Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
7. črc 2009

Krásné poledne,

uf- byt uklizen, bylo tu jak po boji.

Holenkám, co dneska byly v Repromedě moc držím palečky, písněte, jak jste dopadly, babulky.

Rady - hezká změna, já ti ale stejně budu říkat Raduš, Rady 🙂 , princezna urrčitě hnízdí, dá ti to najevo až pozdějí.

Ani, už jsem koukla, jsem moudřejší, už jsi pěkně daleko, ty se máš, doufám, že se taky tak dostaneme, že holenky ....

paneska
7. črc 2009

Ahojky Soklinko,

to je krásný, super, buď ráda, že je jeden bojovníček, budeš mít pohodové těhu, se dvěma je víc starostí, i když taky je to fajn, raději dva, než žádný a ať alpa zabere a nemusíš lítat po doktorech 😉

raaad
7. črc 2009

ahoj babuše....
tak odpovídám: k obědu jsme si udělali pravý hovězí steak(byl naložený na včerejšek,tak to zbylo.... Měla jsem tady o5 Kamošku s Timi-tak jsme dopoledne prokrafali,udělaly si obídek, ona mezitím odfrčela nakoupit,já jsem pohlídala mimi...pak jsme šli zase pro změnu k nim,jejich soused nám natrhal meruňky...no pohodička. Tak jsme si tu lebedili-samé baby..a naznaly jsme,že ty chlapy vlastně ani nepotřebujeme (v našem případě ani na to mimi-teda myslím obrazně 😀 Tak zítra zase přifrčí,aby mi to prý rychlejc ubíhalo a já se tím čekáním nestresovala.... No,to mám hodné kamarádky.....a ještě skoro sousedy...

LUCINKO 🙂 velká gratulace !!!!!(vůbec nezávidím 😖 😖 😖 ,závist je hrozná věc). Tak už to máš černé na bílém....
Na mě to tak vždycky padne, jestli jsme si neměli nechat dát raděj taky 2...... No,snad je holka bojovnice....
Jinak Leni,ty už jsi taky v poho....tak se to tu zase začíná rýsovat.... Teď jsem na řadě já..... Pak Pany, Mája a zakončí to Móńa.....A pak třetí kolo začne Baruš, pak Aninka....atd..atd... Ještě jsem na někoho zapomněla???
Pak si můžeme založit nějaké nové téma.... a postoupit o třídu výš...z řad snažilek do řad těhulek...
Tak začněte vymýšlet název......
Tak se berušky opatrujte..........já se taky opatruju 😝

lentilah
7. črc 2009

Lucinko paráááda,no má dedukce byla špatná 😅 ..ale hlavně že tam to srdíčko je 😉 ..No..já mám jít do Repromedy údajně naposledy v pátek,pokud bude vše ok. Jsem jen krapec nervozní,že po mě chtěli ať přijdu až za 14 dní.Na recepci mi řekli,že je pak všechno v pořádku.Je pravda,že před těma už ani nevím kolika dnama co jsem tam byla naposled mi paní doky Hromadová řekla,že to probíhá velmi dobře a zatím o srdíčku mi nic neřekla...ale to prý bylo ještě brzo 😀 ...už se nemužu dočkat pátku.

Rady,jj já taky ne-závidím 😉 😀 ..já doufám,že moje mimi bude mít všechno co mít má..jsem krapet nervozní.Už se těším na krev,kde se Ti potvrdí Tvé těhu. 🙂

holky vážně je to čekání děsný.

Krááááásný den

paneska
7. črc 2009

Těhulinky, já vám to taky vůbec, ale vůbec nezávidím, mooooc přeji, já jen bojím, bojím, aby to tentokrát vyšlo, ale mám takovej dobrej pocit, že v Repromedě se těhotní hodně, tak snad se opravdu nakazím i já 😉

Rady to je fajné, že máš kámošku, se kterou poklábosíš a čas rychle utíká, já mám taky takovou, jsme spolu skoro denně, začíná už sedmý měsíc těhulinkování, ona je z těch, co se podívají na trenky a jsou v tom 😅

raaad
7. črc 2009

No, Pany,tak to já jsem byla vždycky taky tak....uviděla trenky a byla napovel těhotná.....ale holt se život mění-a my s ním....

Jinak Leni, vždyť ty jsi přece byla ještě před Luckou,ne? Tak by jsi měla mít už UZV hotový,nebo ne??, nějak v tom mám zmatek....
Tak uvidíš v pátek,co ti poví a který budeš týden tt.
Tak se holky mějte.........krásné odpoledne 🙂
Ještě nakouknu,jak je na tom Mája.....čauky

lentilah
7. črc 2009

Rady byla jsem na prvním UZV 16-tý den po ET a tam nic nebylo vidět,že bylo moc brzo...další UZV byl o 10 dní později,už tam byl váček s drobotinou 😀 a teď mám přijít v ten pátek a to bude za 14 dní od poslední ko.A to už má prý být konečná.Takže tak.

Na Mimušku taky myslím,hlavně ať přinese taky super zprávičku.

Lucinko,jinak nezvracím..sem tam je mi zle od žaludku,co mě prožene je meloun..uvažuju nad tím,jestli ho mám vubec jíst 😅 ..A to fakt jím s rozumem.Každopádně se opatruj uplně maximálně 😀 ,protože Tvému pokladu buší srdíííííííčko 😀 a to je nádhera!

Pany beruško neboj,budeme se pěkně kulatit (těhotnit 😀 ) a Aničku v tom rozhodně nenecháme 😀

paneska
7. črc 2009

Leni, díky za podporu, kéž bys měla pravdu 😉 , za 14 dní už bude tloucr srdíčko mimísku a pak tě předají k obvodnímu ....

Na mimuš taky dneska myslím, jak dopadla, ale určo dobře a za chvíli mi bude šlapat na paty, já šlapu radušce, to máme pěknou postupku 😉 Já už se tak těším na OPU, i když mě po něm ten můj chuděra jeden vajčeník bolel, jako sviňuch a na ET taky, to bylo super, to už bylo za odměnu...

mimka29
7. črc 2009

Ahojte zlatíčka moje,
najprv vám chcem napísať a potom si vás dočítam. Boli sme s mužíčkom na večeri, tak píšem tak neskoro.
Tak konečne ma pozeral Dr. Veselý. Cysta žiadna a dokonca sliznica aj bez liekov a to som do soboty ešte trošku krvácala 6 mm. Ja to fakt nechápem, ale som teraz aj psychicky tak v pohode, keď už viem, že na mňa drobci čakajú, tak som kľudnejšia a tá psychika asi fakt robí veľa. Dohodli sme sa, že od ďalšej mrchy začíname. Rozpísal mi ďalší stimulačný protokol, lieky mám nachystané a mrcha by mala doraziť do dvoch týždňov, ak nie skôr. Takže baby hurá do toho.

Idem čítať

lentilah
7. črc 2009

NO to je úžasnýýýýýýýýýýý 😀 ,Máji ani nevíš jakou mám radost..z obou,obě jste mi udělaly velkou radost(jak Ty tak i Luci)..snad už budou jen samé dobré zprávy...a sliznice...parádní!
Děvčata výborně,jen tak dál 😀

mimka29
7. črc 2009

Jej soklinka parádička, len nedávno sme sa stretli v Repromede a to si tam bola tuším prvý krát a už v tebe bije ďalšie srdiečko, to je úplný zázrak. Strašne sa teším.

paneska jasné, že nám to vyjde všetkým. Dr. Veselý je strašne zlatý a on ma dnes presvedčil, že to musí vyjsť tak to teda musí a všetkým.

raaad ty si nezmenila len fotku 😀 Si poslušná holka, keď tak pekne odpočívaš.

lenti teraz ty si na rade priniesť v piatok z Repromedy dobré správičky.

paneska
7. črc 2009

Mimuško, to je supééééér, gratuluju a už se těším, že budeme těhulinkovat spollu 😉 Dr. Veselý je manžel Veselé, nebo je to shoda jmen?

bamsmudla
7. črc 2009

Ahojte holky, jsem tady poprvé. Nějak jsem na internet ani raději nechodila. Mám za sebou ICSI a dnes jsme se bohužel dozvěděli, že neúspěšně. Jsem z toho docela hotová, protože test jsem měla pozitivní, takže jsem to vůbec nečekala. Jinak v repromedě mě příjdou doktoři v pohodě, až na nějakou výjimku. Chci se zeptat, je tady některá, která to zkusila podruhé a za jakou dobu. Nevíte, jestli je to dobré hned nebo chvíli počkat. Díky

mimka29
7. črc 2009

bamsmudla - to mi je ľúto ☹ neviem ku komu chodíš v Repremede, ale mne Dr. Veselý povedal, že ak nebolo veľa vajíčok a vaječníky sú v poriadku, tak sa môže ísť do ďalšej stimulky aj hneď na druhý cyklus, ale v centrách u nás na Slovensku vždy dávajú 3 mesiace pauzu, tak neviam 😒 A nemáte ani mrazáčikov? Ja osobne momentálne absolvujem prvú stimulku v Repromede, ale s darkyňou vajíčok.
Skopírujem tabuľku, aby si videla ktorá je ako na tom, aj tak ju musím upraviť.

bamsmudla
7. črc 2009

Měli jsme být u doktora Veselého, ale ten měl dovolenou, takže jsme měli pokaždé někoho jiného. Doufám, že ti to výjde. Právě nad tím hodně přemýšlím, mám jít za 14 dní na kontrolu. Takže pak se uvidí. Vím, že s tou variantou má člověk počítat, ale vždy věří v to lepší. Doufám, že tě nenakazím pesimizmem, dnes jsem ho plná 🙂 , já věřím, že to výjde.

lentilah
7. črc 2009

Ahoj Bamsmudlo,teda to mě mrzí...člověk si zhruba dokáže představit co teď prožíváš ☹ ...Ale co jsem se tak dívala na statistiky v Repromedě,tak druhý pokus je úspěšnější,tak hlavu vzhůru.Vím,že se to snadno řekne 😅 ..ale rozhodně je potřeba nestrácet hlavu!Bylo mi dost mizerně,když jsem šla poprvé po umělku na UZV a nic tam nebylo,nevím co jsem si myslela(jako,že tam bude hned vidět celý mimi),ale měla jsem pocit,že je to ztracený.Taky mě tady chudiny holky utěšovaly,že je to ještě brzo a že na UZV nemuže ještě nic vidět...ale ten strašnej pocit...fuj,proto Tě tak nějak malinko chápu,co teď cítíš.A odpověď na Tvou otázku vubec nevím..jen vím,že jedna holčina v jiném CAR taky měla 2 měsíce pauzu před dalším..
Každopádně Ti držím pěsti.

raaad
7. črc 2009

hezký večer holčinky......
bam...vítej a hlavu vzhůru...každá z nás si tady prošla něčím špatným...ale pak se vždycky vyjasní.....
Já osobně,kdyby k tomu byl pádný důvod-bych začala druhé kolo co nejdříve...Ale záleží na tom,kolik Ti je let,kolik máš už dětí...atd...

Jinak Májenkoooo,to je super, vidíš,jak se to všechno obrací....to je tím,že jsme tu taková bezva parta,která se podrží.....
u mě to teda funguje......pořád sem čučím...až mi manža říká,že jsem jak puberťačka.....cha-cha
Takže holčiny,krásný večer, krásné tulení(teda kdo může 😖 ....a zítra naschle

lentilah
7. črc 2009

Bamsmudly,to TAKY tam nemělo být(přepsala jsem se)...třeba pujdeš hned další měsíc,jak říkala Mimuška.Uvidíš co ti řeknou,podle toho jak budeš vypadat 😉

lentilah
7. črc 2009

Raduš...to tulení 😅 ...právě po mě manža cosi podobné chce 😅 ...jenže já jsem jaksi,asexuální 😀 .Ovšem třeba,pokud se ten muj chlapák bude snažit 😀 ,tak svolím ja pár hubanů 😀 .

mimka29
7. črc 2009

Musela som manželovi uvoľniť počítač, ale už idem pohľadať tú tabuľku

mimka29
7. črc 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb))
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F ,
odběr: 29.6. (9 folíků-zatím čekáme),předpokládaný ET 4.7. ( 1.IVF+ ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV)

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

mimka29
7. črc 2009

Tak tabuľku som našla, ale ja tam u seba ani nemám čo opravovať, ale soklinka a radka áno, tak som vám ju aspoň skopírovala 😉

ob.soklina
7. črc 2009

Annina-Anna- 33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test pozitivní,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH- Lenka- 28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.(čištění od zubního kamene),další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb))
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV)

Mimka-Majka- 29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Radpraj-Radka- 39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox, Od 9.6.09-krátký protokol, stimulace od 19.6.Godal F ,
odběr: 29.6. (9 folíků-zatím čekáme),předpokládaný ET 4.7. ( 1.IVF+ ICSI+PK+PGD)

Soklinka-Lucka- 27- let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko 14.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Monajs- Monika-33 let,
10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET-kontr.UTZ 22.6. - stopnutý KET - špatná/škaredá struktura sliznice

ob.soklina
7. črc 2009

Přeji krásný dobrý večer,

Mimuška super zprávičky jsem moc ráda, že to tak dopadlo a uvidíš, že to bude lepší a lepší. Už ted jsem si jistá, že opravdu ten minulý měsíc to tak mělo být, protože ted jsi na to připravená a asi sis potřebovala počkat na Dr. Veselého 😉 Tak a ted šup šup poslední mrcha k mimušce at se do toho může pustit.

Leni ahojky, tak ty máš kontrolu 10.??? Já se ted kukala do postupky a spočítala, že ty jsi o 9 dnů dříve než já. A mě chtěl dneska Dr. propustit ke gyndařovi, ale proto, že mám pořád zvětšené vaječníky tak jako ze solidarity mi řekl, tak přijděte ještě v úterý a pokud bude vše ok, můžete jít ke svému Dr. No uvidíme, ale asi je vše ok. Jinak srdíčko jsem taky neviděla, ale Dr. řekl ,, vy jste ho neviděla jak krásně bije???Tak na další kontrole se na to zaměřím, pohlídám si to. Tak to se budu ted těšit na zprávičku od tebe z pátku. Na kolikátou tam jdeš???

Raduš - tak co kdy půjdeš na tu krev????Do kdy to vydržíš??? 😉 Je super že máš takovou kamarádku. Asi bych taky někoho takového potřebovala, ale já mám kolem sebe už hotové maminy, které zrvona ted na klábosení nemají moc času a nebo holčiny, které o těhu ani nepřemýšlí. Jo dvě těhotné mám v Ostravě, ale to je trochu z ruky ☹ A co kotátko?? ještě hlídáte??? No já se jdu pomalu ale jistě opět připravovat na běh na wc 😒 opět mám žaludek pěkně na vodě. vidím to tak, že nebudu mít ranní ale noční nevolnosti 🙂 No a nebo mám snad jen podrážděný žaludek. Moc se nehlífám v jídle a motám to dohromady. 😒

Bamsmudlo - vítám tě mezi náma!! Moc mě mrzí jak dopadl Tvůj první pokus, ale jak píšou holky hlavu vzhůru druhý pokus bude ten pravý. Jinak se moc omlouvám, s tím druhým pokusem nemůžu poradit, ale taky jsem četla a slyšela od holek, že pokud vaječníky nestimulovaly moc a bylo to pohodovější, tak že by mohl být drhý pokud brzo. Ale asi bych si nechala poradit od doktorů, přece jen s tím asi mají větší zkušenosti než my všechny dohromady. Určitě budeme moc rády, když budeš mezi nás chodit. 🙂 Holky jsou tu zlaté a umí úžasně podržet.

Tak všem přeji krásnou dobrou noc a zítra opočívat a mimuško neupracuj se nám v té práci!!!!!!!!!!!!!!

mimka29
7. črc 2009

sokli dnes som teda mala v robote doobeda hrozný deň. Urobila som takú banálnu chybu, že stále na to myslím, ako som to mohla urobiť. Už som zaúčala X-nových zamestnancov a vždy som ich upozorňovala aby to neurobili a dnes som to urobila ja. Je to prkotina (hneď sa to dalo do poriadku), len som si myslela, že mne sa to nemôže stať, ale mne sa už môže stať tuším všetko 😀 Teraz mám hlavu plnú iných starostí a nie nejakú prácu 😀 Tak odzajtra už pozvolne aj v robote, len do výšky svojho platu (a ten nie je veľmi vysoký) 😀

Dobrú nocku 😉

lentilah
7. črc 2009

Soklinko Lucinko,já měla paní dokt. Hromadovou,ta mi řekla,že ko až za 14 dní.Několikrát ale zduraznila,že je vše v pořádku 😀 a beru taky jsem to sčitla a máš recht 😉 😀 .Manža na mě spustil,že jdeme tak pozdě kvuli tomu,že jsme z daleka tak ať hodím nehy nahoru 😀 😀 😀 .A to,že mi tam to srdí nešlo vidět,možná proto,že jsem šla UZV dřív než ty(plácnu,že jsi šla třeba 27 den po ET a já 24..víš jak to myslím 😉 ).Teda Lucinko tak se apoň uklidňuju,jinak mi hrábne 😀 .Ani nevíš jak se na pátek těším,zase budu mít o něco klidnější spaní.A Luci,ukazoval Ti i to žluté tělísko?Je to u toho váčku.Pokud ne tak v poho,každý to dělá jinak.Jo,málem bych zapoměla,jj 10.7,to je v pátek v 9:30,jen UZV,krev už prá není potřeba.

Kočenky dobrou noc plnou úúúúžasných snůůůů.Pa pa zítra

raaad
8. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7.

LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vejíček(13),,oplodnění bylo metodou ICSI,1.6.09 ET přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,příčina neplodnosti-endometrioza.. (mmj.zubař: 22.6.-další ko.:3.,5.,19.,21.8.(výměna plomb)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-jedno krásné miminko, ko-10.7 (UZV)

Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6. , OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno jedno mimi se srdíčkem, další ko 14.7. -pravděpodobně poslední v Repromedě

Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stimulace:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zavedena 1 hatsch.blastocystaXX, dopor.TT 17.7. ???

Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia

Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:začátek stimulace 7/09 ...

Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09

raaad
8. črc 2009

ahooojky-dobré ránko.....jsem tady.....nechápu proč nechrápu 😉
Ale asi už jsem tak moc odpočatá, že už mi ani to spaní nechutná (hlavně,že jíst mi chutná 😎 -cpu se tady takhle po ránu v pelechu meruňkama, nu což,aspoň nebude obstip...
Včera jste pěkně krafaly do noci 😅 , místo toho,aby jste se věnovaly svým miláčkům 😀 . Vy nevíte, jaké mají chudáčci z toho celého procesu ivf nervy a jsou z toho úplně mimo??? To je nemůžete takhle zanedbávat 😉 😉 😉
No-tak to by stačilo,ne?
Takže milé těhulinky i netěhulinky,
přeju Vám dnes krásný den celinký,
málo nevolností, hodně kopanečků
a hlavně klid a pohodičku ......
(no páni,já se dám na skládání básní,vždyť se mně to rýmuje....)
Dnes vůbec nevím, co budu dělat. nic mi není,ale cokoliv pracovat:bojim-bojim, možná to přeháním, ale pokud to není nutné, tak raděj budu poslouchat manžu a budu odpočívat...Jen nějak nechápu, po čem mám odpočívat,když se vlastně ničím neunavím?? Ježiši,já takový akční člověk se takhle flákat...to je snad horší, než chodit do práce. Vůbec nechápu,proč chce člověk vždycky to opačné, co ten moment má 😖
No,jediné co mě napadlo,že bych udělat mohla...tak to je zajet si něco pěkného koupit...to bych snad mohla,no ne?
Fajn,díky předem,že jste mi to tak krásně schválily 😉
Tak berušky...mějte se...určo na vás ještě v tom mém shonu mrknu 😉

mimka29
8. črc 2009

Dobré ránko,
radulka ani sa ti nedivím, že si tak skoro hore. Ja keď musím vstávať ako dnes, tak to je hotový boj, ale cez víkend buntoším od skorého rána. Tak ti prajem krásny deň v posteli 😉

lentilah
8. črc 2009

Ahoj Holky 🙂 ,
Rady-záleží na Tobě jak se cítíš,mě to teda nedalo,když jsem byla delší dobu na nohách ( a to v bytě 😀 ),tak jsem necítila spodek.Každopádně Raduško,já dneska až mi manža přijede z hokny,tak pojedeme nakupovat 😉 ,potřebuju kalhoty do kterých se vlezu 😀 .

Táák,všem přeji taky krásný den 😀