Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ob.soklina
12. srp 2009

Ahojte holky,

Pany budu jen dál držet pěstičky. Po přečtení včerejších příspěvků ti můžu říct, že nejenom Mimuška ale i ty jsi silná ženská, jen ti to ted tak nepřipadá. Drž se 😉

Žany no s tou cukrovkou jsi mě teda moc nepotěšila, ale zítra jdu na ultrazvuk a ten screening tak to tam oznámím. Je teda pravda, že ted už je to zase lepší , ale jakmile se trochu poškrabu tak se pak můžu škrabat a škrabat 😒 A ty bydlíš kde???

Rady jsem mooc ráda, že čípky zabraly a ty ses mohla vyspat. Mě dneska ve 3 akorát vzbudil komár, tak jsme s manželem lovili komára a nechytili ☹ takže nás potom otravoval až do rána - hajzlík jeden.
Jo ani jsem si tady nepostěžovala, já jak jsem byla na té poslední návětěvě KUFŘÍK NEDOSTALA, takže žádného dydyna nemám ☹ No jo zapoměli na mě.

Pavluško jo jo pamatuješ si to dobře Norprorlac jsem taky bral, ale ten mi vysadil Dr. hned po přijetí do nemocnice, ani nevím proč. No přiznám se že jsem celkem ráda, nedělal mi moc dobře. Dneska jsem měla poslední Crinon, celkem hodně mi ho zůstalo, tak ho nabídnu. tak kdybys věděla náhodou o někom dej vědět a Prednison taky. Zítra se ti ozvu ju.??!!

Holky jdu něco zbaštit, přeji snad dneska už trochu lepší den.

mimka29
12. srp 2009

zandy dík tiež si to myslím. Ale vieš čo? Najprv to bolo môjmu drahému jedno, že bude za môj názor nech sa rozhodnem ako chcem a keď som mu včera neskoro večer povedala, že pôjdeme bez prestávky, tak mi na to povedal, že a nepočkali by sme radšej. Celý chlapy, keby radšej ticho súhlasil ako sľúbil, ale on nie a ja mám zase nad čím rozmýšlať.

soklinka 😉

zandanem
12. srp 2009

lucinko.... já to nemyslela zle... ale pokud by se diabetes prokázal tak at co nejdřív zahájíš dietní režim případně léky aby to tobě a miminku neudělalo nějakou paseku... raději se nechat vyšetřit než něco zanedbat.... 😉
ja su z velkých pavlovic... 😵

zandanem
12. srp 2009

maji... ani mi nemluv... chlapy jsou v tomto strašní, co já si vždy vyslechnu když se o tom bavíme... nejprve jsem omítala já podstoupit ivfko, bála jsem se, pak jsem si začala psát s váma a změnila názor...začala jsem se těšit... a jsem odhodlaná jít do toho hned a nečekat na zázrak.. a můj manža mě srazil na kolena, že měním názor, že jsem před měsícem mluvila jinak a kam prý spíchám že i zázraky se ději... to byla facka...jakou jsem teda nečekala... ted to asi u nás bude obráceně... tak nějak mám z té první konzultace strach... v tom smyslu že manža couvne... ☹ nedokážu pochopit proč mi ženské musíme kolem chlapa chodit jako kolem svátosti a odkývat jim všechno co oni si umanou.... ach jo.... složité to stavy... ☹

annina
12. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Mimuška,nečekala bych! Nikdo ti nezaručí,že za měsíc by to bylo lepší. Spíš bych tělo šponovala a šla do toho dokud jsi rozjetá,aby ty hladiny zase neklesaly a nezačínala jsi od začátku!!

LENTÍKU kde tě máme???????? Od včerejška hlídám,co screning a ty nikde 😨 Tak šup šup čekáme na zprávičku! Doufám,že je všechno vpořádku! ČEKÁM 😎

A všem krásný den!

mimka29
12. srp 2009

zandy konzultácie sa nemusíš báť. Ja som si istá, že aj keď má teraz manžel pochybnosti, tak po prvej konzultácií sa bude na to tešiť. Predsa to tí lekári s nami vedia a vedia o tom tak pekne a jednoducho rozprávať (aj keď je to v skutočnosti zdĺhavejšie a zložitejšie), že presvedčia každého. Takže prvá konzultácia dopadne fajn a tvoj manžel sa bude na IVF tešiť, uvidíš 🙂

mimka29
12. srp 2009

anninka dík a vieš mi ešte povedať, že na ktorý deň asi vyjde KET, lebo tam má zase moja milovaná sestrička 5.9. svadbu.

zandanem
12. srp 2009

aninko, lenula jela na dovolenou na slovensko... teda myslím že to tak psala.. že tu bude koncem týdne, myslím???

mimka29
12. srp 2009

Jéj áno ja som zabudla lenti je u nás na Slovensku a k PC sa vraj dostane až v nedeľu večer.

annina
12. srp 2009

Žanetko díky,měla jsem starost a v tabulce měla ten screning na včerejšek!

Mimuško já měla menzes 14.2. a KET 4.3. takže 18tý den?? Nevím jak se to počítá,ale při kontrole sliznice mi řekli,ať přijedeme 3.3. na transfér,ale mi se to moc nehodilo kvůli práci,tak sem se zeptala,jestli by to nešlo o den posunout. Sice koukali,ale paní doktorka mi vyhověla,nebyl problém 🙂 si říkám,jestli by to vyšlo i toho třetího 😀

mimka29
12. srp 2009

Keď dostanem menzes, tak prelistujem kalendár a podľa todľa toho sa zariadim. Keby človek vedel ako urobí lepšie, ach joj...

ob.soklina
12. srp 2009

Žany vpohodě jsem ráda, že jsi na to poukázala, jen jsem to řekla před chvillkou manžovi a začal se smát. Tak jsem na něho koukala a on no tak to jsem doma ješte neměli. Už to bere vše s humorem, protože by se ze mě asi zbláznil 😉
A neboj tvůj chlap určitě změní názor po první konzultaci, určitě z toho má taky obavy - no jo musíme podržet sebe tak je.

annina
12. srp 2009

Ahoj SOKLI,včera jsem ti písla do IP ten kontakt,nevěděla jsem jestli by to admin.nesmazal jako reklamu.

ob.soklina
12. srp 2009

Anni ted jsem ti odepsala 😀

monajs
12. srp 2009

Ahoj holčiny 😀
Tak jsem po dlouhé době zase tady.Ale nemáte moc veselé zprávy- Mimka ani Paneska.
😒 ☹

Jinak já byla dnes na kontrole u naší dr.Hromadové 😀 a kupodivu snad to tentokrát klapne- jsem 11 DC a sliznice je 6,7 mm.To jsem minule neměla ani 17 DC.Mudr mi přidala ke 4 náplastím ještě 2 a další prášky navíc,tak snad to tentokrát klapne.Je z nás chudinka už nešťastná 😉 Pokud to neklapne,tak si budeme muset dát na chvilku pauzu ode všech léků - beru jich moc a dlouho 😠
Tak v pondělí jdeme na další UTZ tak snad se mi ta potvora umoudří a trochu naroste!!!

Holčičky zatím papa frčím do rachoty 😝

Těhulky opatrujte se a mi snažilky vzhůru do boje!!! 😀

mimka29
12. srp 2009

monajsku od včera na teba myslím, tak som ťa asi privolala 😀 Tak to si mala parádnu sliznicu, teraz už určite dorastie. Ja som mala teraz 18 deň 7mm, tak preto mi to zase stopli, ale od budúcej mrchy lepím 6 náplastí, manžel sa smeje, že budem ako bylbord. Ale ja sa kľudne oblepím aj celá ak by to malo pomôcť.

paneska
12. srp 2009

Ahojky 😉 ,

mimuška, já bych asi taky nečekala, jak píše Ani, nikdo ti sice nazaručí, ze když z rozjetého vlaku nevystoupíš, podaří se, ale na druhou stranu, jsi teď pod hormony. Těžko říct, jestli je dobře jet dál, nebo dát pauzu. Je pravda, že když před asi 4 lety moje kamarádka začala podrupovat proceduru IVF, dělali mezi jednotlivými pokusy půlroční pauzy. Absolvovala takhle 4, po každé v jiném CAR a neúspěšně, už má adoptovaného klučinu...

Já jsem šla do 2IVF taky hned po 1IVF a ani mě se nazadařilo, takže je opravdu těžké se rozhodovat, ono to je asi prostě mezi nebem a zemí, pokud Veselý rádí jít hned, jdi.... a kdyby nedej bože zase peřinka nebyla nachystaná (ale já věřím, že už bude), pak bych si dala pauzu...

Rady, díky 😉 , pro klid duše beru léky stále dál, jsem si uvědomila, že je to vlastně jen dnešek, zítra uvidím sněhobílo a zavolám Hromadové, že vysazuju léky a domluvím se na konzultaci, jaký by volila další postup.
A k těm hodnotám HCG, tak mi holky na rodince psali, že mi to uvedli nějak zvláštně, protože se prý většinou uvadí v celých jednotkách 0, 5, 8, 10, 50 atd, že hodnota 0,39 je nějaká divná. Každá laborka to má prý v jiných měřítkách, tak ti nevím...

V každém případě mě bříško pobolívá, jak na MS, ale zatím nekrvácím ani nešpiním, podle mě, mi to drží léky, co beru, já to tipuju na ascorutin, páč jsm ho brala při laparce, abych MS nedostala a jestli to může být Crinonem, nebo náplastmi, to netuším....

pavka111
12. srp 2009

Ahojky berunky...

Tak hlásím návrat z NT-Plus scrreningu,no a naše malý mimušo je teda pěknej živej,paní doktorka ho nemohla pořádně ani zkontrolovat,jak se furt hýbal a lítal z jedné strany na druhou.No bylo to úžasný a manža se tomu pěkně smál a byl z toho naměko a já taky 🙂 🙂 No ale výsledky ještě nemám,budou až odpoledne tak vám je sem pak písnu.Jo ale fotečku mám tak jí sem dám,aby jste se mohli juknout....No a za 14 dní tam musím na kontrolu,protože paní doktorka chce našeho droba ještě vidět,aby si byla vším jistá,páč mám tlustou břišní stěnu tak se chce radši ještě jednou mrknout...... 🙂 🙂

Leník psala,že napíše zprávičku z NT-Plus až v neděli až se vrátí z dovči....

Luci mě taky něco málo zbylo,ale od každýho 5ks tak to dáme dohromady a někomu to pošlem,třeba to budou zachvilku potřebovat tady holenky od nás....no já ten norprolac budu brát až do 6.9....taky mi z něh bývalo špatně,ale teď už ne....

Tak až budu mít zprávičku tak vám ju písnu ju......

pavka111
12. srp 2009

Jé já tam mám chyb.....to je hrůza 😝 😝 😅 😅

mimka29
12. srp 2009

paneska dík, ja si tiež myslím, že mesačná pauza, aby sa vyplavili hormóny je zbytočná, potom sa budú aj tak musieť doplniť a ja všetky stimulky znášam dobre, mňa tak najnajvýš pobolievajú trošku prsia a podrbruško, ale nikdy to nie je taká boleť, aby som si dávala prášky od bolesti, dá sa to vydržať.
U seba to ber tak (keď bude zajtra test biely), že vždy sa niečo končí, aby mohlo niečo nové začať. Za chvíločku je tu koniec roka a rok 2010 musí byť šťastný aj pre tie, ktorým tento rok veľa šťastia nepriniesol.

pavka111
12. srp 2009

Nebojte holčičky to štěstíčko za váma určitě příjde....

Jinak jsem vám tam dala už našeho mrňouska....

mimka29
12. srp 2009

pavka to je náááádhera, jak si tam pekne leňoší.

ob.soklina
12. srp 2009

Pavli kukám tady abych zjistila jak jsi dopadla. tak vy máte takové dáblíka??? Zase na druhou stranu super má se k životu a to je potřeba. To budeš mít odpoledne všechny výsledky???? No mě toho zůstalo celkem hodně. Dostávala jsem to v nemocnici takže mám jednu celou krabici Crinonu. Tak to pak můžeme dát určitě dohromady a nabídnout už to asi ani doma nechci.

Monajsku tak super zprávička budu moc držet pěsti na ULTZ, určitě dej zase nějak vědět.

Mimuška musela jsem se zasmát tomu bilbordu 🙂 , ale když to pomůže proč ne. Myslím si že už byste si to fakt zasloužili. a jinak s tím jeslt do toho jít hned nebo ne, souhlasím s paneškou. A na druhou stranu by být tebou si taky přeberu jak na tom jsi ty???? Pokud dobře tak jestli ti to doporučí jít do toho hned tak huráááá do toho.

pavka111
12. srp 2009

No Luci je to živel po tatínkovi....a hned v ordinaci povídá manža,že má nos po něm....jsem se musela smát..No Luci říkali mě,že odpoledne zavolají veškeré výsledky a když mě nazastihnou na telefonu,tak že si je pak můžu večer stáhnout na internetu,dala mi adresu aji s heslem 😉 😉

No mimuško tady si na fotce lebedí,ale jinak furt mával ručičkama a poskakoval...

mimka29
12. srp 2009

soklinka ja som v pohode, už som tak nejak vytrénovaná 😀 Vždy keď som Repromede, tak si spomeniem na teba a radku ako som vás tam prvý krát videla a obe teraz už čakáte bábo, tak to je pre mňa taký motor.

jannysek
12. srp 2009

Ahojenky holčiny, tak Vás vždycky dočítám, abych byla v obraze. Panesko, to je mi moc líto, ale nezoufej, mě to vyšlo až teď na 3 pokus.
Jinak dnes jsem byla na utz . Dnes 10+0 tt, vyfasovala jsem těhu knížku a mám kjásnou fotečku, pokusím se ji sem přidat. Jinak jdu 2. 9. na NT screening a 4. 9. na další konrolu na gyn. Tak uvidíme , zatím je vše o.k. Jenom moje doky nechápala jak mě Fišer spočítal termín porodu. Mě i dr. to vychází i podle PM na 10. 3. a on mě napsal 24.3. 2010. Ona říkala, že to asi počítal od dne transferu a ne podle posl. menses, a to je špatně a utz by podle toho neseděl. No myslela si o tom svý, ale potvrdila mě 10tt.
Jinak všem holčinám co se chystají přeji moc štěstíčka, protože to je jenom o štěstí a těhulkám, ať mimouška rostou. A Radušce ať už neblinká, aby jí mohlo hezky růst bříško, i když mě bylo taky dlouho blbě, ale nezvracela jsem. Mějte se krásně. Zase napíšu až bude něco nového.

ob.soklina
12. srp 2009

Mimuška tak to jsem moc ráda, že to tak bereš. Jde vidět že jsi silná ženská s velkou oporou. Tak jen tak dál 😉

Pavluško malý si tam opravdu krásně hoví, krásná fotečka. Díky těmto dobrým zprávám se těším na zítřek taky.

Jannysku taky super zprávička, jen tak dál 🙂 Z toho výpočtu si nic nedělej hlavní je, že to poznáš před tím. Dr. Fišer to má prostě trochu popletené. Důležitéje že se trefil v měsíci.

mimka29
12. srp 2009

jannysek tiež gratulujem, myslím že tvoj príspevok panesku poteší.
A Dr. Fišer je fakt nováček. Mne ešte stále znejú v hlave jeho včerašie slová:"tento krát končíme a nabudúce to skúsime..." Som mala chuť kričať, že ja už nechcem nič skúšať, že už chcem ísť na ostro. A preto som sa tam rozplakala. On si ešte neuvedomuje, že musí pri nás poriadne vážiť slová, ale takéto vážne chyby ako zle vyrátaný termín pôrodu by nemal robiť. Veď to už vieme vyrátať aj my.
Za chvíľu ma ten hnev prejde a ja budem zase milá a trpezlivá smažilka 😉 Ešte že vás tu mám.

mimka29
12. srp 2009

chyba v poslednom riadku, myslela som ....snažilka ... 😀

raaad
12. srp 2009

Májenko....můj názor: šla bych do toho hned..... Myslím,že nejhorší by byla pitomá psychika...a to ty určitě nemáš. Jsi silná baba,tak já bych zůstala na PN a dle plánu lepila apřelepovala.... Tak ti to uteče jako voda (+ ta svatba) a za chvilku máš drobečky u sebe.... Asi bych jen vysadila ten čaj-kontryhel......

Tak to je má odpověď-to je má rada teď..... 😝