Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
3. črc 2009

Raduš - to je krásná zprávička, nic ci z těch tří nedělej, hlavně, že je princezna zdravá a prince máte v záloze, kdyby náhodou, ale žádné náhodou nebude, uvidíš, mooooc ti zítra držím palečky a ať se princezna hned uhnízdí a už nepustí ...., u mámy jí bude určo líp, než v nějaké zkumavce, přecik, neeee ?! 😉

Já už mám výsledky z Repromedy, dokonce už mají genetiku, šikulky z laboratoře, vše je v pořádku, takže od mondělí jsem v akci, začínám se synarelem, prednisonem a anopyrinem, jupííííí

Mimuš, tak ať už je mrcha pryč a jdeme do boje spolu 🙂, přece mě nenecháš v akci samotnou, taky ti mooooc držím palečky

Monajs ahojky, ty máš teda šéfa, ať si je tam o víkendu a svátku sám, noooo !jj, to je zneužívání ekonomické krize, přesně tak, tak to nějak přežij, hold si řekni, budou aspoň korunky.

Lenti, to je prekérka, co, tak oal nervíky a příští týden držím palečky i tobě, ať máš vše v pořádku

Soklinko, díky odpoledne balení vypukne, jen mám strach, aby tam fakt neplavali, už meseli některé tábory evakuovat 😠 , ale snad od zítřka má déšť přestávat, tak sa uvidí.

radpraj
3. črc 2009

Pany,moooc díky za vzpruhu....když to čtu,tak jsem se přistihla,že se usmívám.....tak je to super.
A ty mi budeš vlastně šlapat na paty...... 😀
tak zatím pa.....občas ještě mrknu...ať se usmívám.....

paneska
3. črc 2009

...Rady, no to si piš, že ti bud šlapat na paty, a mimka taky, než já se ale dostanu k ET, to bude ještě chvíli trvat, takže máš velekej náskok 😉 🙂

mimka29
3. črc 2009

Babale, celé poobedie som prespala a teraz nestíham, len so vás musela prísť pozrieť, Potom utekám kúpiť darček a ideme ku kamarátovi na žúrku, takneviem či sa tu dnes ešte dostanem.

radpraj nakukla som hlavne kvôli tebe a parááááda, takže zajtra už budeš mať svoje vysnívané dievčatko pri sebe.
monajsku rada ťa tu vidím
paneska, soklinka, lenti čaute 🙂

ob.soklina
3. črc 2009

ahoj raduš - no super zprávička. Moc moc gratuluji. Uvidíš že holčička bude velká bojovnice a už se tě nepustí. Zítra se zavrtá a pak ti ještě ukáže co v ní je 😉 Takže zítra nějakou košilku, papuče a hurá do toho. Budu na tebe moc myslet a hlavně zítra odpočívat potom. Né že budeš vyvařovat. ODPOČÍVAT 😉 A z těch 3 drobečků nebud smutná, věděli komu mají dát přednost 😉 Jinak si dneska moc užij koncert a přeji pěknou poslení samostatnou noc.

Paneško taky super zpráva- je úžasné že se tady zase začíná dařit a přichází dobré zprávy 🙂 takže paneško ted si rychle podělej věci, které chceš mít hotové, protože pak tě čeká lenošení a odpočívání.

Ostatní berušky přeji Vám krásný páteční večer
😉

radpraj
3. črc 2009

ahooooj berunky,
mooooc díky za povzbuzení.Byla jsem odpoledne nějaká zdrblá,tak jsem volala SOS kamošce s mimi.Tak jsem celé odpoledne "chovala"Timušku... moc to pomohlo 🙂
Po domluvě jsme nakonec na koncert nešli...jsme doma,ať jsme na ten den "D" vyspaní. V 20h to mělo začít,ale je to nějaký 2-denní maraton hudby a Chinaski nakonec mají být až později. Tak to by bylo po půlnoci...tak raději NE. Ale vůbec mi to nějak neva.
Jen jsem asi udělala pěknou pitominu s penězma. Budeme zítra platit to pgd a já si vzpomněla,že je na kartě limit....tak místo toho,abych valila prašule vybrat kešem v bance(co radil manža)...já frajerka na internetbankovnictví zvedla limit v čsob a prachy přeposlala z KB(kde limit zvýšit nešel)....No,ale transakce se ukončí v pondělí ☹ Tak mi to nedalo a jela do města raděj vybrat aspoň limit,že zítra bude druhý....no-ale problém:transakce se počítá jako práce s financema,tak mi bankomat nahlásil,že byl týdenní limit vyčerpán...Tak teď vůbec nevím,jak to tam zítra zaplatíme (manža-jak už je nerves,tak se od toho distancoval: a jeho :já jsem ti říkal... Takže jsem asi v pytli.... Zítra je sobota,tak nevím,jak to na přepášce bude? Nevíte náhodou,jak to tam funguje o víkendu... Už mě napadlo,že by jsme si to raděj vyřídili na splátky,co Repromeda nabízela...ale v sobotu teda nevím-nevím.... Nakonec mi k vůli tomu tu princeznu ani nedají...já jsem vážně koza 😢 😢

radpraj
4. črc 2009

Čauec...hlásím raport:
takže princeznička už je u maminky........dle Dr.Hrom. výborné kvality(hatch.blastoc....tak nějak-nemám tady zprávu), mrazáček žádný...nebylo embr.k zamražení. Takže to máme buď-anebo.
Jinak finančně jsme to vyřešili směnkou,která je v pohodě.V pondělí se penízky přepošlou z účtu na účet.
Teď dle doporučení ležím a nechávám se hýčkat..... Už Vám Luci a Leni šlapu na paty......a vůbec si nepřipouštím,že by to nemělo vyjít.
Tak se mějte krásně víkendově a pak návazně svátečně.....
Máji a Pane,ty poslední samostatné dny vydržte..............a Moničko,ty se moc neupracuj , ať Ti zbude síla na uhnízďování mimča....
Holky, moc díky za podporu a krásné odpoledne.....

monajs
4. črc 2009

Holky,dnes jsem se domluvila s tchánem(za zádama manžílka),že bych chtěla jet na pár dní do Jeseníků,jestli by to šlo,aby Pavla postrádal v práci a jestli by nám nemohl pohlídat Baryna(psa),že to Pavlovi nechcu říkat,dokud to neobjednám,protože on nechce nikam jet: nemá čas-je moc práce doma - nejsou na to peníze atd...
Tchán řekl,že bude rád,že taky chce aby si Pavel odpočinul a že pes je to nejmenší a abych to zamluvila ještě teď přes víkend,aby věděl i on,protože pak jede na 4 dny do Trenčianských Teplic,tak aby věděl kdy může jet on.Tak jedeme 1-5.8. do Zlatých Hor.Spolužák tam má penzionek.Moc se těším.Tak jsem napsala pozvánku na lísteček,že 1-5.8.jedeme do Zlatých Hor a že mu přeju pěkné výročí(máme ho 26.8.) a hned jsem mu to dala.No,moc nadšení neprojevil,tak jsem práskla dveřma 😝 a za minutky se lísal,abych mu teda ukázala kde to je,a že zajistí aby nás tam někdo hodil-nemáme totiž auto,jenom firemní dodávku a tu musí nechat doma,kdyby se jelo pro zboží.No ale důležité je,že pojedeme na dovču 😀 😀
tak to je ale román 😀

Jinak Radu,potichučku držím palečky pro princeznu.
Pany,máš pravdu,aspoň budou penízky-jít 2 svátky+víkend+přesčas-to je docela dobrý.
Holky,už zase nevím,co jste krucinál 😀 všechno psaly.Musíte psát takové romány? Kdo si to má pamatovat?
Holčinky,krásný víkend,jdu ukecat manžela na pivo.Mám chuť na krásný orosený půllitr-mňam 😀

lentilah
4. črc 2009

Tedaaaaaaaaaaaaa,ahojky frajerky!

Rady!!!!!! Ležet,ležet,ležet a ať se pánové starají! 😀 Každopádně jsem moc ráda,že to máš za sebou,i když bez mrazáčka,ale na co taky,když to na tuty výjde 😉 .Jsem taky ráda,že se to s penízkama vyřešilo..Takže Raduš dej na mě a relaxuj,to není totiž sranda,máš už u sebe holčičku 😀 !

Moni,Ty se mááááááááš,taky bych hned jela..krom toho si to oba zasloužíte.Ještě,že je tchán normální 😀 ..měla jsem uplnou husinu,taková krásná romantika...Každopádně Moni Ty to máš přece taky za pár..letí to totiž jak voda.Musím spracovat manžu a taky někam vyrazit..ovšem až po konzult. s doktorkou a ty vycházky..

Táááák srdíčka,krásný prodloužený víkend a papa..mimochodem já se sem ještě mrknu 😉

brnanda
4. črc 2009

Ahoj holky,
s manželem se skoro rok snažíme a po prázdninách chceme už jít asi do nějakého caru.
Jenže nevíme kam.. Už jednou jsem byla v repromedě,ale já nevím proč,ale tam bych s enechtěla vrátit,ikdyž to mám skoro tady za rohem ,-) Ale je to už pěkných 8let,co jsem tam byla,tak jsem si říkala,že s eoptám z vašíich zkušeností co a jak, jaký tam jsou lidi, dktoři přístup a pod...???

Budu moc vděčná a předemmoc děkuji 😵

radpraj
4. črc 2009

ahoj brnando....
no pokud máš čas a pročteš si nějaké příspěvky zpět...tak poznáš,že naše klaka tady je s Repromedou spokojená... Pokud budu za sebe, neměla jsem s nikým v Repro žádný problém. Mně Repro doporučil můj gynDr. a hlavním důvodem bylo PGD,které se nedělá v každém CARu a my to potřebovali.... Já mám dnes po ET,takže úspěšnost zatím nemůžu posoudit, ale my vybírali podle toho, jaké metody se tam používají a na jaké úrovni profesní Repro je.
Ale rozhodně patří mezi nejdražší v okolí...ale kvalita se platí. Takže proč n 🙂 ěkolikrát ušetřit, než se pak ke kvalitě zase vrátit. Já měla IVF poprvé a stálo nás to rovných 80tis. a to mám hrazené pojišťovnou (ale bylo Ivf+ICSI+PK+PGD..a stimulace GonalemF)...Takže tak...
Jinak Dr.Hromadová,která nás dělala...je vážně sympatická-prostě skvělá

lentilah
4. črc 2009

Ahojky děvčata,
je naprosto evidentní,že je víkend a vy v trapu 😀 😉 .

Sokli a kde pak jsi Ty?Jak je Ti?

A co vlastně všechny,jak se máte?
Ahoj Brnandi,no..já zatím mužu jen chválit.je pravda,že spapá hooodně peněz,ale zatím u mě to stálo za to.Jsem si jistá,že se pokoušejí dělat maximum,léky si myslím,že "dávají" ty nejlepší.Jsou tam velice příjemní,ovšem některým příjde,že jsou trošku ostřejší,přísní...Tady záleží na náladě Tebe samotné 😉 ..Holky Ti dokáží určitě líp říct co a jak 😉 .Každopádně ať se rozhodneš jakkoli tak držím pěsti 🙂 .

Tak pokladi moji,těším se na další příspěvky.Papa
PS:holky včera jsem zbouchala pulku melounu,byl táááááák dobrýýýý..mňam!A dneska byl pizzový den...už ji nechci ani vidět 😀

radpraj
4. črc 2009

Leniii-já vážně ležím-ležím-ležím....manža se krásně stará ( "holky pěkně ležte" 🙂
Moniiii...paráda-super nápad! To Ti schvaluju a vážně si to zasloužíte....
Dnes jsem tady měla kamarádku(kolegyni),která se vrátila z dov...a už jsme se domluvili...že krvička na testík bude tak akorád na čt-pá....tak uvidíme....

a jakpak se má zbytek klanu?????

radpraj
4. črc 2009

jo Leni....právě mám melounek vedle noťasu....včera půlka,neska půlka. Jím to zásadně lžičkou a dokážu sprášit i pětikilový denně......Ještě by to nemuselo mít ty jadérka...ty fakt musím vyšťouchat ven-ty mi nešmakec 😢
Ale co, mám přece hodně pít...tak je to vlastně doporučeno Doky,no ne????

lentilah
4. črc 2009

Jj,Ráďa má prvdu...já si na paní doktorku nemužu stěžovat..nám Repromedu doporučila naše gynekoložka a jsme ji za to vděčni..ovšem ještě není vyhráno.Koukali jsme i na jiný,ale v repromedě měli nejlepší uspěšnost a snad je to jediný CAR,který má k dispozici ceník.Nebo jsem se špatně dívala? 😉 Asi.

Rady,jak se cítíš?Máš srdíčko v krku,že(já fakt měla)?Když si představíš,že máš u sebe tu malinkou berušku 🙂 ...

lentilah
4. črc 2009

Rady jsi šikulka! 😀

lentilah
4. črc 2009

Dneska byl brutální den,nepočítám pizzovou mánii,ale to,že jsme dneska kocoura pořádně vyčesávali,pak stříhali drápky a pak a to pozor..jsme ho i vykoupali 😀 ..chudáček náš devítikilovej 😀 ..On je strašně mohutný,nám aspoň říkal veterinář.Nebaví se s náma.My jsme ještě jen tak nekoupali,on měl už škaredou srst,předtím byl koťátko a to nám vlezl do omáčky,takže je to podruhé v životě 😀 ...teď je jak zeškatulky 😀 ..

radpraj
4. črc 2009

joo, my tady měli dneska taky kocourka- dvouměsíčního angorského bílého... Kamoška,která bydlí kousek od nás odjeli ve čt.do Chorvatska...a já měla 2xdenně kocourovi dát granulky a vodu. Nechali ho doma,prý je tam zvyklý....ale moc dobrý nápad mně to nepřipadá ☹ ...ale slíbila jsem jí to....
Mysleli jsme,že u nás by nemohl být,bo naše krasavice-labradorka na slovo"kočička"začíná šílet.....Ale jak jsme přijeli z Brna, s manžou se stavili mrknout na kocourka....ale tak moc tam plakal a naříkal, že manža, který kočky nesnáší: sbalil nosičku s kočkou, záchod, hračky a granule...a vzal ho k nám na prázniny...že ho tam nenechá trápit..(jo a podotýkám,že má alergii na kočičí chlupy 😖
Prý Beky pohlídá a nakonec je skamarádí ... Tak jsme tady měli divadlo.....no já to sledovala z pohovky..ale nasmáli jsme se teda fest...... Ale ten náš pes tak žárlil(kňučela),že šel Damien zase na noc domů......Zítra pro něj zase zajdeme.....(manža trošku frká-smrká...ale je to cíťa 🙂asi proto ho tak miluju......

lentilah
4. črc 2009

Tak teď jsi mě dostala! A abych byla upřímná,tak na takového prcka je to moc brzo,být tak sám...je to ještě mrně...ale věřím,že fešanda žárlila 😀 a že jste se nasmáli 😀 ...

ob.soklina
4. črc 2009

ahojte berušky moje,

teda já na Vás celá den myslela a už jsem se těšila až se dostanu k pc. A konečně je to tady.

Rady moc gratuluji k Vaší malé 🙂 Jsem ráda že to dopře dopadlo a jste konečně spolu. Tak a ted jak příšeš nech se rozmazlovat a 14 na sebe dávej pozor. K tomu melounu jsem na tom úplně stejně s těma pecičkama. Nemám je vůbec ráda a naposledy jsem si koupila kde těch pecek bylo strašně moc. ☹
Jinak já mám doma taky dvě kočičky jsou to moji miláčci, ale tobě ted poradím jednu věc. Vím že to může být jen pověra nebo cokoliv, ale ted se s kotátkem moc nemazli. ( mluvím o toxoplazmoze). Nemyslím to nijak špatně, jen tak pro info. RAduli jinak jsem moc ráda, že nám šlapeš na paty, je to požeba. Pohlad si bříško a řekni že Vaši malou zdraví tetka Lucka

Lenulko ahoj - my jsme dneska s Martou vypadli ráno domů a vrátili jsme se až ted. Byli jsme s našima na zahradě, na druhé straně Brna. Bylo mi fajn protože jsem se houpala v síti a odpočívala, jen nevím jestli by to pochopila kontrola, kdyby přišla. No doufám, že nemám lístek třeba ve schránce. Nějak se nám nechtělo sedět doma a stejně pro mrne je dobře když jsem venku na čerstvém vzduchu ne. Tak snad o mě nebudou mít zájem. Jinak se cítím dobře, jen prdíky občas, ale fakt se cítím dobře. Co ty???? V úterý mě čeká další kontrola, tak mám trochu strach. Doufám, že je vše ok. 😅

Monajsku teda ty jsi hodná. Víš jak to je chlapi než si uvědomí co to pro ženskou znamená tak jim to někdy trvá. Ale jsem si jistá, že si to tam moc užijete. Nevím jestli už jste tam někdy byli ale určitě se poptejte na Rejvíz - je to kousek od Zlatých hor a je to Rašeliniště a moc pěkná procházka. Dodporučuji, my tam byli před 2 lety a bylo to fajn. Jéé popravdě ti asi závidím. My letos asi no asi určitě nikam nepojedeme. No pojedeme třeba příští rok.

Ostatní holčiny moc zravím přeji krásný večer a zítra sem snad přijdu dřív. KRÁSNÉ SNY už spíš možná krásné dobré ránko - pochybuji že sem ještě někdo v tuto dobu přijde. Paaaaaa

lentilah
4. črc 2009

No,já jsem ještě tady ☹ ,koukám na Titanik...jsem hold blbka ☹ ...jasně,že bulím..jako vždycky.

Jinak Lucinko je mi moc dobře,už to s tím krkem přešlo...zatím.No,v naší situaci je to naprd s těma vycházkama...uvidíme co s tím naši doktoři udělají 😀.

Tak kočenky,krásné a sladké sny.Pa pa

radpraj
5. črc 2009

ahoooj...přeju krásnou sváteční neděli,
LUCI, to víš,že jsem se na toxoplazmozu ptala-ale prý pokud kočka nechodí nikam ven a jenom doma,tak se nemůže toxoplazmozou nakazit....ale já si i tak dávám pozor...mazlím se jen na dálku ☹
Jinak co se týká těch vycházek,tak to máte divné. Já mám už od listopadu vycházky neomezené...a ještě nikdo nepřišel (a Doky říkal,že na těhotné nechodí,prý co by z toho měli....)Takže pokud máte problém s tím,aby Vám to gynDr napsal, zkuste flašku či čokoládku 😖 No,je to fuj..ale třeba to pomůže....A když řekněš Luci,že máš rodiče se zahradou,kde by jsi chtěla být často,určo to pochopí.......

Jinak já se tu povaluju po pohovce, manža mě nenechá dělat vůbec nic......i když mi spadl uzávěr z láhve,když jsem pila a já se pro něj ohnula......"ježiši,co děláš,nemáš se ohýbat...chudák mimi.... Tak-tak u nás. Teď mi psala tchyně,že má pro mě meruňky a šla nám ráno nakopat domácí ranné brambory(mňam,miluju je jen tak s máslem a mlékem- ale ne ty kupované,nevím proč jsou jiné..) no tak kuřátko už se pomaličku peče, okurky a brambory dorazí za chvilku...
No,nemám se skvěle???? Deňulko,hlavně se pěkně u maminy drž,ať si to můžu užívat až do března.....(od tetky Luc jsem pozdravovala 🙂

Babuše,mějte se krásně..hlavně se opatrujte a hlavu vzhůru,všem nám to určo dobře dopadne..VŠEM!!!!!!!!

ob.soklina
5. črc 2009

Přeji krásné dopoledne 🙂

Raduli tééda ty se máš. NO jo ale zasloužíš si to. takže si na všem pochutnej a hlavně se neohýbej pro bíčko 😝 tvůj manža musí být super. Jo jo je super když to tak chlapi berou a jsou nám oporou.
K té kočičce je dobře, že se tulíš na dálku. já o tom slyšela hodně věcí, taky nechci věřit všemu, ale víš jak pokud můžeš, tak tu dálku dodržuj. Ted to za to stojí. A co Vás bafouš - už si trošku zvykl????
Jinak jak jsem si všimla už máš i jméno??? 😉 Jen nevím Denulka - Deniska????? Jestli ano moc Denisku 😅 pozdravuj at si dneska pochutná na tak dobrém obídku a hlavně at se zakusuje 🙂
S tou nemocenskou - zatím ji mám u Repromedy, takže jak přejdu za gyndařem poprosím ho o to, snad v tom nebude žádný problém. Protože opravdu jen sedět doma, to nejde. RAdy a neomezené vycházky, ted se hloupě ptám - znamená že jsi prostě jen na nemocenské a můžeš ven kdykoliv???? Tak přeji krásnou neděli a ODPOČÍVAT a pít vodu. 😉

Leni to jsem moc ráda, že ti je lépe, ale určitě si k tomu Dr. zajdi. Kdyby náhodou. Já už se nemůžu dočkat úterka. Mám v 11kontrolu a těším se a na druhou stranu mám strach co se dovím. Snad bude vše ok. To jsou nervy. Prostím tě jak se s tím to vypořádáváš??? 😕 čím víc se mi pokaždé blíží kontrola tím víc jsem na nerva. 🙂

Paneško kdepak se touláš???? že ty si užíváš poslední klidné neděle. A zítra hurá do toho!!!!!!!

Mimuška a kdepak máme i tebe???? že vy jste měli zase nějakou oslavu??!!! 😉

Tak my máme dneska na obídek žebírka na grilu - dneska jdeme k ségře na zahradu - která je teda od baráku asi 5 min, ale i tak kontrola mě tam nenajde. 😒 Přeji dobrou chut o nedělnímu obídku a zase paaa

radpraj
5. črc 2009

Luci, neomezené vycházky znamenají doslova: neomezené..Doky říkal:ve dne,v noci 🙂
A když jsem měla jednou PN a měla dané vycházky,tak mi Dr(obvoďák)říkal,že kdyby byl problém...a kontrola přišla a nechala ve schránce lístek-tak pokud není člověk daleko,tak jak to zjistí,zajet na pohotovost,že je mu blbě(má bolesti atd.),prostě potvrzení návštěvy u lékaře...tak to pak stačí ukázat na sociálce...Ale kontroly bych se v těhu vážně nebála:snad je jasné,že se mamina šetří,pokud je jí zle,tak je doa a pokud ne,tak je na čerstvém vzduchu....Takže klíííííííídek 🙂
A co se týká Denisky,tohle jméno mám schované v zásobě už 20let(od prvního těhu 😲 Pořád jsem ho neměnila....a zatím měnit nemíním. Manžovi se taky líbí,tak 🙂 Nějak mě dostala dávná písnička od Mekyho Žbirky: "Deny,nad hlavou máš vzducholoď...." Jinak se mi ještě líbila Ella,ale ta neprochází u manži (ten by nejraděj nějakou.Anetku,Natálku,Adélku....a těch je oooopravdu už moře)

Tak čau-čau(musela jsem si přelézt z pohovky do ložnice,bo manža se jal vysávat..... Tak ahoj!!!
A kdepak jste ostatní???????? My to tady máme s Lucinkou zachraňovat🙂 😉

radpraj
5. črc 2009

Jo,ještě Luci...ty se vlastně v úterý dozvíš,jestli tam máš drobečky pořád oba,že???? Tak to už se na zprávičku těším i já....V pohodě je to určitě 🙂 ,tak jen kolik že Vás nakonec bude..... No je fakt,že informace je to důležitá,pokud řešíte bydlení.....tak to při dvojčátkách bude muset být min.4+1 😀

lentilah
5. črc 2009

Čaute ženský 😉 ,
jsem táááááááák zdechlá,že to ani není možný,tak se omlouvám,že se dnes moc nezapojím.Manža odjel ZASE na nějakou spářku a já tady musím trčet,nebo spíše válet se.Člověk je pak zhnilej,nemuže se probrat a taky nic udělat.Taky co bych dělala,že?To by ten muj mizera nemohl pláchnout dřív,než udělá schody a chodbu..máme službu ☹ ...vubec se mi nechce je vytírat...
Dneska jsem si udělala vepřo knedlo zelo...tááák jsem se zas naprala,že je pochopitelné,se jen válet a kynout 😀 .

Už se těším na uterý,to bude velký den,tedy jeden z nich 😀 ...Luci doufám,že nás dlouho nebudeš napínat 😉 ..Já jdu v pátek,uvidíme jak se mému pokladu daří.
Jsem ráda rady,že odpočíváš..to s těma vycházkama,prostě je to na domluvě. 😀

Holčinky mějte se moc krásně,já idu něco dělat,jinak jim v pátek na tu kozu ani nevylezu..papa

brnanda
5. črc 2009

😵 Ahoj holky, moc děkuji za info ,-)
radpraj.. to je teda cena! to bych na to šetřila snad dva roky!! a myslím,že bych na to nedošetřila ,-)

paneska
5. črc 2009

Nazdar ženy 😉 ,

jsem zde, jj, soklinko, užívala jsem si poslední dny volan. Včera odjel synátor na tábor a my se skoromanžou jsme byli na grilovařce a pivečku v rámci ukončení fotbalové sezóny :o), super odreagování a zítra si začnu užívat se synarelem, anopyrinem a prednisonem.

Raduš a princezničko, držím vám palečky, holky odpočívejte, nic nedělat, nenamáhat se, nic nezvedat, však to znáte a za par dní ať jsou //, princezno, drž se mamky, je to ta jedna z nejlepším mamin na světě...

Monajs - tak budeme přát odreagování a hezkou dovču, vydecheš od práca a uvidíš že polovička ti nakonec bude vděčná, že jsi to tak hezky zařídila...., u nás dovča letos nehrozí, ale vůbec neva, čeká nás adrenalinová zábava s 2IVF 🙂

Brňando, já byla květen/červen na 1IVF na Obilňáku a do druhého boje jdu s Repromedou, slyším na ní samou chválu, ještě chválí i Reprofit. Raduška měla cenu tak velkou, protože si nechali geneticky vyšetřit embrijka a měla velké dávky hormonů. U každé je to individuální, tak se hned nelekej astronomických částek. Na rodinku chodí kočenka, která je teď česrtvě těhulka z Repromedy, zadařilo se na první pokus a IVF jí vyšlo kolem 26.000, mně první neúspěšné na Obilňáku na 22.000. Ale mi neměli mrazáčky, ona měla. Takže v tom zase tak velikej cenovej rozdíl nevidím, opravdu záleží, jaké u tebe budou výsledky, jakej bys měla případně stimulační protokol a na spoustě faktorů, ale to v každém CAR. Nevím, co je u vás za problém, ale taky nemusíš hned jít do IVF, můžou ti doporučit IUI -inseminaci a ty jsou podstatně levnější. Možná je Repromeda o trochu dražší, ale kvalita se prostě platí a dr. Hromadová je moc příjemnej človíček. Smutné je, že se na IVF takhle vydělává, ale buďme rády, že ho máme, my co opravdu těhulky přírodně být nemůžeme - já nemám oba vejcovody.

Nedávno jsem i já sem holkám psala, jak to v Repromedě chodí, když jsem bojovala s myšlenkou, jestli do druhého boje změnit CAR a jsem ráda, že jsem to udělala. Ne, že bych na Obilňák chtěla zanevřít, to určitě ne, ale mrzelo mě, že tam nikdo nevzal krev mýmu chlapovi, jen spermio, každej CAR to má asi jinak, nevím, nejsem dr. V každém případě i já ti přeji, abys byla těhulika, ať už se rozhodneš pro kterýkoli CAR 😉

mimka29
5. črc 2009

Ahojte zlatíčka,
soklinka to uhádla celý víked sme boli mimo. Oslava bola síce iba v piatok, ale včera sme posedeli u mojej sestričky tak sme tam nakoniec ostali aj spať a jej nefungoval počítač, tak som za vami nemohla prísť. Sokli aj ja idem v utorok do Repromedy na 14.30 hod. A čo sa týka PN-ky, tak mne pri každom IVF dala lekárka neobmedzené vychádzky.
radpraj tak sa mi to páči, keď pekne odpočívaš a nechávaš sa rozmaznávať. Ty len pekne hladkaj bruško a pokračuj v leňošení.
monajs to je dobre, že idete aj keď na takú krátku dovču. My pôjdeme tento rok asi iba stanovať, lebo sme všetky peniažky investovali do Repromedy, ale vôbec mi to nevadí.
paneska nám od zajtra začína a lenti pekne leňoší, tak je všetko v poriadku.

Vy ste toho toľko popísali, že neviem na čo mám skôr reagovať 😀
Krásny večer 😉

lentilah
5. črc 2009

Ještě jednou Všechny zdravím 🙂 ,
zapoměla jsem reagovat na tu krev skrz štítnou žlázu..mě normálka tak jak Vám brali krev a vše ok,takže proto je to takový šok.Každopádně jedna skvělá holčina(moje švagrová),mi poslala záchranou sms,kde mi psala,že měla tentýž problém.Je mi sice velmi dobře,po problému ani stopy.Každopádně si na krev zajdu,ať to mám posichrovaný.

Panesko-když tak mluvíš o tom jak začneš,tak jsem si vzpoměla na sebe 😀 ..nějak se mi to vybavilo..Ať máš představu od 5.5 jsem začala s Pred.,Anopy.,Synarelem,15.5 jsem si začala píchat včeličky Gonal,no a 27 jsem to pěkně hnala na 8 hod ranní na odběr vajíček.Takže držím pěstičky,bojuj a nevzdávej..je to totiž ta docela v pohodě část,protože pak přijde to děsný čekání(5 dní na to kolik jich přežilo,pak transfér a pak neuvěřitelných 14 dní).A to jsem si fandila jak rychle mi to utíká,ale musela jsem dát pak holkám za pravdu,že to čekání Tě pěkně vyprudí 😀 .

Mimuško-chyběla jsi 😀 ,teda Ty se máš,stejně jako Soklinka..taky bych vypadla...sedím pořád doma.Je to teda pořád lepší než abych litala v tom dusnu po doktorech jak to bylo tento týden.Ale jak jsi nahodila i s Ráďou ty neomezené vycházky,tak si to zařídím taky...chtěla bych do kina,strávit víkend u rodiču a nebo zajet někam pryč 😀 ..ta představ,je dokonalá.Budu na Tebe Máji moc myslet v to uterý,ať mají pro Tebe dobré zprávičky.

Rady,kdepak jsi?Víš,že musíte ležet...předpokádám,že jsi ale trošek rozlámaná,že?Já teda byla...děsný.Když jsem vstala,tak jsem se motala jak ten největší ožrala..to mi sem tam někdy chytne i teď 😀 (velice často).

Soklinko,hruza..ani mi nemluv.Vždycky když mám jít na kontrolu a nebo prostě cokoli kolem miminka a Repromedy,tak je mi tak šoufl z nervu...já to totiž znám,když jsem v klidu,tak se něco pos..a když nervačím,tak se dá říct,je vše ok..relativně.A jak se cítíš Ty?Jen ty prdíky a nebo se Ti sem tam točí hlava,zvětšily se Ti prsiska 😀 a zhodila jsi?Tosamozřejmě nemusíš,u každýho je to přece jinak 😉 .Už se nemužu dočkat uterka,strašně to s Váma prožívám.

Všem Vám přeji kráááásný večer.