Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
5. lis 2013

Na Kiss Hády jsem slyšela reklamu na Babyboom akci, kterou Repromeda spustila. Jsou to, myslím, dost zajímavé nabídky na úsporu financí na asistované cestě za miminkem 😉 🙂 !!!

zazy
5. lis 2013

@kiskamca:tak ještě výsledky nemám,budu je vědět zítra v 11 hodin,tak dám vědět,zatím pápá

zazy
6. lis 2013

Ahojky tak jsem holky těhůůůůů,krev jsem měla pozitivní,ale ještě jedu v pátek do Brna na krev a utz,tak třeba bude už i něco vidět,takže v pátek zase písnu,děkuji,že jste na mě myslei a co ty @kismi,jak ty jsi na tom,kolikátý den po ET,doufám,že mě budeš následovat

kiskamca
6. lis 2013

@zazy huraaaaa, tak to je parada, ja jsem se bala, kdyz ses tak dlouho neozvala! Ja jedu v patek taky na krev! Tehotensky test mam pozitivni, dnes jsem 11. den po ET, takze VERIM, ze to dobre dopadne! Davali mi 2 embryjka, takze to budu mit i s prekvapenim, kolik jich tam bude, i kdyz v ten patek jeste asi nebude nic videt, to si budu muset jeste pockat!!! 😎

zazy
6. lis 2013

@kiskamca.tak to se tam asi uvidíme,já mám přijít mezi 7-8 na krev a na utz jdu na 12.50,super,to jsem ráda,že i u tebe to vypadá nadějně

akashka
6. lis 2013

@zazy jupíííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 gratuluju ;)

@kiskamca držím pěsti 🙂 to bude v pátek dobrých zpráv 🙂

aidule
8. lis 2013

Těhulinky, moc oběma gratuluji!!!!! To budou ale vánoční dárečky 😉 🙂 😀 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zazy
8. lis 2013

Děkuji děvčata,jinak já dneska byla na kontrole,byl už vidět i gest,váček,ale ještě jsem na týden vyfasovala Estrapatch náplasti a v pátek znovu na kontrolu.Měl jste je taky někdo???@kiskamča v kolik jsi byla v Repromědě a jak jsi dopadla??

akashka
9. lis 2013

@zazy supeeer 🙂 já po potvrzení vyfasovala estrapatch a jeste tabletky estra..cosi 🙂 a brala jsem to az do konce trimestru, takže v klidu ;)

kiskamca
9. lis 2013

Ja jedu dalsi patek zase, na utz jeste nebylo nic videt, jen mam hcg 580, coz pry je na 13. den optimalni. V patek uz snad uvidim taky gestacni vacek, nebo mozna dva, i kdyz pani doktorka rikala, ze to vypada spis na jedno mimco. Tak uvidime, hlavne at to vsechno dobre pokracuje, tohle je teprve zacatek!!! Ale krasny!!! 🙂

evickav
9. lis 2013

kocky, ktore ste stimulovali Merionalom, kolko stoji bez preplatenia poistovnou?
tehulkam veeelka gratulacia 🙂

zazy
9. lis 2013

Já měla hcg 2500,jedu ještě taky v pátek na kontrolu,jsem objednaná na 11.50.Mě už byl naštěstí gest.váček vidět,tak ted se těším na srdíčko,až ho uvidím.
@akashka:kam jsi si ty náplasti lepila,má je na zadku,ale do pátku mi tam nevydrží,už ted se mi jedno odlepuje?

akashka
10. lis 2013

@zazy já to lepila na záda (dolní část), na zadku a stehnech to vůbec nevydrží :-/

terez80
10. lis 2013

Ahoj těhulky strašně moc vám to přeji a gratuluji. My se už připravujeme na KET, doufám, že půjdu ve vašich šlépějích, když to tam repromedě tak těhotní mějte se

terez80
10. lis 2013

@evickav Ahoj už začínáme s přípravou, příští týden jdu na kontrolu, když uvidím někoho s dítětem, zkusím se zeptat měj se
@luciasek1982 Hele no to je škoda, měli by v repro myslet i na věrné klienty a něco jim taky poskytnout haha. Třeba se toho ještě dočkáme🙂

evickav
11. lis 2013

@terez80 ahoj, no zrovna buduci tyzden tam nebudeme,,, nam ani 4x clostil nezabral, tak este skusim merional a uvidime,,, proste sa nevzdam a nevzdam 🙂
drzim vam palceky, nech je vsetko v poriadku 🙂

aidule
11. lis 2013

@evickav Zdravím a určitě to nevzdávej!!! Repromeda teď má velkou těhotenskou tsunami, tak proč se na ní nesvézt??!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciasek1982
12. lis 2013

@terez80 No to by bylo fajn......vůbec bych se nezlobila, kdyby vymysleli i něco pro nás... stálé zákazníky 😀

evickav
12. lis 2013

@luciasek1982 no tak pre mna uz iba dekapecko mozu vymyslet 😀
ale mohli by, aby nas motivovali, lebo psychika tiez robi svoje,,,

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

akashka
14. lis 2013

@evickav nám když jsme odcházeli po transferu, tak nám dali slevový kupon na další pokus.. no mě to teda motivační nepřišlo, odcházeli jsme s manželem jak opařený... ale jinak si taky myslim, ze by slevy mohly davat i stavajicim klientum, ne jen tem novym, ale zaroven nejakym setrnym zpusobem 🙂

evickav
14. lis 2013

@akashka mozno ako hovoris, ze nejakym inym sposobom, hlavne ked take nieco necakas,,, a mozno to mysleli dobre,ze keby to hned nevyslo, ze by sa slo lahsie do dalsieho boja, lebo zial hlavne peniaze rozhodnu, ze co dalej v pripade neuspechu

cechulda
14. lis 2013

@soniela @aidule Ahojky všem, dlouho jsem tu nebyla, nějak na to teď není čas 😀 Posíláme Vám s Anetkou moc a moc pozdravů, dnes jsou nám 4 měsíce 😀 Anetka je báječná, je to takové spokojené vychechtané miminko a my jsme přešťastní rodiče 😀 . Na fotkách je jí 7 týdnů, teď už je to cvalda 😉 , pošlu pak fotečky minulý týden ze křtin. Všem maminkám čekatelkám přejem mnoho štěstí, síly a trpělivosti, stojí to za to a určitě se to povede 🙂 Mějte se krásně 🙂

evickav
15. lis 2013

@cechulda tak toto naozaj stalo za to 🙂 mas krasne deticky 🙂

evickav
15. lis 2013

@cechulda tak toto naozaj stalo za to 🙂 mas krasne deticky 🙂

soniela
15. lis 2013

@cechulda Ahojky!!! 🙂 Anetka je překrásné miminečko 🙂

aidule
15. lis 2013

@cechulda ...a o tom to zde všechno je....naděje a zázraky končící tím nejkrásnějším dětským úsměvem 😀 🙂 🙂 ...Anetka je fakt nádherná!!! Člověk musí s pokorou být osudu vděčný za taková dítka!!! Když si vezmu, jak nejen vy, ale i ostatní maminky vypadaly už se svou touhou po mimi marně a nevyslyšeně, a přesto.....všechny miminka zde jsou skutečným důkazem toho, že naděje opravdu má smysl a není to jen plané chlácholení 😉 ! Anetce posíláme pohlazení z Brna, Natálka na ni kouká a povídá"kásné mimiko"... Rodičům i bráškovi spoustu krásných zážitků s Anetkou i spolu navzájem a všem bojovnicím zde - opravdu věřte, že to může vyjít 😉 !!!

akashka
15. lis 2013

@evickav jako to určitě jo, gesto je to pěkný, jen si myslím, že není dobrý nápad, dávat to lidem v momentě kdy odcházejí z transferu a snaží se ze všech sil věřit tomu že to vyjde 🙂 jako pěkně to naše nadšení na chvíli zabilo, ale pak jsme se na to vykašlali 🙂

terez80
20. lis 2013

@cechulda Ahoj krásné fotečky a dětičky

terez80
20. lis 2013

@evickav Ahoj o tom merionalu nic moc nevm, zkusíme se pozeptat, asi záleí kolik by jsis píchala.

Jinak my byly na kontrole a bohužel mám nízkou sliznici takže nic, ale taky budeme bojovat.