Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
29. črc 2011

@mufinka0 Pozitivní přístup je moc důležitý, jsem ráda, že jsi se tak fajn naladila 🙂 . Já na Repromedu taky nedám dopustit!!! 🙂

aidule
29. črc 2011

@bublenudle Zítra na tebe budu myslet a mooooc držím, co se dá 🙂 😉 !!! Pokud možno dobrou a klidnou noc!

gabulenka
29. črc 2011

@bublenudle jéé tak to je pěkná příprava 🙂 to se prostě musí povést 🙂 zítra tu nebudu (jedeme na svatbu) tak přeju pěknou úrodičku, ať vše proběhne v pohodě a v neděli si vše poctivě dočtu 😉
@mufinka0 docela jsi mě uklidnila, děkuji 🙂 uvidí se v úterý 😉
Holky jste zlatý, moc všem děkuji, jsem ráda, že vás tu mám 😀

zazy
29. črc 2011

Mufi ,tak to by jsi se snámi taky mohla setkat,musíme ten srazík děvčata naplánovat,nějak.
Bubli:takže moc moc na zítřek držím pěstičky,at tě moc nebolí bříško,vše proběhne v pohodě a at je co nejvíce kvalitních vajíček,budu na tebe myslet.Jak budeš moct a cítit se trochu dobře,tak písni,jak jsi dopadla
Gabulenka tě za chvíli bude následovat

bublenudle
30. črc 2011

Ahoj holky moje,takže hlásím,bylo 9 vajiček a z toho 5 zralých...takže máme 5 kousku 🙂 a ted čekat,kolik se jich oplodní a bude dobrých na PGD.... jsem rada aspon za to..... 😵 😵 jinak jsem uplně v poho,nic mě nebolí,akorat jsem špatně spala,tak si jdu pustit do postylky Popelku a koukat na pohadku....moc Vám děkuji,že jste na mě mysleli..jste zlaté,tak paaa krasný víkend všem...v ponděli budu volat,kolik máme bobíšku 😵 😵 😵 😵

zazy
30. črc 2011

Ahojky tak to jsem ráda,že je ti dobře,my jsme měli teda uplně ten samý počet,ale na mraženky vajíčka už nebyly.Neboj bobíšci budou té nejlepší kvality.Říká se,že když je jich méně,jsou lepší kvality,vidíš je to pravda,když máme Verunku.Bubli tak hezky odpočívej a peknej víkend všem

synamin
30. črc 2011

@bublenudle ahoj neboj bude to v pořádku. já měla taky devět vajíče , čtyři z toho praskly, ale všech pět se oplodnilo. taky nám dělali PGD a z toho zbyly nakonec jen 2. ale byly silné zavedli nám 2x hatchující blastocysta. Teť už jen čekáme jak to dopadne jestli se uchytí. Dokonce ti řeknou jaké to je pohlaví když máš PGD. ale čekání to je dlouhé a to je to dnes teprve 4 den od ET.....

bublenudle
30. črc 2011

@zazy Beruško děkuji.....ja ted do ET budu pěkně relaxovat a pak pojedu s mimuškama na chajdu 😵 😵 😵 😵

bublenudle
30. črc 2011

@synamin Jéééééé,tak to moc gratuluji a držím pěsti......dopadne nam to určo dobře a všechny budeme mamky 😵 😵 😵 😵 😵

bublenudle
30. črc 2011

Holky,mám otázečku...měly jste nějaká z vás při ET partnera taky na sale,při vkladu embryjek ???????????
já 2x ne,ani při Ket,ale ted bych asi chtěla,jde to????????

valkat
30. črc 2011

@bublenudle tak to je supééér,to budou krásný dětičky.....moc ti držím palečky.......

bublenudle
30. črc 2011

@valkat děkuji zlati,prosim tě,měla jsi manžela při ET u sebe,na sale???

aidule
30. črc 2011

@bublenudle Tak to moc gratuluji, měli jsme úplně stejný počet 😀 🙂 . Tak ať jsou v pořádku a kvalitní....v pondělí čekám 🙂

valkat
30. črc 2011

@bublenudle neměla,čekal na mě na recepci.......

bublenudle
31. črc 2011

@aidule jsný,v pondělí podávam hlašenííí 😎

gabulenka
31. črc 2011

@bublenudle tak to jsou moc super zprávičky 🙂 mám vekou radost 🙂 prosím tě, mohla bys mi napsat, co obnáší ta punkce? jak to probíhá? a k tomu PGD co to přesně je a kolik to stojí? moc děkuji a držím pěstičky 🙂

bublenudle
31. črc 2011

@gabulenka No,dovezou tě na sal,v celkove narkoze ti odsaji foliky,pak leziš asi 2 hodky na pokoji a hotovo...pak ti řeknou,kolik vajicek jsi mela a kolik je jich zralych..pak jen dalsi dny cekas kolik se jich oplodni...na PGD v Repromede přispiva jen VZP,a doplaci se 18400..co to je,si najdi na strankach,to se neda vypisovat tady..je to dlouhe,hahahah...tobe taky držim pěsti, 🙂

gabulenka
31. črc 2011

@bublenudle děkuji za informace 😀 A prosím Tě, v čem tam jsi/nejsi oblečená, to si máš vzít něco jako košili nebo co když jdeš na ten sál? Trošku mě to děsí, nikdy jsem neměla narkozu 😀 Ale když jsem zvládla píchat si injekce do břicha, tak toto musím dát taky v pohodě 😀 Budu se těšit na pondělní hlášení 😀

bublenudle
31. črc 2011

@gabulenka JJ,vezmes si kosilu a papuče..... 😉

gabulenka
1. srp 2011

@bublenudle ok, vezmu si košili se žirafou nebo želvičkou 😀 😀 😀 už se těším na zprávy o tvých bojovníčcích 🙂

valkat
1. srp 2011

@gabulenka mě se narkoza hrozně líbila,jsem se na ni těšila,je to takovej zvláštní pocit,ale uvidíš sama..... 🙂

bublenudle
1. srp 2011

Tak mi pravě volali z caru...z tech 5 se jen jedno oplodnilo....rano v 7.30h mi budou volat,jestli je dostatečne vyvinute na PGD,a pokud neni,tak mi ho už zitra vloži,nema prej smysl dal čekat.....

gabulenka
1. srp 2011

@bublenudle zlati uvidíš, že to bude ten nejvíc nejlepší bojovníček, věřím tomu!!!!
@valkat budu si tam připadat hloupě, protože nevím, co a jak, co mě čeká 🙂 zatím se jen bojím zítřejší kontroly, jestli vůbec bude co odsávat... jestli po té zvýšené dávce líp reaguju 😒
Holky, to je taková složitá věda, spousta lidí si ani neumí představit, co to obnáší. Holt ženský vydrží všechno 😉

bublenudle
1. srp 2011

@gabulenka
nejdřiv jsem byla smutná,když mi mudr Fischer volal,ale ted jsem moc rada,za to jedno...určo to bude bojovníček po mamce 😉 a vše bude ok....... 😵 😵

valkat
1. srp 2011

@gabulenka neboj,každá tam jde jednou poprvé a oni ti všechno vysvětlí...ničeho se neboj,na pokoji pokecáš s holkama a bude to super,uvidíš....... 😉

valkat
1. srp 2011

@bublenudle nebooooooj to jedno ti bude na krásný miminečko uplně stačit......a pak spolu půjdeme vybírat dupačky a hračky...... 🙂 🙂

bublenudle
1. srp 2011

@valkat seš brouček,snad ano...ja byla celou dobu v poho,a ted jsem nervozni jak blazen zase ☹ ..pokud bude po mamince,tak bude bojovat pořadně 😵 😵 😵 😵 věřim mu....

valkat
1. srp 2011

@bublenudle určitě bude.....neboj se.....já jdu ve čt na kontrolu tak jsem taky už napjatá aby bylo všechno ok....a taky jak nám povyrostli........ 🙂

elisabet
1. srp 2011

@bublenudle já manžílka sebou u ET měla vždy. 2xEt a 1xKet

bublenudle
1. srp 2011

@elisabet
řekla jsi jim,že ho tam chceš,nebo se tě ptali???