Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

luciasek1982
23. říj 2013

@aidule Sever zdraví jih 😀 Ahojky 😉 Finanční zátěž to byla opravdu docela valká. Snažili jsme se nebrat si zbytečně velký úvěr, takže jsme rekonstrukci táhli z ušetřených peněz a jelikož nám trochu pochybělo, tak nám vypomohl jeden známý půjčkou. Tu do konce roku vrátíme a bude to v cajku.
Ono se nám docela smůla lepila na paty. Od Aleše rodiče mají baráček, který je už napsaný na něj a začalo zatékat střechou. No a bohužel se zjistilo, že je nutné ji udělat novou. Takže aby toho nebylo málo, tak jsme ještě museli dělat střechu. Rodiče jsou už důchodci, peníze nemají a půjčku by jim nedali....... 😒 No co dodat...... když se s*re, tak se s*re 😕 😅
A copak je teď v Repromedě za akci???? Vůbec jsem to teď nesledovala.....
Malý ten je boží 🙂 🙂 🙂 Je to moje láska. Jen mě mrzí, že ho nevídám tak často, jak bych si přála, ale o to jsme si zase vzácnější 🙂 Je to malé smrádě 😀
Přeji příjemný večer 😉

luciasek1982
23. říj 2013

@kiskamca Ahojky 😉 Tfuj, tfuj pro štěstí 😉

aidule
23. říj 2013

@luciasek1982 Zkus si kdyžtak najet na jejich webovky (www.repromeda.cz), týká se to úspěšného IVF-pokud neotěhotníš, tak vrací 10 000 do dalšího pokusu. Ale podrobnosti fakt moc nevím, mě o tom řekla kolegyně z práce, oni s manželem do toho šli, tak snad jim to klapne 😉 . My už tohle, naštěstí řešit nemusíme, ale ona o tom v práci pořád mluvila...no, dá se to naprosto pochopit 😀 😀 😀 . Tak asi tak. Hezky se zabydlete, nalaďte se na těhotnění a ono to půjde....no bodejť by se mimčo vloni hnalo do neopraveného a starého bydlení 😀 😀 😉 🙂 !!! Pa

kiskamca
23. říj 2013

my uz z Repromedy mame jednoho chlapecka (ted ma 2 roky), to bylo 1. ivf, nechali jsme si zavest 2 embryjka a mame Kristianka a pred rokem jsem tam byla na KETu, zavadeli mi jen jedno embryjko (druhe se spatne rozmrazilo), ale bohuzel to nevyslo.

aidule
23. říj 2013

@kiskamca Jééé, my pekli s Repromedou taky před 2 lety-Natálka jméno té malé slečny 😀 🙂 ! Hold kde umí, tam umí 😉 ....Tak snad bude nyní osud k vám příznivější. Už jednou to vyšlo, tak proč by nemělo podruhé? Tfuj, tfuj, tfuj.... 😉

luciasek1982
24. říj 2013

@aidule Díky, už jsem včera koukala a dnes jsem psala paní doktorce Hromadové ohledně toho dotaz. Nevím jak by se to u nás bralo, když nás čeká poslední IVF cyklus hrazený pojišťovnou. Na IVF jako samoplátci nebudeme mít peníze, a tak mě zajímalo, jestli by se v tomto případě oněch 10 000,- vztahovalo na minimálku. Tak uvidíme co mi odepíše. Na IVF jsme chtěli až příští rok, až budeme mít všechny dluhy z krku, ale kdyby to bylo s tou finanční úlevou, tak bych to doma nadnesla a snad by to šlo zmáknout ještě letos. 🙂
Uvidíme řekl slepý 😀

@kiskamca Tak to je nádhera, že Vám to tak pěkně vyšlo.... hned na poprvé 😉 Držím palečky, aby to teď taky tak dopadlo 😉

zazy
24. říj 2013

ahojky děvčata,tak u mě zatím nic nového jsem 4 den po Et,zatím žádné příznaky,jen sem tam dloubnutí v bříšku a strašná chut na sladký.
Kiskamča:je aspon jedna spolubojovnice.Určitě nám to výjde musíme být pozitivní.Já byla 21 na ET,tak jsme se tam možná potkali.Taky mám z Repromedy už dítko,Verunku,budou ji 3 byla na druhý pokus.

kiskamca
25. říj 2013

@zazy Drzim pesti, at to dobre dopadne, a nam samozrejme taky, zitra jdu na ET. V to pondeli jsem tam byla na odberu, tak jsme se asi opravdu videly!

zazy
28. říj 2013

Nzdárek,tak u mě be ze změny,nic nebolí,ve středu by měla přijít ms,tak doufám,že půjde o dům dál 🙂 😀 😀 .Holky vydrželi jste netestovat do těch 14 dní,nebo jste někdo testoval i dřív,už mě svrbí ručičky

luciasek1982
28. říj 2013

@zazy Ahojky 😉 Tak držím palečky, aby menstruace nedorazila 😉 Jinak já nikdy těch 14 dní nevydržela...... můj rekord byl 10 dní 😀 Většinou jsem testovala od 8 dne 😕 😅 😀

aidule
28. říj 2013

@zazy Zdravím! Nevydržela jsem....už 8.den jsem podlehla testíku ☹ 😀 😉

luciasek1982
29. říj 2013

@aidule 😀 😀 😀 Koukám, že jsme tady na tom asi skoro všechny stejně 😀 To čekání po transféru mi vždycky přišlo nekonečné!!!! 🙄 Kdyby se takhle vždycky vlekl čas na dovolené, tak bych byla šťastná 😀

aidule
29. říj 2013

@luciasek1982 ...líp bych to neřekla 😀 😀 😀 !!!

terez80
29. říj 2013

Ahoj holky, já koukala na webovky na repromedu a mají opravdu super akce, pro nové je i dobré jít na den otevřených dveří zkouknout a dostat pokaz na 2 tisíce, i já bych se tam ráda podívala, jak to zvelebují. A super je záruka aspoň nějakých peněz, když se ti cyklus nezadaří. To vymysleli výborně. Jinak všem snažilkám držím pěsti i my se pouštíme do dalšího boje o druhé mimčo.

terez80
29. říj 2013

@evickav Ahoj, promiň dlouho jsem tu nebyla, řešili jsme nějaké rodinné věci. To je mi líto, že to neklaplo, tak ještě uvidíš zázraky se dějí tak se nevzdávej, drž se myslím na tebe

aidule
29. říj 2013

@terez80 No velká gratulace k rozhodnutí 😀 😉 !!! Repromedu zvelebují úžasně! Byla jsem ji okuknout na jaře a ...radost se tam léčit. Ani se nedivím, že se jim v tak krásném prostředí daří "vyrábět" jedno miminko za druhým, to snad jde skoro samo 😉 🙂 !

evickav
29. říj 2013

@terez80 tak ste sa rozhodli, ze je ten spravny cas? A kedy zacinate? My uz teraz ideme stvrty krat a naposledy,,, uz beriem clostil, v pondelok mam sono,,, dufam v zazrak, ze budu foliky a v nich aj vajka,,, minule sme zial nemali ani jedno,,,
Mozno sa uvidime? 🙂 my tam chodievame aj s nasim Filipkom, tak nas neprehliadnes 🙂 to mame vzdy ako rodinny vylet 🙂

luciasek1982
30. říj 2013

@aidule Tak mi dnes přišla odpověď z Repromedy! Akce platí pouze pro nové klienty, kteří se v Repromedě ještě neléčili. Takže nás se to netýká. 😒

luciasek1982
30. říj 2013

@terez80 Ahoj 🙂 Jo akce mají super, jen žádnou pro stálé "zákazníky". Psala jsem do Repromedy ohledně té akce 10 000,- na další IVF po jednom nezdařeném a odepsali mi, že se to týká jen nových klientů 😒

zazy
30. říj 2013

Ahojky tak jsem to nevydržela a dneska testla jsem 9 den po ET

aidule
30. říj 2013

@zazy Jééééééééééééééééééééééééééééééé, to je kráááááááááááááááááááááááááááááááásááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I slza mi ukápla....tichounce ,ale upřímně gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aidule
30. říj 2013

@luciasek1982 Beru, třeba vymyslí něco i pro "stálé" klienty. Zatím tedy užívejte nového domova a po novém roce uvidíte! Podívej na zazy, jak pochybovala..... 😀 😀 😀 😉 🙂 !

luciasek1982
30. říj 2013

@zazy velikááááá gratulace 😀

akashka
30. říj 2013

@zazy to je úžasný!!!!!! gratuluju a držím pěsti ať je vše bez problému ;)

zazy
30. říj 2013

Moc Vám zlatíčka děkuji,snad to dotáhneme do zdárného konce.Všem ostatním přeji taky takovou dálničku

zazy
31. říj 2013

Tak děvčata radost asi byla předčasná,v noci jsem začla slabě krvácet,zítra mám mít ofiko ms,dělala sjem si test,jiný než včera,ten jsem už neměla,je tam druhá,ale slabší,no tak uvidíme,co ztoho bude,ach jo

akashka
31. říj 2013

@zazy neztrácej naději, já špinili už od 8dne po transferu a to až do 15tt, nemusí to nic znamenat ;) je to opravdu krvácení nebo jen špinění? zavolej do repromedy, treba ti zvednou davky utrogestanu ;)

evickav
5. lis 2013

Zajtra je v Repromede den otvorenych dveri 🙂 je super vidiet pracu vynikajucich lekarov a sestier 🙂

kiskamca
5. lis 2013

@zazy ahoj zazy, tak co, jak jsi dopadla? prosim te, nestras mne! Mne se stalo loni to same, byla jsem na ketu, davali mi 1 embryjko a asi 11. den jsem mela pozitivni test a 13. den uz nic! No, nakonec z toho nic nebylo ☹ Dej pls vedet!

aidule
5. lis 2013

...a kromě toho je fajn pobýt na chvilku v příjemném a renovovaném prostředí...