Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

stritecek
24. zář 2015

Ahoj lenejewel89 🙂 som na tom podobne. Začiatkom září sme boli na prvej konzultacii,kde nám obom vzali krv a teraz v utorok som absolvovala hormonalnu krv a manžel spermiogram. A za dva tyzdne sme objednani k pani doktorke a genetikovi, tak sa snáď dozvieme, čo bude ďalej 🙂 čakanie ma nebaví, každopádne zatiaľ sa ešte nenervujem. Tak dúfam, že mi to vydrží čo najdlhšie 🙂 držím palce nech Ti to všetko postupuje podľa predstáv.

lenejewel89
30. zář 2015

Ahoji stritecek ... tak to jsme na tom uplne stejne🙂 Me prisel menzes vcera po 8 dnech zpozdeni, uz jsem si myslela, ze se nam zadarilo prirozene, bohuzel ne...tak zitra jedeme do Brna do Repromedy, kde me budou brat krev na ten hormonalni profil a zeptam se, co dal, jak se dal bude postupovat. Nam uz krev brali na genetiku, ale vysledky jeste nevime, az nekdy pristi tyden by mely byt, tak asi az budou mit vsechny vysledky tak si nas pozvou a bude konzultace a jeste prohlidla me no, tak jsem zvedava, co na nas vymysli a jestli to pujde treba jen s praskama nebo budu muset opravdu jit do toho umeleho no...

meliskaa
2. říj 2015

Ahoj holky, my taky chodime do repromedy. Bohuzel manzel dopadl spatne a doporucili IVF, jedina moznost, na to ale nejsou penizky, takze budeme setrit, castka je celkem vysoka 😒 a ke komu chodite?

haninka712
2. říj 2015

@meliskaa ahoj, my jsme nejdriv chodili k p. Krajcovicove, pak jak jsme zacali stimulovat tak kontroly byly v ruzne dny, tak jsme se dostali i k p. Tokareve, p. Hromadove a p. Kafkovi, a vsichni byli skveli 🙂
Drzim palce ! 🙂

stritecek
3. říj 2015

Ahoj. My sme boli prvýkrát u MUDr. Hromadovej, teraz v stredu k nej ideme opäť. Mali by sme už mať výsledky genetiky, hormonálnej krvi a spermiogramu, tak dúfam, že už nebudú musieť robiť nejaké dodatkové testy a prídu s nejakým riešením na základe tohto. V minulosti už manžel zlý spermiogram mal, tak ani nečakám nejaký zázračný verdikt. Hlavne, aby nejaký verdikt už padol 🙂

lenejewel89
4. říj 2015

Cauky stritecek, ja jsem byla na hormonalni profile ted ve ctvrtek na krvi, rekla nam, ze vysledky budou tak za 14 dni a pak si mam zavolat a zase se objednat, to uz budeme mit vysledky i genetiky i imunologie i toho meho hormonalniho profilu a stitnou zlazu, tak jsem zvedava, jak jsme dopadli s manzelem a taktez, co nam reknou dal...jestli jsme na tom spatne a opravdu budeme muset jit do IVF a nebo staci nejake prasky, uvidime no, objednam se za tech 14 dni zase a pak napisu...Napis, jak jste dopadli 😉

lenejewel89
4. říj 2015

@meliskaa No je to hrozne ty penizky za to IVF:( Ja jsem zvedava, jak dopadnu ja s manzelem a co nam reknou a doporuci a podle toho se prizpusobime a zacneme asi mocccc setrit...

meliskaa
6. říj 2015

@lenejewel89 no my taky zacneme setrit, rekli nam, ze leky nepomuzou, ale kamaradcin manzel mel 0 spermii a bral vitaminy a ma zlepseni o 100 procent, takze zkusime rok jeste tohle a pak pujdeme do IVF. Stejne driv penize nenasetrime.

meliskaa
6. říj 2015

@haninka712 a jaky problem jste meli vy?

meliskaa
6. říj 2015

@stritecek napis pak jak jste dopadli 🙂

haninka712
6. říj 2015

@meliskaa já mám PCO a manžel špatný spermiogram.

lenejewel89
6. říj 2015

@meliskaa No ja jsem zvedava, co reknou nam fakt, jeste ale musim pockat tak 14 dni a pak se objednam a uvidime, co nam reknou...ale taky jsem uvazovala o tech vitaminech pro muze, manzel ma spermie o.k., ale rekli nam, ze jsou pomalejsi trosku no...tak nevim.

stritecek
7. říj 2015

@meliskaa @lenejewel89 čau holky. Tak dnes dobrý-myslené v zmysle, že sme dospeli k nejakému riešeniu. Manžel má zlý spermiogram, (nejaký hustý ejakuát v ktorom spermijky nevládzu plávať-což zodpovedá stavu spred roka). Údajne to nemusí byť definitívny stav...ja som OK. Bolo v hre viac riešení-my sme však už dopredu boli dohodnutí, že ak nám nepovedia nejaké zásadné genetické príčiny,čo sa našťastie nestalo,tak pôjdeme do umelého-s ohľadom na vek a dobu snaženia. Takže sme sa dnes rovno dohodli-dostala som krátky protokol (pani doktorka mi rovno urobila ultrazvuk) a cca za 2týždne sa začne stimulovať. Vyčíslili nám to na cca 36tis. :-/ tak dúfam z toho vzíde dobrá správa nakoniec za tú cenu 🙂 aj keď teda vraj 35% úspešnosť pri prvom pokuse s jedným embrijkom ma zatlačila do židle...

lenejewel89
7. říj 2015

@stritecek ... Pekny vecer ... nooo tak to teda cumim jako 36.000,-Kc a jen 35% uspesnost? Tak to je tada mazec! Ale tak nikdy nevis, treba se to podari. Ale je fajn, ze uz za 2. tydny jdes na to se stimulaci, protoze se alespon neco deje a treba se to podari a pak si budes rikat, ze ty penize za to staly! Ja mam volat do Repromedy cca za tech 13 dni a mam se objednat na vysledky testu a prohlidku ultrazvukem a uvidi se, co dal, tak jsem taky zvedava a zaroven se toho bojim...

haninka712
7. říj 2015

@stritecek kdyz si pridate i PGD, zvysite i sanci na to ze se to povede, a to docela o dost 🙂

stritecek
7. říj 2015

@haninka712 práve sme to študovali a rozmýšlame nad tým 🙂

haninka712
7. říj 2015

@stritecek my jsme do toho sli, predstava, ze by se embryjko chytlo a pak se zjistilo, ze je neco spatne, me desila.... takhle jsme byli i klidnejsi 🙂

stritecek
7. říj 2015

@lenejewel89 som si tak nejak bláhovo myslela,že by to mohlo byť menej 😀 presne, som rada že sa bude niečo diať. Báť sa neboj, riešenie sa nájde,aby ste boli spokojní. A máš fajn, že už máš synčeka, tak predpokladam že sa pri ňom zabavíš dosť a nemusíš myslieť stále na toto. 🙂

stritecek
7. říj 2015

@haninka712 nečítala som diskusiu predtým-tak sa spýtam, podarilo sa Vám na prvý krát? A moc gratulujem 🙂 nerozmýšlali ste aj o dvojčatách?

haninka712
7. říj 2015

@stritecek ano, podarilo se napoprve, chteli jsme zavest dve embrya, ale doktori nam doporucili jedno... tak jsme dali jedno, ale osud to chtel jinak a to jedno se nam rozdelilo na dve, takze ta dvojcatka nakonec mame 🙂

aidule
8. říj 2015

@stritecek Zdravím a naprosto souhlasím s haninka 712 😉 . PGD má opravdu smysl. Takže když už, tak už 😀 . Držím palce!

aidule
8. říj 2015

Milé snažilky! Jak to tak pročítám, občas mě udivuje zděšení některé z Vás nad finančním rozpočtem asist.oplodnění. Sama mám s touto oblastí osobní zkušenost, naštěstí s vynikajícím výsledkem 🙂. Taky jsme otáčeli každou kačku, bylo už jedno dítě doma, hypotéka, apod. Ale nenapadlo by mě čekat, že to bude téměř zadarmo, ikdyž je to s přispěním pojišťovny. Velmi jsem si vážila přístupu lékařů v Repromedě, kdy nám vše objasnili, vysvětlili a vypočítali výslednou cenu. Od začátku tak bylo jasno, kolik nás to bude stát. Člověku se ta suma (nás vyšlo téměř na 50 tis. i s pojišťovnou, neboť jsem neměla cyklus a bylo třeba max.dávky hormonů) zdá najednou moc velká, to chápu! Ale když si vezmu, kolik se jinak utrácí za zbytečnosti, které se jen skládají z menších částek....když se sečtou obyč.nákupy apod., to je pak mnohem větší suma!!! A tady jde o něco zcela mimiřádného, o miminko 🙂!!! Člověk si musí tak nějak poskládat v hlavě priority a pak se na to dívá hned lépe 😉. Najdou se tady občas snažilky, které bez mrknutí oka dají 30 tisíc za operaci milovaného pejska, ale podobná suma za pokus o zplození miminka se jim zdá nepatřičná 😖 😒 ☹. Tak nevím...Nebojte se toho, tohle rozhodnutí opravdu za to stojí. Repromeda má výborné výsledky, mají je podložené, díky nim je šťastná velká spousta rodičů a to mluví za vše 😉 🙂 ! Tak držím všem palce a jako důkaz úspěchu posílám čerstvou fotečku naší 4-leté repromeďácké princezny 🙂 .

katinkastud
9. říj 2015
Uživatel katinkastud je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katinkastud.

Ahoj holky, už delší dobu se s partnerem snažíme o miminko a vybrala jsem právě Repromedu. Paní doktorka Krajčovičová mě trochu odradila, ale to byla první návštěva. Teď jsem ji tam dlouho neviděla, je možné, že už v Repromedě nepracuje?

evik87
9. říj 2015

To nemám tušení, ale v červnu tam ještě byla a musím říct, že nám taky s manželem nesedla 😒

haninka712
9. říj 2015

Ja tam byla v pulce zari a to tam byla, na kontrole za tyden jsem byla u nekoho jineho, p. Krajcovicova ma nemocenskou.
Holky, nenechte se odradit, stejne az zacnete stimulovat tak budete pokazde u jineho doktora 🙂

aidule
10. říj 2015

Tak jest, důležitý je účel a výsledek, pro který tam chodíte, ne paní doktorka. 😉

villetta
12. říj 2015
Uživatel villetta je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od villetta.

@katinkastud Taky navštěvujeme Repromedu a máš pravdu paní dr. Krajčovičovou jsem tam taky dlouho neviděla a jsem celkem ráda.

@haninka712 A máš pravdu, že výměně lékaře nezabráním 🙂 Všichni ostatní jsou moc ochotní a příjemní

Držte mi palce příští týden jdu na punkci 🙂

evickav
14. říj 2015

Ahoj dievcata 🙂
Davno som sem nenakukla,,, vidim ze su tu nejake tehulky 🙂 moc drzim palce a samozrejme drzim palce aj snazilkam, aby sa cim skor dockali tiez tehulkovania 🙂
Na povzbudenie pridavam fotecky mojich dvoch repromedatok 🙂 Filipko uz ma 2,9 roka a Vikinka pred par dnami oslavila svoj prvy rocik 🙂

samaras
15. říj 2015

Ahoj. Byli jsme s přítelem v Heliosu a teď ještě chceme zkusit Repromedu. Neříkám,že by to bylo v Heliosu špatné,ale nemám úplně dobrý pocit. Něco mě prostě na Texlovi vadí. Potřebuji to asi srovnat s jiným centrem a udělat si obrázek nebo já nevím.
Chci se zeptat dělají v Repromedě gynekologické vyšetření při první návštěvě? V Heliosu mě nikdo neprohlídl. Jen se dělalo spermio a krev - genetika atd. To je běžný postup?
Děkuji za odpověď.

lenejewel89
15. říj 2015

V utery pristi tyden jedeme s manzelem do Repromedy pro vysledky co se tyce imunologie, genetiky, hormonalniho profilu a bude take prohlidka ultrazvukem, jsem zvedava, jak dopadneme a co nam bude dale doporuceno...Uz se nemuzu dockat, co nam povi...