Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

beryk
7. říj 2010

@mufinka0 neboj mě zas cestoval levý vaječník,mě už ho nemohli najít při kontrolách při stimulce,nechápala jsem jak je to možný, kam se může schovat, ale potom se vždy našel

beryk
8. říj 2010

Ahojda holky, všem krásný pátek
Já mám za sebou zubaře, v noci jsem neusla, páč bolest šílená a jak si nemůžu vzít prášek proti bolesti,no na prd,ale nejhorší to bylo u zubáka,to mi tekly slzičky,mám zánět jako prase,tak mi to nařezávala, čistila,nejdřív mě chtěla dát antibiotika, ale pak si to rozmyslela,když jsem před měsícem dobrala dvoje,kvůli tomu nálezu na průduškách, tak mi řekla, že to nejdřív zkusíme bez nich, dala mi corsodyl 0,2% a na bolest mám brát paralen,ale ten mi vůbes nezabírá, ještě jak se ve mě pošťoutali, tak místo dásní a dvouch zubů,mě bolí celé horní patro, no a příští týden se uvidí,jestli antibiotika přece jen nebudou potřeba,jo a jak se mi udála mezera mezi předníma zubama,tak mi řekla, že se mi neodlomilo kousek zubu, ale moje zoubky, že se mi rozjížděj a že to bude těžký v těhotenství léčit.

frozinka
8. říj 2010

@beryk: Chuděro!!! To musí být hrozné, taky jsem si se zubama vytrpěla, ale naštěstí před těhu a když si vzpomenu kolik Ibalginu jsem do sebe nacpala, jen abych přežila, tak tě strašně lituju !!!!! snad se ti to rychle zahojí, ten Corsodyl je dobrý, mně moc pomohl. Snad nebudou ATB potřeba, moc ti držím pěsti a buď statečná, chuděrko 😖 😖

janca72
8. říj 2010

@beryk Ahojky. To je mi Tě moc líto....mně na zuby pomáhá Tea tree olej...nebo bych Ti ještě doporučila 31 bylin http://www.justnahrin.cz/produkty/perla-just/ vyzkoušeno i v rodině a úspěšně... 😉

frozinka
8. říj 2010

@janca72: držím pěstičky na OPU, ať máš hodně kvalitních vajucha manža dobré spermijky, hlavně ať je to bez komplikací a nic tě nebolí, pak dej vědět, jak to dopadlo 🙂

janca72
8. říj 2010

@frozinka Děkuji moc 🙂 🙂 . A Tobě přeji krásný den 🙂

mufinka0
8. říj 2010

@beryk Fakt??? 🙂 Tak to jsem ráda, že nejsem sama... 😀 😀 Taky věřím že se najde. 😉 Jejda,..zuby...brrr 🙄 😔 😀 😀 To ti teda nezávidím... Tak snad tě to aspoň brzy přestane bolet. V těhotenství zuby hodně často zlobí... 😢

bublenudle
8. říj 2010

@inach ahojky...děkuji ti moc za odpověd..no už se mi blíži menda ,tak začnu lepit..moooc se už těšiiiim...měj se kráásně paaa

janca72
9. říj 2010

Ahoj. Tak mám po OPU a úroda je 24 vajíček. Transfer vypadá na čtvrtek 🙂

mufinka0
9. říj 2010

@janca72 Ahoj!! Tak to je super úroda!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak co?? Jaká jsi nosnice?? 😅 Mám z tebe velkou radost! Bříško asi trochu tlačí, viď? A co PGD?? Budete dělat? A jak jste si je nechali oplodnit? Všechny ICSI?

ufff já vím mám spoustu dotazů,..tak jak se budeš cítít, tak mi napiš 🙂

janca72
9. říj 2010

@mufinka0 Cítím se fajn 🙂 . Jen manžel mne neustále pozoruje a nutí mne ležet 🙂 🙂 .
P. doktorovi jsem při jeho oznámení počtu řekla..to jsem ani netušila, že jsem taková kvočna 😀 .
PGD si necháme dělat. 15 vajíček si necháme oplodnit ICSI a zbytek necháme klasickou metodou.
A děkuji 🙂

mufinka0
9. říj 2010

@janca72 Super!!! 🙂 No ten musel koukat, co?? Když jsi začala vyprávět o kvočně 😀 😀 😀 PGD budou dělat na všech embryích? Promiň že se tak vyptávám,..ale kdoví co bude čekat nás..🙂 Však víš..

janca72
9. říj 2010

@mufinka0 Myslím si, že asi na těch kvalitních ano..kdo ví, kolik jich nakonec zbude..
Byla tam legrace..i sestřička žertovala..asi to byl tím dnešním krásným dnem 🙂 ..doufám, že sis ho také hezky užila 😉 ..a klidně se vyptávej, pokud budu vědět odpověď, ráda odpovím 🙂

mufinka0
9. říj 2010

@janca72 Užila?? Ale ano... Vstávala jsem dnes až v 10.30h, což se mi dlouho nepovedlo, poklidila, uvařila a odpoledne jsme byli na procházce s pejskem. Bylo pěkně a teplo 🙂 Otázky by byly,..ale ani ti nevím jestli na ně všechny chci znát odpověď... Stejně na to nemáme prostředky,..
No tak hlavně odpočívej!!! Držím pěstičky, aby jich bylo kvalitních co nejvíc 😵 😵 😵 😵

nelatorka
9. říj 2010

Ahoj beryk snad se to povede díky jsi hodná 🙂 😉

janca72
9. říj 2010

@mufinka0 Tak to jsi měla opravdu hezký den 🙂 . Až budeš mít výsledky, tak všechno probereme 😉 . A čerpej energii 🙂 .
A ještě jednou díky za podporu 🙂

beryk
9. říj 2010

😎 😎 😎 Ahojda holky,
všem krásnou neděli,dnes bylo nádherně

@janca72 parááááááááááááááááda,to je vajuch, kdy máš volat, jak to s nima vypadá?

holky zuby dásně porád bolí, ale už je to mnohem lepší
dnes js si udělali radost a byli jsme koupit kočárek http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-slalom-pro.html

janca72
10. říj 2010

@beryk Jéé..to je hezký kočárek 😵 a až v něm bude miminko, to bude teprve nádhera 🙂 .
Vajuch je kopa, jen aby dozrály...volat mám zítra dopoledne..tak snad se dozvím jen dobré zprávy 🙂

zazy
10. říj 2010

Ahojky děvčata
Bery bolest zubů znám moc dlouho,ted v těhu mě trápí nateklé dásně,naštěstí zuby moc nebolí,doufám,že si to nezakřiknu.Jinak kočárek je moc hezoučký
Jani moc pěknej výsledek.Určitě jich bude spousta zralých a budete mít i mrazáčky

mufinka0
11. říj 2010

@janca72 Čauky Jani, 🙂 Tak jak se vyvíjejí dětičky?? 😅

janca72
11. říj 2010

@mufinka0 Ahojky. Dnes jsem volala do Repromedy. Tak z 24 vajíček se jich oplodnilo 17. Budou mi volat ve středu, jak se vyvíjí dále...a ve čtvrtek snad tedy transfer.
A jak se máš Ty?

mufinka0
11. říj 2010

@janca72 Mám se...tedy přežívám,..děkuji 🙂
17 oplodněných??? To je super 🙂 Teď jen aby dopadla dobře PGD a pak už budeš čekat jen na // 😵 😵 😵 Moc moc moc Ti to přeju,..ale to já přeju samozřejmě všem. Chodíš do práce, nebo jsi už na PN?? A co bříško po OPU?? 🙂

janca72
11. říj 2010

@mufinka0 Je hezky. Sluníčko nám přeje, tak nesmutni a těš se na sněhuláčky 🙂 .
A jak dopadneme? Je ještě před námi dlouhá cesta....
Do práce jsem dnes šla, ale přiznám se, že jsem byla celkem dost unavená....ale zítra mám jen dvě hodiny a potom budu až do 25.10 doma...asi..ještě nejsem 100% rozhodnutá 🙂
Jsi moc hodná, děkuji.

venika86
12. říj 2010

Ahojda holčiny,
tak zítra v 10:00 mám nástup do porodky 😀 Konečně si jedeme pro svýho bobíška 😵 😵

zazy
12. říj 2010

Ahojky holky
Takže Veni moc moc držím pěstičky,at ti to dobře dopadne,máš ten císař vid???Budu na Vás moc myslet.A jak budeš moc tak podej informace,hodně štěstí

venika86
12. říj 2010

@zazy děkuju moc! No právě, že to budou chtít zkusit vyvolat přirozeně, ale uvidíme, jak to skončí. Určitě se ozvu co nejdřív to půjde.

mufinka0
12. říj 2010

@janca72 jj 🙂 Vím, že je před vámi ještě dlouhá cesta, ale ona uteče 🙂 ... Hlavně Ti přeji aby byly na konci té cesty // 😵
Moc hezká fotka,..jsi kočka!!! 😉
Jinak počasí si moc neužívám,..to víš...celý den v kanclíku, kde nemáme ani okno.. 😒 Ale zítra se chystám jít dřív, tak doufám, že bude ještě hezky 😉

mufinka0
12. říj 2010

@venika86 🙂 Hodně, ale opravdu hodně moc štěstí!!!!! 🙂 🙂 Hlavně, že už budete mít svýho broučka u sebe. 😉

frozinka
12. říj 2010

@venika86: Veni, moc ti držím pěstičky a budu na tebe myslet, hlavně aby všechno dobře dopadlo!!!!!

janca72
12. říj 2010

@mufinka0 Zítra má být ještě krásný den. Tak uteč co nejdříve 🙂 . Já jsem byla s naším pejskem venku a moc jsem si to užívala 🙂 . Od zítra jsem už doma a to nejméně na 10 dnů a potom se uvidí...nějak u nás v práci zapomněli včera a dnes zatopit a to rozhodlo 😀 .
A děkuji za pochvalu..už jsem několikrát psala, že jsi moc milý člověk 🙂 . A nápodobně 😉