Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
3. únor 2011

@valkat děkujeme,nasadíme a uvidíme ☹

lola33
3. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 jsem četla,že jich dáme deset/kousků/ 😉 a říkám si tu,to nezvládnu 🙂 🙂

lola33
3. únor 2011

@mamba555 to víže že to bude v pořádku,podruhé se to nestane a basta!!!Kdy jdeš na UTZ za 14dní???

valkat
3. únor 2011

@lola33 dojíš na snídani... 🙂 🙂

lola33
3. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 Ahoj 😒 To je mi líto,... Osud nás pořád zkouší... 🙄 Musíme toho fakt hodně vydržet 😝

@mamba555 Díky 🙂 Já si právě objednala bylinné přípravky od jedné firmy, slyšela jsem na to samou chválu, tak jsem zvědavá 😵 😵 😵

@nelatorka Ahoj 🙂 jak se cítíš?? Chci se zeptat, to byl Tvůj 1 KET?? IVF vůbec nevyšlo?

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 Jojo také si říkám,ty se chystáš v březnu na KET?Měla jsi už také 2IVF jako já,pokud si pamatuji dobře?

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 🙂 jj první bylo v květnu, další v září a te´d si dávám min. půl roku pauzu,...vypadá to na duben 🙂 Teď si chci dát bylinkovou detoxikační kůru a detox náplasti, pořádně se vyčistit a pak si pro miminka půjdu. 🙂 A do mrazáku Vám něco zbylo?

nelatorka
3. únor 2011

@mufinka0 cítím se dobře tak doufám, že bude vše ok. Měla jsem pouze 1IVF hned napoprvé se mi chytla obě, ale jak víš tak jsem o prcky přišla. Ale měli jsme ještě 4 zmrzlinky. Musela jsem mít po potratu půl roku pauzu. Takže na KET jsem šla až teť a poprvé a hned se zase zadařilo. Tak doufám, že už to dotáhneme do zdárného konce. Máme ještě 2 mražáčky. 🙂 🙂

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 také jsem měla v květnu 1IVF,pak dva KETY září,říjen a 2IVF leden a máme opět na dva KETY 😵
Jo to chválím,detoxikace je opravdu potřeba po tom všem co už jsme snědly a píchly a zavedly 😉
Já nevím,na KET bych asi také hned neměla,přemlouvám manžela někam k moři,ale vše je docela drahé 🙂 a jsme docela na suchu 😝 ,tak uvidíme,ale nyní na tom nejsem psychicky moc nejlíp,chce to čas.....

mufinka0
3. únor 2011

@nelatorka 😕 😕 jejda promiň!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Omlouvám se,..já si neuvědomila, že jsi to ty, jasně, vím o čem mluvíš.. 😔 😔 😔 Je tady moc holek, tak jsem nějaká pomatená. Já si taky dávám půlroční pauzu. Neli, ještě jednou se omlouvám, nechtěla jsem Ti to v žádném případě nějak připomínat,..ovšem pokud se na takovou věc dá vůbec zapomenout. A te´d jsi doma na neschopence?? A těch 14 dní do testu jsi ležela??

mamba555
3. únor 2011

@lola33
@mufinka0 ahojte dievčata tak nado to je dobre ked si si objednala tie bilinky snád ti pomože daj vediet určite džim palce a lola dakujem pekne dufam že bude všetko ok

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 🙂 To je super, na 2 KETy,..jsi dobrá nosnice 😀 Ono odreagování je hodně důležitý, my taky jeli v létě na dovču, ikdyž jen tady u nás v ČR. Na víc jsme se nezmohli 😝 Ale stačilo, bylo to bezva. No a v září další zklamání 🙄 Ale to už jsem pak nastoupila do práce a byly Vánoce, takže jsem neměla moc času přemýšlet nad blbostma 🙂 No,..myslím, že dokud nebudeš těhotná, ta psychika se o moc nezlepší,...ano, budeš mít sílu se od srdce usmát, ale pořád Ti bude něco k tomu pravému štěstí chybět. Aspoň já to tak mám,..už nebulím, ale prostě tak nějak pořád mám v sobě "prázdno"...
Chci pít Alveo od Akuny a lepit i jejich detoxikační náplasti. Znáš to??

mufinka0
3. únor 2011

@mamba555 🙂 ahoj 🙂 samozřejmě že dám vědět. Ale jsou to ještě 2 měsíce 🙂 Je to ještě spousta času 😝 No,..letošní rok bude zlomový, buď a nebo....

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 To jo,ale ty dva neúspěšné KETY,ty mi moc nedodávají sílu ☹ .Přesně tak,jsem také taková,ty samé pocity se mě drží už asi rok a jako na potvoru všichni v rodině a kamarádky daly k Vánocům manželům-těhotenství 🙂 Nena Akunu neznám,já mám moc ráda čajík od Lerosu-detoxikační s vilcacorou a dále Aloe v jakékoliv formě 😉

lola33
3. únor 2011

holky a kde je vůbec bublenudle,strašně dlouho tu nebyla......

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 Taky jsem si říkala kde asi je,..co se s ní děje... 😕 😕 možná si po tom všem dává od koníka pauzu.. 😔 já jsem jí potřebovala taky...

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 asi ano,také jsem neměla sílu včera sem napsat a dneska mi manžílek sám zapnul notebook a řiká,napiš holkám,pokecáte si a bude líp a opravdu je o moc líp,díky Vám 🙂 😉

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 🙂 To je fajn.. já jsem zase taková, že mi to moc nepomohlo,..musela jsem si pomoct sama. A taky manžel 😵 Je to moje sluníčko 🙂 Tobě je kolik let?

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 Mě už hodně 🙂 33 a jak říkáš manžela mám také úžasného,nemít ho a kdyby mě takto nepodporoval tak jsem někde na 13 😉 😉 😉

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 😕 Prý hodně,...to není žádný věk! 😉 Já doufám, že KET vyjde,...nedovedu si představit další bílý test,..možná z tohoto důvodu to tak trošku "oddaluju"... 😒 Těším se, ale....

paja1
3. únor 2011

Holky já kuknu na koníka a deprese za depresí.To je hrozné tolik jsme si to navzájem přáli a nic.To přece není možné.Jak už tu někdo psal,kde berou ty čísla úspěšnosti.Já to ted vidím tak na 5%.A to je v pr.................

lola33
3. únor 2011

@mufinka0 🙂 🙂 🙂 no někdy se cítím na šedesát 😝 ,Já jsem se KETU bála,ale hodně mě povzbudily a nastartovaly holky jak se jim nyní krásně oboum zadařilo 😉 😉 😉

lola33
3. únor 2011

@paja1 ženská,ta se vůbec nezatěžuj těma stresama co tu píšem,ty musíš myslet pozitivně a myslet na sebe a mimísky,co máš u sebe 🙂 🙂 🙂

mufinka0
3. únor 2011

@lola33 🙂 jj,..tady ty kočky mě drží nad vodou 😅 😀 😀 😀

paja1
3. únor 2011

@lola33 Ještě si mladá a dočkáš se určitě,holt ta cesta je dlouhá.Musíš vydržet.

paja1
3. únor 2011

@lola33 To říkám,tolik starostí se sebou a dodáváš sílu druhým.Tak mě to sere.

valkat
3. únor 2011

@lola33 tak jsem bubli poslala sms a počkám co se děje.... ☹

valkat
3. únor 2011

takže bublenudle je pracovně mimo čr a na ivf chce jít až květen červen.......

lola33
3. únor 2011

@paja1 Děkuju,snažím se být optimistka,i když teda upřímně nevím,co ještě vydržím..... 😝 Ale ty budeš,neboj,to by bylo aby už nebylo!!!