora je to nejmenší, co pro sebe zde navzájem můžeme udělat 🙂 😉 . Tak hlavu vzhůru, do roka a do dne 😀 😀 !!!

aidule
22. srp 2012

@isabellaa Vítej, když se mrkneš na stránky jednotlivých center, tak si každá chválí to své. Já jsem jako první navštívila Repromedu a už jsem zůstala a neměla nejmenší potřebu měnit. Profesionální a lidský přístup, jaký jsem si představovala, byla jsem maximálně spokojená. Naše spokojenost byla navíc korunovaná tím největším štěstíčkem-Natálkou, takže ode mne není co dodat-jasně a bez diskuze Repromeda. Chce, umí a dělá snažilky těma nejšťastnějšíma maminkama 🙂 😉 !!! Přeji ti, ať jsi s jejich péčí (pokud se pro ně rozhodneš) spokojená a hlavně ať je celé snažení zakončeno krásným a zdravým miminkem 😉 🙂!!!

blana12
22. srp 2012

@isabellaa ahoj, já jsem v repromedě taky spokojená, zatím se nám teda nezadařilo, ale přístup je tam velmi profesionální, personál příjemný. 27 mě čeká 2ket tak snad se dočkáme 🙂

evickav
22. srp 2012

@isabellaa my s mm sme boli len v Repromede a sme maximálne spokojní 🙂
na SK nám povedali, že ja už svoje deti mať nebudem, že len darcovské vajíčka môžem využiť,,, a v Repromede som zostala tehotná hneď po prvom transfere s vlastným embryjkom,,, na SK sme sa liečili skoro 19 rokov bez výsledku,,, tu sa stal zázrak doslova na počkanie 😵
držím palce 🙂 nech by si sa rozhodla ísť či do RF alebo Repromedy 🙂

perrolina
23. srp 2012

@evickav
@aidule ahoj děkuji moc za Vaší podporu,máte pravdu a jak již řekla moje psych,já jsem bojovník 2-3měcíce pauza a nabrání nových síl a půjdu do dalšího boje,dám si od koníka chvilí pauzu a pak Vás budu opět informovat jak bojuji 😀 Natálce moc moc gratuluji ať je moc a moc šťastná a velikánské pohlazení ji posílám. 😵tak Vám mocinky děkuji za podporu 🙂 😵 mám Vás moc ráda 😀

terez80
26. srp 2012

Ahoj holky, zase se ukazuji po čase a pročetla jsem si vaše krásné dlouhé psaní. Všem co čekají na své vytoužené mimi moc a moc držím pěsti.
@isabellaa Ahoj já byla taky v repromedě a hned na poprvé se zadařilo, mám také moc dobrou zkušenost s profesionálním přístupem a nabízenými metodami, dala jsem si nechat poradit co by pro nás bylo nejlepší a hned to klaplo. Moc držím pěsti AŤ TI TO KLAPNE.
@blana12 moc přeji aťi to vyjde se zmrzlíkama
@evickav Ahoj moc na tebe myslím, jak se ti daří. U nás je vše v pořádku. Co bříško roste ti?
@perrolina držím pěsti obrovské bojovnici🙂