Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
27. srp 2010

Bery to je mi líto,že tě to pořád tak drží.Neboj bobísek bude v pořádku a ty pohyby neřeš,příjdou ani nevíš,jak .Už jsem ti to psala vid

natulaaa
27. srp 2010

@beryk děkuji ale mám strach,myslíte holky,že už po třech injekcích tam něco bude? 😖 😖 ,jak tlačí mě tam,ale to mě tlačilo i během ms,tak ted nevím,jestli je to ještě z ms nebo se tam něco tlačí 😵 😵 ,jinak holky já to dostla v pondělí ,ted už bylo špinění a ted zase krev kruci 😠 😠 ,ale ne moc,tak že by ještě ms,doufám,že to není nic z těch injekci a že přestanu ,no a co zítra,kurník to mám jit na utz,když špiním,ono je to ještě dost to špinění,ale tak oni jsou asi zvykli néé,já tak dlouhou ms nemívám,ted mi to udělala asi ta HA,tu jsem brala prvně v životě ted ten měsíc 😖

Bery zkus sádlové obklady ,namazat hrudník sádlem,na to pečící papír a na to teplý ručník nahřátý třeba žehličkou,je to výýborné na prudušky a odkašlávání a bylinky v těhu asi ne že?potože já jak měla jednou takové kašle,tak jsem si uvařila majoránku a paráda,ale to nevím v těhu 😒 😒 no a pokud máš suchý kašel,tak inhalovat,uvařit vodu v hrnci,nalít tam tochu alpy a sedět kousek od te páry a vdechovat to,to jsou rady coo? 😀 😀

beryk
27. srp 2010

@zazy díky. Jak ty se máš, kdy jdeš na kontrolu?

@natulaaa nebooooooj, já když jsem šla na UTZ taky jsem ještě špinila,já většinou ms měla 9dní,já na UTZ chodila 6den MS,5den píchání a to tam byli vidět folíci.Jednou jsem ale šla, 4 den píchání a taky byli vidět, neboj bude to v poho a těš se ,že už se naděje blíží

beryk
27. srp 2010

jo a díky za nápady ohledně kašle, zkusim

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Ahoj 🙂 Tak jsem koukla na tu vodní,..ach jo... 😒 😒 Musí to být hrozný pocit!! Jaktože jedeš nakonec do Brna na UTZ???? Měla jsi jet jinam... 😕 😕

mufinka0
27. srp 2010

@inach 🙂 ne ne mě ještě špatně nejnííí 😉 😉 Já už mám 1 IVF za sebou, takže vím co mě čeká, ale já žádný výrazný problémy neměla, tak je nečekám ani teď. 🙂 🙂 Už se moc těším, až se mezi vás přidáme celkově,..s naplněným bříškem.... 😵 😵 😵

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 No je to na h...o 😔 😔 😔 😔 ,No jedu do BRNA,protože ten dr. v té Karvinné tam není přes víkend,tak se zítra projedem noo 😵 ,ale celkem se i těšíme,je to takové vzrušo 😀 😀 😀 ,Jinak mi už je taky výýborně 😕 ,najednou mi není nic,jen hlava bolíí a to skoro celý den ale to mě bolí každý cyklus ,když končí ms,takže asi za chvili beru ibalgin,protože se to horší,ale jinak v poho,dneska jsem si uklidila,koupelnu umyla,ted jsem si dala do kupy vlasy a oholila číču 😀 😀 a celkem se těším na zítra,vaječník tlačí,tak snad tam něco roste 😵 😵 ,jen doufám,že to co tam roste nebude cysta 🤐 🤐 ,nebo mě klepne 😠

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 No je to na h...o 😔 😔 😔 😔 ,No jedu do BRNA,protože ten dr. v té Karvinné tam není přes víkend,ak se zítra projedem noo 😵 ,ale celkem se i těšíme,je to takové vzrušo 😀 😀 😀 ,Jinak mi už je taky výýborně 😕 ,najednou mi není nic,jen hlava bolíí a to skoro celý den ale to mě bolí každý cyklus ,když končí ms,takže asi za chvili beru ibalgin,protože se to horší,ale jinak v poho,dneska jsem si uklidila,koupelnu umylu,ted jsem si dala do kupy vlasy a oholila číču 😀 😀 a celkem se těším na zítra,vaječník tlačí,tak snad tam něco roste 😵 😵 ,jen doufám,že to co tam roste nebude cysta 🤐 🤐 ,nebo mě klepne 😠

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa 😉 😉 Žádná cysta!!! Já teď někdy četla, že i menší cysta při stimulaci vůůbec nevadí. Ale co ty víš, třebas už ji tam ani nemáš a dávno ti praskla. Byl to přece jen "zapomenutej" folík 😉 Určitě tam budeš už něco mít, jinak ta kontrola nemá význam!! A hele,..já na OBI byla taky tak brzy na UTZ, dívala jsem se do papírů. A?? Měla už jsem nějaké folíky!! Ale hlavně míň, než při OPU, takže musely ještě postupně doskákat. 🙂 Takže ikdyž budeš mít zítra třebas jen 7 tak to není všemu konec!! 😉 😉 Klidně jich dalších 7 může do OPU naskákat. 😉 😉 Mysli pozitivně,..prosíííím... ☹ ☹

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 7 folíku jooo,jestli mi řekne že 7,tak se ožeru 😀 😀 ,já tak čekám,že mi řekne 3 😠 😠 😀 😀 😀 ,prý 7 ,co já bych dala za 7, 😀 😀 😀 ,ty si dobrááá 😀 😀 ,prý 7 tak moc jooooo,no to by mě musel osvítit ten nahoře 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa 😠 Uvažuju že s tebou přestanu kamarádit!!! 😠 😠 Nesmíš být taková pesimistka...

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa 7 budeš mít minimálně, tak už to konečně pochop! 🙂

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 já ti t 🤐 připomenu zítra 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a jinak ty mě ještě neznáš,máš tu čest a setkala ses s největší pesimistkou na světě 😀 😀 😀 😀 ,já ti vyvrátím všechno 😀 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa 😒 😒 No, tak v tom případě dnes přestávám chodit na koníka... Vždyť potřebujem klid, aby všechno dobře probíhalo,...a né se stresovat. 😀 😀 Já se včera nachytala jak blbnu s FSH a LH a KONČÍM!! Prostě je to tak jak to je a teď už budu jen stimulovat a těšit se na // 🙂

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 hej jakoo ale já nehledám už nic ,to ty si včera hledala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 néé já si dělám prdel s těma vajuchama,deska mi je fáákt dobře a břicho mám jak ve 3tím měsící těhu 😕 😕 a nejde stáhnout 😕 😕 ,tak k...a tam bude snuška jako hrom,uvažuju,jestli si mám vzít s sebopu to malé pláto na vajíčka,nebo vemu to velké 😒 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa No,...ať se dívám jak se dívám, tak žádný smajl tady nevystihuje právě můj výraz...

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Jo hledala,..ale už nehledám a hledat nebudu! Včééra to bylo po dlóóuhéé době co mě přepadla nějaká depka a vyhledávala jsem kraviny. Už to dělat nebudu,..nedělá mi to dobře. 🙂

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 Já už taky nehledám,já už všechno víím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Jinak my dneska měli 130jednotek navíc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .jsem čuměla jak péro 😀

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 Já už taky nehledám,já už všechno víím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,Jinak my dneska měli 130jednotek navíc 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .jsem čuměla jak péro 😀

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Jako kde 130j navíc??? 😕 😕

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Já dneska píchla Decapeptyl úúúplně krásně. Skoro nic jsem necítila, žádná krev, ani modřina.. Za to ten vpich ze včerejška už se mi vybarvil... 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Ty teď pícháš už kolik???

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 225j ted pícháme,jinak já nemám ještě modřinku 😵 😵 a zítra ráno nepíchnu a píchnu až co mi řeknou ,třeba bude potřeba vyšší dávka,tak bych si ji hned štříkla 😉 😉 ,

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 225j ted pícháme,jinak já nemám ještě modřinku 😵 😵 a zítra ráno nepíchnu a píchnu až co mi řeknou ,třeba bude potřeba vyšší dávka,tak bych si ji hned štříkla 😉 😉 ,

natulaaa
27. srp 2010

kruci proč mi to píše 2X 😠 😠 😠

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa jj,..To jo. Jdu hajat,..v noci jsem toho díky FSH moc nenaspala.. 😒 😒 😀 😀 Tak přeju zítra co největší úrodičku!!! Písni mi sms jo?? A nééé že mě budeš budit před 10h !!! 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 pa a dobrou noc

natulaaa
27. srp 2010

@mufinka0 neblázníí a jaké máš vubec to fsh,že se tím tak trápíš?hmm,tak to ti rovnou napíšu až budu doma 😉 ,dobrou noc,já si jdu ještě nalakovat nehty 😅 😅

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 Právě že ho mám uplně v pohodě 😀 Mám ho 5,2....nebo tak nějak. Něco málo přes 5. Proto říkám že jsem pitomá když se tím tak žeru no! 😀 😀 Ale už nebudu! Nemám proč, mám to naprosto v normě,..jen včera jsem měla nějakou depku. 😀 Tak už teda dobrou 🙂

mufinka0
27. srp 2010

@natulaaa Co mi posílalai výsledky z Obilňáku, tak jsem měla FSH vždy kolem 4. Takže v pohodě. Měj se, a zítra na tebe moooc myslím! 😉 😉

elisabet
28. srp 2010

Ahojky holky, a jaký máte problém že musíte na IVF? Teda kromě Natul, to vím jak na tom je, já mám tedy kombinaci tří- endometriozu, nízký progesteron a manžílek astenospermii. Jinak Natul,hned napiš jak jsi dopadla s folíkama a já sice pesimistka nejsem, já jsem spíše optimista, ale celkem mě zarazilo že máte min.7folíků, to já jak jsem brala clostilbegyt tak jsem byla jen jednou na folikometrii a měla jsem 11DC pouze dva na pravo 24 a 21mm a jeden na levo, ten už nevím jak byl velký. No a Clostilbegyt je přece taky stimulátor a měla jsem jen dva folíky, tak mě mrskne když nebudu na tu stimulku tak reagovat jako vy a udělá se mi pouze max.dva folíky jako po clostilbegytu... 😒

elisabet
28. srp 2010

Jinak, ještě posílám svůj grafík, jen tak na kukandu, ovulka ale byla nejspíše 11-13DC, ne tak ukázal graf, podle hlenu, a měkkého čípku a taky podle bolení bříška byla určitě dříve.
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

beryk
28. srp 2010

Ahojda holky, všem bájo víkend

@natulaaa myslím na tebe,čekám dobré zprávy

@elisabet nám na žádném vyšetření nic nenašli,jen u chlapa horší spermio, po clostibeg. jsem měla max. 3 folikuli, ale většinou ten 3 byl moc malej