Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

kacnov
15. lis 2011

@zazy ahojky zatím nic :(

lola33
15. lis 2011

@olafka Beruško držím moc palečky,ať máš mimísky brzo u sebe 🙂 🙂 🙂

lola33
15. lis 2011

@mamba555 ahojky,jéé už máte měsíc,toto letí,taky už se těšíme,až budeme mít naší berušku u sebe,doufám,že nás nenechá dlouho čekat 😉 ,pozdrav malému a brzo pááá L.

mamba555
15. lis 2011

@lola33 ahoj loli no ano dneska to je měsic co jsem rodila jej jsem tak štatsná strašne malej je naše srdičko a jak se bude jmenovat malá?

aidule
16. lis 2011

@kacnov Tak jak to vypadá? Myslím na tebe 😉 🙂 !!! Tfuj, tfuj, tfuj.......

kacnov
16. lis 2011

@aidule díky 🙂 ale nemyslím si že něco dnes jsem 9 den po ET sice jsem testovala testem 25tkou ale nebylo tam ani prd ☹ takže si myslím že nic myslím že duch by tam už byl ne?

valkat
16. lis 2011

@kacnov to je ještě brzo,když si neměla pk....já testila 11 den a byl tak doušek,ale já měla pk..... 😉

olafka
16. lis 2011

Tak hlasím po dnešní kontrole v té slavné Ostravě,datum nástupu v Praze.21.11.2011 na 10.hodinu.Tak se to konečně pohlo.Myslím si,že 21.je nástup a pak se uvidí,není to datum porodu,jsme konečně trochu klidnější,ale nejklidnější budeme až budou mimisci na světě a holčina po operaci.Tak se tady zatím mějte všechny moc fajn,držím vám všem palce a vy je držte zase mě.Papa brzo z novými zprávami a snad už i fotkami.Ola.

aidule
16. lis 2011

@olafka No pajáda, že se konečně někdo chytl za hlavu a něco s tebou plánuje udělat!!!!! Budu na tebe i mimísky moc myslet, malé bojovnici posílám spoustu síly do dalšího boje a všem hlavně pevné nervy a žádné komplikace. Určo to bude v poho, i když možné ne hned 🙂 🙂 😉 !!!

aidule
16. lis 2011

@kacnov Ještě vydrž, je brzy!!! 😉

kacnov
16. lis 2011

@valkat
@aidule holky já myslím že z toho fakt nic nebude ani se necítím těhotně zítra zkusím koupit 10tkovej ten už by něco mohl ukázat co myslíte? ale tam je sněhobílo u toho 20tkového

antoa
16. lis 2011

@kacnov já u obou těhotenství měla čárku na testu až 14 DPO a to jsem měla vždy PK. 10 den bylo vždy sněhobílo.Tak vydrž!!! 😉

valkat
16. lis 2011

@olafka budu na vás moc myslet ať to všechno dobře dopadne a jste v pořádku......tak se držte...a brzo dej vědět... 😉

lola33
17. lis 2011

@olafka držíme moc palečky,ať je vše rychlé a máš miláčky brzo u sebe 🙂 🙂 🙂 a budeme se těšit na fotečky papa 😉 😉 😉

lola33
17. lis 2011

@kacnov ahojky,taky si myslím,že je ještě brzo testovat,kup si 10 test je lepší a ukáže vždy dřív a víc držím moc palečky,ať najdeš brzo // tfuj tfuj tfuj posílám velikanánskou kupu těhu bacílků!!! 😉 😉 😉

lola33
17. lis 2011

@mamba555 ahojky,no nakonec jsem si prosadila Leu,teda snad........

tomh
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacnov
17. lis 2011

holky je mě šíííleně bolí mě podbřišek a motá se mi šiška TT negativní tak asi MS:((((

kacnov
18. lis 2011

holky dnešní ranní test nic a to byla 10tka takže se nezadařilo -holky můžete mi říct co ted?? mám vysadit ty všechny prášky a čekat na ms?? nebo prvně zavolat do repromedy a říct jim že nic ? můžete mi prosím napsat?? díky moc

mamba555
18. lis 2011

@lola33 jej loli ta to je teda krásne meno

mamba555
18. lis 2011

@kacnov no ahoj hele ešte nevysadzuj nič ber tie tabletky nadalej lebo ešte máš iba 10ty den a to se ješte muže objevit i já jsem tak mnela ja jsem si delala testik 12ty den a vyšel negativny a potom až v repromede mi oznámili že v krvi vyšel test pozitivny takže ja ti radim brat ty prášky až dokym nepjedš do repromedy ja jsem tak ytak brala ja jsem tam volala a řikala že mi vyšel test negativne asestriška mi řekla že prášk ymám brát až kym nepojedu do repromedy takže tak ale zavolej si tam aby to bolo jistešji držim palce a ozvy sa

kacnov
18. lis 2011

@mamba555 fakt no tak ok já to nechám ještě na pondělí zkusím testnout a když nic tak budu volat sice je pravda že já jsem neměla PK a dr říkala že mám testovat 14-16 den po ET ale já si myslím že by mohl být aspon duch ne?

zazy
18. lis 2011

Ahojky
Kačnov:i já bych počkala počkala,protože mám spoustu známých ,kterým to ukázal test až ten 14 den
Pokud jsi nedostala ms,tak nic nevynechávej a ber prášky dál.Já ti to zvlastní zkušenosti říct nemůžu,já měla PK.

kacnov
18. lis 2011

@zazy Holky počkám zkusím pondělí já ani nevím kdy mám dostat MS :( prostě jen jím prášky a čekám

aidule
18. lis 2011

@kacnov Vydrž, jak píší holky, na to pondělí. Pokud nic, i tak sama nic nevysazuj a domluv se v repromedě na odběr krve. Až pokud bude test z krve negativní, máš jistotu, jinak NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak nepanikař a odpočívej a věř 🙂 😉 !!! Naděje je ještě velká!

kacnov
18. lis 2011

@aidule no u mě je naděje mizivá už tomu vůbec nevěřím :( navenek jsem v pohodě ale uvnitř mě to pěkně žere! 😢 😢

mamba555
19. lis 2011

@kacnov no já jsem testovala 12ty den a nebylo tam vubec nic a ted mám zneho krásnyho chlapečka takže držim pace

kacnov
19. lis 2011

@mamba555 jééé to se nádherně poslouchá ale já stále nevím nemám vůbec příznaky tehotenství :( jen se pořád potím a ze všeho su unavená :( to je šílený doma práce stojí a já se co chvíli válím :( to sou stavy todletok no zkusím zítra a pondělí mám tu poslední 2 testy 10tky a když nic tak cinknu do repromedy a ty krevní testy to dělají automaticky?

kacnov
19. lis 2011

holky a dá se dostat MS i přes utrogestan??

antoa
19. lis 2011

@kacnov já to dostala i přes utroš....a ta únava může souviset právě s Utrogestanem