Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

madla28
21. črc 2008

Tak to teda nechápu, proč mě nedali taky blaocisty a dali mi jen embryjka. Čím starší, tak je asi větší šance, nebo ne?

madla28
21. črc 2008

Nevíš co se tak při ketu nejvíc dává?

petradubai
21. črc 2008

ahoj holky,
Madli, mně zavedli blastocysty,protože jsem je už měla zamražené z minula takto.8 buněčně jsou myslím 3 denní.Ale neboj, ty máš zase 3 embryjka. Proto ti taky dovolili 3. U blast dávají max 2. Šance máš určitě stejné.
Taky už máš oblepenej celej zadek? Vždy,když ty náplasti oddělávám,tak to místo je celé zarudlé.A pak by se to nemělo nalepovat na stejné místo,ale jinde.

Kay, uvidíš,že ti to od té injekce rychle uteče. To už si začneš odpočítávat. 🙂

madla28
21. črc 2008

Já si to dávám i na stehna a na břicho. Hromadová mi říkala, ať to střídám. Zadek, stehna a podbřišek. Dneska jdu na zadek.

petradubai
21. črc 2008

Madli, já jsem zkoušela ty náplasti dávat nahoru stehen,ale nedrželo to dobře.Zdá se mi,že na zadku je nejlepší a neodlupuje se to. Já dnes budu taky lepit. 🙂

madla28
21. črc 2008

Mě to zase nesedí moc na zadku, připadá mi to tam nejhořší možnost, ale dneska na něj stejně dojde.

kay
autor
21. črc 2008

holky teda ještě že nevím o co jde 🙂 a doufám, že ani nepoznám 🙂

madla28
21. črc 2008

No to záleží na tom, jestli půjdeš na ket. U IVF by jsme to asi neměli.

petradubai
21. črc 2008

já jsem i u ivf brala ty náplastě,ale jenom 1. Brala jsem je ale jenom po dobu 2 týdnů a pak už ne. S ket je to na dlouho.

madla28
22. črc 2008

No tak vidíš Kay, asi tě to také čeká.

kay
autor
22. črc 2008

ahojda, no a jak vám je? PeŤo, netestovalas? Ty už bys mohla že? 😉

petradubai
22. črc 2008

ahojky, Kay testovat bych mohla dnes,ale řekla jsem si,že testnu až zítra ráno. Takže výsledek vám sdělím zítra. 😉

madla28
22. črc 2008

Mě pobolívá chvilkama břicho a někdy na vaječníkách píchne, tak nevím.

kay
autor
22. črc 2008

jéééjsem napnutá, hrozně moc by Ti to přála, když už si budeš muset těhulkovat bez budoucího tatínka.. To by bylo super, kdyby Ti to vyšlo.

madli, to asijsou všechny ty hormony a taky jak se zahnizďují embryjka.. 🙂 odpočíváš pořádně?

madla28
22. črc 2008

Odpočívám, zrovna jsem se vzbudila. V životě jsem toho tolik nenaspala, jako za tyhle čtyři dny.

kay
autor
22. črc 2008

madli no tak to já spím teda mega hodně, ikdyž nejsem těhu.. ale asi taky dospávám pracovní dobu. Jsem teď na PN a jsem ráda. Předchvílí jsem taky vstávala..

petradubai
22. črc 2008

tak já se k vám zařadím holky.Taky hezky dlouho spím a klidně si i schrupnu na chvíli odpoledne.
Madli, to píchání je v pořádku. Já to taky měla. Teď sem tam cítím cosi,ale je to spíš tupá bolest a slabá.

madla28
22. črc 2008

Tak já jdu na chvilku ven, prý pořád doma sedět nemám.

kay
autor
22. črc 2008

Peťo,to vypadá moc nadějně... Opravdu jsi ještě netestovala? Já bych to už nevydržela.. 🙂

jinak jsem někdečetlanějakou studii, že ženské potřebují daleko víc spánku než chlapi.. a u nás to tedatakyplatí, taky klidně odpo na půlhodinky hoďku někdy i dvě zavřu oči 🙂 a je to moc fajn.. kdyžjsme nevyspalá jsem hrozně protivná..

petradubai
22. črc 2008

Kay,já taky ráda spím alespoň 8h. Ale když jsem dělala,tak to taky tak nebylo.pak se o víkendu spalo zato pořádně. 🙂
Jo fakt jsem netestovala. V tomto jsem trochu praštěná, že když si něco řeknu,tak to prostě musím dodržet,kdybych z toho šílela. 😀

kay
autor
22. črc 2008

no tak to budu napnutá na zítra ráno, hrozně mocTi to přeju. Určitě napiš. 😎

no já když chodila do práce,tak jsemspávala 5-6h denně, a pak přesodpoledne buď dospávala a když to nešlo tak víkendy..no možná i proto si manža myslel že furt spím.. 😀

madla28
23. črc 2008

Ahoj, tak jak ti dopadl testík?

kay
autor
23. črc 2008

Peťoooo,honem, jak jsi dopadla?

kay
autor
23. črc 2008

Peťo, doufám, že je všechno v pořádku 😨

petradubai
23. črc 2008

Ahoj holky,
omluvám se,že vás tady tak napínám...ale co se nestalo....ráno se vzbudím a celá nervní si dělám test....jenže on byl nějaký vadný a vůbec se na něm nic neukázalo!! Tak jsem přemýšlela,co teď. Všude je ještě zavřeno. No vymyslela jsem to tak,že pojedu do města,stavím se zrovna v nemocnici a pak si taky koupím jiný test. Tak jsem se snažila ještě usnout,protože jsem chtěla vzít s sebou moč,tak aby bylo co. Nakonec jsem usla,ale málem zaspala na autobus. Takže jsem zase letěla jak střelená na zastávku. Stihla jsem, doběhla do nemocnice, tam mi sestra řekla,že mám za 2h přijít. Tak jsem pak letěla do nějaké lékarny poblíž. Pak jsem hledala nějaké místo,kde si sednu a můžu zkusit ten test,aby mě nikdo neviděl.Takže jsem došla až do parku a konečně to zkusila....no nervíky byli už hezké, průjem do toho....ale holky...byly tam 2. Tak jsem si oddechla a asi jak povolili trochu nervíky,tak se mi zase udělalo blbě...ale co.No a sestřička mi pak řekla hcg.Takže je 780, tak uvídíme, co z toho bude. Na ko jdu v pondělí 28.

kay
autor
23. črc 2008

Peťulo, no tak to vypadá moc krásně.. teda ale už jsme měla strach, že to nedopadlo dobře 🙂 ufff 🙂

petradubai
23. črc 2008

Kay, moc díky. No taky jsem měla nervičky.Teprve teď jsem se uklidnila. 🙂

kay
autor
23. črc 2008

no tověřím, ale stálo to za to 🙂780 je podle hodně, to budou i dvojčátka 🙂

petradubai
23. črc 2008

Kay, no uvidíme, snad v pondělí na ko už bude něco vidět

madla28
23. črc 2008

No hurá, konečně se tady něco děje. Já celé odpoledne polehávám, protože mě nějak bralo břicho, ale před půl hoďkou mě začali brát větry, tak jestli to nebylo z toho.