Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
25. zář 2010

@madormi To je jasné!!!! Pokud budete mít "jen" imuno problém, tak jsou na to myslím i tabletky a mělo by to pomoci. A pokud ty spermijky, tak to za vás vyřeší doktoři 😉 Ty jsi vždycky začala krvácet, nebo nenašli embryjku srdíčko a musela si na revizi..???

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 A ještě, na rozdíl od nás, máte výhodu věku...to musí vyjít 🙂 a já....klidně si letošní zimu lyžování odpustím 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 Ano já vím,..já jsem mladá, ale manžel už má 36 let 🙂 Jsme od sebe skoro 11 let 😀 Ale..........lepšího jsem si vybrat nemohla a skvěle si rozumíme. 🙂
Ono na věku myslím záleží ale.....je tady právě hodně těch "ale"... 😖 My máme ještě 4 mrazáčky, což jsme poprvé neměli., 🙂 Snad zítra bude lepší počasí než dnes,.. 😒 U nás tak od půl páté pršelo,.. 😖 To by pak člověk jenom spal 😀 Včera jsem si dala to mlíčko s medem a spala jsem jako miminko!!!! 😀 😀 Opravdu mi to moc pomohlo. 😵

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 Mám kamarádku optimistku a ta říká..jé prší..zase si můžu číst 🙂 ..já takový optimista nejsem, ale neškodilo by..rozhodně se teď snažím být optimistou co se týká nejbližší budoucnosti 🙂 ...moje babička byla s dědou od sebe téměř o 11 let..a on jí i v 70 letech říkal.." moje holka"..bylo to roztomilé..myslím, že na věku nezáleží...je štěstí, když člověk najde svou druhou půlku 🙂

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 poprvé jsem začla krvácet když jsem byla 5tt plus 6 a v děloze už nic nenašli na utz ( předtím mi utz nedělali(věděla jsem to jen z těhu testů, tentokráte našli gestační váček týden na to jsme začla špinit ( takové kousky ze mě šly a odezněly těhu příznaky a v nemocnici i dle hcg řekli že to je zamlklé v 6 tt ( byla jsem 6 tt plus 1den

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Ahoj,..přeji pěknou, ikdyž deštivou neděli 🙂 Já jsem unavená, jako bych běžela maraton, ale to je jistě tím počasím. Jen bych spala... 😀
Taky si myslím že na věku mezi partnery až tolik nezáleží. Hlavně když si rozumí... Teď jsem si vzpomněla na mou první reakci, když mi můj manžel řekl poprvé svůj věk,..mě bylo 18 a mu 29.. 😅 Byla jsem v šoku,..jednak na to vůbec nevypadal a jednak jsem z toho dostala strach. Moje mamka mě přemluvila ať s ním aspoň zajdu na kafe a uvidím,..no a za 4 roky jsme se brali 😀 😀 Vlastně jen díky mamce. 😀 😀

mufinka0
26. zář 2010

@madormi To je mi moc líto,..musí to být hrozné na psychiku. Taky jsem přišla o miminko a po roce další operace, kde mi řekli, že už přirozeně nikdy děti mít nebudu. 😔 Nemám vejcovody... Naštěstí jsou v dnešní době takové možnosti, jako je právě IVF, takže naděje máme. 🙂 🙂 🙂 A medicína jde stále dopředu. 😵

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Tak mě napadá,...už jsi dostala menstruaci? Nebo se mrška ještě někde fláká?? 😅 Optimismus je potřeba,..můj manžel ho má naštěstí plno a stačí uklidňovat i mě.. 😀
Chápu tvoje obavy,..ale až budeš v "tom procesu", tak na pesimismus nebude ani čas. 😉

madormi
26. zář 2010

@mufinka0 to je mi líto a jakto že si otěhotněla bez vejcovodů? nebo o ty si asi přišla až poté že? :-/ no my poprvé i ted otěhoněli na první pokus no,a le houby platné nám to zatím bylo, tak jsem zvědavá co za tím vězí, doufám že nám doktoři pomohou k zdravému miminku a co nejdřív

bublenudle
26. zář 2010

@beryk Ahojky...já taky cvičím..tak snad to bude k něčemu..ted už odpočítávám dny at už dostanu krámuše a začnu stimulovat..už se moocinky těším,až si pujdu do Repro pro ty svoje drobečky..paaa měj se krásně...

bublenudle
26. zář 2010

@madormi Ahojky....já do Repro taky chodím a jsem mooc spokojená..sice se mi IVF 2x nechytlo,ale ted mám 2mrazáčky a čekám až dostanu krámuše a začnu stimulovat...a pak si pujdu do Repro pro moje mimuška...držím ti pěsti,at ti testíky dobře dopadnou...měj se fajn..paa

mufinka0
26. zář 2010

@madormi Já měla po roce snažení mimoděložní těhotenství, kdy mi vzali levý vejcovod a řekli že ten pravý museli operovat, že byl plný srůstů. No a když se zase rok nedařilo s tím jedním vejcovodem, tak jsem šla na další laparku kde mi zjistili rozsáhlý zánět vejcovodu a šlo to až do dělohy, tak mi museli vzít i ten druhý. 😔 No a teď jsem na 2 IVF,..první nevyšlo a navíc u něj se zjistilo, že mi funguje jen jeden vaječník,..Teď se to jen potvrdilo. Měla jsem vajíčka jen na jednom vaječníku. 😒 Takže se pořád modlíme, ať už se nad náma osud smiluje a dá nám aspoň jedno miminko. ☹ 😔

mufinka0
26. zář 2010

@bublenudle 🙂 Už jsi zase plná optimismu,..nějak to z tvého psaní cítím...To je MOC dobře 🙂 😅 😵 😵 😵 Ty jsi dostala menzes po Crinonu kolikátý den transferu??? 😕

madormi
26. zář 2010

@bublenudle tak přeju aby to tentokráte vyšlo a mimíse sis opravdu odnesla!!

@mufinka0 to je mi moc líto ☹ je to fakt nefér, že lidé co si miminko přeji s tím často tak bojují a jiní kteří to berou jako přítěž otěhotní ani neví jak ☹ a kdy máte další pokus?

mufinka0
26. zář 2010

@madormi Já jsem byla na druhém pokusu teď v září. 🙂 Právě mám miminka v sobě a čekám až budu moct testovat 🙂 🙂 🙂 Snad se budou tentokrát držet zuby nehty a nedají se!!!!! 😵 😅

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 Přeji také krásnou neděli....Jj..ráno jsem ji dostala 🙂 🙂 ..to je snad poprvé, co jsem měla radost 🙂

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 Také se cítím unaveně...je zima, sice už neprší, ale je zataženo...zatopíme v krbu, vezmu knížku a....a asi usnu 😀
Nevíš..dá se volat do Repromedy i v neděli? Jsem to zkoušela a nikdo mi to nebere....potřebuji se nahlásit, že v úterý bych měla začít brát injekce... 😕

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 Tak jsem se už dovolala..začímán od zítřka..

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Zítra začínáš???? 🙂 Vidíš, tak to je super!!! 😉 GRATULUJU !!! Teď už to bude rychlovka!! Taky jsem z ní měla radost před stimulkou 😀 Za to teď bych ji už asi neměla.. 😒

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 tak to naprosto chápu a doufám, že máš od ní opravdu na několik měsíců pokoj 😉 🙂

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 a začímán zítra..chtěla jsem od úterý, ale je státní svátek..a tak je to celkem šok 🙂 ...když sis dávala injekce, odpočívala si také?

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Oni mají ve svátek jako zavřeno??? 😲 To by mě zajímalo co by dělali kdyby někdo prostě potřeboval na OPU, nebo někomu vycházel takto transfer... 😕 Nebo možná mají jen omezený provoz. 😒
Já jsem chodila normálně do práce, když jsem píchala injekce 🙂 Zůstala jsem doma až 2 dny před odběrem vajíček,..ale né že by mi bylo zle, ale jak v práci pořád jen sedím, tak mě to tlačilo, víš. 🙂 Záleží na tobě jak se budeš cítit, ale nic hroznýho to není, neboj se. 🙂 I ty injekce,..je to tak malá a teňounká jehlička, že to jen trošilinku štípne a pak už nic necítíš! Fakt, uplně v pohodě. 😉
Ležela jsem až po OPU, to mě bolelo břicho a po ET,..raději, abych byla v klidu. 🙂

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 říkali mi, že mají omezený provoz...já jdu brzy ráno a ještě musím stihnou přijít včas do práce 🙂 ...a za jak dlouho dobu, co jsi začala užívat injekce, si šla na odběr vajíček?

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 No musím tě zase upozornit, že já měla jíný protokol, než ty, tak to jistě budeš mít asi rozdílné. Já konkrétně jsem byla na odběru 13 den cyklu,..takže 10 den po začátku injekcí. 🙂

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Spíš bych řekla, že u krátkých protokolů to je kratší,..ale opravdu nevím,..měla jsem 2x dlouhý,..takže asi neporadím. Teď už to půjde rychle!!!!!!! 🙂

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 Díky 🙂 Najednou na sobě začínám pozorovat nervozitu 🙂 🙂 Jsem zvědavá, co se zítra dozvím...

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 chtěla jsem se zeptat na natulaau..dlouho tady nebyla...psala jsem si s ní minulý víkend...

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 No to je jasný,..tak nervozní asi budeš,..ale jakmile píchneš poprvé,..na nervozitu zapomeneš 🙂 Na jednu stranu jsi šťastná, že už konečně začnete,..na druhou se bojíš,..to je naprosto normální 😉 😉 Ale hele,...nervozity si ještě užiješ při čekání na //.,..táákže teď pěkně v klidu, ju?? 😵 😵

mufinka0
26. zář 2010

@janca72 Natulaa?? Ona sem už nechodí,..psala mi že už nebude. Ale zkus jí napsat do IP 🙂

bublenudle
26. zář 2010

@mufinka0 Ahojky...jj,už se zase strašně těším...měla jsem nějakej splín..ale už je pryč..ted jsem pěkně docvičila,at májí pak mimuška pohodlí..už at to dostanu...a pak huráááá na to..měj se krásně a dej vědět co testík..držím samožřejmě palce....měj se krásně..paa