Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

maja89
16. únor 2012

@katarinnak Ja bych taky chtela jit ten 14 den na krev, vychazi to na patek, tak pres vikend rozhodne cekat nebudu 😒 Test prubnu v nedeli a uvidime 😠

kacnov
16. únor 2012

@valkat no veliké děti máš teda tý jo koukám jak blázen 10.2 jééé to rodila i má sestra 🙂)))

olafka
16. únor 2012

@valkat Zlatičko,velikááánské gratulace.Atˇ Vám dělají dětičky jen samou radost a štěstí,rostou do krásy a síly.Myslíme na Vás.Papa.Ola.

aidule
16. únor 2012

@valkat Teda mamino, ty jsi naprosto vyjímečná donositelka dvojčátek! Takové míry na dvojčata, to se fakt hned tak nevidí 😀 🙂 !!! No je vidět, že jsi se o ně starala a rozmazlovala je už během těhotenství 😀 😀 😀 ...Tak hlavně všem pevné zdravíčko a spoustu trpělivosti a lásky!!!! 😉 🙂

venika86
16. únor 2012

@valkat Taky se přdávám k srdečným gratulacím 🙂 Ať se mají dětičky k světu a jsou hodné 😉 Doufám, že tě budu brzy následovat 😀

mufinka0
16. únor 2012

@valkat MOC gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!! To je prostě nááádhera !!! 🙂 🙂 🙂 Přeji hlavně zdravíčko 😉

gabulenka
16. únor 2012

@valkat moc a moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je nádhera, nádherná váha i míry, jsi supermamča 😉

beryk
16. únor 2012

@valkat obrovitáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááánská gratulka,holka seš borec,takové míry u dvojek,to je neuvěřitelný,přeju vám všechno nej nej nej..... a moooooc se těším na fotečky

valkat
17. únor 2012

děkujeme moooooooc všem........ 🙂 🙂 🙂

katarinnak
18. únor 2012

@maja89 Tak ja som testla dnes...nevydrzala som...a su tam || 🙂))...sice je to este slaba ciarocka , ale je tam 🙂..tak dufam ze bude len silniet. Ty si uz skusala?

versuska
18. únor 2012

@valkat strasne moc gratuluji k detickam. Je nadhera, ze jsou tak krasne dorostli.Preju tobe i prckum hodne moc zdravi a at ti nesou jen stesti 🙂

versuska
18. únor 2012

@marci ahoj marci, tak uz mas taky broucky u sebe? hezky odpocivej at se jim u tebe co nejvic libi a zavrtavaji se.
A pujdes teda hned v pondeli do prace?

Ja jsem od uterniho ET doma a budu do uterka doma, ale pak pujdu taky do prace. Rikam si, ze kdyz budu 14 dni doma tak tem nasim prckum moc nepomuzu. Byla bych jen nervni a premyslela bych jestli bude tentokrat vse v pohode.

maja89
18. únor 2012

Ahojky holky, tak jsem dnes zkousela testík a mám potvrzene tehu...a jelikoz jsem to nevydrzela, jela jsem hned i na krev...a mam to potvrzene i z krve!!!! Takze snad bude vse jak má, a za 9 mesicu budu stastná jako valkat 🙂

maja89
18. únor 2012

@katarinnak Tak to je parada!!! Já to mám potvrzene uz i z krve 🙂 snad se nám to oboum bude vyvíjet jak má a pak si budeme posílat fotečky a sdělovat dojmy 😉

katarinnak
18. únor 2012

@maja89 To vazne? To je supeeer!!! Si bola v Repromede na krv?

katarinnak
18. únor 2012

@maja89 Uz si prestala brat utrogestan a prednison?

pavcahola
18. únor 2012

@valkat Gratuluji k takovým velikým bobíškám.

maja89
18. únor 2012

@katarinnak Ahojky, byla jsem u nás v práci, pracuju jako sestřička, tak mi to udělali u nás v laboratoři. A ty už jsi ty léky vysadila? Mě nikdo neřekl že je mám pak vysadit, tak teď nevím 😒

katarinnak
18. únor 2012

@maja89 nie nevysadila. Mne povedala dr ze ked sa potvrdi tehotenstvo tak by sa mal utrogestan prestat brat. V pondelok im zavolam a opytam sa na to. Ja pojdem tiez na krv tu u nas v Ba, nechce sa mi kvoli tomu chodit az do Brna...to bude hadam stacit aj neskor 🙂...tak nech nam to takto vydrzi do konca 🙂

maja89
18. únor 2012

@katarinnak Ja tam tez v pondelí zavolám a zeptám se, přes víkend by to snad nemělo vadit. Uvidime 🙂

marci
18. únor 2012

@versuska Ano, už mám po transferu 2 blastocyst. S tím šetřením se je to u mě nic moc. Mám nechutnej kašel, takže by to museli být fakt zarputilí bojovníci. A vůbec já nějak ležet neumím, včera jsem se o to pokoušela a akorát mě z ležení rozbolely záda a v noci jsem nemohla spát. Takže jsem dneska normálně vstala, uvařila oběd, byla s klukama na nákupu, v cukrárně....... a v pondělí jdu normálně do práce (já ji ale nemám nijak namáhavou, sedím jenom 4 hodiny v kanclu (plus teda cesta tam a zpět). Doma by mi to psychicky nesvědčilo (vyzkoušeno minule).
A jak se cítíš ty?

aidule
18. únor 2012

@maja89
@katarinnak
No tak to jsou zprávičky, samá těhulka, tak to má být, to bude v repromedě opět důvodů k radosti 😀 🙂 !!! Tak jen tak dál, aŤ se vše vyvíjí v pořádku a jsou z vás ty nejkrásnější a samo nejspokojenější těhulinky a pak i maminky 😉 🙂 !!! Držte se!

valkat
18. únor 2012
katarinnak
18. únor 2012

@aidule Velka vdaka 🙂

maja89
19. únor 2012

@aidule Děkujeme, ale bohužel než budeme mít úplně vyhráno, chvíli to ještě potrvá...Ale snad bude vše jak má 🙂

maja89
19. únor 2012

@valkat Nádherní bobíšci 😅 Ještě jednou VELIKÁ gratulace 😉

bublenudle
19. únor 2012

@valkat Katy,obrovská gratulace,jsou náááádrerní miláčci....přeji jim na tomhle světě,hlavně hodně zdravíčka a štěstička....a lásku.... mějte se krásně,myslim na Vás...paaa L 😵

valkat
19. únor 2012

@bublenudle beruško děkuju moc.....ani nevíš jak moc bych ti takové štěstí taky přála....... 😉 😉

aidule
19. únor 2012

@valkat No Katy, ti jsou tak nádherní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Přijdou mi, že už jsou tak tříměsíční 😀 😉 . Mají takový rozumný výrazy v obličeji 😀 😀 😀 ....Tak hlavně ať vám to společné sžívání krásně a v pohodě jde 🙂 ! Naty už bude mít ve středu půl roku, strašně to utíká, proto užívej každou minutku, ikdyž to bude třeba minutka křiku či pláče...na ně všechny pak člověka vzpomíná a jak rád!!!

elisabet
19. únor 2012

@valkat Já se taky připojuji k velikánské gratulaci, uf a k těm mírám miminek, no to je panečku krása, to se jen tak nevidí u dvojčátek, jsem moc ráda že jste všichni v pořádku, dětičky jsou nádherné, moc dobře je vám v Repromedě namíchali 😀 vidíš ani mi to nedošlo jak rychle to utíká že už máte miminka u sebe, tedy, těch 9měsíců není vůbec dlouhá doba 😉 vidím to na sobě, vždyť jsem v polovině a to jsem si to pořádně ještě ani neuvědomila 😅
Všem "novým " bojovnicím přeju hodně štěstíčka, ať se rychle zadaří a je všechno v pořádku, Někdo se tady bavil o utrogestanu, já jsem nakonec otěhotněla přirozeně, ale celé 2měsíce jsem krvácela a špinila, tak jsem utrogestan brala až do konce 3měsíce..