Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
5. lis 2010

@paja1 Myslím na tebe,vydrž a ve finále // 😉 😉 😉

nelatorka
5. lis 2010

@frozinka ahojky tak ještě chvilku vydrž už se ti to krátí. Držím palečky. Asi si nechám dát zase dvě u zmrzlinek je procento uchycení menší tak doufám, že to klapne už mi z toho taky haraší 🙂 Jdu začátkem ledna tak uvidíme 🙂

zazy
5. lis 2010

Ahojky holky.
Frozi: i já už sotva dýchám,taky jsem ted unavená,ale né a né se donutit ležet,jsem takovej neposeda,ikdyž je pravda,že více odpočívám,to víš,pořád se řeší něco kolem baráčku a atd.Už to máme opravdu za pár.I já už jsem měla parkrát takové ty poslíčky.A jdeš na císař???Jestli jo máš ho plánovaný???
Jinak zlatíčka myslím na Vás
Beble jsi dobrá,že netestuješ.

mamba555
5. lis 2010

@frozinka ahoj a ako s ato obnovuje joj pomožte mi

valkat
5. lis 2010

Ahooj holky,tak konečně víkend...... 🙂

nelatorka
5. lis 2010

@valkat hurá a jak bylo krásně dnes a já musela sedět v práci 🙂

frozinka
5. lis 2010

@mamba555: nahoře je taková kulatá šipečka - aktualizace načtené stránky...tak na to klikni....
@nelatorka: a co když se ti zase uchytí dvě?
@zazy: no já myslím že SC bude plánovaný, ale uvidím, na kontrolu jdu ve středu 10.11. tak se poptám...jinak tě obdivuju, že moc neposedíš, já bych taky ráda, ale už to prostě nedávám, kolikrát mám pocit, že se vyvalím a musím si aspoň sednout, nejlépe lehnout... doma toho už taky moc neudělám, připadám si hrozně, ale fakt už to nejde....

bublenudle
5. lis 2010

@zazy ahoj zlati,hlavně se šetři...ne ne,netestuju...dnes je to 10den... 😉 budu až 14...ale utíká to pomalu 😢

nelatorka
5. lis 2010

@frozinka no nevím myslýš že by mohly? pravděpodobnost je hodně malá. Ty máš prcky z KETU?

frozinka
5. lis 2010

@nelatorka: to nevím, ale šance je vždycky...taky bych asi hodně váhala... my máme prcky hned napoprvé, takže obyč. ET...

valkat
6. lis 2010

@nelatorka já tam taky seděla až do večera......ale víkend si užiju... 🙂

valkat
6. lis 2010

Dobré ráno holky,užijte si víkend,odpočívejte.... 😉

bublenudle
6. lis 2010

Ahojky kočky......přeji krásný víkend a hlavně pozitivní myšlení všem 😉 jendou budeme všechny mamky 😵 😵

lola33
6. lis 2010

@bublenudle Ahojky také přeji krásný víkend,už se ti to krátí,že?Držím moc moc palečky!!! 🙂 🙂 🙂

bublenudle
6. lis 2010

@lola33 ahojky zlati,ano ano...v uterý je to přesně 2týdny... 😵 😵 mockrát děkuji,jsi moc hodná 🙂

lola33
6. lis 2010

@bublenudle Prostě tam musí být // a my se pak k tobě postupně všechny připojíme 🙂 🙂 😉

bublenudle
6. lis 2010

@lola33 ano,pevně věřím,že budeme všechny mamky 😵 😵 😵

lola33
6. lis 2010

@bublenudle to je tutovka!!! 😉 😉 😉

bublenudle
6. lis 2010

@lola33 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

venika86
6. lis 2010

Ahojky,
tak Vás jdu pozdravit 🙂 Malýmu už byly tři týdny, strašně to letí. Má se čile k světu, až na ty prdíky. Ty nás mučijou 😠 Koukám, že těhulky se blíží do finále 🙂 Za chvilku už budete mít prcky taky u sebe.
Jinak jdeme příští týden do nemocnice na mag. rezonanci. Prý jen pro jistotu, aby se něco nezanedbalo. Bohužel musí být pod narkózou, takže si nás tam nechají tři dny. Ale hlavně, že pak budeme mít jasno.
Rozrůstá se to tu hodně i o snažilky, tak držím palce 😉

lola33
7. lis 2010

@bublenudle ahojky,tak už se řítíš do finále,těšíme se tu jen na ty nejlepší zprávičky!!! 😉 😉 😉

lola33
7. lis 2010

@paja1 Ahojky,jakpak se daří???? 🙂 🙂 🙂

bublenudle
7. lis 2010

@lola33 Ahoj zlati 🙂 ,ano už se to krátí 😉 ...já věřím,že budou jen dobré zprávy....a děěěkuji moc. 😵 a co ty noveho??? paaa pěkný večer

lola33
7. lis 2010

@bublenudle Ahojky my pěkně odpočíváme 🙂 a u tebe se těším jen na dobré zprávičky,jiné neberu :- 😉 😉 😉

bublenudle
7. lis 2010

@lola33 seš brouček,děkuji a pěkně odpočivej 😵 😵

lola33
7. lis 2010

@bublenudle 🙂 🙂 🙂 děkuji,přeji krásný večer!!!

bublenudle
7. lis 2010

@lola33 Tobě taky krásný večer 🙂 paa

paja1
7. lis 2010

@lola33 Na nic,test byl negativní.Takže bohužel.Jinak prsa hrůza,ale to z těch hormonu.V uterý jdu na K.O. ☹

lola33
7. lis 2010

@paja1 Zlatíčko,to ne!!!Kdy to bude 14den???Držím palečky,ať tam ještě vykouknou // Musí!!! 🙂 🙂 🙂

paja1
8. lis 2010

@lola33 dnes je to 12den.