Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

marty154
30. říj 2010

@lola33 no já testovala poprvé 9.den po ET a taky byl duch až po limitu,takže ještě vydrž do toho 14 dne,budu ti moc držet palce 🙂

lola33
30. říj 2010

@marty154 Děkuji moc,určitě vydržím 🙂 🙂 🙂 ,jsem moc ráda,že Ti to dnes dopadlo dobře,já půjdu na kontrolu až v úterý,škoda 😎 ,mohly jsme se potkat.Taky nedám osobně na Repromedu dopustit,jsou tam všichni úžasný sluníčka 🙂

frozinka
30. říj 2010

@lola33: nevěš hlavu, já měla ducha hoooodně po limitu 10. den...a ten byl sotva viditelný....držím pěsti...
@mufinka0: nevíš, co je s Janou? Jak jí dopadl testík?

lola33
30. říj 2010

@frozinka Děkujííí moc za povzbuzeníčko,vydržím,už se musí sakra štěstí unavit a sednou i na mě 🙂 🙂 🙂 ,hezký večer

mufinka0
30. říj 2010

@lola33 Ahojky 🙂 No dopadla jsem celkem dobře asi 😀 Mám něco s krví, ale je to jen maličkost a bude se to řešit jen tím, že mi nedají Anopyrin. Imunologie ještě nebyla hotová, tak musíme počkat. 🙂 Počkej do oficiálního testování,..myslím že 25 test je ještě brzy! Měla bys koupit 10 test na tak brzy. 😉 Držím pěstičky!!!!!

mufinka0
30. říj 2010

@frozinka Janča sem nechodí,..takže nevím. 🙂

bublenudle
31. říj 2010

@marty154 Ahoooj,tak to je fajn...ja doma odpočivam..doufám ,že mimiška obě zustanou....ale tentokrát skoro nic necítim,nic mě nebolí,tak nevim... 😨 😨

bublenudle
31. říj 2010

@mufinka0 ahojky,tak to jsou dobré zpravy,ne?? vyměni ti leky a vše bude ok,zlati...ja jsem nějaka nervozni...vubec nic mi neni a nebolí...břich mam zase v normalu a to jako než jsem začala stimulovat,ani tluste ani nafoukle,tak to nechapu..byla jsem jak opuchlej brouk,a už ho mam zpet zase vyrisovane...tak teda nevim,jestli v pupiku vubec ještě něco mam... 😒 to teda nevim,jak to ted 8dni ještě vydržim... 😨

lola33
31. říj 2010

@mufinka0 Ahojky tak to jsou super zprávičky ty výsledky,vymění léky a bude vše tak jak má 🙂 ,děkuji za radu,hned po obědě pošlu manžílka do lékárny pro ten citlivější test a zítra ráno ho hned prubnu 😉 ,jsou to teda nervy 😀

mamba555
31. říj 2010

ZDRAVIM DIEVČATÁÁÁ

lola33
31. říj 2010

@mamba555 Ahojky přeji krásnou ničím nerušenou neděli 🙂 🙂 🙂

mufinka0
31. říj 2010

@bublenudle Ano, zprávy jsou to zatím dobré 🙂
Nemůžeš mít nafouklé bříško jako při injekcích,..to si myslím, že tak nefunguje. Ikdyž na KET jsem ještě nikdy nebyla, tak netuším co je a není normální. Jen vím, že jedna holčina psala, že po KETu nic necítila, jen prostě nedostala MS a víš co?? Nakonec čekala trojčátka 😀 😀 😀 Pak jim jedno odešlo a zbyly jí v bříšku 2 miminka. Tak se neboj, určitě to bude dobré. Nesmíš se stresovat! Tím si nepomůžeš a zbytečně moc se nesleduj 🙂 Já vím že se to lehce říká,..každá tu povahu máme prostě jinou. Myslím na Tebe!!! 😉

mufinka0
31. říj 2010

@lola33 Jj,..opravdu si myslím, že citlivost 25 je ještě brzy zkoušet. Zkus to s tou 10 a uvidíš. A ikdyž nic, tak nezapomeň, že nejdůležitější a definitivní je až krev, takže žádný stres! 😉 Pak nám napiš jak jsi dopadla 🙂 Doufám a moc bych chtěla, abyste se zítra jen radovali 🙂 Taky na Tebe budu moc myslet!!! 🙂

mufinka0
31. říj 2010

@mamba555 🙂 🙂 🙂 Čauky, taky přeji krásnou neděli kolegyně 😀

bublenudle
31. říj 2010

@mufinka0 Jsi hodná,děkuji 🙂 no pevně věřim,že miminka budou,a čím víc tím líp 😵 😵

lola33
31. říj 2010

@mufinka0 Děkuji moc zkusím zítra ráno a pak se objednám na krev 🙂 ,přeji krásnou neděli a děkuji za podporu 🙂

lola33
31. říj 2010

@bublenudle Ahojky kolegyňko jsem doma také po KET a také mě vůbec nic nebolí,myslím si,že to je normální 🙂 ,po ET to bylo jiné,to bylo ještě bříško nafouklé z injekcí po KET už není nic podrážděné 😉 ,akorát co mě bolí tak prsa,nemůžu se jich ani dotknout,tak asi tak 🙂 ,přeji Ti ať ti to brzo utíká a ať tam jsou //,hezkou neděli 🙂 🙂 🙂

bublenudle
31. říj 2010

@lola33 Ahooojky...zdravím 🙂 ja byla v uterý,fakt mi tentokrat nic není..občas trochu zaboli ale minimalně..mam za sebou 2xIVF,nevydařené a to se neda srovnat...kolikatý jsi den po Ket??? 🙂

lola33
31. říj 2010

@bublenudle Ahojky tak já jsem přesně o sedm dní déle po KET,dnes jsem 12den,včera jsem nevydržela a testla,ale byl tam jen takovej nenápadnej dušík,jesti jsem si ho už teda nevysnila,je to už můj druhý KET,tak nervičky pracují
☹ ,moc moc Ti držím palečky,aby jsi měla //,kdy zkusíš testovat???
Mě je právě také moc dobře,bříško nebolí vůbec,stejně jsem to měla i u minulého KETU 🙂

bublenudle
31. říj 2010

@lola33 Ja mam prvni Ket...měla jsem 2xIVF a vždy desatý den jsem dostala krámy.. ☹ ale to bylo teda uplně jiné...ja nebudu testovat co nejdýl..chtěla bych až ten 14 den,tak snad to vydržim...musím...slibila jsem mimuškám,že počkám... 😵 😵

bublenudle
31. říj 2010

@lola33 Taky ti moooc držim palečky 🙂 🙂 ale určitě budemem mamky..věřim tomu 😵 😵

mamba555
31. říj 2010

no zdravim dievčatká tak jak hm lola amufinka a všetky dievčatá hm nedela aká je ja periem varím uklizim hihihi

mamba555
31. říj 2010

@bublenudle ahoj juj prajem i aby s ati to podarilo a aby si mala krásne detičkyy

lola33
31. říj 2010

@bublenudle Určitě vydrž a budou tam//,držím moc moc palečky 🙂 🙂 🙂

lola33
31. říj 2010

@bublenudle jasně že budeme mamky 🙂 ,musí se zadařit,věřím tomu 😉 😉 😉

bublenudle
31. říj 2010

@mamba555 děkuji zlati...tobě taky....budeme všechny mamky 😵 😵

bublenudle
31. říj 2010

@lola33 Jsi moc hodná,ano určo vydržím....ale bude to těžké chi chi 😵 😵

lola33
31. říj 2010

@bublenudle tomu věřím 😉 😉 😉 já vydržela jen do 11 dne 🙂 🙂 🙂 víc ani ťuk 😀

bublenudle
31. říj 2010

@lola33 No 11dní je taky dobrý,hahahaha...no sem zvědavá na sebe.... 😉

lola33
31. říj 2010

☹ ☹ ☹ jojo,ale nevidím to růžově,přemlouvám manžela ať mi zajede do lékárny pro ty citlivější testy a ne a ne ho přemluvit,nemám se prý zbytečně stresovat a počkat na krev ach jo 😎