Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
3. srp 2009

Krásné ránko,

venku se nám ochladilo, to je parádička, mohlo by to chvíli vydržet.

Dneska budeme mimušce držet palečky a čekat na pozitivní zprávičku 😉

Zandi, ti jsi teda šikulka, šít kroje, to musí být hokna, já šít neumím vůbec, leda tak něco upletu a to kdo ví jestli, protože jsem už ani jehlice s vlnou neměla dlouho v ruce, ani nepamatuju 😝

radpraj
3. srp 2009

ahojky babulky...
tak jsem za váma mrkla....Májenko,držím moc-moc palečky...
Pany,ty se pěkně opatruj a na kdy Ti vychází testunk??? Doufá,že nebudeš mlžit...a pěkně podáš raport...
Jinak mně je faaakt blbě...blééé a to skoro pořád. Je to hnusné, sice nezvracím,ale je to pocit,jako když ti je moc zle a ono to nejde ven... Až si odbrknu,tak se mi trochu uleví. Takže jsem nějaká celá nafouklá, vzduch jde oběma směry...no hnus. Brkám jak starý hnusák z hospody....manža se jen vždycky zeptá,jestli mi je zase zle a s úsměvem odpoví: Tak to je dobře...chtělas holčičku,tak to k tomu musí být...No ten moment bych ho zabila-ale on má asi pravdu. A káma říkala,že pokud je špatně,tak to asopoň svědčí o dobře probíhající těhu..... Tak se tady tak ploužím, horko mi dělá ještě víc zle ☹ A ani to jídlo mi nechutná a cpu si ho do pusy jenom proto,aby mi nebylo tak moc zle.... Takže kočenky.......jak jsem se bála,že mi pořád nic není- a chtěla jsem,aby bylo....tak mě vyšší moci vyslechli a poslali mi to dvojnásobně...snad to koncem I.trimestru přejde.....proooosím 😒
Dneska odpoledne počkám na manžu,ať mě pěkně odveze ke gynDr. pro lístek na penízky. Je tam dneska celý den až do pěti,tak se tam nebudu štrachat pěšky (to abych si vzala s sebou blinkací pytlík ☹
S těma Doky v Repro tento týden nevím přesně. Vím jen o příštím týdnu: kdy nebudou Veselí a bude Hrom... Myslím,že tam nemůže být Fisch.sám....
Takže se mějte krásně a ty važe nabrané směšné kila neberte vážně... Já mám od toho MA v lednu spolu se stimulkou navíc roných 12kg.No hnuuuus. Vím,že jsem vysoká,ale i tak to bude teda pěkný mazec dostávat to dole...a o celulitýdě ani nemluvím...Prednison je vážně prevít....a to jsem v dubnu a květnu absolovala 2 kůry podtlakového Vaku-Schape proti celulit...A mám to stejně.... ☹ Ale pro princeznu všechno 🙂 🙂
To manža mě pořád hladí a včera u toho říká: to nevadí,že jsi tlustá,upocená a ubrkaná...hlavně že je mimskovi u tebe dobře............no-to potěší-i když to myslel dobře..... 😀

Tak pa-pa.............a držte se

paneska
3. srp 2009

Ahojky,

no jo Rady, manža má naprostou pravdu, chtěla jsi holčičku a u těch bývá většinou špatně. Nechci tě nijak strašit, ale moje kámoška u malé zvracela půl roku, snad až v 7-dém měsíci jí to přešlo a u syna - nic. Já taky měla s mladým těhu úplně v pohodě.... Tož holka, budeš to muset pro princeznu vydržet a my ti budeme držet palečky, aby tě to přešlo dřív, jak za půl roku 😉

Testit až příští týden, tuším v pátek to bude 14 den, den ET se nepočítá, že ? Už aby to bylo, dneska a včera ráno jsem utřela trochu tmavší hrudky na vecku, tak jen doufám, že je to z toho, jak se mimi zavrtávají, bylo to opravdu nepatrné a přes den nic, tak uvidíme. Jen mě začala trápit alergi, do háje, svědí mě celé patro, nos a sem tam i oči, to mi ještě chybělo, budu se muset zeptat v lékárně, co si teď můžu vzít, jestli si vůbec můžu něco vzít :o) Já mám alergii každej rok, takhle až v létě, až přejde květen, červen, všechno většinou odkvete, tak já smrkám, vůbec nechápu, co kvete teď 😠 A hlavně mám strach smrkulínovat, aby to nenapínalo moc bříško 😒
Prostě pořád se něco děje, že holčiny 😉

lentilah
3. srp 2009

Ahojky zlatíčka,
tak jsem dorazila od zubaře...nejen,že je pěknej ale i šikovnej...sice mám umrtvenou pulku pusy,ale účel to splnilo,nebolelo to...ještě 3 návštěvy a pak jedna po porodu a doufám,že už budu mít na dlouho pokoj 😠 ...
Babulenky byla jsem celý víkend u rodiču,měli jsme pouť,někdo tomu říká hody...ale my kroje už nemáme...
Takže si Vás jdu teď dočíst
přeji všem bezva den... 🤐

lentilah
3. srp 2009

Mimuško držím pěsti jak oteklá!!!!!!!!!!!!!!!

Rady,ono to časem přejde....všeci mi tvrdí,že to bude babulka jak vyšitá,tak to už abych nakupovala ružovobílé věcičky 😉 ...měla jsem toho nadýmání plnou prd...ale ty probiotika mi moc pomohly,už toho bylo fakt moc.

Pensko Lenuško,teda takový problémy s náplastí...to musí být ale otrava.9-tý den už to jde na testíku vidět 😉 😉 😉 😉 ,tedy u mě ano. 😀 A mimi se určo zahnízďují,proto ty zabarv. hrudky.

Berušky jsem po tom zubaři uuuuplně zdechlá..idu si dáchnout.Pa a pusu

pavka111
3. srp 2009

Ahojky babulky..

Přišla jsem vás taky pozdravit....No a je mi dneska trošku šoufl,takže půjdu asi odpočívat....Jinak mimušce držím moc palečky ať je vše ok....

Leni a jak ti tu pusu umrtvil,já jsem slyšela,že když si těhule tak injekci u zubaře nesmíš,tak nevím jestli je to pravda,abych tě zbytečně nestrašila.Ale zubař to určitě ví,že jsi těhulinka tak by ti to asi řekl že jo?

Jinak ta bouřka včera byla strašná ani jsme s manžem nemohli spát a ještě pořád jsme teď na půl bez elektriky a pořád čekáme až někdo dorazí a nahodí nám to 😠 😠

Paneško mě taky nic po Etu nebylo takže z toho nemusíš mít strach,byla jsem jak netěhulka ani prsa mě nebolela a teď mě taky moc nebolí akorát mě teda zlobí žaludek,je mi nějak jak Radušce na zvracení,ale nezvracím tak nevím a nic mi nepomáhá jen když si lehnu a ležím.

Takže babulinky já jdu zase odpočívat tak pa pa a něco napište..............

lentilah
3. srp 2009

Ahojky Pavlínko,
no já myslela,že nemužu a ono to nevadí,prý je to lokální umrtvení a že to mimi neublíží.Ještě jsem ho upozornila,že beru léky,řekla jsem jaký...no a bylo to.Pak teda na mě přišlo jako bych spíš celá byla jakási oblblá.Ostatní těhu od nás z práce co k němu chodí tak jim taky píchne.Mrzí mě,že Ti není dobře,ale to bude asi tím podělaným počasím...tlakem a tak.Pohlaď za mě břišánečko 😉 😀

Bouřka:u nás kde bydlí naši rodiče,v Naloučanech,tak hořela stodola ale teda pořádný požár,protože tam bylo dřevo,bomby s kterými se svařuje,nějaké motory a dodávka a pod...škoda kolem 400tisíc....naštěstí majitel bydlí u řeky,ale i přes ten déšť to nešlo za nic uhasit!No děsný.Stačila jiskřička,mohlo to skočit na pole a celá dědina by tím pádem padla...

Mimuško,doufám,že je všechno v pořádku.

paneska
3. srp 2009

Leníku, kéž bys měla pravdu, jsem teprve 4tý den po ET a už mi začíná hrabat 😠 , ty pocity po prvním neúspěchu jsou fakt hrozný, smíšený....

Tak to jsu ráda, že máš zubaře takového šikulku a určo ví, co může a nemůže, když jsi těhulinka 😉 Víte, co by mě holenky ještě zajímalo, když zavádí dvě mimi a chytne se jen jedno, kam se poděje to druhé, když se nekrvácí 😕

Mimuško, tak co, jak jsi dopadla, kočičko?

lentilah
3. srp 2009

No to je ono,taky jsem si to říkala....třeba se vyplaví,to je jediný co mě napadá,ale i tak...je to holt zázrak,teda aspoň pro mě..Mrknu ještě na net s krz toho zubaře,ale v práci mě ujišťovali a taky i jeden gynekolog v online ordinaci,že je to bezpečné....no on by mě určitě upozornil,ví,že jsem byla na umělku..

lentilah
3. srp 2009

Tak jsem v rychlosti mrkla na nějaké diskuze skrz toho zubáka a těhu a je to ok...prý 😉

annaka
3. srp 2009

Ahoj holky,tak jsem volala do Repromedy a zítra v 8:30 mám nastoupit na ET 🙂 .těším se.
Máme stále všech 9 šampionů 😲 .Tak jsem zvědavá kterýho nám tam dají. 😅 prý jsou rýhovaný,ale nevím co to znamená tak mi to nic neříká... ☹
Hodně jsem přenýšlela a jestli bude možnost tak si necháme zavést jen jednoho drobečka 😉 .Ale samozřejmě,že když nám řeknou dvě tak dvě a nebudu proti. 🙂
Tak to jste mě moc nepotěšili, že tam bude Fišer ☹ .Jsem si taky myslela že mi bude ET dělat primář 🙂 ,no tak nic ,ale hlavně když se to povede a pak je člověku jedno kdo tam byl.... 🙂
Napíšu zítra jak jsme dopadli.Tak se mějte držte pěsti a pápápá 🙂

mimka29
3. srp 2009

Ahojte zlatíčka, prišli sme neskoro, lebo sme boli u svokruši.
Najprv podám správy a potom vás dočítam.
Takže sliznica 6 mm, ale má dobrý tvar, tak mi zvýšili dávky hormonov a v piatok ďalšia kontrola. Dnes som iba 11 deň cyklu a Fišer povedal, že je to dobre. Neviem prečo, ale brala by som to inak, keby to povedal Dr. Veselý, alebo Hromadová. Baby ja neviem, ale ten Fišer mi neveze, stále sa radí so sestričkou a on mi bude asi robiť aj transfer, lebo Veselovci majú do 14.8. dovču a Hromadová tam tiež nebola ☹

Idem vás prečítať

paneska
3. srp 2009

Ahojky,

Mimuš, Fišer je hold Fišer, ale neber to tak, on se zas opravdu snaží, mě dělal OPU a byl skvělej, vše mi vysvětlil, pokecali jsme si v pohodě..., do pátku bude sliznice zase větší, kdy by byl případný KET?

Aniku, tak to je super, že se všech 9 drží, držím palečky, ať vydrží do zítřka a máte i na mrazáčky. Rýhují, znamená, že se buňky dělí, to je dobře 😉 Vy fakt dáte jen jedno ???? Já jsem dokonce přemýšlela, jestli nemám dát i to třetí 12-tibuněčný, ale to už jsem měla strach, redukci bych pak asi nezvládla..

Jinak holenky, dneska teda hrudky jsou, takový šedý-až černý, nebo, jaká je to barva. Rady, tobě to udělalo taky, že jsi psala 7-8 den po OPU, já jsem dneska 9-tej, no snad to je zahnizďováním BC a KM 😉 , drobečků..., Ráďo a jak ti je, stále blujno??? ☹

mimka29
3. srp 2009

paneska ukazovala som Fišerovi, ako sa mi odlepujú náplaste a povedal, že pokiať sa odlepuje len tak z kraja (že 3/4 náplaste drží), tak nepreba dávať druhú a predávkovať sa vraj nedá, aj keby som si to menila častejšie 😉

raduš nechali tam Fišera samého, predstav si, ale bol kľudný, vôbec nestresoval. Myslím, že tam bude sám celý týždeň, ale potom by sa už mala vrátiť Hromadová. Tak tebe už začali nevolnosti? Aj je už chcem 🙂

annaka, tak zajtra budeme zase myslieť všetky na teba, pekne sa vyspinkaj a hurá pre drobcov 😉

mimka29
3. srp 2009

paneska ja dúfam, že keď bude sliznica v piatok dobrá, tak transfer v pondelok. Minule mi tiež takto zvýšili hormony a za dva dni sliznica narástla o 2 mm, tak musí aj teraz. A ešte si sa pýtala, či mi tie kg čo som pri stimulkách nabrala ostali, tak áno a dokonca si musím dávať pozor, aby som sa neprejedala, lebo teraz to už ide nejak veľmi ľahko hore 😀

paneska
3. srp 2009

Jsem si to myslela, že tam Fišer bude týden sám, když má i Hromadová tento týden mít ještě dovču. Třeba toho není moc, tak to zvládne, aspoň se se zaškolí a pacientky ho "otesají"

Mimi, mně, jak se odloupne kousek, jede náplast dolů celá, ale už jsem přišla na fígl, oblepila jsem jí náplastmi, jen tak na krajíčky, chytla na dvou stranách, teď je sice trochu srolovaná, ale půlku ještě drží, tak jí zítra vyměním. Ale stejně musím do CAR, protože mám už jen 3 .....

Jinak ti budu moc držet palečky na pátek a v pondělí hurá pro drobky 🙂 Asi nevíš, v jakém stádiu vám je mrazili, i když podle primáře, asi blastocysty a moruly, jsem pochopila, že ty buněčný nemrazí :o)

A ty náplastě jsou teda taky na sliznici? Mě říkal primář, že by mi po tom mělo přestat špinění a asi, když mi vysadil anopyrin, dal náplast, ať posílí sliznice, že, si teda jako tak laicky myslím, když ty je lepíš před KETEM...

mimka29
3. srp 2009

Mrazili nám jednu blastocystu a jednu morulu, ale tá je vraj iba trošku opozdená za tou blastocystou, Dr. Veselý povedal, že sú obe dobrej kvality. Dávame samozrejme obe naraz, aby im nebolo smutmo.

paneska a ty koľko náplatí lepíš? Ja teraz tri a zvýšil mi dávky estrofemu na 3x2 tablety denne, ale predtým sa pýtal, že či tie homómy zvládam, či mi nespôsobujú nejaké problémy.

pavka111
3. srp 2009

Holenky vy máte s těma náplastma ale starosti.....

Jinak mimuško samozřejmě ti přeju,aby jsi už drobky měla u sebe 🙂 🙂 🙂

Aninko já teda nevím,ale jestli se vám pořád dobře rýhuje všech 9 tak já bych určitě zavedla 2 drobečky,je tam větší šance.No nevím záleží na vás 😉 😉 😉

Paneško už budeš zachvilku testovat že?Já jsem testovala 10 den a co čtu tak Leník už 9 den.No a co se týče toho druhého drobečka co se nechytne a ani nekrvácíš tak já jsem se ptala na to svý gyn.a ona mi řekla,že se to embryjko vstřebá a ani nemusíš krvácet,já jsem teda od ETU neutrousila ani kapičku tak se mě asi to druhý embryjko asi vstřebalo 😅 ale je to záhada......

mimka29
3. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno. Ko- 19.8.09 14:00 poradna.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:24.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.: UZV nááádherná princezna - 8tt+1, SA+, Hcg:44 66OUI,
poslední kontrola v Repro: 11.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09 : zavedeny 2 emryjka
______________________________________________________________________________________

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

mimka29
3. srp 2009

Baby skopírovala som a u seba opravila tabuľku - annaka, sonielka ak chcete, tak sa tam dopíšte, nech míme prehľad 😉

soniela
3. srp 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna(vše ok-vyfasovala jsem těhotenskou knížku), 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno. Ko- 19.8.09 14:00 poradna.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let) TĚHULINKA TP:24.3.2010
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.: UZV nááádherná princezna - 8tt+1, SA+, Hcg:44 66OUI,
poslední kontrola v Repro: 11.8.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7.09-7oocytů,ICSI 6embr., ET 30.7.09 : zavedeny 2 emryjka
______________________________________________________________________________________

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 07.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soniela: Soňa - 24 let
1. IVF 10/08, OPU - 6 oocytů, 2 oplodněné, žádní mrazáčci, ET, negativní TT; 27.8. 2009 kontrola po laparoskopii a pak hned hurá na 2. IVF
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

soniela
3. srp 2009

Ahojik,
tak jsem se s dovolením připsala do tabulky.
Mimka strašně ti držím pěsti, protože toho máš opravdu už hodně za sebou ☹ Tentokrát už to určitě vyjde, MUSÍ!!! Stejně tak Panesce!!!

Holky těhulky i netěhulky a čekatelky držte se. To horko je hrozné. Konečně je pondělí za námi a pracovní doba skoro taky 🙂

paneska
3. srp 2009

Mimuš, lepím jen jednu jsou to ty větší a i s tou teda bojuju ☹ , s killama jsi mě vůbec nepotěšila, že už dolů nejdou 😠 Já se zapřísáhla, že kdyby nedoj bože se mimísci ani teď nechytli, musím to dát dolu, já měřím jen 158 cm a už teď mám 55 kg, hrůza. Než jsem otěhotněla se synem, měla jsem 47...., no jo, pravda, je to už 12 let zpátky :o) Ale modlím se za to, abych přibírala dál, klidně i 20 kg s dvojčátky 😉

Já mám taky zavedenou blastocystu - rannou a morulu nevím, v jakém stádiu, protože nemůžu nikde na netu najít, co je to zkratka KM 😕

Pavlí, já bych taky dala na místě Aničky 2 embrijka 100%

kkoo
3. srp 2009

Ahoj holky!Můžu se k Vám přidat?Jsem 9 den po ET a dost mě bolí břicho,jako kdybych ho měla namožený?Je to norm.stav?Byli jsme na 1.IVF ICSI,zavedli nám 2 embrya.Myslíte,že můžu mít těhu příznaky už 9.den po ET?A všem velká gratulace,kdo máte //

paneska
3. srp 2009

Hojky kooo, no jasně, že se můžeš přidat, jsou tu fajn holčiny, se kterými se celá procedůra líp snáší.

Už jsi dělala testí, 9-tej den by to už mohlo být vidět. A jestli máš namožené bříško, tak to může být bohužel hypestimulák, jak ho měla Pavlínka - opožděne po ETU...., mrkni zpětně na Pavku, ona tam příznaky OHSS popisuje, piješ hodně?

annina
3. srp 2009

Ahoj děvušky,vítám kkoo.
PANESKO KM je podle mně kompaktní morula!! Já měla embrýsky ve stádiu HB hatchující blastocysta a EB expandovaná blastocysta.To špinění je určitě dobré 😉 berušky se zakousávají!
Mimuško držím pěsti,aby ti KETík už nic nepřekazilo a určitě to zvládne i Dr.Fišer! Nenech se ničím znervóznit!
Raduš,Pavli,Lentíku-vždyť my sme šťastné i za ty nevolnosti 😅 Nebojte,to přejde! Mě to trápilo cca do 17tt, ale taky jen špatně bez zvracení-jen návaly a bolavý žaludek.
Mě zas každý říká,že budeme mít kluka-prý jsem hezká a sluší mi to 😀 ,ale já už si tím tak jistá nejsem! Asi vyhlásíme nějaký sázkový kurz pro naše známé,ale holčičku mi teda ještě nikdo netipoval 😒 Ještě,že je mi to srdečně jedno 😵 hlavně zdravé mimi!!!
Vyhlížím Barušku,moc bych chtěla vidět chlapečky! Snad jsou všichni v nejlepším pořádku! Paaa

pavka111
3. srp 2009

Aničko přesně tak jak píšeš,jsme šťastné i za ty nevolnosti a aspoň víme,že se mimi ozývá...No a jak píšeš ty taky mi každý říká,že budeme mít kluka,že jsem hezčí,no ale nám je to aji jedno,hlavně aby bylo vše v pořádku....a mimi bylo zdravé,přesně jak píšeš 🙂

Ahojky kkoo.Vítám tě mezi nás 🙂 🙂 🙂 No a odpovím ti na tvůj problémek,přesně jak píše paneška,začínající bolest břicha jako namoženina je OHSS hyperstmulační syndrom,přesně tak jsem to měla já.Nemusíš se děsit,většinou když je hyperstimulák tak těhotenství výjde. 🙂 No a teď ti napíšu vlůastně co to je-no OHSS znamená,že máš pořád nastimulované vaječníky a začínáš se plnit vodou a je to dost bolestivé a jestli jsi už po ET tak ho máš opožděný já jsem to taky tak měla,no budeš mít bříško dost nafouklé a bolestivé ani nebudeš moct v noci spát a budeš se zadýchávat.Můžeš mít aji průjem,no ale doktorka mi říkala,že když je to hodně akutní tak že tu vodu odsají.ale zachvilku jí tam máš zpátky takže je lepší,když se s tím tělo vyrovná samo.Mě to trvalo tak 2-3 týdny.je pravda,že to z toho bylo to nejhorší,ale vydržet se to dá.Hodně se taky nabírá na váze.Do nemocnice se většinou jezdí,když je ti opravdu hodně špatně a nemůžeš popadnout dech.No a co pomůže pij hodně obyčejný vody a jez bílkoviny-tvarohy,jogurty,mléko,maso,šunku,salámy,sýry tvrdé hlavně ne hermelín a nezrající sýry ty ne.Já jsem hodně jedla plnotučné tvarohy a jogurty.Čím víc kalorií tím více bílkovin.Hlavně nepij nic jinýho než tu obyč.vodu.Jo a meloun mi taky pomohl.Musíš chodit hodně čůrat aby ta voda šla pryč.No třeba ho mít nebudeš,ale mě to tak začalo namoženým břichem.Jo a jestli se můžu zeptat kolik ti odsáli vajíček?Říkají,že když je hodně vajíček tak ten hypesrtimulák příjde.Tak doufám,že jsem tě nějak nepostrašila a hlavně ti přeju,aby jsi ho neměla,ale na druhou stranu mi doky řekla,že to je dobrý pro to těhotenství.Tak uvidíš.No a 9 den je ještě brzo mě to bylo vidět 10 den.Tak přeji ať ti to vyjde a písni jak jsi na tom...

pavka111
3. srp 2009

Blbě jsem napsala ty sýry,ne nezrající,ale zrající hermelín a dál taky romadur,tvarůžky atd....

ob.soklina
3. srp 2009

Ahojte holky,

tak konečně je pc ok a já se za Váma zase můžu zajít.
Pavluško děkuji, že jsi holky informovala, že už jsem doma.

No asi se Vás ted budu snažit dočít a pak něco připsat, ale snad mě zase vezmete mezi sebe, když jsem tu tak dlouho nebyla ☹

mimka29
3. srp 2009

soklinka ahoj to je ale prekvapko 🙂