Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 také jsem uvažovala o adopci...učím pár dětí adoptovaných a nebo v pěstounské péči a kdyby to neměly napsáno v "papírech" tak bych to nepoznala..ony jsou snad i na rodiče podobné 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 ano..pořídili jsme si pejska..našla jsem si plno zájmů..cestujeme..ale stejně jsem cítila, že je to vše jen náhražka..

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 To jsi mi připoměla kolegu z práce,...mají adoptovanou holčičku a ona je mu strašně podobná, že kdo to neví,..tak by neuhodl!! 🙂

Jen mě mrzí že adopce tak dlouho trvá....je to otázka let,..bohužel...

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 jjj,.já konečně dostala tolik vytouženého jorkšíra,...ale nepomohlo to,...jen tak na 2 měsíce.... 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 nevím, proč to v našem státě tak dlouho trvá..a vy byste chtěli asi miminko a to je čekací doba určitě ještě delší..ale určitě k Vám přijdou Vaše dvojčátka 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 jééé..my máme také jorkšírka..Mickyho..a je to náš milášek..spí se mnou i v posteli a to jsem byla vždy před tím zastáncem toho, že pes do postele nepatří 😀

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 no jo....náš jork je teď u manželoých rodičů,...a víš co?? Vůbec s námi nechce ani na prázdniny k nám!!! ☹ Ale je to dané tím, že my jsme byli celé dny v práci a on chudák sám doma...Oni jsou v důchodu, tak se mu můžou věnovat. Ale jsem ráda že je mu dobře 🙂
Jo,.chtěli bychom miminko,..asi teda...klidně i 2 leté,..to je fuk. Ale straší asi ne 🙂...Ikdyž kdoví....

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Januli,..omlouvám se ale asi dnes končím,..musím ještě zvládnout pár věcí...umýt hlavu, osprchovat se, oholit nohy,..atd atd,..ať se těm dětem líbím 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Děkuji ti za krásné psaní 🙂 Jsi milá.. Dobrou noc a šupej za Mickym do postýlky,..jistě už na tebe nedočkavě čeká.. 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Jsem ráda, že jsem Tě poznala. Dobrou noc a zítra budu na Vás myslet..a dej brzo vědět, jak se máte 🙂

frozinka
18. zář 2010

@mufinka0: možná už máš ET za sebou, možná ne, ale držím ti moc a moc pěstičky a posílám tuny těhu bacilů, flust flust flust flust flust fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuust :D Tak se drž a odpočívej, ať mají mimina klid se zavrtat!!!!

natulaaa
18. zář 2010

dobré ránko holky 🙂 ,vidím,že jste tu rozebírali adopci,my ji taky s manžou už rozebírali a zrovna včera jsem si psala s holčinou co je od nás z Opavy a má roční holčičku z kojenáku a čekali na ni rok a pul od prvního podání papíru,to jde,to není zas tak dlouho néé,ale říkala,že do těch dvou let to tak trvá se vším všudy 😖 😖 ,ukazovala mi fotky a je rozkošná,ona chuděrka už měla 5 neuspěšných ivf a pak to vzadala,příčinu jim nikdo nenašel,prostě se to nikdy neuchytlo,,Tak zatím

venika86
18. zář 2010

@frozinka vím jen, že to bude 100% do 14 dní, ale jinak nic. Jdu zase v pondělí na UTZ, aby jsme věděli váhu a snad už mi řekne, jak budu teda rodit. Jsem z toho nervózní ... Ale už se fakt těším, protože je to čím dál náročnější. Tím osmým měsícem se to začíná dost táhnout a hlavně už je to dost nepohodlné. Ale důležité je, že bobísek má pohodlí. Však já se ozvu 😉

frozinka
18. zář 2010

@natulaaa: tak to je v pohodě rok a půl, ale vím i o případech, kdy čekali 4 roky. ale dostali většinou tak tříměsíční prcky. Ale nechápu, co jim na tom tak trvá, kojeňáky přecpaný, vím to, protože tam z našeho oddělení často vozíme novorozence, ale hold byrokracie je byrokracie, pěkněj bordel!
@venika86: tak to máš už fakt za pár, moc ti držím pěstičky, ať to dopadne podle tvých představ a pak dej vědět 🙂

frozinka
18. zář 2010

@natulaaa: jo a kdy budeš testovat? 🙂

natulaaa
18. zář 2010

Holky nemuže mi ten pednison nějak poškodit?mi už 3ti den není moc dobře ,mám šílené stavy pocení a zimy,když se obleču,tak jsem hned mokrá a když se vysleču,tak mám zimnici 😖 ,teplotu nemám,předevčíem se to dalo,včea už to bylo horší a v noci uplná hruza,jsem neuměla spát,jak my byla furt homko zima a ted zase,jdu si lehnout 😖

mufinka0
18. zář 2010

Ahoj holkyyyyyy tak jsem doma. Museli jsme si počkat, páč dneska měli fakt narváno 😨 Čekali jsme hodinu 😀 Ale.........chce se mi brečet štěstím!!! Měli jsme 5 hatchujících blastocyst (ale z toho 2 byli trošičku horší), 2 blastocysty a asi 2 morulky.... Zavedli nám 2 hatchující a 4 nám zamrazili!!!!!!! Holky,...já jsem šťastná že to ani nejde vyslovit!!! 😀 😅 😅 Nejvíc mě dojalo jak nám došel pan doktor říct, že máme nakonec 4 mrazáčky,...holky on z toho měl takovou radost... 😅 😅 Byl strašně spokojený s takovou úrodou a my samozřejmě taky,pořád se na mě usmíval...🙂 Transfer nakonec dopadl perfektně,..uvolnila jsem se a bylo to cubydup.. 😀 Tak snad budu mít // 😉

Děkuju všem, které jste na nás mysleli,...děkuju!!!! 🙂

mufinka0
18. zář 2010

@frozinka Děkujíííí,..bacilky jsem si právě vyzvedla... 🙂

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 ahoj tak skvělé máš i nanučky ,takže tfuj ,tfuj,tfuj ať najdeš za 14 dní // a pořádné 😉

mufinka0
18. zář 2010

@raduza2 Noo už jsem psala info i na Unicu 😀 Děkuji ti moc!!! Pozitivní myšlení jde v tomto případě jaksi samo 😵 😵 😵 😵 😵

mufinka0
18. zář 2010

@natulaaa Ahojky,..no spíš si myslím že za ty tvoje stavy může ten Crinone co zavádíme. 😖 Já mám trošku stavy závratí,..ale takový nějaký divný a trochu mě táhne a píchá děloha už od včerejška,..prý za to může ten progesteron, což v našem případě je Crinone. Prednison bereš miniaturní dávku, takže to si myslím že ne..

mufinka0
18. zář 2010

@janca72 🙂 Janulko,...takže jak jsi asi četla, zatím všechno probíhá krásně 🙂 Mám ty nejkrásnější stádia v sobě,..tak třebas se dočkám i těch dvojčátek,..ale nebudu předbíhat 🙂 Teď budu odpočívat a nabírat síly. 🙂

natulaaa
18. zář 2010

@mufinka0 Mufi máš to doma s takovým stádiem není co řešit 😵 😵 ,já už jen čekám ms,zbytečně se to natahuje a mi je dneska dost blbě,a furt to musím do sebe rvát 😖 .tyto stavy jsou strašné 😖 ,už nevím co mám dělat,jsem totálně spocená a zmrzla, a je mi na vybuleníí,a já se tak radovala,že na to nijak nereaguju,díky bohu to začlo až ted a že jsem to neměla od začátku,jdu ležet,se mi nechce ani psát,jsem zvědavá co se z toho vyklube,doufám že ne chřipka 😖

natulaaa
18. zář 2010

@mufinka0 vidíš,ty píšeš že s tímto stádieš se možná dočkáš a napíšeš možná a co jsem měla napsat já s morulama,vždyt to bylo od začátku jasné,právě poto jsem si nedávala žádné naděje

frozinka
18. zář 2010

@natulaaa: nevzdávej to prosím tě, mně se pocení a zima střídají doteď a měla jsem to od začátku, to může být těhu příznak !!!!

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 Strááááááááášně mooooooooc gratulujuuuuu 🙂 Lepší výsledek sis už nenohla přát 😵 Prostě mazeeeec 😉 Naskočila mi z toho úplně husina 😵

drndapetka
18. zář 2010

@natulaaa hele, jdu tě uklidnit, nemůžu se už dívat na to, jak stresuješ 😅 .....Mě začlo noční pocení asi 8.den po ET....pak začlo i přes den, je to vždy takový nával horka, a za chvilku mám durch tričko....trvá mi to až do te´dka. Znamená to hormonální změny! A ten pocit na bulení .....Prosím tě.....čeho se furt bojíš????!!!!! Mrcha ještě nedošla a 14 dní po ET nemáš, tak proč by ještě nemohly // vykouknout? 😕 Kdyby ses tolik pořád nestresovala, uděláš líp, věř mi 😉

drndapetka
18. zář 2010

@natulaaa mimojiné......těhotenství může začít pocitem jakoby na Tebe lezla chřipka 😉 tak už prosím Tě huš s negativníma řečima a myšlenkama - pokud jsi těhu, tak ať se ten mimís ještě nezalekne, co to má za pesimistickou mámu 😝

natulaaa
18. zář 2010

Holky tak já teda budu čekat 😀 ,už jsem to psala Petce,když ti naši mali se už flákali ve vývoji 😀 ,tak třeba se flákají i s uhnízděním 😠 ,ale nevím,jestli nám je fakt nevyměnili,když my jsme s manžou takoví energičtí 😀 😀 .

lenceslava
18. zář 2010

@natulaaa Ahoj kočko.Zanech pesimismu,jak píše peta.Kdy máš testovat?