Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
23. dub 2013

@akashka Uauuuu, to je ale úrodička, moc gratuluji a ať to klapne!!! 😉 🙂

valkat
29. dub 2013

Ahoj holky,pamatujete si dr.Prokopovou,je teď na mateřské a má dvě užasné holky....potkali jsme se v obchoďáku,tak jsme si chvilku povídali....skoro celý tým v Repromedě,tak jak si pamatuji já,se rozpadl,zůstala jen Hromadová... 😉

aidule
29. dub 2013

@valkat Ahoj mamino, jak se daří tobě i dětem? Mám dojem, že už to ani není pravda, kdy jsme si tady vylévaly ty naše srdíčka a bolístky a stesky a naděje.... 😀 😀 😀 . Věděla jsem, že dr.Prokopová je těhotná, ale o dvojkách jsem nevěděla. Ona mě párkrát vyšetřovala, když dr. Hromadová nemohla, byla taky moc fajn, ostatně jako všichni 😉 . Opatrujte se a užívejte krásné slunečné dny!!!

valkat
30. dub 2013

@aidule Ahojky,máme se dobře,rosteme jako z vody,asi jsem to blbě napsala,má dvě holky ale straší a mladší,tak mladší je o dva měsíce strarší než naši......

terez80
11. kvě 2013

Ahoj holky, zdravím všechny snažilky a moc vám všem držím pěsti ve snažení za miminkem. Taky zdravím všechny maminy s Repromeďátky
@soniela Ahoj držím pěsti, třeba ty zprávy budou z repro stačit, ale co je to za studii zkišťovala jsis to trochu, já bych měla asi trochu strach, ale nechci tě z toho zrazovat třeba se ti tam zadaří , moc ti to přeji
@akashka Držím pěsti

aidule
13. kvě 2013

@terez80 Nazdar mamino! Jak si užíváte s mimi jaro? Už se pomalu začneme domlouvat na červen na ten náš repromeďácký mimisrazík, ne 😉 ? Doufám,že se nás na něm sejde co nejvíce, ať je pořádně veselo s těma šikovnýma dětičkama z Repromedy 😀 😀 ! Zatím se opatrujte a snad brzy na viděnou... 😉

evickav
19. kvě 2013

@aidule ahoj,,, my musime dat este Filipkovi urobit pas, aby sme mohli prist na mimisrazik,,, a mm uz pomaly doraba vodicak, tak mozno aj na vlastnom prifrcime,,,
Idem vyzistit tie pasy,,,
A uz sa moc tesim 🙂

aidule
20. kvě 2013

@evickav No super, tomu říkám rázná příprava, žádné otálení a jede se na věc 😀 😀 😉 !!! Opatrujte se a snad brzy na viděnou!

aidule
20. kvě 2013

Tak maminky s malými robátky made in "skvěláRepromeda", květen se přehoupl do druhé půli a je na čase hodit na plac pár termínů na červnový minisrazík, ať je čas a možnost rozhodování a kombinování....no, zkrátka aby to sedělo co nejvíce z nás, ať je na srazíku veselo a máme prima zážitky i fotečky 🙂 😉 😉 ....

soniela
22. kvě 2013

Zdravím všechny!!! Tak máme za sebou další nevydařenou zkušenost ☹ Zkusili jsme podstoupit IVF s minimální stimulací, ale dopadlo to totálním fiaskem. Neurodilo se jediné vajíčko, takže nedošlo ani k odběru ☹ Naše možnosti jsou pro letošek vyčerpané a dokud nenašetříme nemůžeme se o nic pokoušet ☹
@terez80 O studii jsem se informovala a načetla snad všechno 🙂 A byli by jsme moc rádi, kdyby jsme byli vhodnými kandidáty. Tak uvidíme 🙂
@akashka Ještě jednou moc děkuji za tip!!! 🙂 🙂 🙂 Dohodli jsme se, že tu studii zkusíme, pokud nás teda vyberou 😒 Zatím čekáme na výpis z karty z Repromedy. A jak jsi na tom ty? Už máš u sebe bojovníčky, nebo kdy tě čeká transfer?

akashka
22. kvě 2013

@soniela to není zač, já doufám, že ti to pomůže ;) mě čeká transfer v pátek a už se nemůžu dočkat.. trápí mě sice trošku bolení v krku, ale předpokládám, že jsou to všechno jen nervy ;)

soniela
22. kvě 2013

@akashka Budu na tebe myslet a moc ti držet všechny palce co mám, aby vše dopadlo miminkem v náručí 😵

evickav
23. kvě 2013

@aidule my sme uz boli dat malemu urobit pas a mm bude mat skusky na vodicak asi 11.6.
Este musime najst sponzora na auto 😀 a frcime smer Brno

soniela
3. čer 2013

@akashka Ahojky, tak jak to s tebou vypadá? Už jsi testovala? 😉

akashka
3. čer 2013

@soniela ahojky, ještě ne, já od čtvrtka stále lehce spinim, tak s testováním čekám aspoň do středy, to bude 12 dní po KET 😉 bojím, bojím...

aidule
4. čer 2013

@akashka Držím pěsti, ať je vše v pořádku a špinění je jen známkou zabydlování miminka!!! 🙂

aidule
4. čer 2013

@soniela Beruško, zdravím po delší době a moc mě mrzí, že nevyšla ani ta minimálka! Snad se dostanete do té studie, budu na vás moc myslet 🙂 . Opatruj se a doufej, vyjde to!!!

soniela
4. čer 2013

@akashka Moc držím palce!!! 😉 A ozvi se až budeš vědět! 🙂
@aidule Kéž by jsme se do té studie dostali. Dnes jsem tam odeslala celou moji dokumentaci, tak zase budu čekat na "ortel". No uvidíme jak tohle všechno dopadne.

evickav
4. čer 2013

Babulky, mimo temu - moc dufam, ze vas nepostihli tie zaplavy :(
Stale vam vsetkym drzim palceky, len moc nepisem, lebo z mobilu sa mi to zle,,,
Dufam ze bude aj to stretko,,, uz je aj nejaky termin?

akashka
5. čer 2013

Holky je to tam!!!!! Nemuzu uvěřit!! Jaký je v repro další postup?

evickav
5. čer 2013

@akashka gratulujeeeeem 🙂
ja som tam volala a hned za dva dni som sla rano na krvicku a o 12 tej na sono,,, a tiez som mala ten test ako ty,,, jednu slabsiu,,,
Tak nech je HCG co najvyssie 🙂

akashka
5. čer 2013

@evickav děkujuuu 🙂 Teď jsem tam volala a v pátek ráno krev a ve 12 sono 🙂 akorát teda nevím, ale na tom sonu ještě nic neuvidí ne? to je vidět až od HCG 1000 a to tak brzo ani mít nemůžu...

evickav
5. čer 2013

@akashka ja som mala na 15dc 252 HCG a na sone mi povedali, ze mam krasne tehotensky zmenenu sliznicu - 2cm,,, letim,,, maly sa mi akurát zobudil a mrnci 🙂

soniela
5. čer 2013

@akashka Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

aidule
5. čer 2013

@akashka Maxigratulace!!! Další repromeďátko si buduje pelíšek, aby z něj mohlo za 9 měsíců vykouknout na svět a udělat své rodiče těmi nejšťastnějšími lidmi na světě 🙂 🙂. Kdo umí, ten umí, a tady to je opět potvrzeno!!!
Co se týká toho uzv, tak tam bude pravděpodobně vidět "jen" gestační váček, my jsme tomu doma říkali fazolinka nebo naše mlhovinka 😀 😀 😀. Ale to je výborné, tak to má být, vývoj pěkně postupně. Kolem 5.-6. týdne by už měla být patrná i srdeční akce 😉. Tak pohodové a bezproblémové těhulkování!!!

akashka
5. čer 2013

@soniela
@aidule dekujuuu 😉 já se z toho nějak nemůžu vzpamatovat 😀

aidule
6. čer 2013

@akashka No jo, to už tak bývá, člověk si něco moc přeje a pak je z toho paf 😀 😀 😉 !!! Neboj, budeš mít 9 měsíců na "vzpamatování se" a pak ti začnou nové, jiné a už nikdy nekončící údivy, šoky, ale hlavně radosti 🙂 😉 ! Tak vstřebávej, těhulkuj a nechej se hýčkat, tohle poprvé se už nikdy opakovat nebude 🙂 !

evickav
6. čer 2013

@akashka na zajtra drzim palce 🙂
A mozem povedat, ze ja som sa este doteraz nespamatala 🙂

akashka
7. čer 2013

hojky holky Tak už jsem doma, na ultrazvuku jsem viděla gestační váček, no prostě černej flíček :D všechno ok, až na to moje špinění, dali mi nové náplasti k tomu ještě navíc estrofem 1-0-1 a utrogestan místo 2-2-2 budu brát 3-3-3, musím zůstat doma a odpočívat, ale jinak supeeeeeeeeeer

@evickav díky a jak si teď daleko? 🙂

evickav
7. čer 2013

@akashka super,,, hlavne vela vela spi,,, a chce to aj vela tekutin pit na tu stielku maternice,,,
My uz sme dalekooooo 🙂 maly sa narodil 21.12.2012
Uz planujeme druhe mimi 🙂