Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

terez80
18. bře 2013

@akashka Ahoj tak to je super, držím pěsti, dr. Hromadová je fakt super, tak přeji brzké otěhotnění
@zabula Zdravím a přeji taky úspěch v repromedě, jsou tam šikovní taky máme doma od nich malý zázrak
@soniela Ahojky moc jsem na tebe myslet, strašně moc ti přeji ať už se to vše zlomí a ty otěhotněníš, DRŽÍM MOC PĚSTI, kamarádce taky vyšetřovaly ty trombo., prý je to kvůli tomu, aby nepotratila. Zase je fajn, že se ti v Repromedě snaží vyšetřit vše.

akashka
19. bře 2013

Ahoj holky 🙂 Tak jsme se právě vrátili z repromedy a konečně se začíná něco dít 🙂 U mě je vše zdá se v pořádku, mám dlouhý protokol. V sobotu začnu píchat Decapeptyl jednou denně. První den cyklu pak přibude prednison a injekčně Gonal. Doporučili nám, pokud to půjde, PGD pátý den kultivace pak zamražení a v dalším cyklu transfer. No konečně se začíná něco dít 🙂

aidule
19. bře 2013

@akashka Úžasné zprávičky!!! Tak hurá do toho a mimi je hotovo 🙂 😀 😀 😀 Přeji kvalitní úrodičku a hlavně naprostou pohodičku, ta je totiž mooooc důležitá 😉 . A těšíme se tady na další info.... 😀 😉 To víš, jsme jen ženský zvědavý... 😀 😀 😀

aidule
19. bře 2013

@terez80 Zdravím reprobojovnici! Jak se daří malému zázraku? 😀 🙂

soniela
20. bře 2013

@terez80 Moc děkuji, že jsi na mě tak myslela 🙂 Potěší to 🙂 Tak snad už nás čekají lepší časy 😉 A co váš maličký? Jak se daří?

sofiemull
23. bře 2013

Ahoj holky, v pátek nás předala lékařka už i se srdíčkem k mojí gynekoložce. Musím reagovat na ohlasy k MUDr. Hromadové, zase tak moc fajn mi nepřipadala. Sestřičku v ambulanci pořád jern peskovala, neusmála se, byla mrzutá a na dotazy odpovídala neochotně. Docela mi to pokazilo den. Jinak se se týká všeho ostatního tak super, moc se mi líbil přístup sestřiček a ostatního personálu a úplně nejraději máme s manželem paní sestřičku koordinátorku. Je to sluníčko a vždycky ráda a ochotně poradila. Moc vám držím palečky, ať to taky tak krásně dopadne a všechny se dočkáte mimušek. Krásné velikonoce.

soniela
25. bře 2013

@zabula Ahoj! Tak jak jste dnes v Repromedě dopadli???

zabula
25. bře 2013

@soniela ahojky,no trochu rozčarování,poprvé se asi nic neděje 😕 😝 jen s náma sepsala anamnézu,vzali nám krev,a prej za měsíc výsledky,muž spermio,jo a já mám jít ještě v MS na krev,takže když sem se koukala,tak tam někdy půjdem na další sezení snad v půlce května 😕 dyt říkám,že do vánoc času 😀

@sofiemull gratulace k mimíšku 😉 jakpak se cítíš?a jestli se můžu zeptat,na šem ste tam byli?
@terez80 jéé a už si taky těhulka? 🙂
@aidule a vy máte taky z repromedy Natálku,nebo se snažíte o třetí 😉 😀

no ale muž je tento týden skoro pořád doma 😀 😀 až do uterý, a já mám zrovna tento týden ovu 😀 vždycky vyšla jak je rok dlouhý tak,že byl pryč,no náhoda jak blázen 😀 tak se chaloupko otřásej 😀 😀

terez80
25. bře 2013

@aidule Ahoj, je to náš malý zázrak a zlatíčko, i když je to někdy náročné 🙂
@soniela Určitě bude líp neboj taky se dočkáš, strašně moc ti to přeji, kéž bych ti mohla poslat štěstíčko, ať máš už taky zázrak doma, ale trochu věřím na osud, věci mají svůj čas a dějí se ve správný okamžik 😉
@zabula Já byla těhule a už mám o po porodu, ale scházím se tu s holkama i po a povzbuzuju občas ty co jsou zde, já když jsem čekala na IVF hltala jsem každá slova na internetu, přeji hodně štěstí a neboj první konzultace je jen zahřívací kolo, které se rozjíždí.

terez80
25. bře 2013

@sofiemull Je tak to je, jak kdyby jsi psala o jiné paní doktorce, to je divné. Já jsem u ní byla mockrát a takovéto chování jsem u nikdy nezažila. Možná měla chudák nějaké starosti. Já na ni nedám dopusti je výborná, jak po stránce profesionální tak lidské. Ale hlavně, že jsi těhotná moc gratuluji, pěkně si užij těhotenství.

aidule
25. bře 2013

@zabula ....to víš, ty nejkrásnější věci v životě nepřichází hned, ale určo se vyplatí vytrvat, dočkáš se i ty, i kdyby to mělo být až na Vánoce 😀 😉 !!! Repromeda nám dopomohla k Natálce....ale třetí dítko už ne,ne 😕 Dnešní doba je vcelku náročná a složitá, myslím, že 2 děti stačí. Není to sice striktní rozhodnutí, ale teď to tak je... 🙂 . Přeji dobré výsledky a hlavně dostatek trpělivosti!

aidule
25. bře 2013

@sofiemull K miminku velká gratulace, ať se vše vyvíjí, jak má 🙂 😉 !!! I paní dr.Hromadová je "jen" člověk, má právo na své chyby i nálady. Kdo z nás se vždy v zaměstnání dokáže chovat 100% profesionálně??? Co my víme, co za tou její náladou-nenáladou mohlo všechno být....Hlavně, že srdíčko bije a jste na té nejkrásnější cestě za mimískem 😉 !

cechulda
26. bře 2013

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla a koukám, že nás tu opět spousta přibylo 🙂 U nás zatím vše probíhá v pořádku, naše maličká je opravdu živé miminko, někdy se směju, že snad budu mít zevnitř břicha modřiny 😀 😀 Akorát bych se chtěla zeptat, začaly mě strašně bolet klouby, hlavně ramena a lokty, dnes tak, že jsem vůbec nespala bolestí, máte s tím někdo zkušenosti???? Říkám si jestli to nemůže být, jak si ode mě Anetka bere vápník, doktor říkal ať si koupím šumivé Calcium ale zatím to vůbec nezabralo 😕 Prosím o radu zkušenější maminy 😀 Jinak všechny zdravím a všem snažilkám moc přeju hodně štěstí a sil do boje o vytoužené miminko 🙂 🙂 🙂

aidule
26. bře 2013

@cechulda Zdravím zázračnou maminku se zázračnou princeznou v bříšku 😀 😀 🙂 ! Já jsem zase od 4. měsíce měla šílené bolesti kyčlí, hlavně v klidu a v noci. Když byl pohyb, bylo to fajn, ale v klidu to byl mazec 😢 A to jsem za celé těhu přibrala necelých 6 kg, takže nadváhou to v mém případě určitě 😀 . Taky jsem brala calcium, ale velké zázraky od něj nečekej 😠 . Hold je třeba to vydržet 😉 . Jedla jsem i dost jogurtů a sýrů, ale to jím ostatně i mimo těhu. Tak ať to moc nebolí a nekazí to spokojené těhulkování 😉 !

zabula
31. bře 2013

Ahojky, všem maminkám,snažilkám a těhulkám krásné Velikonoce a nadílku koledníků 😀 jen to počasí do toho nějak nezapadá 😀 😀 a místo beránka sem si říkala,jestli nenazdobit stromeček 😀 😀

luciasek1982
2. dub 2013

Ahojky holky 😉 Tak jak jste si všechny užily ty krásné Velikonoce na sněhu???? Já jsem měla celý víkend noční, takže jsem v pondělí přijela domů k našim, okoupala se a zalehla 😀 Jediný kdo mě ráno stihl vypleskat, byl můj tatínek a potom odpoledne přítel a jeho bratránek, který je u nás, protože maká na našem novém bytečku!!!!
Moc teď nemám čas sem chodit, protože práce a starostí máme až nad hlavu!!!!! Měli jsme mít byt hotový do konce března a ještě to není 😒 No ale snad bychom tak za 14 dní mohli finišovat...... jinak se z toho za chvíli zblázním 😖

A co vy všechny snažilky, těhulky a maminky???? Jak se vám daří a jak válčíte? 😉

soniela
2. dub 2013

Ahoj všechny!!!! Tak jak je po velikonocích? To počasí už je fakt k naštvání ☹ Dnes jsem si volala do Repromedy na výsledky těch trombofilních mutací a taky jak se vyjádřila pojišťovna. A on mi nikdo nic nechtěl říct, že musíme přijet na konzultaci ☹ Tak snad se neděje nic hroznýho a dělá se to tak běžně... DOUFÁM! Ach jo. Takže v pondělí směr Repromeda.
@terez80 Děkuji strašně moc. Snad už ten osud zapracuje, protože už je určitě ten správný čas 😉
@cechulda Ahojky mamčo 🙂 Moc zdravím Anetku do bříška 😉
@luciasek1982 My velikonoce nijak zvlášť neprožíváme. Jen jsme byli na návštěvě u našich a tím to haslo 😒 Ale aspoň že to pondělí nebylo pracovní 😀 Tak ať se vám v novým bytečku moc líbí a zadaří se tam miminko!!! 🙂

akashka
2. dub 2013

@soniela Ahojky, neděs se v Repromede žádné výsledky nikdy po telefonu neříkají, takže v klidu ;)
Já tam jedu zítra, jelikož se nedostavila ms po týdenní stimulaci decapeptylem (mám dlouhý protokol), takže si mne doktorka zavolala na utz, tak jsem zvědavá co bude dál? Máte někdo zkušenosti? Začnou stimulovat gonalem i když ms nedorazila nebo mi ji budou vyvolávat a já budu hormony brát o to déle? Jsem z toho nervozni a nikde na netu jsem info nenasla..

terez80
2. dub 2013

@akashka Ahoj a dělala jsi test, třeba jsi těhu.
@soniela Ahoj, neboj po tel. výsledky opravdu neříkají, ať se v po konzultace vydaří a dej vědět
@luciasek1982 Věřím, že finišování hnízdečka lásky je náročné, ale neboj všeho se dočkáš
@cechulda Ahoj bohužel s bolesti kloubů nemám zkušenosti, ale je to nějaké divné, že tě bolí na rukou, asi bych se s takovou odpovědí dr. neuspokojila, napadlo mě třeba jestli se o tebe nepokouší chřipka

akashka
2. dub 2013

@terez80 zítra pro jistotu udělám, ale manžel měl teď nějakou mykozu, takže jsme používali kondom, tak to už by musel být joooo velký zázrak s naším spg a ještě kondomem, aby se zadařilo :D

aidule
4. dub 2013

@soniela Zdravím ! Výsledky se po telefonu nesmí podávat, neboť by se někdo mohl vydávat za jinou osobu a došlo by ke zneužití apod. Takže bych se opravdu neděsila, tohle je-nebo by aspoň měl být-standartní postup ve zdravotnických zařízeních 😉 ! Doufám, že s v pondělí pojedeš do Brna pro ty nejlepší zprávičky 🙂 !!! Tfuj, tfuj, tfuj....

aidule
4. dub 2013

@luciasek1982 Nazdar údernice! V tomhle počasí je ta práce a postel jedno z nejsmysluplnějších využití zasněženého času ☹ 😠 😀 😀 . Snad už bude líp a přijde opravdové jaro! Ať se daří dokončit byteček a úspěšně zabydlet. Třešinkou na dortíku by pak mohlo být něco malého do nového bytečku 😀 😉 , tak kéž už by i vám osud nastavil pozitivní tvář 🙂 ! Opatruj se a nepřepínej se!

terez80
7. dub 2013

@akashka Ahoj to by asi zázrak teda opravdu byl, a jak jsi na tom?
Holky moc na vás všechny myslím držte se 🙂

akashka
8. dub 2013

@terez80 Ahojky, no dala mi dalsi zasobu decapeptylu a ted ve stredu jdu znovu na utz jestli sliznice ustoupila (mela jsem 8mm a oni potrebuji abych nemela zadnou nez mi daji Gonal), tak rikala doktorka ze bud to dostanu nebo taky ne a to ze mam teda pak prijit na utz.. no a samozrejme zatim nic, tak doufam, ze sliznice nekam zmizela :D

soniela
9. dub 2013

@akashka
@terez80
@aidule Ahoj, tak hlásím report z včerejší návštěvy Repromedy. Všechny výsledky negativní!!!! Hurááá! Aspoň nějaké dobré zprávy. A pojišťovna se nám bohužel ještě nevyjádřila. Nějak jim to tam trvá, už je to tři týdny a vyjádření žádné 😒 Tak doufám, že si to tam dobře rozmyslí a dají nám ještě jednu šanci.

akashka
9. dub 2013

@soniela no tak super, pojišťovna se snad rozhoupe a pustíte se do boje a vše dobře dopadne 🙂 Mě dnes konečně dorazila MS, takže zítra si jdu pro gonal ráno a už to pofrčí snad 🙂

soniela
9. dub 2013

@akashka Tak držím pěsti a přeju pohodové stimulkování a pak krásné těhotenství!!! 😉

akashka
9. dub 2013

@soniela Děkuju moc, já už se na ten gonal normálně těším :D nevíš jak je to s těma perama, musím si o to říct nebo mi to nabídnou? Doktorka zatím o ničem takovým nemluvila.. a já se bojím že s normálníma injekcema to nedám..

akashka
9. dub 2013

Holky nechávali jste si dělat PGD (Array)? Doktorka to hodně propaguje, ale já nevím jestli do toho jít.. Transfer je pak až v dalším cyklu, jelikož se to dělá u 5 denních embryí a ty se pak musí zamrazit...Budu ráda za každý názor a tip ;)

soniela
9. dub 2013

@akashka Nene, nemusíš si říkat o nic. Gonal ti dají přímo v peru, nedoplňuje se, vždy když ho dobereš, musíš koupit nové, předplněné pero. Tak držím pěsti ať se zadaří!!! 🙂