Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
18. zář 2010

pomooooooc já do kotle polívky nalelo místo maggi ocet 😀 😀 😀 😀 😀 ,to už asi nezachráním coo 😀 😀 😀 ,a tak jsem se na vývar těšila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .
@lenceslava rozkaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,co pak já vím,kdy,myslím,že mi říkali za 14 dní 😨

janca72
18. zář 2010

@mufinka0 Tak to je tak moc hezká zpráva 🙂 🙂 . Gratuluji 🙂 . Jsem na Vás moc myslela 🙂 🙂

lenceslava
18. zář 2010

@natulaaa dobrou chut (Vám přeje kvasný lihový ocet) 😀 tak si objednej pizzu no.

janca72
18. zář 2010

@natulaaa jsem přemýšlela, co by se z toho dalo ještě uvařit..ale nic mne nenapadá 😖 ..jedině přidat zelí a udělat zelňačku 😀 😀

lenceslava
18. zář 2010

@janca72 taky mě to napadlo.Vývarová zelnačka může být dobrá. Mohli bysme k @natulaaa na pozdní oběd 😀

natulaaa
18. zář 2010

@janca72
@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 hej dá se to 😨 😨 je to trošičku kyselejší sice 😀 ale na to množství se to tak nezkazilo 😀 ,Leni mky máme jatu a hranolky,tak druhé bude,ale vývar no nevím nevím 😀 😀 ,mě švihne,tzak o se mi ještě nestalo 😀

natulaaa
18. zář 2010

@lenceslava no právě,už je pozdní,mi bylo blbě,tak jsem začala pozdějc a ještě to bude stát za h..o 😀 😀 ,to je tak,jak se vaří u koníka 😀

janca72
18. zář 2010

@lenceslava tak jo..uděláme degustaci 😀 😀

natulaaa
18. zář 2010

Ale joo hollky,nakonec to není zléé,asi na to množství bylo toho octu málo 😀 😀 ,uvidím,neřeknu to manžovi,že jestli něco pozná 😀

janca72
18. zář 2010

@natulaaa třeba poví, že je to nejlepší poolévka jakou kdy jedl a od dnešního dne budeš muset dávat ocet už pokaždé 😉 😀

lenceslava
18. zář 2010

@janca72 jj ještě budeme chtít od @natulaaa recept. 😀

janca72
18. zář 2010

@lenceslava jj..počkáme na reakci manžela a pak se uvidí 😀

natulaaa
18. zář 2010

Mu chutnáááá 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,ted to ochutnal,mu říkám,zkus,jestli je to polévka už ok a on zkusil a říká výýborná 😀 😀 ,ale já mu to řekla pak 😀 ,néé asi fákt na to množsví tam ten ocet nejde cítit 😀

janca72
18. zář 2010

@natulaaa 😀 ..tak super...a nebo má už chudáček takový hlad.. v tuto pozdní hodinu, že je vděčný za cokoliv 😕 🙂 🙂

lenceslava
18. zář 2010

@natulaaa takže si prosím recepr ano?! 😀

natulaaa
18. zář 2010

@lenceslava
@janca72 no má hlad 😀 😀 ,Lenči piš si,udělej klasický kuřecí vývar a na konec tam chstni ocet a hotovo 😀

lenceslava
18. zář 2010

@natulaaa tak jednoduchý recept už jsem dlouho nedostala 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
18. zář 2010

@lenceslava to víš,furt je se co učit 😀 😀 ,až něco poseš tak se přijd podělit 😀

lenceslava
18. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
18. zář 2010

@janca72 Juu, děkuji ti 🙂 Musím říct že se mi vážně škytalo...holky tady a z Unici na mě asi fakt myslely... Manžel říká "Copak, kámošky z koníka??"... Už si ze mě dělá srandu že jsem na koníkovi závislá,...😀 Ale ona to bude asi pravda... 😀 😀

janca72
18. zář 2010

@mufinka0 Jde o to, že tím, že prožíváme to stejné...se vzájemně lépe chápeme, přejem si..to je přece moc fajn 😉 🙂

mufinka0
18. zář 2010

@janca72 jasně,..on to tak nemyslí...dělá si ze mě jen srandu 🙂 Já jsem za tyto stránky moc ráda.... 😵 😵 😵

janca72
18. zář 2010

@mufinka0 jj já vím 🙂 ..oni si chlapi rádi rýpnou 😀 ..já jsem také ráda, že si můžu tady s někým o tom všem povyprávět... 🙂 ...v práci to nikdo neví, v rodině také ne ( jen máma) a kamarádka to ví je jedna...

mufinka0
18. zář 2010

@janca72 U nás to ví rodiče a sourozenci 🙂 Naši nám to platí,..takže to jinak nejde 🙂 No a taky to ví můj vedoucí v práci,..máme spolu dobrý vztah a nebylo by fér mu říct teď tady 3 týdny nebudu a dělejte co umíte,...ne že bych byla nepostradatelná, ale...jednám narovinu. Věděl o prvním pokusu a ví i o tomto..Dokonce i majitel firmy a oba nám to moc přejí 🙂 Ikdyž je v práci občas dusno,...tak v tomto vím že mě chápou 🙂

mufinka0
18. zář 2010

@janca72 Člověče já ti mám tak nějak dobrý pocit 🙂 Jsem opravdu šťastná že všechno tak dobře dopadlo a že máme i mrazíky.. 😵 😵 Vždycky když tady někdo na koníkovi "uspěl" moc mě to těšilo!!! Já tyhle věci prostě neumím závidět... 😔

janca72
18. zář 2010

@mufinka0 Jsi hodná a já Ti to štěstí moc přeji 🙂

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Nemocenská je na tři týdny? A z jakého důvodu se nemocenská vlastně dává? Je nutný klid na lůžku...? Já jsem totiž uvažovala, že nemocenskou vůbec nenastoupím...jsem v práci jen tři dny v týdnu na pár hodin..jinak pracuji doma...tak teď nevím 😕

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 Jani,..já mám nemocenskou, protože mi bylo po odběru vajíček šoufl, víš..To bych v práci prostě nedala...☹ A teď těch "čekacích" 14 dní chci být doma v klidu,...možná zůstanu doma až do porodu (pokud se zadaří 🙂) nevím,....Uvidíme co mi doporučí moje gynekoložka 🙂 Nebudu asi celých 14 dnů ležet a nehýbat se, to zase ne,...ale občas mám v práci rušno, tak chci být v klidu a pohodě doma. 🙂 Ale je to na každé z nás... Do neschpenky tě určitě nutit nebudou.

janca72
19. zář 2010

@mufinka0 Asi se tedy rozhodnu podle toho, jak se budu cítit...díky za odpověď 🙂
Také je u mne problém ten, že je podzim a děti ve škole začínají být nemocné..nerada bych byla zase nemocná...musím to ještě všechno zvážit..

mufinka0
19. zář 2010

@janca72 jj no to je pravda,...až ti zavedou embryjka tak bys asi žádnou chřipku dostat neměla... 😒 😒 Uvidíš jak se budeš cítit,..já poprvé byla v pohodě,..to až teď. Ale neboj bolestma jsem neumírala... 😉 Jen když v práci 8h sedím na zadku a mám zmačknuté břicho,..to by mi asi vadilo, víš 🙂