Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zandanem
10. črc 2009

no já su šílený srab... před 3 týdnama jsem byla na zákroku s okem, odstranovali mi inkrusty pod víčkem... a to co jsem předvedla na op sále, tak to teda bylo něco, stydět bych se měla.... 😠 když jsem viděla jehlu a ty instrumenty tak jsem se složila... no a to pracuju ve zdravotnictvi 😀 takže si můžeš udělat obrázek jaká jsem posera... 🙂 nechci čekat na správnou chvíli, manža čekal a jak to dopadlo....chtěl první barák... no tak ted ho má, ale prázdný 😠 .. nechci čekat, jen se potřebuju dát trochu do pohody... už jsem udělala pokrok, dokážu se o IVF bavit aniž bych řvala... 🙂 a to jsem byla v slzách denně celý červen....

zandanem
10. črc 2009

no tak na to su taky zvědavá, my jdeme na to uro a zatím máme jest selzink, vit C, ryby a samé zdravé dobroty, nepít alkohol a nekouřit... jinak takové rady jsou na netu.... my máme taky špatný spermio....máme jen 4 % živých, ale poškozených,,, 😢

bamsmudla
10. črc 2009

Jo, jo, to je právě ono. Chlapi to tak neberou. U nás je to jinak. A problém je u tebe nebo u něj? Je dobré, že se o tom bavíš a čteš. Já jsem nechtěla raději vědět nic, ale myslím si, že to byla chyba. Raději jsem nešla na internet, protože jsem akorát vždycky našla negativní informace od holek, kterým se to nepodařilo. pak jsem se dozvěděla od kamarádky o těchto stránkách a docela jsem litovala toho, že jsem sem nechodila v průběhu všech těch procedur. Je dost těžký, když si nemáš s kým popovídat a tom co cítíš, jak ti je atd. Tady holky mají všechny stejné problémy. Takže je to super. Myslela jsem si,že si o tom budu povídat s partnerem, ale měla jsem takový pocit, že mi spíš leze na nervy. Protože se choval, jako bych už byla těhotná. Snažila jsem se mu vysvětlit, že musí počkat, že kdyby se to nepodařilo, budeme moc smutní. Ale chlapi. 🙂 .Pořád mi to připomínal a já se snažila myslet na něco jiného 😠 .
vem si třeba takový cukráře, ti si ty injekce musí píchat každý den, to jsme v pohodě 🙂 . Máme stejné pero a pícháš si to zhruba 10 dnů a pak máš klid. Oni to mají napořád. Švagr je cukrář a má pumpu a chodí se stejnou jehličkou v břiše 24 hodin. Hrůza. Ale opravdu to tak nebolí. Přemluvíš nějakou kamošku a ta ti to bude chodit píchat. Moje kamarádka má taky hrůzu z jehel a zvládá to sama. První jí píchala kamarádka a potom už si to dávala sama.

zandanem
10. črc 2009

http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/z...
problém má můj manža dg: asthenoteratospermie... no on si doted nepřipouštěl že by mohl mít problém, přinutila jsem ho jít na spermio a tak to dopadlo....on pořád říkal že se moc stresuju a že neotěhotním když na to pořád myslím... jenže ted se ukázalo že bych s ním nikdy neotehotněla přirozeně.... doma zavládla hustá atmosféra, moc se o tom nemůžeme bavit, protože on si pořád myslí že je to blbost.... že se stane zázrak... jo může se stát, ale nedá se na to spoléhat a hlavně musíme jednat, času moc není.... ted čekáme na další vyšetření na urologii a pak se uvidí co dál,,,,, chlapy jsou prostě v tomto strašní.... jsou samci a myslí si že jsou páni tvorstva...všechnu vinu hází jen na ženskou..
no ty jehle by mě asi někdo píchal... já to nemůžu vidět... a to s diabetikama komunikuju docela často... su dietní sestra 😎

zandanem
10. črc 2009

musím jít pracovat... su v práci.... tak zatím pappa 🙂

pavka111
10. črc 2009

Ahojky holčičky jak se vám dnes vede?

Zandanem IVF se vůbec neboj,nic to není.A ty jehličky ani necítíš.Můžu ti říct,že já se jehel bojím.Takže jsem je ani neviděla,píchal mi to manža a vůbec jsem to necítila.Práveže ty injekce,prášky OPU a ET je na tom všem to nejjednodušší co může být.Nejhorší je na tom to čekání.To mi věř.Celé IVF je paráda,nemusíš se toho vůbec bát.
No a manža si to bude muset přiznat,že je vina na jeho straně.U nás to taky tak bylo manža měl málo pohyblivejch spermiek,ale on to vzal super.Jak říká pro mimi vše. 🙂

paneska
10. črc 2009

Ahojky ženy,

před chvílí jsem dofrčela z Repromedy s taškou Puregonu, jestli to tentokrát zase nevyjde, tak už asi skočím do zdi, fakt 😉

Leníku, my jsme se musely, minout těhulinko naše a já se na tebe tak těšila, jsem se kvůli tobě i vohákla, namalovala obličej na ksicht no a nic, žádné splknutí se nekonalo 😨 Si myslím, že jsem tě viděla vycházet, jak jsem se k Repromedě blížila, byla jsem tam asi kolem 9.40 a vycházela černovlasá kočka s černými kalhoty, růžovým trikem a tuším s manžou, přítelem, mířili naproti k parkovišti, že jste to byli vy?

Bamuš - nic si z toho nedělej, že ti 1IVF nevyšlo, nám taky ne a druhý pokud bývá úspěšnější. Ty jsi měla tolik vajíček, ty jo, to je mazec, neměla jsi hyperstimulák? To je zvláštní, že ti jich zůstalo tak málo, na ET vlastně jen dvě, že, to je divný, neřekla ti k tomu něco Hromadová, čím by to mohlo být? Do druhého IVF půjdeš taky ještě s Repromedou, nebo změníš CAR? Spermiogram se mýmu skoromonžovi zlepšil po antibiotikách, bral je v době mojí stimulky, jinak nebaští nic. Já jsem na radu holek začala jíst vitamíny Calibrum-babyplan a pak na sliznici je tuším kontrynel-čajíky, ty pije mimuška, myslím, že tady někdo zmiňoval grep, třeba i juce grepový ...., jinak se mrkni na rodinku a zkus se zeptat tam, máme tam Amonetku a Dabu, to jsou naše lékárničky, si myslím, zrovna Amonet by ti písla názor, co u tebe vylepšit, mně furt vrtá hlavou tolik vajíček a skoro všechny v háji.

Zandemko, hold manža si bude muset připustit, že chyba je v něm a začít si tě víc vážit, že budeš podstupovat IVF, protože celou procedůru stejně podstupujeme my, ženský, on dá jen šampióny. Injekcí se neboj, já měla z toho taky hrůzu, já a zdravotníctví - oheň a voda. Ale zatla jsem zuby a řekla si, pro mimi vše, třeba i injekce a pak už to šlo, jak po másle a to jsem píchala nejen Puregon v peru, ale i Decapeptyl a to je takutiny ve stříkačce, už natažená, to bylo horší, píchala jsem 2x denně, ne 1x, protože jsem měla krátkej protokol, teď mám dlouhej ....

annina
10. črc 2009

Ahoj babulky,jdu jen pozdravit! Byla jsem za holkami v práci,teď vás zkontrlovat a půjdu na chvíli zalehnout. Doufám,že Soklince je už mnohem líp a drobek se drží! Myslím na Radušku,jestli šla na krvičku a držím pěsti. Bamsmudlo na tvůj dotaz není jednoznačná odpověď,ale napíšu ti za sebe. Já jsem to nechala na přírodě a chovala jsem se úplně normálně!!! Stimulaci jsem teda moc dobře nesnášela a odběr vajíček ještě hůře. Psychicky a taky fyzicky nic moc. Po transféru,žádný klidový režim,druhý den normálně do práce-dělám v kanclu. Jen sem nic netahala,týden bez sexu a nestresovat se. Takže tak. Já zastávám názor,že ležením si nic nevynutíš a lehčí běžnou zátěží nic nepokazíš,ale musíš to tak cítit,aby si neměla výčitky,že třeba,kdyby si zůstala o den dýl v posteli tak by to určitš vyšlo... atd. Co jsem si psala s holkami na tohle téma,že poctivě tři dny ležely a pak stejně několikrát nic a naopak kočka,která po transféru dobíhala na vlak je těhotná,pak se v tom vyznej 😅 To samé platí i pro jídlo. Jen sem doplnila vitámíny s listovkou a jinak si baštím to svoje co mám ráda a žádná zdravá strava to teda není i když při mé nadváze by byla na místě 😠 A můj doktor tvrdí,že nejdůležitější je psychika a má pravdu. Proto sme po potratu po 1.IVF nečekali ani ty tři měsíce(natož půl roku 😝 ) a šli do toho po prvních měsíčkách znovu! Takže moje rada-chovat se naprosto přirozeně v souladu se svým rozumem a tělem! Držím pěstičky aby druhý pokus už úspěšný byl! 😵

raaad
10. črc 2009

ahoj babule.....teda vy plkáte...
Takže návštěvy v Repro proběhly v pohodě...Pam nafásla nádobíčko...a startuje....
Uvidíme, co napíše Léňa, má to trochu z ruky, tak určo se ozve až dorazí... Já dnes měla sedánek s jednou kočenou, která je měsíc přede mnou. Byla v Unice a nemůže si to taky vynachválit...Vyšlo jí to sakum prásk na 22 tis (ivf+icsi+pk+AH+mražení), teda bez PGD...Takže dobrý, nechala si 2,na posl.uzv byli ještě obě, ale jedno už menší,asi nevydrží.Jinak je totál v pohodě....Tak se o tom pěkně kecalo: a kolik injekcí a kdo to píchal a tolik tablet a jaké kontroly uzv....atd.atd.atd. Je to fajn takhle si o tom kecat: jak tady na koníkovi, nebo osobně...
U nás manža taky moc nechce probírat co všechno k tomu patří-teda to horší...ten už vidí mimčo-už mi říká :holky moje...tak se taky trochu děsím toho,že pokud by to nedopadlo,tak bude pěkná depka (u obou), poněvadž tohle je náš první a taky bohužel poslední pokus.... Jediné co mě uklidnuje je to,že už mám 2 kluky, sice velké-ale mám.....A holčičku beru jako bonus od života....taky barák,taky pes.....stejné.
Jo- a taky jsem neodolala odběru: a byla na krvičce. Výsledek očekávaný: hcg 7,5, což odpovídá 1 týdnu po ET. Hlavně že to není nula (norma je 0-4,8)....vím,že to nic neznamená,ale já mám aspoň pro sebe lepší pocit....v pondělí jdu znovu(ať ten špitál trochu zrujnuju,když jsem díky němu zrujnovaná já-teda my...
Takže uvidíme-řekl slepý....
Jinak Bam: pokud jste měli tolik oocytů a jenom tak málo bylo dobrých....viděla bych to na pgd.Přece jenom tam je nějaká jistota..... My měli z pěti výborných po PK 3 špatné(vvv),jen 2 dobré. To je 60% špatných,které prošli PK... Takže tak.Ale toho balíku peněz nelituju, protože představa,že by se jen náhodně museli trefit do dobrého embryjka je vážně malá pravděpodobnost.....

Takže holčinky čauky.....kdoví jak je na tom Lucinka...moc na ní myslím a držím palečky...LUCI_VYDRŽ!!!!
Takže všem přeju krásné páteční odpoledne-i když nesvítí oskárek a je pod mrakem....ale sluníčko snad máme v pupíku.........................pa-pa radula

raaad
10. črc 2009

jinak co se týká životosprávy u mě při ivf: já jsem na dlouhodobé PN, takžee do práce stejně nesmím, ale chodit ssi můžu kam je libo-bo mám neomezené vycházky...Jinak já zvládala stimulku úplně v pohodě...injekce sama sobě,léky atd. a to jsem u toho měla ještě zánět po vytržené osmičce... opravdu teďkom to čekání je úúúúplně nejhorší. snažím se teda odpočívat a polehávat....ale je to dřina.... a já jsem toho názoru,že i když nemám vůbec žádné potíže,raděj se šetřím,abych si to pak nevyčítala.....aniž by to tím neležením nebylo....
ale rodina mi to umožňuje-teda spíš nařizuje.....tak pro klid.....
takže tak.....čekám-čekám-čekám ☹ ☹ ☹

bamsmudla
10. črc 2009

Právě je to takové zvláštní, doktor mi říkal, že mě hodně nastimulovali. PDG jsme měli. Možná proto nám zbylo jen tak málo. Proto chci, aby manžel měl co nejlepší spermiogram a hodně rychlé spermie, aby to dokázaly bez pomoci. 🙂 . To čekání je opravdu nejhorší. Přeju pevné nervy a hodně štěstí.
Moc děkuji za rady. Zatím jím taky vitamíny. Prášky jsem všechny přestala brát.

bamsmudla
10. črc 2009

Prosím tě Annino a to druhé IVF probíhalo u vás jak. Po měsíčkách jsi šla na kontrolu a hned ti předepsali léky a šlo to na novo? Jinak moc gratuluji. 🙂

bamsmudla
10. črc 2009

Určitě zůstaneme u Repromedy. Sice jak čtu názory, tak prý je to tam hodně drahý. Ale říkám si, že už je tam znám a mají i naše materiály, tak proč to měnit. A zvykat si na nové prostředí, to nechci.

paneska
10. črc 2009

Bamko, já dostala po 1IVF-neúspěšném MS, kde se zjistilo, že HCG neg. a hned od ní mi 22den nasadili synarel, tudíš dlouhej protokol, teď čekám na rudošku a 2den začnu zase píchat, takže jednu na novu hned za měsíc 😉

A jestli je Rerpomeda dražší, tak zase ne o tolik, si myslím (kromě teda PGD-co platila Raduška, to je pálka oproti jiným CAR). Mně první IVF na Obilňáku stálo 22.000 a neměli jsme se zmrzlíky, Pavuška zmrzlíky má a platila v Repromedě 26.000, Pvuš jsi psala myslím, že|? Takže nás ty to na Obilňáku se zmrzlíky taky tak nějak vyšlo. Lyší se poplatek za injekce, podle toho, jako dávku pícháš, takže ta cena je zase u každého individuální...

Holenky, já musím jít žehlit, se mi nechce, ale musím páč jedeme na víkend k našim, tož zatím ahojek a soklince držíme palečky, ať jí je líp...

mimka29
10. črc 2009

Ahojte zlatíčka,
raduška ty to napíšeš, len tak v jednej kope, že si bola na krvičke, skoro som to prehliadla. Ja myslím (ako nezdravotník 😀 ), že je to dobré, počkaj v pondelok bude HCG aj troj miestne.

Baby, tak s nami je to zložitejšie. My sme sa snažilkovali asi tri roky po svadbe a až keď som sa skoro nervovo zrútila z toho, že sa nám nedarí, tak som manžela donútila ísť na spermiogram. Každy nám hovoril, veď ste ešte mladí, ešte máte čas ... Spermiogram dopadol katastrofálne skoro 90% patológia spermií. Potom nasledovalo urologické vyšetrenie. Vybavila som mu známeho urológa a poslala som ho tam, ale 2x odtiaľ zdrhol ešte z čakárne. No proste des. V centre si najprv mysleli, že nebude u nás žiadny problém, ale pri prvej stimulke sa mi urobilo len jedno vajíčko, proste vaječníky úplne zlyhali, pri druhej a tretej to isté, tak preto sme museli prijať darkyňu. Ale chcela som napísať vlastne to, že pokiaľ sme si mysleli, že je na vine iba manžel, tak som cítila z neho takú pokoru, ale keď zistili problém aj u mňa, tak jeho to akokeby potešilo, že nie je na vine iba on. Prišlo mi to od neho také hnusné.

A čo sa týka vitamínov, tak ja beriem kyselinu a prvé dva týždne od menštruácie kontryhel čaj 05 l ráno a večer. Ten by sa vraj nemal piť stále, ale iba po ovulku. Manžela napchávam e-vitamínom. Trošku sme zlepšili životosprávu a posledný spermiogram čo mu robili v Repromede, bol oveľa lepší.

mimka29
10. črc 2009

Inak lenti by sa už mohla ozvať, nech nám odľahne.

paneska
10. črc 2009

Raduško, to vypadá nadějně, tak potichu ať to nezakřikneme 😉

Mimuška, ty máš toho holka taky za sebou, ale neboj, teď to už všechno klapne a za chvilku budeš mít mimísky u sebe, tak jako já - doufám 😉

mimka29
10. črc 2009

Jasnačka paneska, že áno. Teraz som bola so psíkom vonku, tak som hneď utekala k PC či nepísala lenti a nič ☹
Paneska ty si tuším písaja, že máš troch jorkšírov, tak aj ja mám jedného, ale teda ten mi úplne stačí. Dve feny nám v baráku teraz hárajú a on furt kňučí chudáčik.

pavka111
10. črc 2009

ahojky holčičky.
Paneško nějak to tak bylo ta cena.
Raduško to opravdu vypadá nadějně 🙂
Mimuška taky přeju ať ti všechno vyjde a ať mimi budou už u tebe. 🙂

pavka111
10. črc 2009

Taky by mě zajímalo jak je naší Lucince,jestli už je doma a nebo aji na víkend je v nemocnici.Lucinečko naše drž se všechny na tebe tady myslíme a na mimuško taky........

lentilah
10. črc 2009

Ahojky srdíčka,
tak jsem Vás dočetla,všem moc děkuji za vaše myšlenky na mě 😀 ...

Přišla jsem k Vám tak pozdě,protože jsem byla v nemocnici.Muj otec se po roce abstinence opil a zbil moji mamku a moji postiženou sestřičku,která přijela k mamce na prázdniny z ustavu..Ta je právě v tom špitálu(sestřička oje,mamka naštěstí padla hlavou těsně u hřebíku,má několik ošklivých modráku na rukou a poškrábaný krk).Je na chyrurgii,už od středy.Hodil ji tak škaredě na schody venku před barákem,že má rozbitou hlavu a několik moc stehu.Z těch nervu sluníčko moje nemohla dobré dva dny chodit a taky dostala chudinka menzes.Je ji sice 30 let,ale je to dbrobounká malinká holčička a ta svině se na nich tak vyřádila.Má soudní zákaz se přibližovat,několik trestních oznámení,přestupku a i soudní vystěhování,k tomu ublížení na zdraví a řadu dalších věcí!Dneska ho pustili,nejdřív byl na záchytce a pak zavřenej na kriminálce.Málem jsem o malé přišla,když jsem se to dozvěděla.Málem ji zabil,obě.No naštěstí se z toho rychle dostala,což překvapilo i doktory,tak si pro ni zítra jedeme.Hlavně kvuli psychice,chce být s mamkou.

Jinak zlatíčka,mimi je v pořádku,6 cm,srdíčko NÁDHERNÝ a dostala jsem i něco jako výslušku 😀 ,což dostanete taky..nějaké vzorečky.8t2D,takže prý devátý týden..předpokládaný termín porodu 17.2.2010.Byla jsem z toho zas jak Alenka v říši divů!Panesko myslela jsem na Tebe a i manža Tě tam vyhlížel..já se neskutečně ovládala,abych se nerozbrečela neovladatelným pláčem.Holky brzo mi to tady napíšete taky a já budu TAK moc spokojená,že si koupím děcký šampus a pořádně to rozjedu!!!!A ano Leničko,byla jsem to já 😀 ,kočka jsem ovčem možná opravdu jen z dálky,obličej mám po hormonech(hlavně čelo) jak farmu na jebáky(uhry) a krátce po umetí hlavy,jsem prvotřídní fabrika na olej 😀 ..no jo no,když se zadaří,tak se zadaří 😀 .

Mimuško,taky moc děkuju,že jsi si na mě vzpoměla 😵
Lucinko opatruj se nám moc a jak budeš moc,tak nám prosím písni.
Jinak srdíka,já po odběru vajíček jen ležela a po ET taky,ono to taky jinak nešlo,motala se mi moc hlava a k tomu,když jsem byla víc na nohou,tak se mi nafouklo bříško a necítila jsem spodek.Z injekcí jsem měla strach,ale řeka jsem si:"ženská jedna blbá,rodit chceš a malí jehli se bojíš?Nekňuč a jdi do toho".Manža se sesypal smíchy...ale musela jsem se tak několikrát zdrbat.Ale chápu Vás,ty co se bojí jehel......ale vy o tom ještě nevíte,máte v sobě tolik kuráže,že samy sebe pěkně překvapíte.

Jdu spát,jsem jak houba..vyždímaná ovšem.Pa pa

paneska
10. črc 2009

jj, minka, já mám 3 yorky, ale to bylo tak nějak neplánovaně :o). Nejdřív jsme měli psa, pak jsem si vymrčela fenečku, tak je zlatá, má dvě kg a zůstala černá, asi 4 cm řasy (mihalnice), fakt neke. Měla štěňata, rodila císařem, navíc u nás doma, páč se už nestihlo dojed do ambulacne, pejska jsme už nerozdýchali, zůstala nám fenečka a tu už nikdo neměl srdíčko prodat. Ta už měla štěňátak 2x a porod v pohodě. Tu černou jsme při císaři nechali vykastrovat, takže tak..., máme tří...

Lucinko, snad je ti líp, všichni vám držíme palečky

ob.soklina
10. črc 2009

ahojte holčiny moje,

omlouvám se že jsem se dneska dřívnepřipojila i když mám notas s sebou v nemocnic, ale skoro celý den jsem prospala.

Lenilku mooooooooc gratuluji k mimišku je super že jou také zprávičky jen tak dál. J0ééé já mám z Vás velikou radost. Konečně se zase usmívám i když po tom co si čtu dál nic moc. Ani asi nevím co k tomu naspat, je to hrozné, ale je dobře že maminka se sestrou jsou v pořádku a ted opět začne ten kolotoč řešení. Hlavně prosím na sebe dávej pozor, vím že to bude ted těžké, ale nezapomen že nejsi sama. jo jo ale jinak s takovým tatínkem to znám. No znám, je to notor až na půdu a tak se s ním raději nestýkám namlátil se mě dost, když jsem byla malá. takže ani neví kde bydlím a vidět se s ním taky nepotřebuji. Hlavně at to maminka se sestrou zvládnou a můžete být zase aspon trochu v klidu.

Paneško tak at už je mrška u tebe, to tak letí to je mazec. Pamatuji si že jsi přemýšlela na Rodině kam a do jakého Caru půjdeš. No jen tak dál i když ted tě čeká asi to nejblbější období - čekací na vše. Ale určitě to zvládneš jen už aby to začalo co??? 😉

Pavluško ahoj 😉 jste všechny zlatíčka že na mě tak myslíte. Já na vás taky jen nějak není síla sedět a připojit se a cvakat. Pak mě od toho začně bolet i celá ruka. No není to nic moc, ale říkám si že to přestat musí. Ale přiznám se, že pokaždé k večeru ta psychika nic moc. Zrovna ted tu byla sestřička a píchla mi další Fragmin. Acho jo to jsou takové konské dávky. pavli omlouvám se, dneska už emialik nedám, pisnu zase zítra a s tou sodovkou určitě počítej - jen se to posune trošku 😉

Ostatním holkám se taky moc omlouvám, ale všechny moc zdravím Annince gratuluji k tavovým krásným výsledkům. Na koho jsem zapoměla moc moc pardon ☹ sluníčka jdu spát. Jsem ko mám vás ráda jo a ještě se u některá ptala. V nemocnici budu bůh ví jak dlouhou určitě ještě celý víkend, ale když to pomůže bud
u tu klidně i dýl. Vypadá to tak do středy nebo tak no uvidíme. Však vás budu informovat a budu si čít infa od Vás. Musím chybíte mi papa dobrou

lentilah
10. črc 2009

Málem bych zapoměla na Radušku,ženská tichá gratulace,hlavně ať je to TO,co myslíme 😀
Anničko,gratulace veliká a hlavně jen tak dál..

Lucinko moc děkuju,jsi poklad..Jdu spát,tak krááásnou dobrou noc a úžasný sny.

zandanem
10. črc 2009

ahojky....
mim...ja te obdivuju... teda asi všechny holky... jak to všechno zvladate....
lenti ... gratuluju.. uplne jsi me rozplakala, je krasné čist o mimi.... a otec, nemam slov.... muj je taky alkoholik a nevidela jsem ho asi 7 let a doufam že ani nikdy už neuvidim... vim o čem pišeš...
když si s vama všema pišu tak je mi tak nějak hezky a snad na to ivf i přistoupim, u me to chce proste čas...
i ja mam pejska... mel to byt jezevčik ale je na vyšších nohach... 😀 je to takovy postelovy milaček...

zandanem
10. črc 2009

luci krásné sníčky.... a drž se.... 🙂

ob.soklina
10. črc 2009

Zandanem ahojky jsem ráda, že tě poznávám 🙂
Určitě se ničeho neboj, jak píšou holky nejhorší co na tom je to čekání, ale i to utíká. 😉

Lenulko ty nemáš zač děkovat. Musela jsem na Vás ještě kuknout četla jsem si ještě emaily 🙂 ale ted už se jdu zavrtat do peřin opět a zkus usnout, jak se říká spánek léčí. Tak snad to bude i u mě s drobkem dobrý - jsme bojovníci. Jo jinak ultrazvuky mě čekájí začátkem týdne jak krku tak i mimuška tak snad bude vše ok. tak papa

raaad
10. črc 2009

holčičky...ještě jsem na chvilku jukla....a vy kecáte jak o duši.....
Takže Leninko...je to děs ten tvůj sploditel(otec je asi škoda pro něj použít)... Ale hlavně, že jsou obě v pořádku a taky hlavně TY!!!!Nezapomínej,že už máš zodpovědnost i za někoho jiného,než jenom sebe....
Ale už na to nemysli a povykládej mimísku nějakou krásnou pohádku....na dobrou noc 🙂

Jinak Ani...všechno v poho....ty jsi tady naše skorovelitelka,bo jsi zatím nejdál.....
Všechny nové taky zdravím.....Zany, klidně se ozvi a přijeď.....
Májenko, konečně víkend....tak si to užij...a nezapomeň vyřídit manžovi,že dnes je taky DEN...a ještě BY TO ŠLO!!!
Pany,ty už pěkně vyhlížej tu mrchu proradnou(snad poprvé slibně očekávanou)....
A Moničku zdravím taky.....i na dálku, bo se moc neukazuje....
Babule...............dobrou noc a krásné EROTICKÉ 😉 sny čauky-R.

lentilah
11. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. ...a ten dopadl výýýborně čekáme zdravé krásné miminko

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV-6cm,krásné srdíčko,předpokl. tepmín porodu 17.2.2010,nyní 8tt2d).Ko-29.7. poradna. 5-14.8.(datum upřesním) vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru.

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko 14.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.

pavka111
11. črc 2009

Ahojky Holenky 🙂

Leničko četla jsem to o tvým tatovi,to je strašný,na to se nedá ani nic pořádně napsat. ☹ Je mi to moc líto.
A jak se dneska máš maminko.Leni já jsem četla ty už máš prcka tak velkýho 6cm není to moc?Ty jsi měla ET 1.6 a já 6.6 takže to jsme od sebe týden a Lucka odemě o 4 dny.To budem mít prcky hned po sobě.To je pěkný.A co jinak jak se máš?Já dobře akorát jsem trochu nachlazená.No mohla by jsi mě tam taky k vám napsat,jak tady píšeš holky.Co ty na to?