Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
12. kvě 2011

@nelatorka super samé krásné zprávičky,tak to má být!!! 🙂 🙂 🙂

mamba555
12. kvě 2011

@nelatorka haha juj nelatroka no ja odpadnem to akože vážne?a ty si si už mislela že to bude dievčatko že?fiha tak to je teda heheh hlavne že je zdrave hm ok potom daj fotku

valkat
12. kvě 2011

@nelatorka moc gratuluju ke chlapečkovi...už máte namyšlené jméno?

mufinka0
13. kvě 2011

@nelatorka Ahoj 🙂 Já jsem teď doma, mám vytrženou tu nosní mandli, konečně to mám za sebou 😝 😝 Teď řešíme jinou věc a na KET se dostane až v září. Ale...musím říct, že už se i trochu těším,..ikdyž je to táák daleko 😀 Chceme jet ještě na dovolenou a hlavně se chystáme bráchovi na svatbu, tam musíme taky letět, takže nechci riskovat a těhotnění necháme až na to září. 🙂
Noo,..asi bych se taky smála 😀 Z holčičky najednou chlapeček 😀 Já bych taky radši kluka, manželovi je to jedno, hlavně ať je aspoń jedno miminko a zdravé. Když nad tím tak přemýšlím, má pravdu,..byla bych šťastná za cokoliv 😅

mufinka0
13. kvě 2011

@lola33 🙂 Já se chystám asi až v to září. Na dřívější termín to zatím nevidím,..máme ještě něco k řešení a určitě by nebylo vhodné k tomu se snažit o mimčo. Užijeme si léto, vyčistíme si s manžou hlavy a pak už to vyjde !! 🙂 Já těm mým mrazáčkům věřím 🙂
A ty se neboj,..všechno bude v pořádku - musí !!! Jak se říká, štěstí se usmálo a teď už tě nepustí 🙂 😉 😉

valkat
13. kvě 2011

Ahoj holky,takže jsem vtom snažení teď sama?????? ☹

elisabet
13. kvě 2011

@valkat nejsi v tom sama, snažíme se průběžně, i když já to mám čerstvě za sebou. Dnes 14den po KET, opět neúspěšně....negativní zprávy jsem psát nechtěla, ale nic jiného mi bohužel nezbývá...

valkat
13. kvě 2011

@elisabet tak to mě moc mrzí......sakra,už se to přece musí prolomit...... 🙂

elisabet
13. kvě 2011

@valkat no to mi vykládej, teoreticky nám vůbec nic není a mě se za tu dobu nepodařilo otěhotnět ani jednou, mám za sebou dvě IVFka, jeden Ket. A ani jednou se mi mimi nezahnízdilo, jsem asi nějaká vadná,či co...sic máme ještě dvě zmrzlinky, ale řekli jsme si s manžílekm že je zatím pokoušet nebudeme.. máme strach že to dopadne stejně jako teď a pak už jen třetí IVFko, a tak jsem si dnes koupila plavky a asi taky směr jih, na dovču, si odpočinout, tělo to potřebuje po tom hormonálním záhulu jako sůl! Tak se mám alespoň an co těšit, alespoň nějaká útěcha 😉 ale všem vám tady přeju více štěstíčka než jsem doposud měla já!!!!

valkat
13. kvě 2011

@elisabet my jsme na tom stejně,oba jsme v pořádku,nikde žádná chyba,tak snad se nám to ivf povede........

elisabet
14. kvě 2011

@valkat no to si piš že se povede!!! to by bylo! aby nebylo.. 😉 a kdy jdeš na opu?? jak jsem četla tak už stimuluješ,, a opu nebeo alespoň utz máš naplánováno na kdy??

gabulenka
14. kvě 2011

@nelatorka jééé, takže chlapeček? to je teda změna, hlavně že je vše OK 😀 ale aspoň že to víte, když se měla narodit má sestra (no je to teda už 17let) tak mámě tvrdili doktoři do poslední chvíle, že to je kluk, měla nějak u nožiček omotanou pupeční šňůru 😀
@lola33 určitě bude vše jak má, držím pěstičky 😉
@mufinka0 jsem ráda, že máš tu mandličku za sebou 😉 jak píšeš, v létě si odpočinete a pak se určo zadaří uvidíš 😉
@elisabet to mě moc mrzí, ale jak píše valkat prolomí se to 😉
@valkat jak to máte naplánované vy? držím pěstičky, ať vše probíhá tak jak má 😉

valkat
14. kvě 2011

@elisabet
@gabulenka ahoj holky,jdu v pondělí na utz a to bude 6.den,takže mi to asi naplánujou v pondělí,podle toho jak se to bude vyvíjet......

elisabet
15. kvě 2011

@valkat tak teď už to poletí, uvidíš, jeden ultrazvuk, pak 10dc druhý ultrazvuk, a ten 10dc ti řeknou kdy bude opu, a to uvidíš že se ani nenaděješ a budeš nám psát jak to máš zdárně za sebou, a pak si budeš volat do centra jak se ti vaši mimískové dobře vyvíjejí,a pak šup pro ně a hurá testovat a uvidíš krásné // 🙂 🙂 🙂
@gabulenka a ty jsi na tom jak???

lola33
15. kvě 2011

@mufinka0 Ono je rozhodně lepší jít na Ket až když je člověk odpočatý a připravený,nějaké to moříčko a v září hurá na to a budou tam // 🙂 🙂 🙂 uvidíš,moc Ti to přeju,jako všem tady papapa L.

lola33
15. kvě 2011

@elisabet Beruško a na krvi jsi byla?Třeba budeš mít takové krásné překvapení jak mambička!!! 🙂 🙂 🙂

lola33
15. kvě 2011

@valkat Zlatí,ani se neopovažuj přemýšlet,že by se nepovedlo,jasný!!!! Víš co jsme si slíbily!!!! 😉 😉 😉

lola33
15. kvě 2011

@gabulenka Děkuji moc i já tobě držím palečky ať jsou brzičko dvě // 🙂 🙂 🙂

valkat
15. kvě 2011

@lola33 neboooooj,jsem v klidu jak nikdy.... 🙂

mamba555
15. kvě 2011

@lola33 ahoj lola moja na zajtrajši den ti držim veeeeelmi moc palce aby sa ti to podarilo,vieš aj umna bol problém že nebolo vidiet nič na ultrazvuku a už som to vzdala aj po druhe lebo som začala strašne krvácat a vieš že ako to dopadlo,ž emi doktorka povedala že tam bije srdiečko tak ti to prajem z celého srdca aby sa ti to konečne už povedlo daj vediet zajtra ahoj

bublenudle
16. kvě 2011

Ahoj holky.....moc Vás všechny zdravím a mám dotaz....prosím,jaké dodatečné testy jste si nechali dělat po nevydařených IVFkach...??? diky

valkat
16. kvě 2011

Ahoj holky,takže jsem vyfásla další várku injekcí,další utz je v pátek a to už se domluvíme na opu a jinak jich napočítala asi 16....takže urodička,veliká..... 🙂

lola33
16. kvě 2011

Ahojky berušky,tak hlásím,že srdeční ozvy máme,ale jsme ještě moc maličký,teprve 6tt,takže za 14dní další kontrola a UTZ,tak snad .....hezký večer L

lola33
16. kvě 2011

@valkat Gratulace veliká k úrodičce 🙂 🙂 🙂

gabulenka
16. kvě 2011

@valkat gratuluju k úrodičce🙂

@lola33 to je supeeer, moc gratuluju 😉

lola33
16. kvě 2011

@gabulenka Děkuji moc,ale pořád se ještě bojím,po tolika blbých zkušenostech,ale začíná to vypadat slibně 🙂 🙂 🙂 a co ty,jak pokračuješ????

nelatorka
17. kvě 2011

@lola33 velká gratulace neboj určo to dopadne dobře a zachvíli budeš mít drobka u sebe. Ono se to nezdá, ale opravdu to strašně letí 🙂) Já se ještě nevzpamatovala a jsem v pátém měsíci 😉 😀 😀 Ale jak říkáš jsou to pořád nervy a jsou až dokonce 😝 Ale ty jsi silná holka takže to zvládneš 🙂 🙂 Držím ti vše co mám i ostarním snažilkám 😉 🙂

mamba555
17. kvě 2011

@nelatorka ahoj nelatorka tak ako s amáš hm čo nove?miminko?už citiš niečo?hm kedy by som mala citit už?a tak sa ozvi a už máš niečo nakupene?

mamba555
17. kvě 2011

@lola33 ahoj loli moja joj som taká rada za teba určite tu bude dobre peve držim palcee moj amiláá

lola33
17. kvě 2011

@nelatorka Zlatíčko děkujuuuuuu 🙂 🙂 🙂
Teda pátý týden,to je mazec,je to jako včera,když jsi sem psala,že jsi zjistila//,jen tak dál!!!
Jojo máš pravdu člověk se strachuje pořád.....až do porodu,ale zato větší to pak bude odměna 😉 😉 😉