Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
13. lis 2010

@valkat Ahoj beruško,tak sem teprve došla domu....bylo to super u našich...no já udělala před 1IVF blbost a kupovala co mi pod ruku přišlo...takže mimuška mají komplet výbavu do 9měsicu... 😉 no víš jak,myslela že to určo vyjde... 😒

mamba555
14. lis 2010

halo zdravim

bublenudle
14. lis 2010

Ahoj kočky...přeji všem krááásnou nědělu 🙂

paja1
14. lis 2010

@bublenudle ahojky ,u nás na Moravě je vydařená,svítí jak v létě. 😀

bublenudle
14. lis 2010

@paja1 Ahojky,a u nás na Moravě taky svítí 😀

valkat
14. lis 2010

@bublenudle Ahojky,já to nechci zakřiknout,takže nic nakupovat nebudu,dokud to nebude jisté.Taky jsme dneska byli u našich a zítra zase na celý den do práce... 😝

bublenudle
14. lis 2010

@valkat Ano,nic nekupuj...já to vše nakoupila jak blbá a podívej ted ☹ 3x a nic....už nekoupim ani dudlík....já dnes celej den gruntovala,a ted pěkně koukám na telku...pěkný večer 😉

valkat
14. lis 2010

@bublenudle My jsme dneska měli povinný oběd u tchýně a pak jsme odjeli k našim a babičce,takže dneska jsem taky neudělala vůbec nic....kašlu na to,musím taky někdy odpočívat a ne jen lítat s hadrem.....myslíš že bysme se mohli toho 3.12. potkat někde ve městě na kafi,ráda tě uvidím...taky koukám na Kobru11..... 🙂

bublenudle
14. lis 2010

@valkat hahaha,já taky koukám na Kobru 😀 ,jasně moc ráda..vrátím se 2.večer a 3 mužem hned hupnout na kafčo..budu se těšit 😉

valkat
14. lis 2010

@bublenudle budu moc ráda,si to ještě upřesníme...tak hezký večer jdeme ještě na krátkou návštěvu.....pááá zlatí....

bublenudle
14. lis 2010

@valkat Tak pěknej večer...ja budu relaxovat u tv...paaaa zlati,pisnem si 🙂

paja1
15. lis 2010

@bublenudle Jo ty jsi téže Moravačka?Od kud jsi já od Zlína.

lilisa
15. lis 2010

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, vy jste ze Zlína? já utíkám z centra ze Zlína a nevím kam 😒
jaké je to v Repromedě? Jací jsou lékaři?

lola33
15. lis 2010

@lilisa Ahojky,vítám tě 🙂 ,sice nejsem ze Zlína,ale jsem také asi 80km od Brna a Repromedu navštěvuji od dubna 2010 a můžu jí vřele a ráda doporučit,mám zkušenosti s paní doktorkou Hromadovou,je sluníčko 🙂 ,ale i s panem doktorem Fischerem,je také moc fajn 🙂 🙂 🙂 a i sestřičky jsou moc sympatické 🙂 papa,hezký den 😉 😉 😉

lilisa
15. lis 2010

@lola33 děkuji za přivítání 😉
jsem slyšela že paní dr Hromadová je přísná není?
Můžu se zeptat, co máte za problémy? Jezdíš do centra sama nebo s tvojím mužem? 😉

lola33
15. lis 2010

@lilisa nene přísná ani náhodou je zlatá 🙂 🙂 🙂 ,jezdíme s manžílkem má špatný spermiograf ☹

lola33
15. lis 2010

@lilisa zadařilo se nám hned napoprvé v květnu,ale bohužel zamlklé těhotenství,pak jsme museli mít tři měsíce pauzu a teď jsme měli 2KETY,ale bohužel se nezadařilo ☹ ,v ledni nás čeká IVF 🙂 🙂 🙂 ,takže asi tak o mě 🙂 🙂 🙂

lilisa
15. lis 2010

@lola33 a jak dlouho se snažíte? a jaký má manžel SPG? A nativ zkoušet nebudeš?

valkat
15. lis 2010

@lilisa Ahojky,já chodím k MuDr.Hromadové a je skvělá,hrozně příjemná... 😉

valkat
15. lis 2010

@lola33 my máme taky špatný sperm,dostali jste nějaký leky nebo jste použili od dárce?

valkat
15. lis 2010

@bublenudle Ahoj zlatí,to byl zase dneska den,jsem ráda že už jsem doma,večer jdu na nehtíky,takže se písneme asi až zítra.....jaký si měla den ty ? 😉

bublenudle
15. lis 2010

@paja1 Ahoooj,ja jsem Brnačka a ted bydlím 25km za Brnem 😉

bublenudle
15. lis 2010

@valkat Ahoooj beruško,já měla dnes celej den litaní...hruza...taky pujdu odpočivat....tak at ti udělají krásný nehtíky,a zitra si pisnem...paaa krásnej večer 🙂

lola33
15. lis 2010

@lilisa hezký večer,snažili jsme se rok,potom nám doktor napsal doporučení do Repromedy,spermíky máme dobré akorát málo pohyblivé,nedostanou se holt tam kam mají....
☹ ☹ ☹ a nativ je prosím co???v tomto směru nejsem ještě moc sečtělá 😀 ,děkuji

lola33
15. lis 2010

@valkat Ahojky,zdravím,hezký večer 🙂 🙂 🙂 ,nene dárce ne 😝 ,máme zatím svoje,i když málo pohyblivé a nedostanou se proto tam kam mají ☹ ,jinak manžela cpu E,selenem,zinkem a česnekem,tak asi tak 🙂 🙂 🙂

mamba555
15. lis 2010

hallo holky ahojtee

lilisa
16. lis 2010

@lola33 a to je právě to, že dr neřekne, všechno čím se dá podstoupit. Nativ je minimální stimulace, a nepočítá se do hrazených pokusů pojišťovny... a je podstatně levnější.
Vidím, že je to všude v centrech stejné, jde jen o prachy a to mě strašně štve 😠

elisabet
16. lis 2010

@lola33 ahojky, my máme stejný problém, manžílek má horší pohyblivost, ale dr v Repromedě nám to vysvětlila tak že nejde o to že se spermijky nedostanou tam kam mají, oni se tam prý dostanou vždycky jen už pak nemají sílu se projít blankou do vajíčka, takže u nás IUI-inseminace namá smysl, jen použití ICSI. Včera jsem byl na ET, na zamražení nám nezbylo nic ☹ a mám zavedené jednu kompaktní morulku a jednu ranou blastocystu, takže teď budu jen čekat jak to všechno dopadne.

lola33
16. lis 2010

@lilisa Ahojky,hezký den,děkuji moc za radu,poptám se 🙂 🙂 🙂

lola33
16. lis 2010

@elisabet Ahojky,krásný den,koukám,že jsme na tom stejně 😉 držím palečky ať se zadaří,máš kvalitní stádia 🙂 ,je to vaše 1IVF?