Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
13. črc 2009

Rady nejsem 😅 Bříško pořád tvrdne,ale není to horší než to bylo! Pan doktor říkal,že by bylo škoda přijít o tak velký plod,že to by byl buď doktor debil nebo matka lajdák 😒 takže klid, pohoda a díky za každý další týden. Kontrola za 14 dní. Jen se mi z mého pohledu,stal menší trapas 😒 Pan doktor při každé kontrole prohlíží,jen prohmatá bříško,zkontroluje čípek,zjistí jak vyrostla děloha za minutku hotovo-je velmi ohleduplný,ale dnes mi neplánovaně udělal cytologii a my na tom dnes v noci "leželi" pozor si jasnačka nedáváme-není na co 😉 ,takže šup s tím dovnitř 😖 . Ráno byla samozřejmě sprcha,ale výplach se nekonal,tak teda nevím co na to sklíčko tak brzy ráno nakonec natřel 😀 No byla mě hanba,ale bylo mi trapné mu to říct-tak doufám,že si o mně nebudou v laboratoři myslet,že jsem nějaký čuník 😀 Chlap to ještě "schytá",protože já se mu nabízela v pátek a on mě přefikne v neděli,když mám jít na gyndu 😅 No příště ani omylem a před zubařem raději taky ne! Tak to máte jen tak pro zasmání,mně teda do smíchu moc nebylo a teď si nadávám,že jsem mlčela,fuj blbej pocit 😝 Ani prcek raději nekope,bo nad tím furt dumám 😀

raaad
13. črc 2009

jééé,to nic není...to si z toho nic nedělej....v laboratoři je jim to úplně fuk a myslím,že jsou na to zvyknutí...vždyť na tom nic není a vůbec nikde není psané,že ani před obyč.vyš.na gyn.se den před má abstinovat....já myslím,že jsme taky někdy před gyn. toooo a bez problémů....neviděla bych v tom vůbec nic špatného......a laskavě už na to nemysli-ať si může mimísek zakopat.....

a kdoví co naše Lucinka......moc na ní myslím...tak snad se ozve 😉

holčinky--- 😀 -papásek

zandanem
13. črc 2009

aninko, tys to napsala tak hezky že jsem se musela zasmát... ja když jdu k doktorovy tak abstinuju, su na to zvyklá ... par let mě doktor lečil mykozu a ja tam byla každých 14 dní a nikdy jsem nevěděla jestli mi bude brát stěry... a tak už su z toho tak zblblá že před navštěvou dr. opravdu nic... 😠 ted tam chodím tak málo, že raději taky žádný sex, pač by si mě mohl zase testovat že jsem tam dlouho nebyla... 🙂
a jak psala raduš, tak z toho si opravdu nic nedělej máme sexuální pudy a to je dobře.. počkej až budeme staré babky, to se za sex budeme modlit... 🙂

zandanem
13. črc 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. ...a ten dopadl výýýborně čekáme zdravé krásné miminko

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV-6cm,krásné srdíčko,předpokl. tepmín porodu 17.2.2010,nyní 8tt2d).Ko-29.7. poradna. 5-14.8.(datum upřesním) vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru.

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko 14.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.

Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA
ET-1.6 odebráno 17 z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embryjek.ET 6.6 zavedena 2 embryjka a 3 mrazáčci.15.6 test pozitivní,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný.Srdíčko potvrzeno v 6 tt.Poslední kontrola v Repromedě 13.7.Nyní jsem v 7tt.

Zandanem: žaneta 30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma

zandanem
13. črc 2009

co se to tam napsalo?? která pravidla porušuje? co to je,???

zandanem
13. črc 2009

rady.. ta dr. na vzp... no to je teda síla....nemám slov... jinak výsledky hezké a na ten tvůj velký pátek se těším... jestli jsem to teda dobře pochopila, bude to v poho... 🙂 hezky odpočívej...
snažila jsem se teda dát se do seznamu.. ale něco se tam napsalo a vůbec nevim co to jako má být?? asi jsem udělala něco špatně ☹
luci co ty??

lentilah
13. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. ...a ten dopadl výýýborně čekáme zdravé krásné miminko

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV-6cm,krásné srdíčko,předpokl. tepmín porodu 17.2.2010,nyní 8tt2d).Ko-29.7. poradna. 5-14.8.(datum upřesním) vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru.

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko 14.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.

Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA
ET-1.6 odebráno 17 z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embryjek.ET 6.6 zavedena 2 embryjka a 3 mrazáčci.15.6 test pozitivní,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný.Srdíčko potvrzeno v 6 tt.Poslední kontrola v Repromedě 13.7.Nyní jsem v 7tt.

Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

lentilah
13. črc 2009

Zandy už se těším až budeš mít za jménem "Těhulinka"..

To samé samozřejmě přeju i ostatním..ježda už aby to bylo..to čekání je fakt šílený...

Rady..to mě poser..takový kravky na takové místo prostě sedí...kdyby měli dát korunu ze svýho,tak to teda NE ale chovat se jak pijavice...to je asi moto ZP...

Aničko to bylo super co jsi napsala 😀 ...řekla jsem manžovi,že doufám,že se ošprckuje 😀 ,protože mám ještě strach z potratu...no on ne... a teď 😅 ...musíme asi znova vymalovat 😀 😀 😀 Trapááááááás..ale taky něco malinko na zasmání,teď mu říkám ostrostřelec a vždycky se suprově nasmějeme 😀 .

lentilah
13. črc 2009

Raduš jinak moc potichoučku gratuluji 😉 ..už aby byl pátek 😉

pavka111
13. črc 2009

Ahojky holčičky.

Holenky tak jsem dnes byla naposledy na kontrole u Hromadové a termín mám 22.2 2010 a vyštření na NT-plus biochemický screening v 1. trimestru taky upřesním,ale mezi 10-14.8.Teď jsem 8tt+1d.A vše je jak má být.

Jinak holčičky moc moc vám držím palečky a ať se vám ve všem daří a mimuška ať se drží jen u vás 🙂 🙂

Lucinko na tebe taky moc myslím,mailík ti písnu zítra ráno.Doufám,že už tě to tak nebolí a mimi a ty jste v pořádku. 😉 😉

lentilah
13. črc 2009

Pavli to je báááječný!Gratuluji!No vidíš,to mě tak napadá,že jsem se dneska zapoměla na to NT-plus objednat 😅 ..jsem vážně jelito. 22.2 je bomba datum,to se bude moc dobře pamatovat,pokud se trefíte 😀 ...my s manžou jsme začali spolu chodit 17.7 a mimi se nám narodí 17.2..doufám teda,že všechno bude vpořádku..pro všechny,i vás děvčátka moje.Pavli mám moc velkou radost!

Ještě Lucinečka a to by jsme měly uzavřený..další várka přijde se stejně úžasnýma zprávičkama!To je paráááda!

pavka111
13. črc 2009

Leničko děkuji.Já samozřejmě tobě taky gratuluji.A jsem ráda,že se nám to povedlo.Holčičky já vám tady přeju moc moc štěstíčka,aby jste zachvilku taky měli u sebe mimísky tak jako já Lenička a Lucinka.No Raduška si myslím,že už půjde brzy k nám těhulinkám. 🙂

Moc moc na vás myslím a pořád mačkám prstíky,aby se vám to všem tady povedlo 🙂 🙂 🙂

pavka111
13. črc 2009

Aninko promiň na tebe jsem zapomněla,ty jsi taky těhulinka.A mimíska už budeš mít zachvilku na světě 🙂 Moc ti přeju aby ti všechno dopadlo dobře. 🙂

lentilah
13. črc 2009

To ani není možný jak to letí...Raduš,to bude mít fakt za chvilku...nebude trvat dlouho a s dárečkem se rozloučí s Repromedou...prostě paráda...
A co Barunka?Jak ta na tom babulka je?...už jsem zas zralá do betle...jsem jak utahaný kotě..papa zlatíčka

paneska
13. črc 2009

Ahojky ženy 😉

byla jsem se nakazit u kámošky, má 3-týdeního Filípka, maličkýho, droboučkýho, škaredě-roztomiloučkýho, no přostě se to nedá popsat, je to paráda, držet mimi v náručí, i když zrovna třeba pláče, protože ho bolí bříško, je to fakt drobeček, má kolem 2 kg , prostě úýasnej pocit 🙂

Raduš, jen tak dál, ať HCG stoupá, taky si myslím, že se brzy přídáš k těhulinkám 😉 , potichoučku gratuluju.
S tím příspěvkem to teda taky moc nechápu, proč to Repromeda nemá s pojišťovnami domluvené, když to jiné CAR mají, že, to je divný...a nechceš se jich tam na to ještě zeptat, i když nic nevymyslíš, to je asi jasné, ale mně by zajímalo, proč oni ne a jiní jo :O)

Pavlíku - velikááááá gratulace, mám fakt radost, že se v Repromedě daří, že jste všechny holky v pořádku těhulinky, dává mi to velikou naději, že bych mohla taky dobře dopadnou, jen mám sem tam i nervíky, abych nevybočila z vaší řady 😨

Mrcha zatím nepřišla, ale břicho bolí víc, myslím, že tento týden 100% dojde, tak už aby to bylo :o)

ob.soklina
13. črc 2009

Ahojte zlatka,

tak zprávy z dnešního dne: dopler krku, tedy trombozy proběhne až ve středu, tak uvidíme kdy mě pustí domů. No snad to bude do konce týdne. Jinak dneska byl ultrazvuk mimiška. Zatím je vše ok. Srdíčko bije tak jak má a velikost je už zase trochu větší než ve středu 🙂 Jen ty moje vaječníky jsou prý pořád strašně velké, tak nevím co s tím a bolí. Bude to asi tím, že začala ustupovat ta bolast na krku a začínám cítit i ostatní části těla 😉 No ale jinak nálada je trošičku lepší. Jsem ráda, že mimuško se mnou tak bojuje, no snad mu to oplatím a zvládnu to i já s tím svým tělem.

Jééé Pavli tak to jsou super zprávičky. to jsem moc ráda. a pochlub se co jsi dostala ty??? Taky prošlej drink 😀 A jak se jinak citíš??? Pavli jinak tento týden to budeme muset taky odložit 😒 jsem hrozná co???? Ale neboj napravíme to 🙂

Anninko u tvého příspěvku jsem se opravdu usmála. Je teda pravda, že jsem si taky kolikrát říkala, že musejí poznat vše, ale jak píše Raduška myslím si že jsou zvyklí na cokoliv. Pochybuji že jsou všechny těhulinky tak poctivé aby si dělaly výplachy a tak o sebe pečovaly. Takže nad tím nepřemýšlej a nech malého fotbalitu at se může zase ukázat. 🙂

Raduš taky super zprávičky myslela jsem na tébe od rána. Jsem ráda že to jde na horu. Jen tak dál. téééda my budeme mít na jaře velikej straz - počkáme ještě na ostatní a to pak bude pařba 🙂 se špuntama 😀 S tou kravkou mě to mrzí, ale něco takového jsem čekala. Jsou na těch sociálkách a ostatních organizacích ti nejhorší lidé. Možná proto tam jsou. Já tak to utekla ze socky s brekem, když mě sama Dr. poslala kvůli ČID a ta posuzovatelka se na mě tak podívala a řekla mi - máte obě ruce obě nohy, nejste černá tak jemi líto a chybí vám 2 body. Usmála se a pak už si ani nepamatuji co řekla,jen vím že jsem ji popřála at je dlouho zdravá at o ní nemusí rozhodovat takový člověk jako je ona.

Zandy neboj se toho opravdu, je fakt že já jsem si teda injekce sama nepíchala, mám šikovného chlapa - on tak šikovnou ženu nemá, ale zvládli jsme to a zvládáme to dál. Ted jsem sice v nemocnic, ale musím si i tak na dále píchat 2 injekce denně na ředění krve. No takže když to tak počítám tak jich mám ted za sebou takových 80 -90 kusů a jestli se to vše podaří a já budu těhulinka až do konce, no tak to raději nepočítám. Neboj neboj zvládneš to. Stojí to za to. ale máš pravdu, nejdřív si to musíš přebrat u sebe a pak to bude super. 🙂 Ale jsme tu pro tebe aby jsme tě podržely.

Lenulko téééda ty jsi, tak zítra hned zvedni tel a objednej se. Já dneska volala do Repromedy a zrušila zítřejší návštěvu. Slečna recepční říkala, že se mám moc držet a at se pak určitě ozvu jak mě propustí. Asi si mám taky zajít pro časopisy atd 😀

Zlatka už mě to zase bolí, tak se moc omlovuám jestli sjem někomu nenapsala snad ne. Už je Vás tu nějak moc 🙂 no kde je mimuška?????????????????? Ona to určitě přehání v práci aby pak neměla černé svědomí. Zítra se zase ozvu i když nebudou nové zprávy. Až ve středu ☹ Já už chci domůůůůůůů a je tu teplo. Berušky papa držte se a těším se na další dobré zprávičky 🙂

paneska
13. črc 2009

Soklinko, to jsou super zprávičky, jsem moc ráda, že krk přestábá bolet, i když pomalu, ale ustupuje to, to je důležité a hlavně, že miminko je v pořádku. Jestli jsem to správně pochopila, tak máš ve středu ještě nějaké vyšetření? Moc na tebe myslínkujeme - všechny, abyste to s mímískem v pořádku zvládli a byli už brzy doma, tak se oba držte a jak ti to zdraví dovolí, zase nám písni...

Zandi, co by s vámi mělo být dál, když ti doporučí IVF, tak půjdeš do boje s námi 😉 Ale moc ti přeji, aby bylo ještě i jiné řešení, jak mít mimuško, IVF je přece jen to poslední, ale pokud nebude zbytí, máš tu velkou podporu a při nejhorším ti injekce budu píchat klidně i já :o) Já se taky bála, fakt, když jsem si měla píchnout po prvé, se mi zpotili ruce, klepali se ta, že jsem myslela, že to prostě nedám, jsem se ještě sestřičky ptala, jak moc se mám píchnout a ona, že celou jehlu, na mě ti šly prákoty. Ale jsem hrdinka, zvládla jsem to a druhej den jsem se už na píchanec těšila, byla jsem za frajerku, tak se ničehož nic neboj 😉

annina
13. črc 2009

Děvušky tak vám děkuji za podporu-pomohlo to 😉 Jsme jenom lidi já vím 🙂 Prcínek už zase šťouchá jak mě ta depka přešla. Jinak super zprávičky 😉 Pavlušce gratuluji k propuštění z R.,Lentil to taky čeká tanto týden,viď? (ta výmalba mě taky rozesmála),Soklince k takovému šikovnému bojovníčkovi! Panesce k začátku-doufám,že super úspěšné stimulky 😉 Radušku,Žanetku zdravím a na Monajska,Mimku a teď hlavně Barušku moc myslím. Možná už jsou Milánci na světě a Baruška má ten nejkrásnější kolotoč 😵 Hlavně ať jsou všichni vpořádku! Sladké erotické sníčky (depka přešla-tak mám roupy 😀 ) Pááá

mimka29
13. črc 2009

Ahojte babule, vy ste toho ale popísali

sklinka tak to je dobre, že je drobček v poriadku, som si vydýchla. A vôbec to v robote nepreháňam, len som išla hneď z roboty do mesta, lebo sestra má v septembri svadbu a kúpila som si nááádherne šaty. Síce boli drahšie ako sa plánovalo, ale mám doma k ním topánky aj kabelku, tak som ešte nakoniec ušetrila 😀 tak som to vysvetľovala mužovi 😀 Vážne som nasadila kľudový režim ako v robote, tak aj doma a myslím že sa mi začína páčiť.

raduš paráááááda. Ako by to bolo včera, keď som ťa videla 1. krát v Repromede, presne ako soklinku a vy už budete takto krásne tehuľkovať. Ja si dávam trošku na čas, ale za chvíľu som vám v petách 😉 Aby sme to nezakríkli, tak aj naďalej pekne odpočívaj a hladkaj princezničku.

paneska mňa už všelijak tiež pobolieva bruch, tak sa nám to rozbehne možno rovnako.

Baby ja mávam pred gyndou sexuálnu abstinenciu, tak nejak zo zvyku, ale muž sa ma vždy pýta a k zubárovi ideš tiež?

Zdravím aj ostatné tehuľky a budúce tehuľky a prajem vám sladké sníčky.

zandanem
13. črc 2009

holky...dekujuuuu jste zlaticka..... 🙂
pavli gratuluju... krásne se to čte..... uplne se rozplivam... 😵
luci to su rada že je to v poho... budu dal držet palečky...
panesko.. proto tu s vama su.... hledam u vas odvahu... chci o tom vedet vse, byt pripravena... a to uro, tam to bude rozhodujici, radim musi podstoupit dalsi vysetreni, treba nasadi nejake antibiotika a spermio bude aspon o trochu lepši.... desi me totiž to že ty male mršky jsou poškozene, 4% živich ale poškozenych...ostatni mrtve 96%.. ty čísla zni desive.... takze musime čekat do toho srpna...

lentilah
13. črc 2009

Noooo,Luccinko paráda...myslím to s miminkem a ve středu uvidíme jak na tom budeš..ale doufám,že moc dobře 😀 ..a stydím se,že jsem na to objednání zapoměla...jsem prostě lemra zhnilá 😀

Ani,já už právě byla..už v pátek se rozloučit a to jsem byla v 8tt2d...kdo ví kdy se mi ten muj miláček uhnízdil,protože Pavlínka byla dneska a je v 8tt1d a Et měla o 5 dní později..třeba mám lenocha..po mamince 😀 A erotik. sny? No o tom mi ani nemluv..poprvé po takovém snu,jsem neměla křeče v podříšku..což mě na jednu stranu těší,už kvuli bolestem...jinak teda kam já na to chodím 😀

Lenuško,já měla dostat mrchu myslím v uterý a začala jsem špinit ve čtvrtek..chci tím říct,že se ta megera muže opozdit..normálka.Mě to ovšem docela vyděsilo,při tom je to normál.

Myslela jsem,že už mám chuť na sladký a zřejmě to tak není..zase se mi ozval žaludek...a to mě připomíná tu onu otázku co již tu byla položena..Pavli,jak se cítíš Ty?Jsi přece těhulí tak se poděl o zážitky...za pár dní začne Raduška..Oni všeci říkají,že ta pravá nevolnost ještě přijde...tak se mám teda na co těšit...pořád nemužu uvěřit,že mám u sebe takový zázrak..nechci to raději zakřiknout.

Mimuško kde jsi zlatí?

Holčinky krááásnou dobrou noc,zítra se ozvu...možná,pokud tam u zubáka nezustan..papa

paneska
13. črc 2009

Holenky,

já mám dotázek, kdo jste šplíchal synarel, neměly jste problémy se svěděním dole, od pátku mě začala "pipka" svědět, ale to bylo takové - nic a dneska je to horší. Tak mě trklo, čouhnout do letáku a tam se píše o svědění kůže, dokonce spodku - jako nežádoucí účinky. Tak si říkám, jestli mi to nedělá ten synarel. Asi budu muset brnknout raději zítra Hromadové a zeptat se na to ☹ Ale dle mého laického úsudku, to nejde ze vnitř, si myslím, že je to jen povrchové, že to nebude žádná mikóza, no to by mi ještě tak chybělo teď před rudoškou ☹

zandanem
13. črc 2009

maji ty budeš krásná, sladena???? i ja se rozplivam nad krasnyma satama... su tak trochu paradnica, teda kdyz nekam jdu, jinak su silena mařena.... a ten zubar je super 😀
holky vsem vam preju vam krasny vecer, krasnou noc, krasne snicky....papa 🙂

mimka29
13. črc 2009

lenti ja som bola dva príspevky nad tebou 😀
paneska radšej zajtra zavolaj, ja som ten sprej nemala, ale všetky nežiadúce účinky sa majú nahlásiť lekárovi.
zandy ja už mám doma trojo plesových šiat, ale teraz chcel manžel aby som si kúpila nové, tak musí platiť 😀 Ja inak fungujem ako požičovňa šiat, keď nejaká kamarátka, alebo kolegyňa potrebuje, tak stačí prísť ku mne.

Mňa teda fakt to brucho bolí, ale tak divne, skôr pichá v podbrušku. Asi sa moc zase sledujem, možno sú to len zastavené vetry 😀

Dobrú nocku

lentilah
13. črc 2009

Teda Mimuško,tay se máš..já šaty mít nemužu..dole jsem jak almara a nahoře jsem jak plošina..tak mi žádný šatičky nesednou..to by bylo super,kdyby jsi mrškovala s Paneskou...to by bylo..k tomu i Monička ..teda a pak Žanuš

Jinak Lenuško,já měla to samé a taky před krámošama a za chvilku,myslím druhý den byla tady...uvidíš sama ale tak jk Tebe mě to nenechalo klidnou..

lentilah
13. črc 2009

Mimuš ty jsi číslo 😀

Dobrou noc koťátka

paneska
13. črc 2009

Leni, takže taky svědění před rudoškou a konzultovala jsi to s Hromadovou? Mazala sis to něčím, vysadil jsi synarel? Nebo to pak přešlo, nebo jak, já teď vůbec nevím :o) Právě tam píšou, že pokud dojde ke svědění kůže, že se má okamžitě přestat s užíváním synarelu, tak jsem z teho teď magór, asik ☹ Spodek je taky kůže, že, zítra brnku Hromadové, co s tím, ach jo...

mimka29
13. črc 2009

paneska užívaj ho ďalej, kým ti nepovedia inak, sama od seba ho nevysadzuj, ale určite zajtra zavolaj.

paneska
13. črc 2009

mimuš brnknu, jsem z toho nervózní, páč je to nepříjemné, mázla jsem canesten, ale nepomáhá mi to, tak mám strach, aby se to nějak mooooc nerozjelo ☹

mimka29
13. črc 2009

lenti no v tom salóne, kde som bola, by ti určite nejaké sadli. Ja som im len opýsala aké si asi predstavujem a oni mi stále nosili do kabínky krásne šaty. No minimálne troje by som si kúpila, ale nakoniec aj tie jedny boli dosť drahé. Potom cestou domov ma mrzelo, že som mohla tie peniažky radšej nechať a pomaličky šetriť na prípadný ďalší pokus, ale takto sa žiť nedá, bude ako má byť a teraz to musí vyjsť, keď som tu medzi vami a tak pekne sa tu tehotnie.