Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

baruska2
24. čer 2009

Ahoj holky, zdravim vas porad 3v1, ale v nemocnici ☹ . Musim si vas docist, ale nejak mi tu vypadava net a je to pomale. Jsem tu zase kvuli zkracovani cipku. Doufam, ze me jeste pusti domu 😅 . Mimousci uz maji asi 1,5 a 1.7kg. Moc to neslo zmerit, hodne se mrvili. Momentalne nevim, jak to s vama vypada, ale ja to doctu. Vsem vam moc drzime palecky a myslim na vas. 🙂

lentilah
24. čer 2009

Ahoj Baruško,ono je to taky dobře,aspoň na Tebe dohlídnou,určitě Ti to nedalo a byla si na svoje miminka,moc aktivní 😉 .Jen co Ti bude líp Tě určitě pustí.Jinak děťátka už mají pěknou váhu...ale pořád je to málo 😉 .Baru a taky Tě chytaly křeče v podbříšku?Sem tam,je to tak ruzně,na jedné starně,pak druhé,někdy na obou..sem tam mě v podbříšku i jako by rýpne.Nemužu se narovnat,prostě křeč,ale pak v pohodě.Nejsou ale tak strašný jak když dostaneš křeč do nohy 😀 .No to pak k smíchu moc není.V pátek jdu na ultrazvuk,tak doufám,že jsou milášci tam kde mají být,mám strach,že díky mé endomet. se mi dostaly tam kde by být neměly.No uvidíme.Budeme moc držet pěstičky ať to v tomto složení 3v1 vydrží pokud možno co nejdýl.

Moni,teda....taky bych si měla koupit nějaké kalhoty,mám sice pořád stejnou váhu,ale bříško mám hold větší,tak chci aby mělo pohodlý.Všechno mi tlačí 😀 a pak mi je zle.No má ten Tvuj mužskej štěstí,že se o Tebe aspoň malinko postaral,by jinak měl co dělat s náma! 😉

Rady,mě ta stimulka a všechno kolem zhoršilo (rapidně) jak moji celulitídu tak i mé už tak špatné akné.Celula se dá schovat silnýma kalhotama 😀 ,horší je to s ksichtíkem,teď jsem jak pravej nefalšovanej pubescent v tom největším rozpuku...ale to se dá taky schovat pytlem 😀 ..

Mimuško,doufám,že pak poreferuješ jak jsi dnes dopadla,musíš mít určitě srdíčko až v krku!

Soklinko,no včera a před tím jsem měla pěknou depku...navštívila mě sestra,no je to na zhroucení.Já ji a její děcka prostě nezvládám.Jsou to sice velcí klacci,ale ničeho si nepovažují,něco jim pujčíš a oni Ti to vrátí rozflákaný...za děcka to žehlí ségra...do toho ten její užasnej debil...exmanžel..no povím Ti Lucinko,mám sestřičku ráda a moc,tak dyž ji v tomto stavu vidím,tak je mi hrozně,ale nejraději bych zatáhla okna,zamčela,zalezla pod postel a pro nikoho tu nejsem.Jen pro Vás 😀

Anni,ani nevíš jak Ti v dobrém závidím 😉 ,taky bych moc ráda cítila pohyby svého nebo svých mimi 😀 .Snad nemusím moc dlouho čekat 🙂 .Vím,že se zatím muže stát hromada věcí,to je právě to,že jsi si vědoma rizik.

Krááásny den zlatíčka

mimka29
24. čer 2009

Ahojte babulky,
monajs - bože to mi je hrozne ľúto, porevala som si keď som to čítala. Už neviem či som si to písala aj s tebou alebo iba s anninkou, ale skús piť čaj - Kontryhel Obecný, ten pomáha rastu sliznice.

Ja som dnes nedopadla nijak slávne. Sliznica má dobrú výšku aj tvar, ale keď Dr. Hromadová zo mňa vybrala sondu, tak na nej bola krv. Potom sme to v ambulancii preberali a poveda, že tam už nie je tá cysta, ale že to ani nemusela byť cysta, ale folikul a ja som normálne odovulovala a to by som pri tých náplastiach nemala. Zobrali mi zkrv na nejaké hormóny a na obed si mám volať, tak volá volám volám, ale neberú mi.
Inak chybu som urobila ja (moja gynekologička na Slovensku mi to tak predpísala), lebo som brala prvých 12 dní iba po jednej náplasti a mala som brať po dve.

Keď mi zavolajú dám vam vedieť 😉

mimka29
24. čer 2009

Už som tu zase, všetko je vporiadku v pondelok máme transfer 🙂

monajs
24. čer 2009

Mimka,tak budu moc držet palečky 😀

radpraj
24. čer 2009

ahojte holky...
tak jsem Vás chtěla jen pozdravit......
a co to vidím: Moni??? dáváš si chvilku pauzičku? Tak to ber jako prázdniny, pěkně si je užij a ber to tak, že aspoň ti nebude o prázdninách špatně...a budeš moct ke grilování i popít..atd...atd... A všechno si to necháš až na podzim 🙂
No já nějak taky nevím jak na tom jsem..... nějak mi nic není, akorád mám větší pupek, ale žádné tlaky, žádné citlivé prsa,žádná bolest vaječníků......prostě nic ☹ tak nevím,ale připadá mi to divné. Piju teda pořád dál, čůrám dost...bílkoviny taky požívám....Uvidím zítra,ale děsím se toho, že to nereaguje, nebo mi zase přidají tak za 1Otis. stimulace. Vždyť mám Gonal už 450j. No,zítra děj se vůle boží......Když už přestal bolet ne-zub a přešla i infekce PND,tak zase něco jiného je špatně....

A co těhuleny????jak se cítíte????vám už je přece jenom líp...Už máte tu vidinu miminka více na dosah...
Ještě počkáme, s jakou příjde Mája...aspoň ta snad bude mít lepší zprávičky. Barunko-ty se pěkně drž a pořádně klukům domluv,že ještě nepřišel jejich čas-že si toho světa užijí až-až!
Anince přeju taky jenom malinké kopanečky a hlavně klídek a odpočívat(ať to všechno po malování uklidí ostatní...) Ty máš přece jinou práci: povídat mimískovi 🙂 a pěkně ho hýčkat.

Tak Pa- kočeny...třeba se ještě dnes juknu (vždyť už jsem z toho nicnenělání celá rozbolavělá a utahaná ☹

Krásné odpoledne-sluníčko už vykukuje... rad.

radpraj
24. čer 2009

hola-hola...nějak jsem to dlouho psala a odbíhala jsem od toho- až jsem propásla máju...
Tak aspoň to že je v poho....když to půjde dobře,tak bych třeba v pondělí mohla jít na punkci 🙂
Tak bych Ti pak byla Máji v patách.......jejda-už aby se něco dělo i u nás 😒

tak pa-pa

mimka29
24. čer 2009

radpraj nemáš sa čoho báť, veď na prvom ultrazvuku si mala dosť folikov a že ťa nebolia vaječníky ... možno bolia, ale už máš z bolesti toho zubu posunutú hranicu bolesti a tak to necítiš 😀 Veď už si picháš aj cetrotide a ten má slúžiť na to aby foliky až do odberu nepopraskali. Ale aj keď ťa nič nebolí, tak sa veľmi nepreťahuj a v pondelok sa na teba teším, ale neviem či sa stretneme, lebo ty pôjdeš na punkciu ráno a my pre drobcov až okolo obeda.
Pa

radpraj
24. čer 2009

tak Májenko, díky za vzpruhu.....určitě to tak bude 🙂
No-uvidíme zítra-ráno krev,v poledne uzv. Zase tam budu někde čumákovat po Brně-ono se totiž nedá ráno ani kam jít....minule jsem zkoušela Ikeu-že si pocárám-to mě baví, ale oni mají až od 10hod, tak to vemu zase jako minule do Olympie,tam si sednu do kavárničky s noťasem a budu sledovat okolí...
Tak si Maji užij poslední dny jako netěhule.....pak Ti to začne.... Jo-to by bylo,kdyby nám to vyšlo skoro stejně....
To pak můžete vždycky po kontrole skáknout na kafíčko k nám,bo to máte úplně po cestě.My bydlíme celkem na kraji Břeclavi,tak je to z dálnice coby-dub..... A pozveme souseda-ten je taky Sk a taky tu kamošku s tím miminkem-má manžu taky SK....Jo a dali malé slovenské jméno: Timea...moc pěkné,že?
Tak se opatruj..... Jo,ještě jsem se chtěla zeptat,jestli to máte taky s Pgd?
Taky jsme se doma bavili o tom,že když to máme skoro na stejno....mohli jste si vzít nějaké vaja naše-no když jich tam mám mít tolik....a mohlo to být jednodužší-a hlavně levnější 🙂 To by jsme měli vlastně takové skoro sourozence.....to by byla sranda......Pak by jsme je nemohli dát ale dohromady 😉 A jakou máš vlastně krevní skupinu? jen pro zajímavost-já 0+...

Tak čauko....Rad.

mimka29
25. čer 2009

Dobré ránko,

radpraj zlatino si zlatá, ale to sa tak nedá, že by si darovala svoje vajíčka priamo mne. Ja nemôžem poznať darkyňu. My sme si nedali Pgd, a s ním sa to šplhalo už na neúnosnú sumu, tým že ja som ako úplný samoplatca.

Baby včera som sa ešte predčasne tešila, lebo v noci som dostala strašné kŕče a začala som krvácať. Ja neviem či sa to môže čistiť tá cysta, alebo je to menzes. Je to z tých hormóvou také všelijaké, že to nedokážem posúdiť. Ešte včera mi v Repromede brali krv a povedali, že som na tom hormonálne dobre, že menzes by som dostať nemala a že v pondelok transfer. Hrozne bojím, bojím.

radpraj
25. čer 2009

ahojky MIMI....neboj, to nic nebude...uvidíš 🙂 Vůbec se nedivím,že ty naše tělíčka tak blbnou..vždyť to je dávka hormonu-až jde z toho strach...
No- já jsem byla dnes v Repro ráno s manžou na krvičce...nakonec jsme to udělali tak, že když on spěchal do práce,hodil mě zpět do Bv a já tam za 2 hoďky pojedu sama-znovu na Uzv.... Tak se modlím a ani nedutám-ať je všechno OK.
Tak si představte, s čím zase manža vyrukoval : prý tak nad tím vším uvažuje(no brzo...),že by rozhodně chtěl vidět,jak se to v těch laboratořích všechno "mixuje"...aby si udělal obrázek o tom, jaký tam mají-či nemají chaos..a pořádek atd....Prý se bojí, aby nám ty naše nepopletli s někým jiným- a že nemá vůbec záruku, že nám tam dají ty naše....a za tolik peněz by prý měl mít nárok to zkontrolovat......no-asi začíná cvoknout-a to ani nemá žádné hormonky navíc 😀 Ale prý se na to zeptá..... Že by to měli mít nachystané za sklem na podívání-teda kvůli infekci atd.... No-on to bere podle sebe, je vedoucí a tak své podřízené asi pěkně dupe-protože taky musí mít výrobu potravin v čistotě...Tak jsem se až musela smát..... No- představte si, co řekl tchán,když jsme na začátku mluvili o této variantě: No a co když to bude černoušek???? Vždyť oni to přece nepoznají??? On si myslel, že všechno sperma se od všech nalije do jedné nádoby...a pak dle potřeby odebírají-jak polévku v jídelně.... Myslela jsem,že padnu. Ale asi je mezi lidma celkem nevědomost,když se tomu člověk nehodlá věnovat.... Protože názorů na ivf je dost s tím, že vlastně základ není náš..... No, to mám rodinku, co?? 😖

Tak přeju krásné dopoledne...i když zase bude určo pršet....děs-chudáci zatopení ☹
Pak písnu, jak jsem dopadla...ahoj- a Máji hlavu vzhůru-určo se to povede....MUSÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!

a kde máme těhulinky????

mimka29
25. čer 2009

radpraj si ma rozveselila 😀 Nech sa manžel nebojí, lebo keď pôjde odovzdať spermie na oplodnenie v deň tvojej punkcie, tak bude musiať ukázať aj občiansky laborantke či je to naozaj on. Môj si zase včera robil srandu, že či musel ukazovať ten občiansky preto aby mu verili, že má 18 rokov 😀

O desiatej budem volať, čo je s našimi embryjkami a poviem im čo sa som mnou deje, ale teraz nekrvácam, neviem či od strachu alebo už to úplne prešlo, tak ani vlastne neviam čo im mám povedať.

monajs
25. čer 2009

Ahoj holky,
díky za podporu,už mi je líp a beru to tak nějak jako že to mělo být. 🙂
Volala jsem svému gynek. a řekla že chci uschopnit.Tak snad nedostanu v práci hned výpověď. 😠 😒 Manža chce,abych zůstala doma,že třeba příští měsíc hned půjdeme na to,ale já už nechci.Sice nevím jak zařídit aby mě v práci pouštěli na kontroly,ale nějak to snad dopadne.Doma bych se zbláznila.A zase začnu plavat,teď jsem nechodila abych nechytla nějakou potvoru na bazéně a pokusím se donutit dělat ještě něco. Ale léků mám na hrůzu - ráno prednison.trental,estrofem a 2 kuličky utroše+listovku 800mg+baby plan - odpo: utroš2x,trental,estrofem a večer anopyr,trent,estrof a 2x utroš + každé 4dny lepím estrahexal.Tak to nemusím už ani jíst,kolik toho mám.Budu to brát až do 3.7. 😝 Pak už jen polovinu 🙂

Holky,moc moc na vás myslím.Sakra to by bylo aby to nebylo 😀

lentilah
25. čer 2009

Ahoj Sluníška 🙂 ,

Moni-teda Ty toho máš až hrůza!Sice v Repr. vědí co dělají,ale i přes to je to docela šok...toho tolik najednou..No mě zas volali z práce a že se muj vyhazov odsouvá...tak aspoň nějaká dobrá zpráva z práce.U Tebe uvidíš sama,třeba se Ti to taky pěkně otočí jako mě a ještě budou rýdi,že Tě tam mužou mít 😀 .A vubec se Ti nedivím,že chceš vypadnout..jsem ráda,že mám vycházky od 9 do 6 večera....ale neomezený..teda to by byl teprve komfort.Hlavně se drž!

Rady-ti naši chlapi..to je dílo 😀 .Ten muj zas mluvil s nějakým kamošem ze školy,ten šel s partnerkou taky na IVF do Reprofitu Brno a tam její partner mohl být u všeho..u odběru vajíček,tak i u transféru,ultrazvuku a pod...k tomu Jiřímu řekl,že jim to zapsali jen jako IUI,protože holčina měla strašně málo vajíček(ale je těhulka)...Tak zas měl pochybnosti...myslím jen s tím,že jestli by bylo možný mít takvý nadstandart i v Repromedě,myslí ty asistence 😀,řekla jsem mu,že ho mít věčně u zadku nemusím 😀 .Jinak tady to vypadá zas na déšť,bouří tady pořádně a máš recht,chudáci lidi v záplavových zonach.Když k tomu přidáš třeba ztátu zaměstnání...to už je fakt zralý víš na co...Mě přijdou všichni Jurové jako hrozní exoti 😀

Mimuško -Zlatíčko,nejsem odborník ale souhlasím s Raduš,protože toho dáváš do sebe dost,plus nervy...pak se není čemu divit a kdo ví,třeba se fakt tímto Tvá cysta loučí 😀 .To by byla paráda,měla bys aspoň pokoj...no moment..je už po 10,čekáme zprávičky.

Soklinko-ženská kurňa kde jsi?????????????Nejsi doufám zavřená v práci?Hezky odpočívej!A pisni nám 😀

Zatím se mějte babulenky,papa

mimka29
25. čer 2009

Tak už som tu, najprv nemali oni čas na mňa a potom ja na vás, tak prepáčte.

Dohodli sa, že v piatok pridávam utrogestan 3x2 a v pondelok máme určite prísť a uvidí sa či bude transfer. Darkyňa mala 7 vajíčok a dnes sú 4 embryjka, tak musím na nich veľa myslieť aby prežili všetky PK.

Mám veľa práce, tak zatiaľ PA

radpraj
25. čer 2009

ahojte hvězdičky (sluníček už bylo dost...)
Tak hlásím příjezd z Repro...to byla rychlost,co???? Valila jsem se svým Smartíčkem po dálnici jak o život 🙂
No-takže raport: folikulů habaděj....něco 14 a 17.....sliznice taky dost (myslím 8), ale kvůli pgd budeme ještě pokračovat, ať jsou větší a dorostlejší...uf-uf. No ne že by mi bylo nějak zle a něco mě moc bolelo (jenom ty nervičky by chtěli jít dál)....ale zase mi dali injekcičky na 2 dny do soboty: a tentokrát už za 9100,- Takže celkem mazec. jestli budeme ještě pokračovat třeba do středy(prý možná) tak to vyplázneme jen 50 litrů za stimulku...mno...mno...mno Vůbec se mi to nechce líbit...ale nic s tím nenadělám..... Myslím Máji, že Vás s takovou lehce doženeme - a to nejsme samoplátci a ještě jsem žádné ivf ani neměla. Kdyby to třeba šlo vybrat si od pojišťovny všechny doplatky jak za celé 3 dopředu.Páč my to rozhodně nevyužijeme.Ale nejde to- ani zdravotníkovi...... ☹ ☹ ☹
Takže.... (jsem nějak odbočila od tématu 😠 v sobotu v 8hod krev,v 11h uzv a pak se uvidí-buď odběr v pondělí nebo až ve středu..... 😉
Tak-tak....není každý den posvícení....ale oslava nakonec určitě budeeeee! a to teda BUDE!
Takže babuliny-hlavy hore...jedeme dál.
Nevím nevím Moni, jestli mě nebudou tak dlouho stimulovat-že nám to nakonec vyjde spolu 🙂

Tak se mějte...užívejte sluníčka.....a hezké odpoledne 😝

ob.soklina
25. čer 2009

Ahojte holky,

tak dneska proběhla opět kontrola v Repromedě. Hyperstimulák se rozhodl, že mě bude otravovat dlouho. Dr. se dneska dokonce lekl, kolik tam té vody mám. Řekla jsem mu že na to odsání zatím nechci, že to zvládám. Tak se mám hodně hodně hlídat v sobotu volat a v pondělí opět naklusat na kontrolu. ☹ Pokažd krev, už bych ji mohla darovat.

Rady tobě teda dávají zabrat s těma penězma ☹ A pak ti tvrdí že první 3 pokusy máš z velké části hrazeny od pojištovny. To jsou kecy ☹ No přeji ti aby se to v sobotu rozhodlo, ale zase na druhou stranu at jsou folikulky co nejkvalitnější.

Mimuška uvidíš že to budou bud jen nervičky a nebo cysta jde pá pá. Budu moc držet pěstičky jak tobě tak vašim drobkům aby bojovali. Uvidíš že to dojde do zdárného konce a za chvilku se budeš řadit mezi těhulky 😉

Monajs moc mě mrzí jak to ted dopadlo, ale hlavu vzhůru další boj vyhrajete. No a s těma práškama nedivím se, že už nemáš hlad 😉 Uvidíš že to za uteče!!!!

Lenthi omlouvám se, nějak tady nechci prudit se svojí depkou. Chtěla bych dělat tolik věcí, ale kvůli tomu hnusnému hyperstimuláku nemůžu. Už mi to leze vším ☹

Holky přeji Vám krásný den a hodně úsměvů 😀

mimka29
25. čer 2009

ahoj soklinka, tak nejak nám ten náš jún nevychádza ako by sme si predstavovali, že? Stále nejaké problémy a komplikácie, ale my sme bojovnice, tak budeme bojovať.

radpraj to večné platenie je hrozné, nikdy neviem koľko si máme zobrať do Repromedy peňazí. Zajtra nám pošlu e-mailom koľko ešte musíme doplatiť, tak mám z toho hrôzu. A hlavne keď to všetko nejde ako má.

Baby v robote som mala toho požehnane, tak som sa nechodila každú chvíľku pozorovať, ale mám taký pocit, že je to ozajstná mrcha. Taká divná, bez sprievodných príznakov, ale je. Už im do Repromedy volať nebudem, budem robiť všetko ako mi kázali a v pondelok tam s manželom pôjdeme a dúfam, že odtiaľ pôjdeme štyria 🙂
Neviem či je to možné aby bol v pondelok transfer ak by som teraz skutočne mala tú mrchu, ale kto to má vedieť, keď to nezistili ani oni z hormónov. To moje telo je jedna veľká záhada, vôbec neviem ako sa kedy zachová 😀

Krásny zvyšok dňa 😉

mimka29
25. čer 2009

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg),ko-26.6
ZUBAŘ 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna pomb)

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 29.06.09

Ráďa: 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox,předpokl.krátký protokol od9.6.,stimulace 19.6.Godal F
a následně IVF+PGD

Lucka-Soklinka 27- let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 25.6.

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

ob.soklina
25. čer 2009

Mimuška já věřím, že je sice s překážkama ale nejenom jún ale léto je naše. 😉 Jsme přece bojovnice a to nám nikdo nevezme. Ty se ted prosím drž a uvidíš že v pondělí Vás bude cestovat víc 😉 abyste se do toho auta vlezli 😀
Jdu si ohřát jídlo a půjdu dát apson pračk nebo něco. 😠
papa

mimka29
25. čer 2009

sokli aj ja som pusti pračku, lebo inak nemám do čoho pichnuť a zbláznim sa od nudy. A neboj my máme veľké rodinné auto - peugeot expert, tam sa zmestí detí 😀 A doma majú aj jednu voľnú izbičku na potom, keď už nebudú bývať v mojom brušku 🙂

ob.soklina
25. čer 2009

no téééda vy už jste připravení. jak už jsem jednou psala mi to ted řešíme. tím že je manžel z Ostravy bydleli jsme tam už spolu 4 roky tak přemýšlíme že se tam zase vrátíme. Chceme tam koupit pozemek a postavit domeček. Tady v Brně jsou totiž ty pozemky tak hrozně drahé a možná ani nevíme jestli tu chceme být. No takže ted špekulujeme nad tím to. Já se k té pračce pořád nedosala 🙂 ani k tomu jídlu 😝 jdu na to 😉
A jak to že toho máš ted tolik v práci?

besinka7
25. čer 2009

ahojky všechny holčindy - bojovnice, tak se ozývám po dlouhé době, protože jsem na Netu strašně málo ... a některé z Vás mě vůbec neznají 🙂 Pročítala jsem si narychlo vaše příběhy a musím říct, že bojovnice opravdu jste a to veliké a statečné a že Vám všem moc a moc držím(e) pěstičky, aby jste dokázaly toho krásnýho za co tak strašně statečně bojujete !!!!! Já jsem byla v Repromedě v únoru na 1.IVF+ICSI, povedlo se napoprvé (po 3letém snažení), dvojčátka a dnes jsme se ještě k tomu dozvěděli, že je to holčička a chlapeček. Kdosi z mých známých mi na to odepsal sms " super, Pán Bůh Tě má rád", já v nejsem věřící, ale věřím, že něco (někdo) tam nahoře opravdu existuje a každý z nás se nakonec toho svého štěstíčka dočkáme 🙂 🙂 🙂 HROZNĚ MOC VÁM VŠEM FANDÍM A MYSLÍM NA VÁS !!!!! 🙂 🙂 🙂 Mějte se krásně

mimka29
25. čer 2009

Dnes neboli dvaja kolegovia, tak toho bolo viac. Takže vy chcete stavať domček. Ja som vyratala v byte, takže nejak veľmi po domčeku netúžim, ale chcela by som mať nejakú víkendovú chatku, aby sme mali kam s detičkami chodiť. My sme si poriešili vlastné bývanie s manželom ešte pred tým veľkým bumom s nehnuteľnostiami a hypotékami čo bol u nás na Slovensku, takže ani nie sme tak hrozne zadĺžený a som strašne rada, že máme to čo máme. Veď to spoznáš na sebe, že potom budeš mať radosť z každej maličkosti čo si kúpiš do baráku. Len je ten náš veľký byt hrozne prázdny a už vážne potrebujeme detičky, aby som sa mala o koho starať, lebo teraz venujem všetku energiu a pozornosť manželovi a na staré kolená bude taký rozmaznaný, že to s ním bude na nevydržanie 😀 😀

radpraj
25. čer 2009

tak jsem ještě koukla...a komunikace nevázne..... my se vrátili z manžou z nákupu-a padla na mě únava(či co?) a já si jen tak odpolene zchrupla...no nestává se mi to často....ale asi taky nervičky pracují a ještě ty hormonky.... No už se začínám taky pozorovat-jako že nic....teda pupek mám děsný(včera u nás byl servisák na kotel a při odchodu mi přál krásné a zdravé mimi),tak to asi vážně vypadám jak těhule.....no po takových dávkách Gonalu se ani nedivím...Ale že by raděj rostli do šířky folíky,to jich ani nenapadne 😢

A Luci jak se Ti vlastně ten hyperstimul. začal projevovat,nebo projevuje teď (mimo to,že na uzv je volná tekutina v dutině břišní)????? Nepřipadalo mi,že by sis na něco hrozného stěžovala...nebo jsi nám něco tajila????
A v kolik jsi byla dnes v Repro? Já byla obj.na 11.40,ale nějaká kočka nepřišla včas-tak mě vzali dřív a ve 12už jsem frčela. V čekárně seděla spousta samých chlapů(tatínků)...všemožné jazykové bariéry.....ani jedna babule.Až mi to došlo divné.....
Tak jsemteda taky dala pračku-abych nebyla pozadu...a nějak mě z toho taky není veselo....nic se neděje-a já raděj nic nedělám,aby nepopraskalo to co mám...a strašně se to vleče..... a ještě k těm nevalným zprávám,synátora na vysokou nevzali(nestačí kapacita ročníku)-ani do Hradce-ani do Budějic....tak je to v pytli....ještě vyhlásili druhé kolo v Plzni.Jinak má místo na ARO v Motole,tak půjde chlapec makati-a získá praxi a pokusí se za rok...ach jo.
Tak napište něco krásného-ať si áspoň počteme a nepadá tady kolem nějaký splín......
ježišmarjáááááá,já takový optimista a vedu nějaké pohřební řeči.fuj,fuj,fuj. 😝 😝

tak holčičky ahojky....zítra vysvědčení...)kytku jsem pro pí učitelku synátorovi už nachystala)...
.tak vzhůru vstříc krásným prázdninám....protože v novém školním roce už nám VŠEM porostou pod srdíčky krásná miminkaaaa

mimka29
25. čer 2009

radpraj teraz to je ťažké na dennom štúdiu na vysokých školách. Tie decká majú snáď všetky toľko rozumu, že idu radšej študovať, lebo vedia, že potom im bude lepšie. Ja neviem, ale keď som maturovala ja, tak išlo na VŠ strašne málo spolužakov a teraz idú skoro všetci, tak sa neni čomu čudovať, že sú VŠ preplnené. A nechce študovať popri zanestnaní. Aspoň u nás sa dá skôr dostať na diaľkové štúdium ako na denné.

Idem povešať prádlo 😀

radpraj
25. čer 2009

jo-Luci...
domeček můžu jen doporučit....My si ho blaženě užíváme...příští týden máme roční výročí,kdy jsme se nastěhovali...Postavili jsme si bungalov,aby jsme neměli žádné schody.pokojíčky jsou sice malé,ale není potřeba velké.Hlavně jsme dali přes půl domu kuchyň s jídelnou a obývákem+terásku. To člověk využije asi nejvíc,aby jsme byli co nejvíc rodina spolu....A kdo nemá chuť,každý má svůj pokojíček a zaleze si tam do klidu.Pokud by jste chtěli trochu inspirace, nebo poradit ohledně stavebních technologií,klidně se můžeme domluvit. Přednášku by dával manža-ten to měl všechno do detajlu vždycky předem...takže jsme šli do nízkoenergetického-a úspora je vážně znát...aspoň zbyde pro repromedu 😀 😀 😀
jinak já pocházím z domku,ale z manži si dělám srandu,že je z činžáku a teď teprve pochopil,co je to život v domečku....takže teď nám zbyde udělat nějaké to pískoviště a bazének se skluzavkou pro mimušku-Denušku...a pak to teprve bude dokonalééééééééééééééé
a to teda bude---------------si pište 🙂 🙂 🙂 PA- a krásný večer

radpraj
25. čer 2009

No Maji- co se týká toho studia...Všichni chtějí raděj studovat, protožeje musí rodiče dál živit a není povinnost pracovat....po škole nemají nárok na podporu, ze zákona je musí ještě živit rodiče...a práce je málo(nebo spíš pro ně málo atraktivní),tak proč by všichni nestudovali....U našeho Paji je to jinak.
Dálkového jsem se u něj bála,protože pokud si "čichne" k výplatě, stačilo by mu to a neměl by moc motivaci studovat. Já vím,že teď jsou pro něj peníze nejdůležitější,ale pak už tak zodpovědný student asi nebude. Proto jsem raděj chtěla,aby to vyšlo teď, než si to chlapec rozmyslí....No-nemysli si,než takovému pubošovi něco dojde, už bude pozdě....No,uvidíme. Snad ho pustí lákadlo jezdit s kamionem, co mu nabízí kamarád(plat kolem 50tis). Málem mě trefilo....ale pokud si postaví hlavu,neudělám nic.
No, je to s těma dětma někdy vážně složité a pěkně na nervy......a proto si pořizujeme DALŠÍ 😀 😀 😀 😀

finelka
25. čer 2009

ahojte 🙂

vopred sa ospravedlnujem, ze som vam sem tak vtrhla, kedze sem nepatrim, ale zufalo sa snazim vypatrat na MK nejake informacie, skusenosti, odporucania na brnensky Helios, kedze som nenasla diskusiu, kde by to tak "zilo" 😉 , skusam v diskusiach inych CAR v Brno. Moj problem je, ze aj ked patrim a aj zacinam navstevovat slkovensky Helios u nas, v konecnom dosledku skoncim v brnenskom, kedze u nas na Slovensku sa nerobi vsetko to, co potrebujem. U nas su takmer len same chvaly na nas slovensky, no tych par nazorov, co som nasla tu na brnensky ma trochu zarazilo 😒 . Tak ma napadlo, ze mozno niektora ste boli aj ich klientka...
Este sa prepacte, ze tu otravujem 😉 , budem vdacna za kazdy nazor

dakujem 😉

mimka29
25. čer 2009

Ty si náš veselý zlatúšik, vždy urobíš náladu 😀
Tak na kamiónoch jazdil môj budúci švagor a tiež si myslel, že na tom zbohatne, ale e-e nezbohatol a moja sestra si ho bude v septembri brať ako chudobného 😀 😀 Ale vážne, to nie je dobré zamestnanie. My sme sa o švagra vždy báli, keď sme počuli, že taký a hentaký kamión havaroval a nakoniec ani ten zárobok nebol taký aký sľubovali. Ja viem, že to je taký chlapčenský sen jazdiť na komiónoch, ale potom nebude stíhať frajerky obháňať, lebo bude večne na cestách.