Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

be_ruska
30. srp 2017

@aidule dekuju ja taky doufam ze je to ten pravej bojovnicek. Jen proste po minulem neuspechu mam strach ze to dopadne stejně. Ted si dam mesic oddych a transfer zacatkem rijna, jak mi bylo v repromede doporučeno.

aidule
31. srp 2017

@be_ruska Ten oddych je důležitý pro tělo i mysl, ikdyž je jasné, že to v hlavě bude pořád "šrotovat". Zkuste si naplánovat nějaký hezký podzimní výlet a udělat si něčím radost...a hlavně nezapomeňte věřit, že to jednou vyjde 😉👍!

agnes6
1. zář 2017

@eviknufik ahojky, tak my už máme i po 2. Screeningu. Dopadl na vybornou naše princezna měří 27 cm a váží 450 g a bude dlouhonozka po mamince 😊 vše má, jak má být. Takže jsme moc šťastní. Bříško už pěkně roste. Malá už začíná pořádně kopat, takže kolikrát nemůžu ani spát, ale ten pocit, je úžasný. A ty jaak?? Co nového?? 😃

eviknufik
2. zář 2017

@agnes6 já dobrý, dnes jsem začala 29.tyden a 9 kg nahore😕jinak malý taky kope hlavně večer a v noci, přes den o něm skoro nevím. Co se tyce velikosti a váhy, tak mi nic neřekli. Jen že to odpovídá danému termínu. 18. 9. jdu na utz ve 30.tydnu, tak se snad dovíme kolik váží a měří.

agnes6
2. zář 2017

@eviknufik jej to leti. Mě by taky neřekl váhu, ale já se na to zeptala. Hlavně, že je vše v pořádku! Taky kopání cítím hlavně večer, v noci a když jsem v klidu 😊 kolikátého máš termín porodu?? Jak se bude chlapeček jmenovat?

aidule
2. zář 2017

@agnes6 Velká gratulace, krásná práce 😀👍👏!!! Hezky si to užívejet a ať je i nadále vše v naprostém pořádku !

aidule
2. zář 2017

@eviknufik ...jejda, to nám to poskočilo, ten čas😀! Vidím, že nevolnosti a zvracení jsou ty tam...Tak ať je malý Cipísek pořád tak hodný a v pořádku a i další uzv dopadne na 1*😉🙂👍!!!

agnes6
2. zář 2017

@aidule moc děkuji 😊 pevně věříme, že už to dotahneme až do šťastného konce ☺

eviknufik
3. zář 2017

@agnes6
@aidule holky děkuji, Tp mám 24.11. Pokud to dobre dopadne, tak by byl o tri roky a přesně 10 dní mladší, než Adámek. Jmenovat by se měl Martínek, pokud se nenarodí 11.11. To bychom museli na rychlo vymýšlet něco jinýho. Doufám jen, že bude klidnější, neboť Áďa je strašně živý a potvůrka vůbec neposlouchá🙂

agnes6 - ty máš termín kdy? a jak se bude jmenovat?

aidule
3. zář 2017

@eviknufik Martínek je pro listopad super jméno, i kdyby měl mít vše v jednom měsíci😀!
Hlavně ať je živější, jen když bude vše jinak o.k. Ale to já věřím, že už bude😉

agnes6
3. zář 2017

@eviknufik jee to je opravdu krásné jméno 😍👍 jak říká aidule radši živější, ale hlavně ať je zdravý a dělá Ti jen samou radost! Já mám termín 6. 1. Na Tři krále 😀 můj říká, že třeba bude chtít ven dřív a bude na Nový rok nebo na Silvestra 😀😊 no uvidíme. A jinak je to moje vysněná holčička a bude se jmenovat Janička 💗😍

aidule
4. zář 2017

@agnes6 Super, naše repromeďácká princezna se sice jmenuje Natálka, ale Janičku mám sestru a spoustu kamarádek a kolegyň😉.
Třeba bude Janička prvním miminkem roku 2018😝💃😉! Každopádně si to ještě pěkně užívejte, v zimě přituhne...jak zimou, tak starostma...🙂.

aidule
11. zář 2017

@evik19 Zdravím v novém týdnu! Tak jak jste pokročili s Repromedou v cestě za miminkem? 😉

evik19
11. zář 2017

@aidule Ahoj🙂 zatím mame za sebou odbery krve na genetiku, ja na amh a hormonalni profil. Manžel s velkym sebezaprenim zdolal odber na spermiogram a ted cekame na vysledky. Dalsi konzultaci máme 26.9.,kdy by snad uz mely být výsledky odběrů a doufám, že už nám navrhnou nějaký konkrétní postup. A co vy? Koukám, ze uz mate 2 deti, snazite se o další?

aidule
11. zář 2017

@evik19 Tak to už jste to krásně rozjeli😉! Manželovo sebezapření chápu, u nás to bylo podobné😅. Děti máme 2 a už stačí, v dnešní době, myslím, tak akorát. Ale mám tady pár kamarádek a známých, tak se občas zkontaktujeme a podporujeme a předáme zkušenosti, rady atd.....no, prostě jako ženské🙂.
Tak snad budou výsledky příznivé a pustíte se do toho...držím palce!👍

jalaja
12. zář 2017

Ahoj holky, na kolik Vas asi vysli injekce v Repromede? S manzelem nas to ceka cca za 5 tydnu, ale tam mi zatim castku nerekli. Diky

aidule
17. zář 2017

@jalaja Zdravím! Ta celková cena je individuální...záleží na množství hormonálních injekcí, které daná klientka potřebuje. Tak držím palce, ať jde vše jako po másle a miminko se zadaří🙂!
Repromeda je moc šikovný a úspěšný tým, tak snad rozšíříte řady "jeho" miminek i tím svým sladkým "příspěvkem"👍😉.

adusinka123
17. zář 2017

Ahoj, předem ti to nikdo neřekne, základ ti platí pojišťovna a co je potřeba navíc, tak ty. My platili navíc asi 10tisic,potřebovala jsem vyšší davky

aidule
23. zář 2017

@jalaja Já jsem musela maximální dávky hormonů a doplatek byl cca 40 tisíc....leč stálo to za to 🙂👍👶

be_ruska
23. zář 2017

Ahoj holky. Tak jen hlasim, ze pgs u nas dopadlo dobre a ceka na me zdrave embryjko. Ted cekam na ms a pak hura na to 🙂

aidule
24. zář 2017

@be_ruska Jééééé, tak to je nádherná víkendová zprávička👏👏👍!!! Upřímná gratulace a tfuj, tfuj, tfuj.....ať jde vše i nadále příznivým směrem😉🙂!!!

aidule
4. říj 2017

Zdravím v začátku října ! Jak se daří snažilkám nebo už čekatelkám a jejich miminkům🙂 ?

be_ruska
4. říj 2017

@aidule taky zdravím. Ja jdu v pondeli na UTZ a domluvit termin transferu 🙂

linusha
4. říj 2017

@aidule ahoj, ja jsem ted v laznich a až se z nich vrátím tak jdeme na konzultaci a hurá do 3. pokusu 🙂 Takže tipuji že na začátku listopadu začnu stimulovat 🙂

aidule
5. říj 2017

@be_ruska No výborně, začne prý sněžit a má být fest zima, tak se budou mimísci rádi a snad i dobře zahnizďovat v teple u maminek😉🙂!!!

aidule
5. říj 2017

@linusha
Tak lázně dost závidím...ale v dobrém😉! Užijte si je i za mě😀...po nich to půjde určitě lépe....a ten optimismus, s kterým do pokusů jdete už pak bude ten úspěch jen korunovat, uvidíte 🙂👍!!!

agnes6
6. říj 2017

Ahooj Repromeďačky, tak u nás končíme poslední týden 2 trimestru, abysme se mohly s chutí vrhnout na ten 3...poslední 😀 v týdnu jsme byly na 3D ultrazvuku, tak Vám sem hodím foto naší lásky 😍 je to kočka už i v bříšku. Moc se na ni těšíme 😉 tento týden jsme ještě stihly i těhot.cukrovku..
Dopadla na výbornou 🙂 Hned jsme to s partnerem oslavili, jak jinak než zakuskama 😁 teď už jen 3. Screening a za chvíli můžu jít rodit. 🙂
@be_ruska tobě přeji ať transfer vyjde a uvidíš // 😍💗 budu moc držet pěsti ✊ pak určitě informuj.
@linusha užívej v lázních 🙂 naber spoustu sil do dalšího snažení! 🙂 a jak se daří
@eviknufik??? S jejím Martinkem? Vše v pořádku? 🙂

agnes6
6. říj 2017

Přikládám foto naší lásky 😍 💗💞

aidule
6. říj 2017

@agnes6 Tak tohle jsou ty nejkrásnější zprávy a fotečky...👍🙂! Princezna je opravdu nádherná...je prima, že jsou všechny testy v pořádku a v plné síle a radosti jdete do cílové rovinky😉....tak si to ještě užívejte a ať je i nadále vše o.k. a holčička krásně doroste😉🙂👧

aidule
10. říj 2017

@evik19 Zdravím! Tak jak dopadla konzultace a výsledky? Už máte nějaký navržený plán k miminku 🙂?