Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😉 Takže jak jsem dopadla už víš... 😀 Neměj strachy!!! Všechno dobře dopadne!! 😉 😉 Podle mě máš stopnuté ty vaječníky po té antikoncepci z Unici ale teď ti třebas zafungují i víc, než normálně 🙂 Uvidíš! Každopádně v sobotu se těším na zprávy! 😉 😉 😉

mufinka0
25. srp 2010

@zazy 😉 Děkujiííí

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 tak já se teda na sobotu moc netěšíím 😖 😖 ,ale víš jak,třeba uslyším vynikající zprávy a všechno ze mě spadne 😵 😵 ,a nebo budu v prd..i 😠 😠 😀 😀 ,ale s tou antiko máš pravdu,hmmmm to mě nenapadlo 😕 😕 ,no nebudem spekulovat,v sobotu se uvidí,i když si myslím,že ten první utz bude ještě o ničem i tak a že víc řekne až druhý,ale tak uvidím noo 😒 😒

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😒 😒 Víš co?? Já se vůbec neraduju že už píchám!!! Jsem blbá, co?? Jiná už by skákala radostí, že má všechno o.k. a já?? Zatím to semnou nic nedělá... 😀 😀

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 ty já tady taky zrovna neskáču 😝 😝 😝 😝 ,to dali krátký protokol snad jen mii 🙄 🙄 🙄 🙄 ,já musím být dycky něco extra 😠 😠 😠 😀 😀 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Nééé jen tobě nééé,..dostává ho spousta ženskejch! To bys chtěla mít dlouhý protokol i před přesvědčení že budeš nedostatečně reagovat??? 😕 😕 Snad né... Tak neboj, bude to O.K. Vidíš, já zase počítala s krátkým a mám dlouhej, kterej mi toho minule taky moc nenadělil 😀

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 to néé,já to myslím tak,že proč zase blbě reaguju jááá 😠 😠 😠 ,proto mám krátký tak jsem to myslela,ted už,když se mojemu vaječníku mooc nechce ,tak jsem za krátký vděčná,ale bylo by lepší,kdyby to bylo v poho nééé 😠 😠 😀 ,kruci a dooost už,nezměním to a je třeba to ták brát 😖 😖 ,joo jenže tak mi mele huba a v hlavě mi to vrtá 😀 😀 😀 a myslím na hovadiny 😠

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Ty jsi případ!! Možná i pro doktora!!! Tvůj to s tebou nemá jednoduchý,.... 😀 😀 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa Přesně tak,..nezměníš to!! Reaguješ blbě?? Já si taky myslím že jsem na dlouhý reagovala blbě a stejně to teď mám znova.. Sice poněkud jiné dávkování, ale je to dlouhý...No uvidím... 😵

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 asi navštívím chocholouška 😀 😀 😀 😀 😀 ,joo a víš co jsem ještě dostala,nějakou nádobku a přípravek na výplach pochvy 😕 ,mám to aplikovat od 9DC až do OPU vytváří to prý přirozené poševní prostředí 😵 😵 ,manža se hned nabídl 😀 ,když viděl,jak je ten aplikátor dlouhý 😀 😀 😀 ,že mi teda s tím pomuže noo 😀 😀 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa Vy jste teda dvojka.... 😀 😀 😀 No to nevím s nádobkou,..já dnes dostala jen Anopyrin, Decapeptyl a Prednison. Puregon a zbytek dostanu až "to" dostanu.. 😀 Tak mi možná dají i nějakou tu nádobku .... Asi pro to aby se jim těma vpichama nedostal dovnitř do břicha zánět. Kdyby něco bylo v pochvě, může se to tak dostat do břicha víš.. Tak asi prevence,..no nevím.. 😀

natulaaa
25. srp 2010

Tak jsem si uvařila sladký zelený čajík 😒 ,mám nějak scvrklý žaludek,dneska mi prostě nechutná 😒 😒 ,asi je to z toho dneška,jsem taková vnitřně na p..u 😠 😠 😀 😀 ,já se na jednu stranu strašně těším 😵 😵 a na druhou strašně bojíím ☹ ,no tak co na to řííct 😀 😀 😀 😀
@mufinka0

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 Rosalgin se to jmenuje 😉 ,se mi nechtělo vstávat ze sedačky 😀 😀 ,ale tak pro tebe jsem vstala noo 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa Ty máš Rosalgin??? Tak to je bomba. Je to dobrej přípravek 🙂 Já ho používala jednu dobu při zánětu a pak i preventivně. Je to drahé jak sviňa,..myslím tak okolo 300,- Kč. Ale za to kvalitní. Já ho přestala používat páč to hrozně lezlo do peněz.. 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa Okolo 300 myslím na 14 dnů,...Nooo,..raději si budu na frndu dávat pozor, peněz moc nazbyt nemáme.. 😀

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 no však oni mi to taky naučtovali 😀 😀 😀 ,pojištovna to neproplácí 😝

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa Tos přehnala,...jsem kvůli tobě spálila olej,...Mám kouř po celé kuchyni!! 😀 Vykecávám tady a zapomněla jsem vařit... 😀 😀 😀

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 pozo ne pozor,tam ti to dají a hotovo,at už máš frndu jakoukoli 😀 😀 😀

natulaaa
25. srp 2010

kašli na vaření 😀 😀 😀 ,bud ráda,že si spálila jen olej,na emiminu na diskuzi pekla včera jedna kočka buchtu a psala si s náma a až ji dala do trouby,tak zjistila,že má vajca na stole 😀 😀 😀 ,

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Jo v pohodě,..Já mám aplikátor doma, takže budu kupovat jen ty prášky do vody. To si rozpustíš do převařené vody, POČKÁŠ AŽ TO VYCHLADNE a vypláchneš si ji.. 😀 Je to takový zvláštní pocit,..ale jo jde to.. 😀 😀 😀

natulaaa
25. srp 2010

@mufinka0 kurník abych si ji nespařila 😀 😀

mufinka0
25. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 No právě,..Tak já už vařím brambory,..už mi chybí pak je rozmixovat na kašičku a udělat salát,.. Skoro denně vařím po večerech... Nemáme stravenky a chozením na oběd bychom toho měsíčně moc neušetřili. Tak jsem se obětovala... 😀 😀

beryk
25. srp 2010

Ahojda kočky,

@natulaaa,@mufinka0 jsem si početla, pěkně jste mě pobavily 😀

@natulaaa paráda, už jsi rozjela píchando, byla jsi u dr. Hromadky? V sobotu ti budu držet pěstičky.

Zazy díky moc za uklidnění

natulaaa
26. srp 2010

@beryk jj už jsme to rozjeli 😵 😵 ,manža dneska píchal prvně sám,ale zvládl to v pohodě,tim pérem to jde samo,jen to bolelo víc jak včera,ale tak to mu odpouštím,píchal prvně sám 😀 😀 ,jinak ted jsem u ní nebyla,jen sestřička nám to ukazovala 😉 a v sobotu nevím kdo tam bude.jinak bojím bojím,co bude na utz 😖 😖 😵

beryk
26. srp 2010

Ahojda holky, všem přeji pohodový den,jen samé radosti a žádné starosti 😉

@natulaaa téééééda manža je šikulák,můj to taky zkoušel,ale nakonec jsem si pak píchala sama. UTZ neboj, bude to v poho, kolikátý to bude v sobotu den ,cosi budeš píchat?

Jak se máme těhulky?????????

natulaaa
26. srp 2010

@beryk no teprve 4tý den,jak to funguje u prvního utz?ten počet co už bude se bude tak nějak držet,nebo se to muže ještě hoodně změnit?Doufám,že do soboty už budu čistá,dostala jsem to v pondělí dopo a ještě dost kkrvácím a ten vaječník mě bolí furt jako čert,já to vubec u ms neznám,ale myslím,že mi to udělala ta HA,ale doufám,že do soboty budu čistá,jinak nebude to vadit? i když už to ze mě asi nepoteče ,ale špinit asi budu
😖 😖 ,jinak dneska mi je blééééé po tom prednisonu,já neumím moc snídat a sestra včera říkala,že on je těžký na žaludek a že se musí hoodně jist,ale jak mám hodně jist,když mi je bléé 😀 😀 ,jsem si udělala kuřecí vývar,tak to mi šlo,ale jinak nějak chut na jídlo teda nemám 🙄 😀

inach
26. srp 2010

Ahoj holky jdu se na vás podívat a vidím,že beryk a zazy se pěkně drží,tak už jste za půlkou,jen tak dál!

Pavcola četla jsem,že půjdeš rodit dřív ale to u dvojčátek je běžný,tak hlavně at to všechno dobře vyjde.Váhu mají opravdu pěknou,já byla u doky min. týden a malej měl 1700g.

Veni já myslela,že ti to nakonec dopadlo všechno dobře ale čtu že ty komory vás pořád zlobý,je to hrozný co všechno se může stát,na miminko se těš a hlavně mysli pozitivně,určitě to všechno dobře dopadne,držíme vám pěstičky.Kde budeš rodit?

inach
26. srp 2010

Zdravím i vás pro mě nový,natula a mufinka,tak teprve začínáte a už je vám špatně od žaludku,no počkejte až tam bude miminko to teprve začnou pěkný nevolnosti 😉 Ale na druhou stranu,co by človek neprotrpěl pro mimi,že?Jdete na IVF poprvé?

venika86
26. srp 2010

@inach no konečně se tady ukážeš, holka 🙂
Komory pořád rostou pravda, ale není to tak hrozný. Mluvila jsem s jedním porodníkem z Obilňáku (je to známý) a ten mi řekl, že to nemusí nic znamenat, tak mě trochu uklidnil. Operace taky není jistá. Vše se uvidí až po porodu, který proběhne někdy po 37. týdnu císařem. Je to jistota, kvůli té hlavičce.
A co ty? Už víte, co čekáte? A jak probíhají přípravy?

venika86
26. srp 2010

Jo, teď jsem si všimla, že jsi psala malej 😀