Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

katy81
4. kvě 2009

Ahoj ob.soklina,děkuji snad to bude dobré 😉
Pk je prodloužená kultivace-je 5 dní-stojí 7700kč,standartní je 2-3dny-to je bez poplatku.Nechali jsme si dvě,je mnohem větší šance že se aspon jedno uchytí,já bych klidně brala dvojčátka,raději dvě než nic,nakonec příroda rozhodla o jednom.

mimka29
4. kvě 2009

Ahojte kočky,
dnes mi volali výsledky z manželovho spermiogramu a bol vraj trošku pod normou, ale spermií bolo dosť a mali dobrý tvar. Viac mi nechceli po telefóne povedať, ale zajtra nás objednám na ďalšiu konzultáciu a pohneme sa ďalej.
Prajem vám krásny večer 🙂

ob.soklina
5. kvě 2009

Dobré ráno 🙂

mimka tak to je fajn, že už volali a taky dobře že to vyšlo tak jak to vyšlo. Tak at je co nejdřívější volný termín.
Mě to ted strašně pomalu všechno utíká ☹ no to čekání asi bude nejhorší. Tak pak dej o sobě zase vědět.

Katy 81 - moc děkuji za vysvětlení, občas se s těma zkratkama peru. No nám rovnou řekl o těch 5 dnech, ale asi to bude jistější. Taky by mi dvojčátka nevadila, jen hematologové se u mě s tím potýkají. Ale já si řákám, že když by, tak tělo si s tím poradí. NE??!!!

Pěkný den

skawin
5. kvě 2009

Ahoj všem, držím palečky všem bojovnicím, můžu se přidat do diskuse? Čeká mě ivf v Repromedě, pročítám jejich materiály a prosím o zkušenost těch, kteří do Brna dojíždí.... zůstávaly jste po transferu dle jejich doporučení přes noc někde v místě nebo jely domů? Mám to do Brna tak hodinu cesty, tak si tu tak přemýšlím, i když je to ještě dost předčasná starost 🙂. Díky a hezký den.

mimka29
5. kvě 2009

Ahojte baby,

skawin - nás čaká v Repromede teraz 1. IVF s darovanými vajíčkami. Máme to zo Slovenska asi 130 km, ale nie je to tak ďaleko, vždy sa na to teším a berieme to ako vílet. Po transfere môžeš ísť kľudne domov. Niekto písal, že embryjko je ako zrnko maku medzi dvoma krajcami chleba, takže len tak ľahko nevypadne, Keď sa má uchytiť, tak sa uchytí.

annina - zajtra držim prsty, aby boli iba dobré správičky 😉

katy81
6. kvě 2009

Ahojte holky,

k tomu cestování,my to neřešili,protože jsme z Brna,ale vím že pan primář říkal že je lepší po transferu necestovat,ale každého věc. Osobně bych asi zůstala jednu noc v Brně,přece jen co to je naproti tomu všemu okolo,že?

ob.soklina
6. kvě 2009

Ahojte holky,

chci se zeptat beru Norprolac, nemáte s ním některá zkušenosti??? Nevím jestli je to tím, nebo jsem chytla někde nějakého bacila, ale bolí mě už 3 den hlava a jsem úplně mimo - no prostě se necítím. Nevíte jestli to může být po těch práškách???
K tomu cestování, nás se ptal doktor přímo od kud jsme a že když bysme cestovali, že by bylo lepší jednu noc přespat. Ale co píše mimka je taky pravda.

Katy a jak se daří tobě??? 🙂

mimka29
6. kvě 2009

Čaute baby,

mne Dr. Veselý nehovoril, že by sme nemali po transfere cestovať domov 😉

skawin
6. kvě 2009

Ahoj holky, díky za názory, asi to má každý car jinak, ona i příprava se dost liší 🙂. Hlavně aby to vyšlo. Já jsem absolvovala 1.ivf před třemi lety v Olomouci, mám doma dvouletou dceru a ještě jsem bez ní přes noc nebyla, tak se mi nechce zůstávat hlavně kvůli ní. To jsou ty vztahy vymodlených dětí a potrefených matek 😀. V Olomouci se zase po transferu dvě hodiny leželo a přejezd jim pak nějak nevadil, čert aby se v tom vyznal. Asi jsou to drobnosti, hlavně aby se mimísci hezky vyvíjeli.

baruska2
6. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 zdravím vás po delší době, ale čtu si vás pravidelně 😀 .
Besinko 🙂 , nemáš zač, když můžu, ráda pomůžu a o tobě jsem ani nevěděla 🙂 . A gratuluju 😀 .
Píšu vám z nemocnice, ležím prý preventivně, říkal pan doktor ☹ . Prý mám kratší čípek a trochu tvrdší bříško, tak aby se to uklidnilo. A když budu v nemocnici, tak má jistotu, že budu opravdu ležet. Dostávám kapačky s magnéskem. A to se asi líbí našim mimouškům, protože po nich kopou víc a víc 😀 . Tak doufám, že se ty naše srdíčka uklidní, aby nás pustili brzo domů, za tím mým třetím srdíčkem, protože se mi po něm stýská, i když za náma jezdí každý den.
Ve čtvrtek jsme byli v Brně v Prenatalu a přivezli jsme si DVD a krásné 3D fotečky našich chlapečků. Pořád se na ně dívám 😀 . je to zážitek, určitě si na to taky zajděte 🙂 .
Jinak držím palce všem snažilkám a věem těhulkám gratuluju a přeju, ať je vydržíme nosit v bříšku co nejdýl, aby bylo vše v pořáku 🙂. Přeju krásný den všem.

baruska2
6. kvě 2009

Jo a k tomu cestování. nedoporučovali mi, že nemáme jezdit. Domů to máme taky necelou hodinu a jeli jsme asi tak dvě, protože byla všude samá objížďka. O tom zrnku mi paní doktorka taky říkala. A jestli se to má udržet, tak se to udrží. Přeju hodně štěstí.

annina
6. kvě 2009

Ahoj holky. Tak začnu tím smutnějším. V Po jsem si byla pro těhu průkajdu a panu doktorovi se nezdála velikost dělohy(malá) tak mě ještě před screningem poslal do nemocnice na UZV a VERDIKT jeden plodeček OK,druhý to vzdal cca 9+4tt Dost mě to sebralo a dnes ráno jsme jeli do Brna ,tak už sem preventivně bulela v autě, v očekávání dalších jobovek. Vyšetření naštěstí dopadlo na výbornou a viděli jsme alespoň jedno naše zlatíčko jak se mrská a kope nožičkama Bylo to nádherné,ale teď mě budou hlídat ,jak se to bude vyvíjet dál. Živý plod těsně vedle mrtvého Nesmím začít krvácet, jinak je šance,že mrtvý plodeček se vstřebá a živý poroste a dobojujeme se až k porodu,školce,prvním láskám a maturitě atd.

annina
6. kvě 2009

Baruško držte se,to je dobře,že je všechno v pořádku a věřím,že bude až do konce!!! 😉 Musím kouknout na fotečky. Ať ti to v nemocnici rychle utěče a jste brzy doma u tatínka!!!

annina
6. kvě 2009

Besinko juhúú,kdepak jsi?? jak jste dopadli? Doufám,že je všechno v nejlepším pořádku 😉 ?? Jinak vás všechny zdravím a přeji krásný večer!

mimka29
6. kvě 2009

anninka - tak som čakala na správičky od teba. To mi je strašne ľúto 😢 až mi slzičky vybehli, keď som to čítala. Ale sústreď sa na toho jedného prcka, hladkaj ho, rozprávaj sa s ním a on to určite zvládne. Zlatíčko budem ťa ďalej sledovať, len prosím ťa podávaj správičky ako sa máš, lebo keď sa odmlčíš, tak sa budem o teba báť.

skawin
6. kvě 2009

Hezký večer, těhulky jste bojovnice a věřím, že to zvládnete až do přešťastného konce, držíme všechny palce a palečky co se doma najdou!!!

annina
6. kvě 2009

Mimka děkuji-jsi zlatá! 🙂 Budu vás informovat a taky sledovat,jak se daří vám! Přeji ti,aby jsi byla taky už brzy mamčou a viděla tak krásný ultrazvuk jako my dnes 😵 Nesmíme to vzdávat ať se děje co se děje. My všechny tady! 😉

annina
6. kvě 2009

Skawinko vítej mezi nás 🙂

mimka29
6. kvě 2009

annina, pokiaľ budeme mať na to vek a peniaze, tak to nikdy nevzdám, ale bola by som tá najšťastnejšia na svete, keby nám toto 4. IFK-ko už konečne vyšlo.

mimka29
11. kvě 2009

Dobré ránko bambuľky,
našu témičku som našla až na 3 strane, tak ju posuniem na prvú.
26. mája ideme so Repromedy odovzdať spermie na zmrazenie. Napíšte oko ste na tom vy 😉

annina 🙂

annina
11. kvě 2009

Ahoj mimka,já pořád nakukuju,kdo se ozve,Besinka slíbila,že se ozve po screningu a nějak to tu umřelo 😒 Ještě,že tě tady mám 😉 U nás nic nového,prostě čekat a doufat. Jinak stále držím pěsti ať je ta 4 pro tebe šťastná mimko a bude miminko 😵

mimka29
11. kvě 2009

Jaj anninka to som rada, že si sa ozvala . . . myslím na teba 😉

besinka7
11. kvě 2009

ahojky anninko, omluva, že jsem se neozvala, ale neměla jsem přístup k Netu ☹ jinak u nás screening dopadl dobře, dvojčátka jsou obě v pohodě, akorát teď v sobotu jsem začla špinit, takže jsme valili do nemocnice, podle UTZ je vše ok, dostala jsem jen nějaké léky a mám doma ležet. každopádně pocity jsou smíšené, i přesto že podle doktorky je to "normální"
anninko, je mi moc líto, že ten druhý uzlíček nevydržel, ale zaplaťpánbůh alespoň za to jedno miminečko a Vy to určitě zvládnete a bude všechno ok, nic se neboj 🙂
No a Baruško, Tebe ať v tom špitále nedrží dlouho a jsi zase brzy doma u toho Tvýho třetího srdíčka 🙂
Jj holky, nemáme to jednoduchý, je to fakt boj od začátku až dokonce a to se vším všudy 😉
Vám všem ostatním .... držte se a bojujte, stojí to za to a určo se všechny dočkáte, mooooooc na Vás myslím🙂

mimka29
11. kvě 2009

besinka - tak konečne dobré správičky, len si dávaj na seba pozor.
Baby ja neviem, ale som nejaká precitlivelá ... aj teraz keď som čítala správičku od besinky, tak sa mi tlačili slzičky do očí ... neviem čo to so mnou bude robiť, keď budem tehuľka ...

annina
11. kvě 2009

Besinko super,už sem začala mít obavy,kde jsi 🙂 Strašně moc blahopřeji a pokud ti doktorka řekla,že je vše OK tak ji věř a hajej!! My byli v sobotu ráno taky na pohotovosti a taky špinění 😒 V duchu jsem šílela,že příjdeme i o to druhé. Na ultrazvuku taky vše OK,prý je to z toho odumřelého plodečku a paní doktorka říkala,ať se toho neděsím,že některé ženy špiní celé těhotenství! Pokud to nebude červená krev nebo bolesti tak mám být v klidu. Tak se o to alespoň pokouším,ale věřím,že ten strach tady zná každá z nás! 😔 Tak a teď už veseleji 😉 Jsem zvědavá, kolik tady nakonec budeme mít prcínků,jména a pohlaví... už se moc těším 😵

baruska2
11. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 , tak dneska mě pustili, hurá 😀 . Bříško zklidněné a čípek na hranici normálu.Mám ležet nožky nahoru a nic nedělat 😒 . Dala jsem do alba ty moje dvě srdíčka 🙂 .
Anninko je mi to líto 😢 , ale teď už bude určitě vše v pořádku a Váš mimoušek se udrží, určitě 🙂 .Nohy nahoru a odpočívat, fakt to pomáhá 😀 .
Besinko, to platí i pro tebe 😀 . Holky, hodně odpočívejte 🙂 .
Mimka 🙂 , moc Vám držíme palečky, tady Vám to určitě vyjde 😀 .
Jo a naše srdíčka mají už skoro třičtvrtě kila, jsou to chlapiska. Teď ještě aby vydrželi co nekdýl v bříšku. Každý den je přemlouvám 😀 .
Holky, myslím na Vás 🙂 .
Monajsku, dej o sobě vědět 😉 .

besinka7
11. kvě 2009

No teda holky, tak ještě včera jsem si říkala, že se nám to některým trochu bortí a dneska už je zase veselo 🙂 Anninka vpořádku, to je super, Baruška zpět z nemocnice a taky vpořádku, další super ..... to je parádička 🙂 Mám radost, velikou !!!! Anninko, je to pravda s tím špiněním, já to mám prý zase od toho jak mi roste děloha a trhají se tam malé cévky a také je to v době kdy bych měla mít normálně menzes, tak mě i pobolívá v podbřišku, ale je to tak jak píšeš "dokud to je špinění a není to KREV, tak je to vše ok a některé holky to opravdu provází celé těhotenství", takže my se nedáme 🙂 .. vitamínky a hajat 🙂
No a Mimka, neboooooj, až budeš těhulka, tak sice budeš taky pořád plakat, ale to bude krásný, uvidíš 🙂, já někdy brečela i u reklamy 🙂 🙂 🙂Už aby to byloooooooo 🙂

besinka7
11. kvě 2009

Anninko, ještě jedna věc, předepsal Ti doktor něco na to špinění ? Mně Duphaston 2 x 1 tabletu a pak mi řekla, že mi předepíše ještě MAGNESIUM a přitom jsem si z lékárny přinesla jekýsi Kombi-Kalz a to je VÁPNÍK a píší tam, že to nesmí užívat těhotné ženy .... Tak nevím a jsem z toho jakási zmatená ..... Beru teda těhu vitamíny a nejradši bych nebrala už navíc žádné ..... ☹
Nemáte s tím holky třeba nějaká jiná zkušenost ?
díííky

baruska2
11. kvě 2009

Ahoj Besinko 🙂 , magnesium jsem užívám už dlouho, můj doktor mi ho předepsal. Mám ho ve formě takového šumivého prášku a jmenuje se to MAGNOSOLV. Doktor říkal, že je to prý lepší, než tabletky. A v nemocnici jsem ho dostávala v kapačkách a pak v práškách. A vápník mám taky a jmenuje se to MAXI-KALZ. Jsou to šumivé tablety a je to pro těhotné. Jestli se u tebe náhodou v lékárně nespletli, radši se zeptej doktorky. A ještě mám železo. Pěkný den 🙂

mimka29
12. kvě 2009

Dobré ránko,
baruska - tak to je super, že si už doma. Pozrela som fotky ... krásne bruško 🙂

Prajem pekný deň