Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
10. srp 2009

Lucule,

mě i partnerovi brali krev, HP, pohlavní choroby a i genetiku a nevím, co všechno možné, samo i UZ a tvýmu chlapovi vezmou spermiogram, pokud ho nemáte někde čerstvě udělanej 😉 . Teda doufám, páč nám spermio už nebrali, jsme ho měli z 1IVF a u nás to bylo stejně jasné ne ICSI...., takže předpokládám, když přijdete na první konzultaci, vesmou určo i šampiony partnerovi 😉

raaad
10. srp 2009

.....co se týká laparoskopie....není to u všech stejné a moc záleží na tom, jakou Ti operaci dělali a proč...a hlavně co našli a co změnili.... Pokud doporučili těhotnět, tak bych to ty 3 měsíce zkusila....Pokud vás netlačí čas (třeba věk a doplatek pojišťovny)...nemáš tím co pokazit. Ale klidně při tom snažilkování můžete začít tou genetikou. Výsledky trochu trvají a zatím se nic neplatí....
Jinak Lenti...ty babušo! co to bylo s tím Fisch!!!dostaneš na zadek 😀 Tohle jsou mé zkušenosti a mé pocity. Pokud k někomu už nemám důvěru a mám možnost si vybrat (a za ty prachy ta možnost by měla být určitě...), tak si raděj vyberu někoho jiného....ale nikomu to nenutím,jenom říkám svůj názor....
Tak jsem berušky dala obídek.....a je můj 🙂 Tak aspoň něco... 😝 uvidíme, co nám přinese svačinka......

Holčičky....opatrujte se..... zítra písnu určo až večer, protože se v Brnisku zdržíme...papa

zandanem
10. srp 2009

ahojky sluníčka... ted mám trochu času.... 🙂
panesko tak zítra už budou // musí.... 🙂 a snad už ti nebude tak zle.... ale teda fakt trpíš.. to je sila...
leni... na dovolené na slovensku se opatruj... a ta buchetka u radušky byla výborná.... já su tak ukecaná že jsem se nestihla zeptat na vše... tak budu se muset objednat na druhou návštěvu, pokud to radušce nebude vadit 😵
majenko a raduško.. zítra.... budu na vás myslet.... a těšit se na krásné zprávičky...
a rady pořád je ti tak bléé... a dnes to šílené horko do toho... chuďato...
lucinko... tys teda měla perný víkend...a neměla bys odpočívat?? 😉 hmm?? tak šup šup .. vyvalit se na gauč....
aninko... co ta kopřivka... pořád zlobí???

nám se to začíná krátit.... první návštěva centra je skoro za dveřma..a já se docela těším.... tak snad vše zvládneme... ale jak to tak čtu tak to asi bude ještě dlouho trvat... doufala jsem že vánoce bude ten termín, ale asi to nestihneme... no uvidíme co nám ještě řeknou... nebudu raději předbíhat... 😉

tak soni spolu asi určitě nebudeme těhulkovat... já mám před sebou ještě dlouhou cestu...

mayllou
10. srp 2009

ahoj holky, v září začínám stimulovat krátký protokol se synerelem sprejem a když jsem si přečetla nežádoucí účinky, málem mě trefil šlak......tloustne se po něm??? bojím bojím bojím....prosím napiště jaké s ním máte zkušenosti, děkuji mooooc

soniela
10. srp 2009

Žany, kdoví jak dlouho to ještě bude trvat mě. Já než se rozhoupu.... 😒 A dlouhou cestu má každá z nás, která se do tohoto boje dala 😉

Zdravím Mayllou, já synerel neměla, takže ti neodpovím. Ale jsou tu holky, které ti určitě poradí a řeknou. Tak hodně štěstí ti přeju.

pavka111
10. srp 2009

Ahojky mayllou,no já jsem normálně silná,ale brala jsem synarel,prednison,anopyrin a norprolac na snížení prolaktinu a můžu ti říct,že jsem při tom ještě zhubla,taky jsem měla strach že naberu,ael nenabrala jsem při stimulce ani kilo,a dokonce jsem 2kg zhubla.Tak si myslím,že nemusíš mít vůbec strach,jo a co se týče těch než.účinků tak na to se vůbec nedívej....... 😅 😅 nebo by jsi nemohla brát nic,věř je to lepší,když se to nečte.A jinak přeji hodně úsoěchů při stimulce a přeji hodně štěstíčka....

mimka29
10. srp 2009

Tak babule už som sa vrátila od obvoďáčky. Povedala som jej o čo ide a dala mi PN-ku vpohode, ešte mi tam aj napísala, že vychádzky neobmedzené a aj so sestričkou mi držia palce, tak mi nejak zlepšili náladu. Dnes ku mne príde spať najmladšia segra, tak pôjdeme von na pizzu. Ospoň mi skôr ubehne čas a nebudem tak vystresovaná pred zajtrajškom.

mayllou príbalové letáky sa nečítajú. Aspoň ja ich nečítam, lebo potom mám snáď všetky vedľajšie účinky. Ja som po stimulkách trošku pribrala, ale kašlať na váhu ... najradšej by som už priberala 9 mesiacov 🙂

raduš my tam zajtra budeme okolo 8.00 hod, tak ťa budem vyhliadať 😉

paneska
10. srp 2009

Krásnej večer,

mayllou, tak jak říkají holenky, příbalové letáky vůbec nečti, všechny ty hormony mají samé negativní vedlejší účinky, to bys opravdu nemohla jít do IVF...

Já synarel měla taky s dlouhým protokolem a jsem po 2IVF hned za sebou, přibrala jsem 5 kg. Asi opravdu záleží, jakou máš postavu (jak Pavluška píše, že je od přírody silná, na těch to asi vidět není), ale jestli nemáš ani špíček, může se stát, že se ti špíček udělá, ale buď ráda, aspoň budeš mít kam píchat a hlavně si říkej, že vše, co podstupuješ, je přece pro mimi 😉

Mimuš, Raduš, držím Vám palečky na zítřek 🙂

mimka29
10. srp 2009

Babule potrebujem radu, prosííím. Neviem či si mám zajtra ráno zaviesť čipky, alebo až po vyšetrení.

paneska
10. srp 2009

Mimuš, v kolik hodin ráno zavádíš? Ale třeba Crinone se zavádí i v den ET....

paneska
10. srp 2009

Zandi, proč bys do vánoc nestihla případné IVF, kdy jdeš do Repromedy na konzultaci?

zandanem
10. srp 2009

panesko jdeme 19.8.... no pokud všechny testy teda výsledky trvají tak dlouho.... a pokud by byla potřeba nejaká léčba... do vánoc jsou jen 4 měsice... a taky čekání na mrchu... no nebudu předbíhat... budu doufat že do vánoc to stihneme... přála bych si ten krásný vánoční dárek 😉 🙂

paneska
10. srp 2009

To je už přístí týden 😉 , ke komu jste objednaní ? Genetika je do měsíce, já ji měla dokonce od Hromadové snad do týdne, abych stihla stimulovat další mršku. Ale u Vás asi bude vyšetření jiné, páč u Vás není 100%, že budete must na IVF, že ?

mimka29
10. srp 2009

paneska v 6,30 až 7,00 hod ako kedy a to budeme už v aute, tak to tam zavediem po vyšetrení asi 8,30, už som sa rozhodla. Veď to sa asi nemusí zavádzať v presnú hodinu, alebo som zase niečo pokazila?

zandy to určite stíhate do Vianoc 😉

zandanem
10. srp 2009

jdeme k hromadové v 11 hod.. 🙂

paneska
10. srp 2009

Mimuš, já myslím, že to přesně na hodinu bejt nemusí, zaveď to po vyšetření , jasně , moc na tebe budu zítra myslet a držet palečky 😉

Zandi, Hromadová je sluníčko, doufám, že z ní budeš mít stejný pocit 😉 I já si myslím, že případné IVF zvládnete i dřív, než do vánoc...., já vidím stimulku tak na říjen úplně v pohodě, když budete měsíc čekat na genetiku...

mimka29
10. srp 2009

zandy, veď ja som sa stretla so soklinkou v Repromede niekedy v polke apríla, to tam ona bola na prvej konzultácií. Teraz je august a soklinka už tehulkuje, takže vidíš ako to ide rýchlo.
paneska dík 😉

Idem už do hajan, lebo ráno vstávam o 5.00 hod. Sladké sníčky.

zandanem
10. srp 2009

holky dekuju za info... budu rada když to tak bude... a na vanoce to vyjde... 😉 ale vite jak to je, nechci se radovat předčasně.... 😉

dobrou noc a krásné sníčky .. na zítřek se holky hezky vyspinkejte 🙂 budu čekat krásné zpravičky...

lentilah
10. srp 2009

Soni,omlouvám se,uplně mě vypadlo,že jdeš na druhé IVF...to bude rychlovka 😉

Raduško,už se hrabu do země,mám stáhlé mapy ČR kanalizace,páč teď se budu pohybovat jen tam,páč se pořádně stydím 😅 😅 😅 😅 ...nemyslela jsem to špatně!Moc se omouvám ☹ .Ty jsi od Fiscera dostala největší nářez,tu hruzu zažít nikomu nepřeju....jsem si vybavila,jak skoro na začátku diskuze Repromedu a personál hanily a pomolouvaly....kdo ví co tam zažily...je to fakt trapas.Každá by s Tebou Rady souhlasila,že to Fisch.podělal a přehnal.Mrzí mě,že jsem huba nevymáchaná a kolikrát mi ujede co nemá ☹ ☹ ☹ ....

Pavlínko,pak mrkni na net na to vyšetření,mají novou adresu,na tom letáku je to stará adresa.Je to kousek od té staré adresy.Ať dobře dopadneš 😉

Mimuško,Raduško,po té Pavlínko držím všem pěstičky co tento týden máte nějaké vyšetření či bojový úkol.Ostatním ovšem taky,držte se!
Byla jsem zrovna v kině na Době ledové 3 a super zážitek,doporučuju.

Krásný týden,opatrujte se a papapa

soniela
11. srp 2009

Dobré deštivé ráno ženušky 🙂

tak se nám konečně ochladilo!!!

Lenti, vůbec se neomlouvej, to je v pohodě 😉 No, doufám, že to už bude rychlovka 😀 Snad nebude žádný zádrhel 😒

Moc držím pěstičky Mimušce a Radušce ať vám to dnes dobře oběma dopadne!!!
A samozřejmě Panesce! Tak co? Už jsi testila? Povídej, přeháněj a už nás nenapínej 😀

mayllou
11. srp 2009

já vím holky, že bych to tak měla brát, že pro mimi člověk obětuje naprosto všechno, jenom, že se mě podařilo shodit deset kilo, začala jsem intenzivně čvičit, takové námahy mě to stálo a člověk vůbec nepočítal s tím, že budu těhotnět touto cestou (IVF) no a mám jednu známnou, která opravdu přibrala dost kil...no spíše mě příšla, že je zavodněná no a pak už ji to nešlo vůbec dolů....za normálních okolností těhotnění (přirozenou cestou) bych toto vůbec neřešila, ale jelikož mám opravdu sklony k tloustnutí, obávám se co se mnou ty hormony udělají....ale zase když se to bere krátkodobě, tak snad to moc škody neudělá...
a ještě jeden dotaz, pozorovaly jste na sobě, že jste natelké - zavodněné po těch hormonech????
holky já jsem totiž ze všeho hroznej stašpytlík, všeho se moc bojím...

paneska
11. srp 2009

Ahoj holčinky,

píšu hned ráno, než půjdu na pracák. Bohužel jsem ani tentokrát // na testu nevykoukala ☹ (mamatest)

Přemýšlím, jestli po pracáku neskočím na Bratislavskou si nechat výsledek potvrdit z HCG, přijde mi bezpředmětné ládovat se léky dál do čtvrtka, kdy jsem podle Repromedy měla dělat test
Ani jsem to zatím neobrečela, ale ono to asi přijde, hlavně kvůli drahé polovičce mě to moooc bolí , tak by si zasloužil svoje děti, ještě to neví, řeknu mu to večer.Vyhozené peníze, stresy, nervy, bolesti....., no prostě špatný. Vůbec nechápu, proč se mrňousci nezahnizdí, když sliznice je vždy krásná.No nic, jdeme dál, v pondělí začnu dělat kurz a proberu s Hromadovou, co by se dalo u případného 3IVf ještě podchytit, přemýšlím na PGD, ale to je v Repromedě drahé, to bych musela do Reprofitu...

Holenky, ani mi nepiště, že je vám to líto, já vím, já vím, mně taky 2IV neúspěšné ☹

Mimuško, snad ty budeš mít lepší zprávy na dnešní deštivé dne....a Rady ty novou fotešku princezny...

annina
11. srp 2009

Panesko ☹ ... držte se beruško!!
Děvušky ještě jsem vás ani pořádně nedočetla,není mi dobře. Mžitky před očima,slabo... a kopřivka se pořád vrací,naštstí už jen po rukách,po Zodacu zmizí a druhý den nanovo,příští týden to řeknu doktorovi. Jinak včera v nemocnici test na cukrovku-výsledky budou po desáté. Dalo se to vydržet,ale půl litra toho roztoku bylo až až, ke konci už se mi zvedal žaludek a šlo to zpátky nosem 😝 ,ale kdybych to vyhodila-musela bych to pít znovu,tak sem raději zhluboka dýchala a držela si zacpaný nos. 2x mě píchli do prstu a 3x do žíly (mě to dělá hodně zle) tak sem toho měla dost 😒 ale jinak personál super,sestry i doktorka byly moc milé!

Mayllou u mně to fungovalo jako na Pavlínku! Ani deko navrch,zavodněná taky ne a taky sem spíš měla pocit,že jsem něco zhubla!!! Na hubeňourky to asi působí jinak,ale já se cítila po těle fajn,spíš psychika dostala zabrat!

Rady,Mimuško držím pěsti!!! Budu nakukovat!

Všechny ostatní sluníčka moc moc pozdravuji a Lentíku díky za info o DOBĚ LEDOVÉ 3 chystáme se,tak si mně potěšila!!!

annina
11. srp 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku-za chvíli jdu volat
🙂
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno. Ko- 19.8.09 14:00 poradna.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:24.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.: UZV nááádherná princezna - 8tt+1, SA+, Hcg:44 66OUI,
poslední kontrola v Repro: 11.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09 : zavedeny 2 emryjka
______________________________________________________________________________________

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soniela: Soňa - 24 let
1. IVF 10/08, OPU - 6 oocytů, 2 oplodněné, žádní mrazáčci, ET, negativní TT; 27.8. 2009 kontrola po laparoskopii a pak hned hurá na 2. IVF

ob.soklina
11. srp 2009

Krásné dopoledne holky,

Paneško drž se a pořád věř ☹ Dej pak vědět jestli jsi jela na tu Bratislavskou.

Anninko teda ty máš taky trápení. Jsem moc zvědavá co ti na to Dr. řekne. Jo jo o tom vyšetření na cukrovku jsem slyšela prý je to pěkně hnusný, jsi šikula že jsi to zvládla. At ti dá ta vyrážka pokoj a svědí tě??? Já ted řeším svědění v podpaží - vůbec netuším co to může být. Postivě se umývám, jsem oholená v podstatě tam není ani žádná vyrážka, ale ta kůže svědí,že se i v noci škrábu. No taky se budu muset zeptat. Je to hrozně nepříjemný. Anni chytěla jsem tě moc moc poprosit, šla by poslat ta adresa na tu paní ohledně těch jmen???? Já ji sice využiji později, protože mám pořád šílený strach cokoliv řešit, ale abych pak na to nezapoměla. Předem moooc děkuji

May chápu tě že máš ze všeho strach, já jsem byla taky vybobkovaná úplně ze všeho i z ULTZ a to přece nic není že??!!! Já zastávám jeden názor pokud na to budeš myslet tak přibereš, já třeba vůbec v té době nevěděla že bych mohla přibrat a shodila jsem taky 2 kg sice zavodněná jsem byla ale váha nahoru nešla. Pak jsem zjistila že může být OHSS, začala jsem na něj ustavičně myslet aby mě nepotkal a pak jsem si ho slušně vychutnala. Fakt to záleží jak na těle tak na psychice. Budu ti držet pěstičky at to zvládneš a když se zadaří pak s mimiškem budeš hubnout tak, že ani nebudeš vědět jak to shazuješ. 😉

Lenti - Lenulko mě už vysadili všechny prášky v nemocnici, teda kromě Crinonu. No a je pravda, že po tom vysazení mi nějakou dobu nebylo nic moc, byla jsem jak pácnutá po hlavě. ☹ a dvakrát se o mě pokoušela migréna. O Výtoku nemluvím bez slipovky neudělám ani krok. Jééé já začínám mít bobky z toho čtvrtka i když výsledky asi budou trvat že??? nevíš jak dlouho???

Mimuško a Raduško moooc na vás myslím a těším se na zprávičky

Pavli tak jak ti je dneska je to lepší???? Kdepak jste ted měli závody??? Dávej na sebe pozor taky trochu hele 😉 a jak se jinak cítíš???? Já celkem fajn jen ten vaječník zlobí a do toho záda - dole. Ve čtvrtek jedu do těch Bohunic ale na ráno, tak se ti když tak ozvu ju.

Tak a já jdu obědvat přeji všem krásný den a kuknu abych věděla co a jak holky pa

mimka29
11. srp 2009

Ahojte,
babule nemám dobré správy. Sliznica 7 mm, takže Ket zase stopnutý. Bol tam Dr. Fišer a už keď som počula tu výšku sliznice, tak som začala naberať, no a on potom začal, že "nabudúce skúsime dať o jednu náplasť viacej" tak to mi stačilo. Začala som plakať a povedala som mu, že už na to skúšanie nemám nervy. Nech mi to kľudne zvýšia na maximálne možné dávky, že som im už minule hovorila, že hormony na mňa slabo účinkujú. On na mňa, že "to ako myslíte?" ale vtom už vošla Hromadová a Fišera poslala niekam na sálu. Hromadová bola milá, usmievala sa, všetko mi vysvetlila, pridala mi ešte nejaké lieky na lepšie prekrvenie delohy a tak. Od ďalšej mrchy začíname znovu.

Idem si ľahnúť, lebo som nejaká unavená a uplakaná. Ozaj radku som stretla.

paneska nestrácaj nádej 😉

ob.soklina
11. srp 2009

Mimuška beruško drž se, je fajn že tam pak za tebou přišla Hromadová. Ted si odpočni . Myslím na tebe.

paneska
11. srp 2009

Holky, naděje umřela, HCG 0,39, čekám jen na telefon od Hromadové, jestli léky vysadit, ale asi jo, přoč je brát dál... ☹

Mimuška, mrzí mě to ....

zandanem
11. srp 2009

sluníčka tak dnes je teda den blbec... ☹ je mi to líto.... ☹ nevim co na to říct...
lucinko a nemáš náhodou cukrovku?? nechcu strašit ale je to jeden z příznaků... raději se na to poptej...ju.. nevim jak je to u těhulek... 😉

annina
11. srp 2009

Ahoj děvušky,tak vlna špatných zpráv bohužel pokračuje 😔
Mimuško,taky ☹ Tak do třetice!!!!!!!!! Je to o nervy,já vím. Tolik stresu,čekání a peněz a nakonec... 😢 je to k vzteku!
Soklinko vyrážka se opakuje,i když mnohem menším rozsahu,ale v podpaží teda ne!! Já bych to teď spiš chvilku vydržela bez toho holení,kůži ošetřovala dětským pudrem nebo nějakou mastičkou na opruzeniny a pokud nic,tak raději k doktorovi. Já mu to v pondělí taky řeknu! Jinak mi zabírá 1/2 tabletky ZODAC v malém balení je volně prodejný a v malém množství se může i v těhu až při kojení NE.
No a na závěr potvrzuji co tu píše Žanetka o příznacích........ paní doktorka mi dnes potvrdila CUKROVKU 😕