Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

cechulda
13. lis 2012

@luciasek1982 držím pěsti, ještě vydrž, je fakt brzo, určitě to dopadne 🙂

soniela
13. lis 2012

@cechulda Tak to je neuvěřitelná, skvělá, parádní, dokonalá zprávička!!!! Strašně moc gratuluji a doufám, že všechno je a bude tak jak má být!!! Je to úžasný zázrak!!! Moc ti přeju aby miminko rostlo a bylo co nejdřív vidět!!!! 😵 😵 😵

soniela
13. lis 2012

@cechulda Jinak moc děkuji za podporu. Už jsem si tak nějak zvykla, že u nás nemůže nic jít hladce a pořád máme nějaké zádrhely. Ale na druhou stranu si říkám, že to asi tak má být a že si všechnu tu smůlu vyberu teď a pak až budu třeba testovat se na mě konečně usměje štěstí 🙂

cechulda
13. lis 2012

@soniela To víš že se usměje 🙂 🙂 🙂 Budu na Tebe moc myslet 🙂 Já jsem přesvědčená že velkou roli u mě fakt sehrály ty lymfatické masáže, vše se rozproudilo tak jak mělo, měla jsem spontální ovulaci a vůbec jsem se začala cítit po dlouhé době dobře 🙂 Tak držím moc pěstičky a dej brzo vědět 🙂

aidule
13. lis 2012

@soniela Nezoufej, já jsem byla taky téměř na maximu hormonů, každá reagujeme jinka, s tím hold nic nenaděláš. Centrotide jsem taky měla a se stejnými příznaky, takže neboj. Hlavně posílám dostatek trpělivosti, bude to v poho 😀 😉 !!!

aidule
13. lis 2012

@luciasek1982 Ty bys ale zasloužila, netrpělivko jedna netrpělivá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Většina z nás testuje dřív, ale tak o den, dva,max.tři, ale o týden 😕 😕 😕 !!! Co bys po té přírodě chtěla????!!!!! I na zázraky je potřeba dostatek času, a že v případě mimi jde o zázrak nad zázraky snad ani není třeba připomínat 😉 🙂 !! Takže se snaž hodit do klidu a nezkoušej to dřív, než 18.11.!!! Začátek nového týdne může klidně znamenat i začátek velkých změn a nového života 😉 🙂 🙂 🙂 !!!

aidule
13. lis 2012

@cechulda Další úžasný a neodiskutavatelný důkaz faktu, že zázraky se dějí a že je možné i nemožné 😀 🙂 !!! Obrovská gratulace spolu s mega dávkou trpělivost a víry v dobrý konec, respektive začátek...nového života vašeho zlatíčka 🙂 🙂 🙂 !!! Jsem přesvědčená, že budeš pro mnohé snažilky zde v Repromedě, a nejen tady, nositelkou jednoznačné naděje, že i tak beznadějí vyznívající výsledky vyšetření obou partnerů mohou vést k přirozenému otěhotnění 😉 🙂 !!! Ještě jednou moc dík za úžasnou zprávičku, která tady dnes, a nejen dnes, musela všem rozzářit oči!!! Mně i slzička ukápla, přiznávám, myslím na vás a těším se na dlaší info, popř.fotečky 😉 🙂 !!

evickav
13. lis 2012

@luciasek1982 myslím že sa ani neodporúča testovať skôr ako 10-14 deň, lebo to sa akurát začína produkovať HCG,,, to sa miminko implantuje do stielky maternice a skôr to určite nie je,,, a keď kukneš môj album, tak uvidíš môj testík a fakt tá palička je oveľa svetlejšia ako testovacia a to bolo na ten 13 deň
a teraz žiadny stres, musíš veriť miminku a svojmu telu, že to zvládnu 😉

evickav
13. lis 2012

@cechulda tiež sa pripájam ku gratulácii 😵 tá príroda je naozaj nevyspytateľná a dokáže urobiť zázrak aj tam, kde sa to vôbec ale fakt vôbec nečaká 😀
neboj HCG bude stúpať,,, ja som si myslela tiež, že mám nízke 252 na 15 DPO, ale vraj to zodpovedalo veľkosti embryjka,,,
teším sa na ďalšie správičky 😉

luciasek1982
13. lis 2012

@aidule No to víš, jsem prostě trubka!!!!!! 😅 Co k tomu prostě dodat no!!!!! Jsem netrpělivec, netrpělivý!!!!!!!!! 😕 😅 Dobře...... testnu až v pondělí....... 😎

luciasek1982
13. lis 2012

@evickav No jo, zasloužila bych na holou!!!!!! Je mi to jasné!!!! 😅

evickav
13. lis 2012

@luciasek1982 tešíme sa na pondelkový testík 😉

aidule
13. lis 2012

@luciasek1982 Přidávám se k těšitelkám na pondělní testík 🙂 😀 !

luciasek1982
13. lis 2012

@aidule Snad se bude na co těšit 😉

aidule
13. lis 2012

@luciasek1982 Si piš, zdravuško, jedna nezbedná!!!!! 😀 😀 😀

dendinka
13. lis 2012

@luciasek1982 jů to teda bylo dost brzo, tak teď si dej pro změnu na čas a příště tam ty //budou
@cechuldo moc gratuluju k zázraku a přeju aby byl tam kde má být a všechno bylo v pořádku a za 9měsíců se ti narodilo krásní zdravé dítko
PS: mně se taky opozdila tento měsíc ms, za poslední rok je to můj nejdelší cyklus, ale od včera už nějakou slaboučkou mám, tak asi si další měsíc naordinuju utroš, abych to neměla přes vánoce

terez80
14. lis 2012

@cechulda Obrovská gratulace, ať vše dobře dopadne držím pěsti
@luciasek1982 To je ještě na testování brzo, vydrž snad to vyjde.
@soniela Kamarádka si taky píchala Cetrotide a taky ji to zčervenalo prý to může být pokud ti to zmizí, tak to neva, ale zeptej se určo ti řeknou.Držím pěsti ať vše dobře dopadne.

terez80
14. lis 2012

@aidule Ahoj jojo utíká to jako voda a za chvilku budu rodit. zpomínám na začátky, jak jsi mě podporovala,v Repromedě jsou šikulky, moc všem holkám tady držím pěsti, ale vlastně vůbec všem co se snaží o miminko, protože je to strašně psychicky náročné. Ty se máš, že už máš vše nakoupené, já mám nějaké maličkosti, ale nejvíc máme pro toho našeho cipíska.

aidule
14. lis 2012

@terez80 No jo, mamčo, pro mimísky se to nakupuje, to si dobře pamatuji 😀 . Ale mám za to, že Ty si na ty letošní Vánoce nemusíš s dárkama vůbec lámat hlavu. Dárek za Tebe totiž před 9 měsíci vymysleli a pomohli "spáchat" šikovné ručičky z Repromedy 😀 😀 😀 . Vaše miminko bude bezpochyby pro všechny tím nejkrásnějším a nejvzácnějším (nejen) vánočním dárečkem 😉 🙂 . Tak přeji hodně sil do závěrečné etapy těhotenství, dostatek dechu v cílové rovince a bezkomplikované proběhnutí cílovou páskou 😀 🙂 😉 !!!

cechulda
14. lis 2012

Ahoj holky @aidule @terez80 @dendinka @evickav @soniela všem moc a moc děkuji za podporu 🙂 🙂 🙂 Zatím s gratulacemi velmi opatrně, až jak mi řeknou v pondělí, mám hrozný strach ☹ Stále mě pobolívá v podbřišku, sice si pamatuju, když jsem byla těhotná se synem, že mě taky bolelo břicho, ale teď mě bolí pořád na jedné straně, tam kde mám ten jediný průchodný vejcovod a to ještě tak kostrbatě, že se bojím aby něco nebylo špatně 😖 Snažím se být pozitivní, manžel mě pořád povzbuzuje no ale nějak nemůžu ani spát, nevím jak ten týden vydržím 😕 Je to zvláštní, ještě před týdnem jsem počítala s něčím úplně jiným 🙂 Navíc jsem to vysvětlovala synkovi, ve zjednodušené formě o vajíčku a semínku, co nás asi čeká a ten se mě teď denně ptá, kdy už to miminko bude 🙂 🙂 To jsem ale netušila, že už jedno takové malinké mimi u sebe mám, ale nechci mu nic říct dokud nebudu vědět, že je to v pořádku a že nám bije srdíčko 🙂 Tak uvidím, kéž by už bylo pondělí odpoledne 😵 Je to hrozný stres 😖 Opatrujte se, držím všem pěstičky stejně jako Vy mě 🙂 Přeju všem krásný předvánoční čas bez stresů a v pohodičce 😉 🙂

aidule
14. lis 2012

@cechulda Myslím,že každá z nás si aspoň trochu umí představit, v jaké nejistotě a v jakém stresu se nacházíš. Je to přirozené,zvláště po tom,co máš za sebou!!! Snaž se držet a vyspat se,takhle miminku moc nepomůžeš 😉 . Má-li to klapnout,klapne to,neboj. A pondělí se dočkáš,jenvydržet 😉 🙂 !!!

dendinka
14. lis 2012

@cechulda snad bude všechno v pořádku, to aby sme si teď "pohli" a taky se nám brzo zadařilo, snad i k nám zázrak dorazí, abysme mohli spolu chodit po těch nákupech v Třebu 😀 😀 😀

soniela
15. lis 2012

Ahoj!!! Hlásím návrat z Repromedy. Tak folíky se trošku umoudřily a pomalinku rostou. Takže v pondělí v 7:45 nás čeká odběr vajíček 🙂
@cechulda Drž se holka, pondělí bude pro nás obě tak trochu osudové 😉 Ale věřím že vše dobře dopadne 🙂 🙂 🙂

dendinka
15. lis 2012

@soniela to je super, že si daly říct, tak držím pěsti na pondělí, aby jich bylo co nejvíc

cechulda
16. lis 2012

@aidule Ahoj snažím se snažím 😉 a už je to lepší, břicho už tolik nebolí, tak snad to bude v pořádku 🙂 Dnes jsem nevydržela a dělala si ráno ještě jeden test a druhá čárka se ukázala okamžitě ne jako v pondělí kdy začala prosvítat až po delší době, tak myslím že HCG roste, tak snad bude vše jak má 😉 🙂 Jen se teď vyhýbám všem mým blízkým, hlavně rodičům, nechci jim lhát a vím, že mamka by na mě poznala, že mlžím 😀 😀 Chci počkat až do pondělka 😎

cechulda
16. lis 2012

@dendinka neboj, určitě se Ti brzo zadaří, držím palečky 🙂 🙂

cechulda
16. lis 2012

@soniela tak to je super, budu na Tebe moc myslet ať Ti jich vezmou co nejvíc 😉 🙂 Budu věřit, že budeme mít obě šťastné pondělí 😀 Už aby to bylo 😉 🙂

soniela
16. lis 2012

@cechulda Moc děkuji, snad jich bude dostatek a hlavně KVALITNÍ!!! 🙂 Taky na tebe budu myslet a držet pěsti, ať je miminko tam kde má být a v pořádku 😵 A samozřejmě budu myslet a držet strašně moc pěstičky i @luciasek1982 🙂 Věřím, že to pondělí bude opravdu ŠŤASTNÉ pro nás všechny!!!

soniela
16. lis 2012

@luciasek1982 Jakpak se cítíš??? Doufám, že těhotně 😉

luciasek1982
16. lis 2012

@soniela Držím palečky na odběr 😉 Vidíš to, vajíčka nakonec dorostla a určitě jich bude jako máku 🙂 A cítím se já nevím jestli těhotně, ale změny jsou! Jde o to, jestli nejsou jen způsobeny hormony po stimulce!!!! V pondělí uvidíme 😉 V neděli nebo pondělí mám i termín menstruace!!!!