Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 nebude chodit? ..nepodařilo se to? ☹

janca72
26. zář 2010

@mufinka0 jj..v klidu..budu se snažit 🙂

elisabet
26. zář 2010

AHojte holky, já tu dlohou nebyla a ani nemám zatím co psát. čekám na testy co nám brali na ten karyotyp nebo co to. no a teď jsem 23dc, a pro výsledky si máme zavolat až v polovině října, to budu v polovině dalšího cyklu, takže jestli my začnem tak až v listopadu. ale chtěla jsem se vás zeptat jaký je rozdíl mezi krátkým a dlouhým protokolem a podle čeho se určuje? A co to vlastně znamená, vím že to souvisí se stimulací asi i jaké injekce a dávkování a po jak dlouhou dobu, že?
@mufinka0 no a ty jsi teď kolik dnů po ET? Kdy hodláš testovat a jak se cítíš???
@janca72 vy už máte za sebou ty testy o kterých jsem psala na ten karyotip? Zdá se mi že jsi do Ropromedy začala chodit později než my a my začnem až v listopadu a vy už zítra??? Snad to nevyznělo jako závist, to každopádně ne! !!!Tak to rozhodně nemyslím!!!Jen se ptám ale možná se mýlím, my jsme byli v Repromedě poprvé začátkem září .

janca72
26. zář 2010

@elisabet sami jsme byli překvapení, jak to šlo všechno strašně rychle..a i teď jsem dotala menzes dříve...myslela jsem, že když to půjde rychle, tak někdy v listopadu žačnu stimulovat..doktor řekl, že v mém věku není na co čekat...já jsem už měla nějaké testy hotové....asi to stačilo...geny se během života nemění...

elisabet
26. zář 2010

@janca72 no tak to asi bylo tím, někde jsem četal že ten karyotyp se taky dělá jen jednou v životě, tak na tom jak píšeš něco určitě bude. I proto jdete už na to, myslím si že kdyby jsme nečekali na ty testy tak já mám dostat ms přesně 1.října tak by jsme taky začali se stimulkou. Jelikož mi dr říkala jak nám vzali tu krev že se pak máme stavit jak budou výsledky a pak se hned domluvíme na začítku stimulky. Takže jak píšete, stimulovat se začíná hned 3DC???

janca72
26. zář 2010

@elisabet Mně doktor řekl, že se začíná 2. - 3. den. Nepočítá se den, kdy se jen špiní.

elisabet
26. zář 2010

@janca72 to já mám v klidu, mám to přesně na den a začínám hned na tvrdo!!! 😉

janca72
26. zář 2010

@elisabet Tak to máš dobré...to já se s ní velice těžko jakkoliv domlouvám. Celý život mne překvapuje 😀 😀 ..přichází, kdy nemá a když ji čekám, je v nedohlednu 😀 😀. A už víš, jakou budeš mít léčbu?

zazy
26. zář 2010

Ahojky děvčata
Bery,jak je.Mě včera nebylo moc dobře pěkně mě bolelo bříško,tedy spíš tvrdlo.
Mufi,já jsem na tom skoro stejně jako ty,akorát stím rozdílem,že mě loni vzali oba vejcovody naráz,měla jsem je plné srůstů,mám endošku,víš.Jinak ani já jsem 7 den po ET na testíku nic neměla a to jsem si dělala mamatest,na tom od repromedy jsem měla ducháčka až asi 9 nebo 10 denTakže nic nevzdávej.A té natty to nevyšlo,že sem přestala chodit??
Jani tobě přeju pěkné stimulováníčko,uteče to jako voda a za chvíli budeš mít mimisky v bříšku.

elisabet
26. zář 2010

@janca72 ne Jani, ještě vůbec nic nevím, počkáme jak dopadnou ty testy a 18října tam máme jet, to se dozvíme výsledek testů a pak případnou další léčbu nebo stimulku, ale jak jsem se tu zmiňovala, tak mi DR chce dát raději slabší stimulku, raději méně vajíček ale kvalitnější kvůli toho že jsem takový hubeňour. no a tak ysi mám rozmyslet kolik jich tam budu chtít vložit, jelikož je s tím jak vypadám nebudu mít moc šanci donosit, ale my už předtím mluvili doma s mužíčkem, je nám to jasné, a říkala jsem že pokud mi zbudou eskymáčci na zmražení tak si nechám jedno ale pokud nebudu mít eskymáčky tak si jich tam necham dát dvě. No ale teď mám jen starosti aby ty testy dopadly dobře a pak se uvidí.

madormi
26. zář 2010

@mufinka0 moc držím palce!!!

beryk
26. zář 2010

Ahojda holky,

všem snažilkám mooooooooooooooooooooooc držím pěstičky, at jsou co nejdříve z nich těhulky 😉

@zazy mě dnes taky bylo zle, bolela mě bříško ,jak před mrchou, na tvrdnutí bříška beru magnésko,předepsala mi ho dr.

@janca72 super ,začínáš stimulovat, kolik si máš píchat? Přeji hoooooooooooooooooooooooodně štěstí

@mufinka0 až bedeš testovat at tam jsou //

venika86
27. zář 2010

Zdravím všechny,
tak mi dnes byli v porodce na monitoru a kontrole. Porod se odkládá ještě o týden 😠 už jsem myslela, že do pátku budeme mít malýho u sebe a zase nic. Příští pondělí opět monitor a už definitivní datum. Ještě ani pořádně nevím, jak vlastně budu rodit, je to už na palicu, fakt!
Jinak to tvrdnutí bříška jsem měla taky nějak od 7. měsíce, taky jsem brala magnézko. Teď už je to častější a trošku bolestivější, ale to už má být.
No a co čekatelky? Už víte něco nového, nějaké dobré zprávičky? 😉

beryk
27. zář 2010

@venika86 myslím na tebe,tak ještě týden vydrž,hlavně, že je mimi v pořádku 😉 , drž se

venika86
27. zář 2010

@beryk já vím, ale už se fakt těším, až to bude za náma. To čekání je prostě hrozný. Ke konci to už vůbec neutíká. Každou noc se mi o Adámkovi zdá, když teda usnu, protože s tím velkým bříškem to nějak moc nejde. Ale to poznáte za chvíli sami 😉 Vyroste fakt z ničeho nic.

beryk
27. zář 2010

@venika86 jj,at ti ten týden co nejychleji uteče

zazy
27. zář 2010

Ahojky Veni
I já na tebe budu myslet,ten týden už uteče jako voda,a za chvíli už budeš mít malého u sebe,docela ti už závidím.Jinak mě začlo tvrdnout bříško až ted,takže začnu to magnesko brát taky.
Kdy ti tak asi nejvíce bříško vyrostlou,v kterém týdnu????

venika86
27. zář 2010

@zazy myslím, že od toho 32.týdne to šlo nejvíc nahoru. Teď už mám přes pas 113cm 😅 Už jsou mi malá všechna trička. Ještěže mám jednu delší mikinu, stejně je teď hnusně, tak tu využiju. Nemá smysl nic pořizovat na tak krátkou dobu. Možná je dobře, že ještě týden počkáme, jsem nějaká nachlazená a udělal se mi opar. Tak bych nerada malýho nakazila

mufinka0
27. zář 2010

@bublenudle Nedělali ti třebas testy z krve na imunologii?? Zda nemáš nějaké protilátky proti embryu?? To by se pak neuchytlo nikdy.. 😔 Mě pokud by to teď nevyšlo, tak jsem odhodlaná nechat si udělat všechna možná dostupná vyšetření a nedám doktorům pokoj, dokud mi je neudělají!!! 😒

mufinka0
27. zář 2010

@beryk
@madormi Děkuju vám holky 🙂 Dnes opět trošku špinění,..ale jen hnědé,..žádná krev. Tak uvidíme.. 🙂

mufinka0
27. zář 2010

@zazy 🙂 Děkuji ti!!! Test jsem zatém nezkoušela,..nechávám tomu volný průběh,..pokud to do pátku nedostanu, tak pojedem testík koupit... Dnes jsem zaše trošičku zašpinila,..tak doufám, že se toho testování v pátek dočkám. 😔

mufinka0
27. zář 2010

@elisabet Ahoj 🙂 já jsem dnes 9 den po ET. Trošku mě zlobí špinění,.tak doufám že to nedopadne stejně negativně jako první pokus. 😔 Test jsem zkoušela 7 den po ET protože mě vystrašilo to špinění, ale byl negativní. Další si hodlám dělat nejdřív v pátek, nebo v sobotu, pokud nezačnu krvácet. 🙂

mufinka0
27. zář 2010

@janca72 Janííí, tak jak dopadla první injekce Puregonu??? 😵 😵 😵 Jaké z toho máš pocity a jak se cítíš??? 🙂 Já se omlouvám že dnes píšu až teď ale dopoledne jsem byla na kotrole s nohou a to mě tak unavilo, že jsem se najedla a spala až do 16h... 😀 😀 Jsem zvědavá, jak mi spaní půjde v noci, když jsem prochrněla odpoledne.. 😅

bublenudle
27. zář 2010

@mufinka0 musim se na tu imunologii zertat..jinak si necham udělat co je ještě možný..to je jasný..budu je taky uhánět chi chi..no musí to přece klapnout ne?? chcu už mimiško a hotovo...co se dá ještě za testy udělat?? dík a měj se krásně paaa

frozinka
27. zář 2010

Ahoj holky, dneska jsem byla poprvé v rizikovce a hrůza, přesně jak jsem čekala, prostě půldenní řešení toho, kolikátý jsme vlastně týden, protože mně to neustále do průkazky můj dr. i přes upozornění psal podle MS, kterou jsem měla nezávisle na stimulce, takže jsem byla dneska jakoby 29+3, ale samozřejmě mimča tomu neodpovídají, takže velké pozdvižení a bohužel nikdo neposlouchal moje vysvětlení, že takový týden ani být nemůžem, když jsme na ET byli 11.4. takže jsme posunutí na 26+2, což už je přesně,ale jsem z toho už na nervy, je to furt dokola, když vám každý říká něco jiného a každý UZ vám podle měření mimin vyhodnotí ten týden jinak, takže zase mně z toho v ordinaci vyletěl tlak a doktrorka z toho udělala estrádu a v pátek musím jít znovu na měření a myslím, že mně poženou do špitálu ležet, nebo mi narve kupu prášků, které papat nebudu, protože tlak mám, když jsem doma v klidu, dobrý celé těhu. Hold syndrom bílého pláště asi nikdy nepřekonám, ať jdu kam jdu, vždycky mám tlak šílený, protože jsem vystresovaný zdravotník, ale v rizikovce jim to asi nevysvětlím. Jsem z toho nešťastná, tak mně dneska vynervovali, byla jsem tam půl dne,z toho většina byla jen čekání,sama bez manžela, bez jídla, no prostě otřesný zážitek, doma mi ruply nervy a pěkně jsem si pobrečela. Navíc musím víc polehávat, jsem sice zavřená, ale čípek se mi zkrátil na 1 cm ze 3 cm... Takže opravdu veselý den.... 😖 😖 😖

@mufinka0: mně ten těhu test z Repromedy neukázal nic ani 10. den. teda byl tam duch, ale až po dvou hodinách. a mamtest mi další den ukázal dálnici 🙂 určitě se ti zahryzlo jedno a pak druhý, proto to špinění 😉
@janca72: držím pěsti, ať stimulka pěkně zabere. a jak jsi zvládla první píchání?
@venika86: to už vydržíš poslední týden, hezky si užij bříško a poslední chvilky klídku 🙂 pak dej vědět, kdy to teda definitivně bude ať ti můžu držet pěstičky 😉

janca72
28. zář 2010

@frozinka Ahoj a děkuji. Tak už mám první píchnutí za sebou a za chvíli jdu na druhé...a dobrý 🙂 🙂

janca72
28. zář 2010

@mufinka0 ahoj a hezký den přeji. Omlouvám se, že odepisuji až teď, ale včera jsme měli celkem ulítaný den. Dopoledne v práci, odpoledne v Repromedě a večer jsme jeli opět do Brna do divadla 🙂 . První injekci mám za sebou a zatím v pohodě 🙂 ..uvidím, jak se to bude vyvíjet dál...
Čtu, že si budeš dělat testík až v sobotu...já jsem si myslela, že si ho budeš dělat v úterý...si to asi špatně pamatuji...to mne ovšem nepřekvapuje, protože v poslední době mám pocit, že můj mozek má dovolenou 😀 😀

janca72
28. zář 2010

@frozinka To jsi měla opravdu den "blbec". Tak ať je dnešní den pohodový a stejně i dny příští. Hodně, hodně odpočívej 😉

mufinka0
28. zář 2010

Ahoj holky,..takže test už si dělat nebudu.. 😖 Dnes krvácím plným proudem, tak vám asi nemusím psát co to znamená. Chvilku si dám asi od koníka pauzu,..potřebuju čas.

Mějte se pěkně a všem přeju hóóódně štěstí.. 🙂

bublenudle
28. zář 2010

@mufinka0 Ahoj broučku,tak to mě strašně mrzí..vyplakej se ,to pomuže,znám to moc dobře...myslím na tebe,je mi to fakt moc líto...