Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mamba555
11. čer 2011

@valkat jupii tak to je velmi dobrá správa gratulujem no vidiš to superr tak sa drž a potom zase daj vediet pa pa zatial

valkat
11. čer 2011

@mamba555 ani nevíš jak jsem byla překvapená...uvidím co nám řeknou v pondělí a hned napíšu.....

mamba555
11. čer 2011

@valkat no verim ti že si bola prekvapená a určite aj štastná to ja som bola strašne smutná ako som uvidela iba jednu čiarku tak som si mislela,že sa mi zruti cely svet ale potom v repromede mi povedali že som tehotná no tak to ja som si mislela že odpadnem heh držim palce a daj vediet

valkat
11. čer 2011

@mamba555 včera jsem brečela kvůli psovi,říkala jsem si,že jak bude jedna čárka tak už to nezvládnu.....a pak přišlo to štěstí.......

mamba555
12. čer 2011

@valkat to je štastie jeden odijde a druhy pride držim palce a určite daj vediet a s lolou je čo už sa dávno neozvala je všetko ok?

valkat
12. čer 2011

@mamba555 jj zítra napíší.....lola je v pořádku,jen má pořádný nevolnosti,tak asi nemá náladu sem psát,ale jsou v pořádku......

mamba555
12. čer 2011

@valkat tak to som rada že je to ok všetko o a ty sa určite tešiši že?

valkat
12. čer 2011

@mamba555 trošičku se bojím aby bylo všechno v pořádku,ale to krásný pocit hladit se po břiše a vědět že tam konečně je..... 😉

gabulenka
12. čer 2011

@valkat pejska mi je líto, ale moc a moc gratuluji k // 😉 vše bude určo v pořádku neboj 😉

lola33
13. čer 2011

Ahojky všichni,dlouho jsem tu nebyla,protože jsem měla silné těhotenské nevolnosti,opravdu by mě zajímalo,který chytrák vymyslel název "ranní nevolnost" já jí měla stále,takže pouze na vodě a suchém rohlíku,jinak nic,7 kilo dole,fuj....tak snad to doženeme,začínáme 12tt a příští týden jdeme na velký UTZ a krev,tak snad bude vše jak má a nebudeme muset na plodovku 😵
Jinak všem snažilkám držím palečky,ať na testíku najdou co nejdříve //

@valkat z tebe mám velikáááánskou radost beruško 😵 😵 😵
@mamba555 a co ty zlatí,už víš zda to bude chlapeček nebo holčička????
A co Nelatorka jak pokračuje????
Krásný den a brzo páááá L

mamba555
13. čer 2011

@valkat ahojik no jasne že sa bojiš ja sa taky strašne bojim joj každy den ked nekope tak už s abojim že čo sa deje to je hrozne somnou hahha drž sa a daj vediet ako si dopadla držim palce

mamba555
13. čer 2011

@lola33 no ahoj loli joj vidiš ako to skoro utieklo už si v tretom mesiaci to je že?ja ti velmi pevne držim palce s nelatorkou neviem čo je a moje bábetko už kope hehe ja som v 6mesiaci ale nevedel mi doktor minule povedat pohlavie,kvoli tomu že ja som tak trochu pri sebe a kvoli tomu je tak slabo vidiet na ultrazvuku miminko tak som bola stoho taká smutná že aj toto sa može stat iba mne haha ale mne je to uplne jedno čo to bude len hlavne aby to bolo zdrave tak loli držim palce a daj vetiet ako pokračuješ pa pa zatial

valkat
13. čer 2011

Ahoj holky,takže já potichoučku hlásím 13.den po ET máme 305 hcg,všechno je prý v pořádku,takže za deset dní jdeme znova na utz a to už ho prý i bude vidět.....

gabulenka
13. čer 2011

@valkat no krása, moc a moc potichoučku gratuluju, opatruj se 😉

agatice
13. čer 2011

Valkat- to je krááááásný moc ti to přeju a jen tiše závidim.
V září bych měla jít na tu minimálku ,ale nevím zda to má vůbec cenu. Na rovinu, prostě si myslím, že nám není opravdu přáno a rodiči svého mimi asi nikdy nebudem. Vždyť 10x transfer a z toho nikdy nic mluví za vše. ☹ ☹ ☹

valkat
13. čer 2011

@agatice zlatinko,nevzdávej to,zkus to ještě jednou,třeba to už vyjde a štěstí se usadí i k vám.....

synamin
13. čer 2011

ahojky chtěla bych se přidat. Do Repromedy jezdíme od dubna k paní Mudr. Veselé. muím říct že jsem s jejím přístupem velice spokojená. Už máme za sebou Spermiogram, hormonální profil, genetiku a te´ˇt tam jedeme příští týden a snad by se mělo už začít něco dít........ Manželovi vyšla genetika trošku špatně ale snad nic vážného.... budu se těšit na nějaké poznatky od Vás, zajímalo by mě jak to bude teť všechno postupovat jak to vlastně všechno dlouho trvá. V-

bublenudle
14. čer 2011

Ahoj holky,nebude nekdo v utery v 10h v Repromede.....jdu na konzultaci a domluvit se na dalsim IVF...rozhodla jsem se ,ze bude posledni,tak snad dopadne dobre..... 😉

bublenudle
14. čer 2011

@valkat Zlati,gratulace potichoucku.... 🙂

mamba555
14. čer 2011

@valkat ahoj tak to je vyborná správa držim palce aj nadalej

aidule
14. čer 2011

@agatice Vím, že 10 pokusů člověka dost vyčerpá z naděje, ale taky bych to ještě nevzdávala. Hold některá miminka, než si najdou cestu k těm svým rodičům, dají jim pořádně zabrat. Tak hlavu vzhůru a ještě bojuj, je za co!!! 🙂

aidule
14. čer 2011

@valkat Taktéž se přidávám k tichoučkým gratulantkám a držím, co se dá! 😉 Opatruj se!

valkat
14. čer 2011

@bublenudle ahojky já jdu ve středu.......

valkat
14. čer 2011

Berušky,děkuju mooooc...... 😉

agatice
15. čer 2011

aidule- já vím, já vím,ale manža už za to tolik peněz prostě dát nechce. Ono opravdu nějakých 90 000kč není po kupě hned.Jsem z toho zoufalá ,ale to nejhorší už mám za sebou, ty roky před tím,kdy jsme měla 8 transferů za sebou a doma na PN byla protstě katastrofa.Já věřím , že se to snad v dobré obrátí.

Valkat- chodíš do práce nebo jsi doma????

valkat
15. čer 2011

@agatice ahojky,dochodím červen a končím.....kolegyně moc tolerantí nejsou a zákazníky to taky nezajímá,takže za to mi to fakt nestojí.....sice nevím co budu doma dělat ,ale riskovat to nebudu..... 😉

olafka
16. čer 2011

Loli a Valkat,prdelinky moje,vy jste se taky ke mě letos přidaly,to je fakt naprosto úžasné,moc držím všechny palce,mám takovou radost.U nás zatím vše v pohodě.Dneska jsme 15+4tt,máme 14 cm a zítra nás čeká konzultace v Ostravě,kvůli plodovce.Jsme ale oba pevně rozhodnutí-nebudeme ji absolvovat.Pokud je do teď vše v naprostém pořádku,tak nevidím důvod proč riskovat.Přece jenom se udává 1.5-2%neuspěšných pokusů a to nám nestojí za to.Už jsme se načekali dost,tři neúspěšné pokusy,peníze v prd.atd.Jednou jsou naše a pokud by byly jiné,jsou to naší vymodlenci a milujeme je už teď.Co myslíte vy?A jenom kvůli tomu,že v době porodu mi bude 36 let,tak to riskovat fakt nechci.Pokud se na nic vážného nepřišlo do dneška,tak co se stresovat plodovkou.Jinak vás všechny,ale úplně všechny moc pozdravuji a dodávám vám všem hodně síly a odvahy,dnešní rok se zadaří vám všem-pevně v to věřím a navíc REPROMEDA umí zázraky....Papa Olafka.

valkat
16. čer 2011

@olafka ahojky,mluvíš mi z duše,jsou to naši vymodlenci tak proč zbytečně riskovat......budou v pořádku,tak proč jim zbytečně ubližovat,že?

nelatorka
16. čer 2011

Ahojky holky moc Vás všechny zdravím a
@valkat moc moc gratuluji jsem ráda holky, že se ke mě pomalounku přidáváte 🙂 😉 moc Vám to přeji 🙂 však už si to všichni zasloužíme 🙂

U mě je vše ok snad jen ty kila by mohla naskakovat pomaleji 😀 😀
zachvíli už končím 6 měsíc, bříško už je velké a prcek pěkně kope.
Příští týden v pátek jdeme na 3D-4D UTZ tak už se strašně těším. Taky mě příští týden čeká test na těhu cukrovku tak bléééé 😝 😝 už teť je mi špatně.
Tak držím všem palečky ať je vše jak má 😉
Mějte se zatím papa

aidule
17. čer 2011

@olafka Zdravím a gratuluji k mimískovi. Já jsem teď ve 31. týdnu, taky díky Repromedě 🙂 . Odběr plodové vody jsem taky řešila, neboť mi obě vyšetření (ve 12. i v 16. týdnu) vycházela s vysokým rizikem. Mám doma už 6-ti letou holčičku a druhé mimi bylo naším velkým přáním. Pravdu máš v tom, že jsou to naši vymodlenečci a člověk je má rád už teď v bříšku, v tom s tebou naprosto souhlasím. Jen já osobně jsem toho názoru, že když člověk může být dopředu informován a připraven i na špatnou zprávu, není to zase až tak marné. Mimi bych pryč dát nedokázala, ale chtěla jsem mít, vzhledem k výsledkům, čas připravit na možnou variantu vady sebe, manžela, dcerku, rodiče....Právě z toho důvodu jsem amniocentézu podstoupila, vůbec nelituji, protože to byl naprosto rychlý a bezbolestný zákrok. Ta procenta se nyní uvádí kolem 0,25-0,5. Je pravda, že obavy jsem měla velké, ale genetička říkala, že většinou se potrácí po zákroku ta těhotenství, u kterých už je něco špatně a potratila by se i bez odběru plodové vody. Tak jen tolik má troška do mlýna 😉. U nás byly výsledky naštěstí naprosto v pořádku, čekáme další princeznu a už si pomaloučku chystám výbavičku i tašku do porodnice. Co kdyby..... 🙂 😀 😀 Všem nastávajícím maminkám přeji pohodové těhotenství, co nejméně obtíží jakéhokoliv rázu a hlavně a především- zdravá miminka!!! 🙂