Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 ahoj. Jaký máš den? 🙂

janca72
20. zář 2010

@bublenudle Já půjdu v říjnu na 1. IVF. Držím Ti moc pěsti, ať se zadaří... 🙂

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 Tak Jani, i já jsem si četla ten tvůj článek o PGD a teda moc moudrá z toho nejsem... 😒 Oni tím vyšetří pouze určité vady, ale ten plod pak může mít hodně dalších vad, na které tím nepřijdou. A pak jak se říká "babo raď", viď?.. Na druhou stranu jsem o Repromedě slyšela obrovskou chválu, že toto vyšetření dělají opravdu velice dobře a spolehlivě,...a to nám řekli i při návštěvě Unici. Že Repromeda jsou v tomto moc dobří. 🙂 🙂
No moc jsem ti asi neporadila,..sama bych nevěděla, zda do toho jít, či ne... 😕 😕 Hodně složité a hodně drahé rozhodnutí.. 😔 😔

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 Ahoj,..🙂 Zrovna jsem ti psala,...to je náhoda 😀 Den mám krásný,..venku teplo, sluníčko, ale dneska raději ještě polehávám..🙂 Jak ty?

bublenudle
20. zář 2010

@mufinka0 No snad ano...začnu chodit i na cvičení dle Mojžišovi metody..prej je to dobrý,tak uvidíme 😉 ty pěkně odpočívej a uživej si mimušáčku... 🙂

bublenudle
20. zář 2010

@janca72 Tak ti taky držím pěsti at se povede hned napoprvé 🙂 asi do toho PGD pujdu..pokud to ted zase nevyjde..pro mimi vše 🙂 🙂 snad to bude dobrý..paa

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 Právě také ještě nevím, co dělat...počkám na návštěvu repr. a ještě jednou se na základě článku na všechno zeptám...

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 U nás je krásně..právě jsem se vrátila z knihovny..a ještě půjdu s Mikinkem ven ..ať si užijeme krásného počasí 🙂 ..snažím se myslet pozitivně, ale dnes ráno mi to moc nešlo..tak snad mi sluníčko pomůže 🙂.
Je dobře, že ležíš a jak se cítíš?

janca72
20. zář 2010

@bublenudle Děkuji moc 🙂 . Pokud zjistím něco nového ohledně PGD, dám Ti vědět.

bublenudle
20. zář 2010

@janca72 jj,děkuji moc..taky se na to musím pořádně zeptat...měj se krásně...paa 🙂

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 jj je mi fajn 🙂 Ještě dneska ležím, sice se prý nemusí, ale tak raději,..chápeš.. 🙂 Asi je to zbytečný, ale nechci pokoušet štěstí a někde moc trajdat. Copak se ti ráno přihodilo, že na tebe šly černé myšlenky?? 😕

mufinka0
20. zář 2010

@bublenudle Mojžíšovka je dobrá na ženské problémy,..🙂 Kdy začneš?? Ať to do KETu nějak stihneš, protože nevím, jestli se to dá i po KETu, to bys asi neměla nějak cvičit a ona je Mojžíšovka náročnější, než může na první pohled vypadat...

frozinka
20. zář 2010

@bublenudle: raději se na tu Mojžíšovku zeptej, zdá se mi, že jsme se učili v rehabilitaci, že to není vhodné cvičit při IVF. Myslím jako současně. K vůli tomu odblokování páteře...Ale jak říkám, nevím jestli se mi to jen nezdá, ale za zeptání nic nedáš 😉 😉

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 Dostala jsem strach, jestli to všechno zvládnu a jestli se to podaří..ale už se snažím myslet pozitivněji 🙂

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 Jen hezky lež...to vůbec neuškodí 😉

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 Jéé, to je mi líto ☹ Určitě za to taky trošku můžu, že jsem ti tady psala že mi po OPU nebylo dobře, viď? Hele, neboj se, zvládneš to! Možná budeš mít rošku zaražený větříky tak jako já, ale jsem si jistá, že by to nebylo poprvý 🙂 Takže se ničeho neboj, stačí baštit jogurty a pít ty 4l denně a nic se ti nemůže stát 🙂 Ono by se ti nic nestalo ani tak!! 😉 😉 Ale pokud máš z toho obavy. Co je nejhorší na překonání je myslím si fakt, že si budeš sama píchat injekce..Ale je to takové pero,..že to vlastně ani injekce není, takže to zvládneš levou zadní 😉 Celé to strašně rychle uteče,..mezitím budeš chodit na kontroly a cobydup ti řeknou že bude odběr vajíček, no a za chvilku po tom transfer...Uteče to, uvidíš. 😵

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 Ty za to nemůžeš 🙂 .Moc tady všechno čtu a studuju a plno věcem nerozumím a to je to 🙂 ... a člověk má většinou strach z neznámého...manžel mne dnes uklidnil...připomněl mi to, co mu vždy říkám já..vždy je vše tak, jak má být...a potom..my máme Klárinku ( a ta se nám opravdu povedla 🙂 ) ..mimochodem..právě si čte pohádky ..ale už v angličtině ( ten čas strašně letí))

mufinka0
20. zář 2010

@janca72 😕 😕 😕 Kolik jí je??? Šikovná holka 🙂 jj, neznámé,..ale nemáš se čeho bát 🙂 Už nic nečti,..polovina věcí je stejně přibarvených a mnohdy přehnaných 🙂 Proto doktoři moc nemají rádi když pacienti vyhledávají na netu... 😉

janca72
20. zář 2010

@mufinka0 Máš pravdu, asi už přestanu vyhledávat informace a zbytečně se dopředu stresovat... 😉 ...Klárka má 12 let a je to moje sluníčko 🙂

bublenudle
20. zář 2010

@frozinka Ahojky...jj,děkuji za info..raději se optám..už jsem si koupila i knižku,tak pak budu cvičitr i doma..paa měj se krásně a dík..

bublenudle
20. zář 2010

@mufinka0 já se poptám..jdu do Repromedy cvičit..tak děkuji za informace..měj se krásně ,mamino 🙂

venika86
21. zář 2010

Ahojky holky,
píšu nové info 🙂 v pondělí jdeme na monitor a vyšetření do porodky, kde už mi teda řeknou datum porodu. Určitě to zkusíme přirozeně. Mám brát 2x denně pupalku, prej to připraví porodní cesty. Jinak mimouš má asi 2,5kg, takže hezky přibírá a na UTZ na nás vyplazoval jazyk 😵
Už pěkně všechno chystám, peru peřinky a tak. Je to docela namáhavý ke konci.
Bohužel vás vůbec nestíhám dočítat, takže jen ve zkratce všem držím palečky. Naulka by už snad mohla vědět co a jak, ne?

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Ahoj. Užíváš si venku hezkého dne a nebo ještě poctivě poleháváš? 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Ahoj 🙂 No, na sluníčko moc nemůžu kvůli Prednisonu, víš 🙂 Ale nevadí ,...i tak mám dobrou náladu, když kouknu ven a vidím jak je tam kráásně 🙂 Ale projít se dnes určitě půjdu 🙂 Jen ještě nemám vycházky,..až od 3h. 😉 Co ty?? Venku, nebo ve škole 🙂

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Včera i dnes ve škole. Zítra doma 🙂 . Když se bere prednison, tak se nesmí na sluníčko?

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 No asi trochu jo, ale nesmí se to přehánět...kožní reakce.. 😖

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Jak jsem sledovala předpověď, tak když ho budu užívat, má být už deštivo 😖 . Já jsem si raději příbalové létěčky ještě nečetla..se znám..hned bych na sobě viděla všechny příznaky vedlejších účinků 😀

janca72
21. zář 2010

@mufinka0 Kdy si budeš dělat test? Odhaduji, že já si v té době začnu teprve dávat injekce...to čekání je děsné 🙂 🙂

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 😀 Tak to naštve...🙂 Já musím říct, že jsem ráda že mám teď takové počasí, ono to hodně pomáhá k pozitivnímu myšlení a je mi prostě fajn, než kdyby pršelo či sněžilo.. 😖 Příbalové letáky čtu,..ale asi bych neměla... 😀 😀 😀 Ikdyž si říkám, že stejně to musím jíst, jinak miminko nebude.. 😅 Tak to i přes ty nežádoucí účinky jím a zatím teda v pohodě.

mufinka0
21. zář 2010

@janca72 Ach jo test....................No,..slíbili jsme si s manželem že nejdřív 10 den po ET, což vychází na příští úterý. Zatím se těším,..ale nevím zda to nebudu v úterý odkládat na středu a tak dál... 😅 😅 Obavy,..chápeš.. 😔