Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
12. únor 2010

mimka - díky moc. Já si všimla, že jsi taky těhulka. Tak to taky moc gratuluji. 😉 Tvoje cesta byla asi trnitější, že?
Ale hlavně, že se povedlo 😵 😵

raaad
12. únor 2010

ahojky holčiny...
taky jsem mrkla do "naší staré témičky"......
Venice gratulace 🙂
Zdravím mimku, zandy i aninku 🙂 🙂 🙂

A pro povzbuzení: my byli taky v Repro....a na první pokus (IVF+PGD) se zavedenou jednou hatsch.blastocystou (bez mražáčků) čekáme za 3 týdny holčičku. Takže Repromeda má u nás jen chválu....a nejvíc konkrétně Dr.Hromadová...která byla prostě skvělá (pohovory,OPU i ET).....
Takže všem přeju ať se daří 🙂

zazy
12. únor 2010

Ahojky děvčata,ozývám se po třech dnech.Takže z těch 8 vajíček 3 oplodnili a zítra by jsme měli jet na ET.Ještě tam dnes budu volat,jestli je vše v pořádku.Jinak jsem byla po OPU 3 dny v nemocnici s podezřením na hyper.syndrom,naštěstí se neprokázal.Jinak Venica:moc gratuluji,inach drž se a věř.

venika86
12. únor 2010

Zazy - tak hlavně, že to nebyl OHSS. Jinak zítra na tebe budeme myslet, samozřejmě 🙂
Kolik si jich necháš zavést?

zazy
12. únor 2010

Venica:nechám si zavést dvě pokud to bude možné a to třetí necháme zamrazit.A co ty,držím pěstičky

venika86
13. únor 2010

Ajoj Holky,

tak dneska jsem dělala další test, jiné značky a čárka byla slabší. To asi není dobré znamení, co? Kamarádka mě přesvědčuje, že je to jinou značkou, ale já nevím. Jinak prsa bolí čím dál víc, takže na puštění embryjka mi to vyloženě nepřipadá. Co myslíte?

mimka29
13. únor 2010

venika môže to byť značkou alebo citlivosťou testu, len teraz ešte viacej odpočívaj a vôbec si nepripúšťaj, že by to nevyšlo. Kedy ideš na krv?

venika86
13. únor 2010

mimka - taky myslím, že je to značkou. Na krev jdu v úterý. Pro jistotu jsem si koupila ještě test stejné značky jako na začtku a uvidím zítra.

inach
13. únor 2010

Holky moc díky za potporu.Nakonec jsem k doky nejela,špinění přestalo,tak jsem se domluvila že jak udělám test,zavolám a půjdu na krev,pak se uvidí.

Zazy zase se tu ukaž at víme jak ti je.

Veni ty už jsi objednaná na úterý,ty už jsi jim volala výsledek testu?Jinak slabá čárka na testu je v pořádku-je to značkou a citlivostí testu,ten co nám dávají v Repro je hodně citlivý.Tak se neboj.Ještě jsem se tě chtěla zeptat lepíš si pořád náplasti?

venika86
13. únor 2010

inach - tak to je super, že už nešpiníš, třeba se ti jen narušila nějaká cévka, jak se embryjko zavrtávalo. No, já to nevydržela a ještě ze zbytku ranní moči udělala i ten poslední, plastový. Tam jsou čárky opravdu krásně vidět, takže by to mělo být v pořádku 🙂 Já tam chci volat hned v pondělí, aby mě vzali v úterý na krev. Snad to půjde. JJ, náplasti normálně lepím.

inach
13. únor 2010

Veni tak vidíš.Já taky pořád lepím.Nevím jestli už to nemám zítra taky zkusit,chtěla jsem počkat až do středy ale jak vidím,že už ti to ukazuje výsledek ted,tak mě to láká 🙂

venika86
13. únor 2010

Já myslím, že by jsi to už mohla zkusit. Pokud by se povedlo, tak už ti to ukáže pozitivní. Já mám na tom plastovém krásné dvě čárky.

zazy
13. únor 2010

Ahojky děvčata,tak jsem dneska dojela z ET,tak už mám embrijka v bříšku.Dával mi je dr.Fišer a byl výbornej.Měli jsme 3,nechala jsem si dát dvě,ale bohužel to jedno co zbylo, nebylo možno k zamražení,že by nevydrželo.Takže ted bude nejdelších 14 dní v mém životě.Doufám,že si to nerozmyslí a zůstanou už u mě.Jinak Vám děvčata blahopřeji,at se jim u Vás líbí a těm ,co neměli to štěstíčko tak držím pěstičky,ono se určitě zadaří.Jo děvčata chtěla jsem se zeptat boleli Vás prsa už i u OPU.Mě snad začly bolet už při stimulaci,takže já to asi podle toho nepoznám.

inach
14. únor 2010

Zazy,prsa bolí už při stimulce,je to těma hormonama.Ted se drž a odpočívej.Já měla poprvé na ET doky ani nevím jak se jmenovala a byla tam s ní dr.Hromadová.Bylo to od ní hrozný,dlouho to trvalo a bolelo.Ted jsem měla Fišera a byla jsem v pohodě,už bych nechtěla nikoho jinýho.Možná ještě Hromadovou,protože to dělá dlouho a každý ji chválí.

inach
14. únor 2010

Veni tak jsem to ještě dnes nezkusila nechám to na úterý.Pěkn

inach
14. únor 2010

Pěknýho Valentýna!!!!!!!!! 😀

zazy
14. únor 2010

Fišer i Hromadová jsou skvělí,měla jsem je oba.Jen jsem se chtěla zeptat,pokud se zadaří,tak prsa přestanou bolet nebo budou bolet stále.Jinak děvčata i já se přidávám a přeji krásného Valentýna.

venika86
14. únor 2010

Vám všem taky !!
inach - to tě teda obdivuju, já bych to nevydržela. Budu v úterý držet palce 😵
zazy - ono je to u každého úplně jinak, takže těžko říct. Mě bolí prsa čím dál víc, už se to chvílema nedá ani vydržet 😖
V albumíku mám testíčky 😵

inach
14. únor 2010

Já to měla přesně tak taky.Prsa boleli čímdál víc.
Veni jak mám najed do toho albumu?

venika86
15. únor 2010

jak mám fotku, tak přesně na druhé straně je takový malý foťáček (ikonka) když na ni klepneš, a pak ještě jednou na ten obrázek, tak se dostaneš do mého alba. Dneska mám ještě silnější čárku 😵

inach
15. únor 2010

Díky nakonec jsem na to ještě včera přišla.
Nakonec jsem se včera rozhodla,že testnu už dnes.Bylo to teda něco!O půlnoci chodím naposled na záchod a pak až ráno,tak i včera o půlnoci jsem šla,co čert nechtěl vzbudila jsem se ve 2 ráno a musela sem jít zas,projistotu jsem načurala do kelímku-ale jen 2 hod. stará moč to je na nic.Kolem sedmé jsem se zas vzbudila,vzala jsem test ale měla jsem málo moči,takže test neukázal ani první čárku,no ještě že jsem v ty 2 načurala do toho kelímku,strčila jsem ten test do něj-slabá první čárka a tak jsem se šla osprchovat,že si udělám zítra nový.Za chvíli došel manžel a říká miláčku ale tam ta druhá čárka je.CO???No fakt slabá ale je 😀
Zítra jdu na krev a to rozhodne,snad to bude OK.

zazy
15. únor 2010

Děvčata strašně moc Vám to přeju a budu držet pěstičky doufám,že i já nakonec budu mít stejný výsledek.Ale ještě je to za dlouho jsem teprv 3 den,to bude dlouhé

pavcahola
15. únor 2010

Ahoj holky tak taky hlásím // prvně tam byla jen jedna,tak už jsem měla na krajíčku,ale pak se tam vybarvila i ta druhá.Mám ještě tři testy takže každý den budu testovat.14 den mám totiž až ve čtvrtek doufám že se nikam ta druhá čárka nestratí.

mimka29
15. únor 2010

Babulky no paráda. Potichúčky vám všetkým gratulujem. Myslím, že ste tu v téme rozbehli krásnu vlnu tehuľkovania. Len tak ďalej 🙂

venika86
15. únor 2010

inach - tak to je supééér. 😵 Byla určitě slabá, protože to nebylo vyloženě z ranní moči. Já jdu zítra taky na krev. Mezi 7-8 a ve 12 hodin na ultrazvuk.
zazy - taky se dočkáš, neboj, určitě to uteče 😉
pavcahola - holky, vy mi děláte samou radost. Určitě se neztratí. Mě se taky vybarvila až po chvíli. Mám hroznou radost !!!!

pavcahola
15. únor 2010

ahoj venika ty jsi z Brna?

venika86
15. únor 2010

ano jsem z Brna

inach
15. únor 2010

Ahoj tak vidím že se k nám přidala třetí s čerstvě pozitivním testíkem.Super
😀
Veni taky jdu zítra mezi 7-8 na krev a v 11.30 na ultrazvuk.
Nevím ale proč ten ultrazvuk,ještě tam nic nepůjde vidět?Nemůže to nějak uškodit?

venika86
15. únor 2010

Může jít vidět a nemusí. Každopádně to nijak mimču neuškodí, neboj.

inach
15. únor 2010

Ty a co když tam máš dvě?To je klidně možný když ti ty testíky ukazují čárky tak dlouho.To bys měla dobrý-dvojčátka. 😀