Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

gabulenka
2. kvě 2011

@elisabet já to myslela tak, že jsem si tento měsíc vůbec duphaston nevzala, chtěla jsem to zkusit bez něj, jestli ms přijde přirozeně - a to asi nepřijde 🙂
Jojo holky, snažím se být happy a pozitivní, ale občas to na mě padne, tak jsem si poplakala manžílkovi na rameno, zacvičila si a je mi líp 😉

elisabet
2. kvě 2011

@gabulenka aha! tak já to nepochopila... tak s tím já neporadím, jen neplakat, a opravdu myslet pozitivně, i když to někdy nejde.
Ono asi to tak má prostě být, prostě si na miminko holt musíme počkat, a asi to má i svůj důvod. Dnes jsem někde četla něco v tom směru že když se před námi jedny dveře zavřou, máme se tím pádem ohlížet po druhých dveřích, a myslím že na tom něco bude. My se o mimiko snažíme už dva roky, vím že některé z nás tady se snaží déle, ale jen jsem chtěla napsat to, že se mě a manžílkovi teď vyskytla jistá příležitost na kterou čekáme už pěkně dlouho a myslela jsem si že už to nepříjde. a najednou se to objevilo z čista jasna, a já si uvědomila že kdybych byla těhotná nebo už měla miminko, tak by jsme byli nuceni tu příležitost nechat plavat, nemohli by jsme si to finančně dovolit, jelikož mimi zatím nepříchází tak skočíme po tom co jsme tak dlouho očekávali, takže cidím to optimisticky, asi to tak mělo být, prostě, všechno má svůj čas a takhle to mělo zkrátka být. i když to zrovna teď bolí... ale až budem ty naše poklady držet v náručí a až nás budou pěkně zlobit, tak se ohlednem zpět a řeknem si, tak se to prostě mělo stát.. hej jsem filozof, že 😀 😀 😀 já jen někdy 😝 hihihi.dobrou noc holky..

gabulenka
2. kvě 2011

@elisabet moc děkuji 😉 v tom co píšeš, máš velkou pravdu, asi je všechno tak, jak má být 😉 Však se jednou všechny dočkáme a to čekání si zkusíme nějak zpříjemnit 😀 dobrou noc holky 🙂

meggar
3. kvě 2011

@elisabet Ahoj, to máš pravdu, že je levnější jedno a dražší druhé, ale vzhledem k tomu, že mám vždy okolo 20 vajuch a potřebujem ICSI, tak v Repomedě mě stálo ICSI vždy tak 20 tis.(platí se každé vajíčko), kdežto v Reprofitu je jednotná cena 8tis za ICSI, takže ušetřím jen na tomto cca 12tis. Ale u někoho, kdo nemá tolik vajíček to ušetření opravdu nemusí být tak výrazné.

elisabet
3. kvě 2011

@meggar no tak to jo, jinak je cena zhruba stejná, ne?? Jak sjem se rozhodovala já tak do Reprofitu sjem psala mail že nemájí smlouvu s mojí zdrav. pojišťovnou, a jestli se s tím dá něco dělat, no ale pak doktor mi odepsal až za 14dní že se mám určitě objednat a nějak to s pojišťovnou zkusíme vyřídit, ale tím že to bylo až po 14dnech tak už jsem byla na konzultaci v repromedě.. a taky nemám chuťku měnit... to že se embrijko nehnízdí si myslím že není chyba centra.. 😉

bublenudle
3. kvě 2011

Ahoj kočky...takže dnešní zpravy z Repromedy....
koncen cervna začit stimulovat a zač..července IVF.....jupíííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

gabulenka
3. kvě 2011

@bublenudle tak to jsou super zprávičky 😀

bublenudle
3. kvě 2011

@gabulenka díky ,beruško....jsem štastnáááááááááááááááááááááááááááá 😵 😵

bublenudle
3. kvě 2011

Holky,mám dotaz...nechávali jste si někdo dělat v Repromedě doplnujici testy...po nevydařenem IVF ??? imunologii,atd ??? diky....

gabulenka
3. kvě 2011

@bublenudle to věřím, však já se raduju s tebooooouuuuuuu 😀 tady mě potěší každá pozitivní informace 😀

valkat
3. kvě 2011

@bublenudle supéééééér,jsem za tebe moc ráda.......

bublenudle
4. kvě 2011

holky,dodělavali vam nějake testy po neuspěšnych IVF v Repromede??? a jestli ano,jake??? diky

lola33
4. kvě 2011

@bublenudle Krásná zprávička 🙂 🙂 🙂 🙂 supééééér.Beruško nám dělaly genetiku,imunologii krev a mě pak ještě hematologii krev,tak asi tak papapa krásný dník 😉 😉 😉

mamba555
4. kvě 2011

@lola33 ahoj lola moja tak čo ty hm už si si spravil atest?ako sa citiš hm?daj vediet ahojik zatial

nelatorka
4. kvě 2011

Ahoj holky, všechny moc moc zdravím a všem držím palečky ať se daří 🙂 jen to tu sleduju po očku u nás je vše v pohodě tak nemám čím přispívat. Už jsem v půlce a moc si to užíváme :D Tak to rychle uteklo, že jsem se z toho ještě ani nestačila vzpamatovat 😀 😕 Tak Vás chci trochu povzbudit určitě se všechny dočkáte a budete taky moc šťastné 😵
Tak tfuj tfuj 🙂 😉

@mamba555 tak jak je? už víš co budete mít? zachvíli tě čeká UTZ ve 20týdnu že? já jdu příští týden i na UTZ srdíčka. 🙂

mamba555
4. kvě 2011

@nelatorka ahoj nelatorka ja ešte neviem čo to bude heh som v 17tyždni a ty už vieš čo to bude?a kam ideš na ultrazvuk srdička?

nelatorka
4. kvě 2011

@mamba555 aha 🙂 na ten UTZ jdeme zase na Veveří. Ještě nevíme určitě, ale asi holčičku. 🙂

mamba555
4. kvě 2011

@nelatorka je holčička to je krásne a na ten veveři to musite jit nebo jenom vy chcete jit?

nelatorka
4. kvě 2011

@mamba555 ne ne na UTZ ve 20tt se chodí běžně jestli jsi tam už byla ve 12tt tak tě tam taky doktorka pošle, akorát tenhle už hradí pojišťovna. A na UTZ srdíčka moje doky posílá pokud je mimi z IVF.

mamba555
4. kvě 2011

@nelatorka aha a čo sa stane ked už v 20tt nepojdem?lebo mne moj doktor ešte nič nepovedal to može aj on vyšetrit srdičko?protože tam na veveřine mi řekli že to pak už ve 20tt záleži na doktorovi

nelatorka
4. kvě 2011

no to asi nemůže musíš na speciální UTZ, ale pokud tě nepošle na UTZ srdíčka tak na běžný UTZ ve 20tt určitě půjdeš. Tam se chodí normálně. A pokud nejsi z Brna tak možná půjdeš někde tam u vás třeba. Doktor ti určitě ještě řekne neboj. Jinak se ho na to zeptej UTZ je hrazený pojišťovnou.

elisabet
4. kvě 2011

@bublenudle jo já jsem si o to řekla, tedy řekla jsem si o testy na imunologii hned po prvním nezdařeném IVF, ale to mi dr. řekla že je to ještě zbytečné, ale po druhém nezdaru jsem řekla že si pro mrazáčky nepůjdu dříve než jak budu mít za sebou testy na imuno! a to mi hnedka vyhověla a rovnou i na trombofilní mutace mi nechala udělat sama. Imuno nám vyšly v pohodě ale na trombofilní mutaci mi zjistili dvě nějaké mutantní tak jsem zašla ještě na hematologii a teď při Ketu si píchám ještě injekce na ředění krve. 😉

bublenudle
4. kvě 2011

@elisabet No,včera mě trochu zarazilo,že před 2měsicama mi řekla ,že se dodělaji testy a včera že to neni potřeba...takže jsem trochu naštvana,a mam na červen konzultaci i v Reprofitu...nepujdu do dalšiho pokusu bez testu ..jsem trochu zklamana z toho...tak uvidim co v Reprofitu... 😉

elisabet
4. kvě 2011

@bublenudle jo přesně to jsem prožívala po prvním neúspěchu když jsme se o testech bavili, přitom si nemyslím že vzít dvě ampulky krve není až takový problém, a pojišťovna to myslím že zvládne 😒 ,ale po druhém neúspěchu jsem si "dupla". 😉

hanulka0102
4. kvě 2011

Taky se s dovolením přidám do diskuze 😎 mám spoustu známých, kteří prošli Repromedou i Reprofitem, ale z obou center velmi nespokojení odešli. My jsme šli rovnou do Heliosu a dvakrát se nám úspěšně zadařilo. Myslím, že měnit centrum hned po prvním nezdaru nemá smysl, ale je z čeho výbírat 😉 ...Přeju všem hodně štěstí a dobrou volbu ;)

holja
4. kvě 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jak to poprvé funguje v Repromedě? Již dva roky se snažíme o mimi a pořád nic, dnes mi doktorka vypsala žádanku do Repromedy, ještě jsem se však neobjednala. Děkuji za odpověď....

zazy
5. kvě 2011

Ahojky děvčata,
I já Vás čtu a chodím se na Vás dívat.Malá rostě jako z vody.Strašně moc Vám všem držím pěstičky,at už se Vám konečně zadaří.
Holja:já bych ti to napsala jak to tam chodím,ale nechám to na holkách co to ted podstupují,mají to v živé paměti a já bych po tom roce mohla na něco zapomenout.
Jinak ženy nesmutněte,když se zadařilo nám,Vám se taky zadaří.
Příští rok chceme zkusit ještě jedno mimi,ale určo jdeme zase do repromedy,sice nás to stálo kupu peněz,ale za to naše zlatíčko to stálo. 🙂

nelatorka
6. kvě 2011

@zazy ahoj Zazy moc zdravím Verunka je moc krásná 🙂 🙂 ať se vám daří 🙂
Můžu se zeptat ty jsi si dala mateřskou na 2 roky? nebo na 3? díky

zazy
6. kvě 2011

Ahojky Nelatorko,dala jsem si ji na dva,protože mě to penězma o nějakou korunu nevyšlo.Děkujeme.A jak se ty cítíš,vše v pořádku??

bublenudle
6. kvě 2011

@elisabet Ahoj zlati,no bzla jsem trochu zarazena...ale dojdu tam a pokud mi ty testy neudelaji pujdu jinam..mam tam uz 3 neuspechy a ted to mimodelozni...tak myslim,ye na testy je pravej cas...