Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavka111
19. črc 2009

Paneško já jsem zapomněla,ty máš zítra velký den.Tak přeju hodně štěstíčka a budu na tebe moc moc myslet,a budu držet hodně pěstičky ať je ultrazvuk co nej nejlepšíííííííííííííí. 🙂

annina
19. črc 2009

Ahojky babulky, víkend OK-odpočinkový 🙂 Jinak já se barvím každé 4 týdny a měnit to rozhodně nebudu! Barvila jsem se u obou dětí a moje nej kámoška je kadeřnice a pracuje rozumně dál i jako těhu. Nehty už bych neřešila vůbec 😕 To už by sme opravdu nesměly jíst,pít,dýchat atd. 😀 Chemie je skoro ve všem a všude 😖 Vím,že určitá omezení doporučují při kojení,ale já bych to fakt nepřeháněla. Počkáme na naši zdravotnici Radušku a přečteme si názor odborníka 😉 Krásný večer,pěkné sníčky a dobré zprávičky! PA

lentilah
19. črc 2009

Pavlínko no vidíš to,ještě,že Tě máme...a Lenuš ty muro ani nepřipomeneš 😉 😀 ..no pokud budeš mít zítra vajíček(folikul) hodně(což Ti moc moc přeju),tak Ti sníží dávku injekcí,což by bylo super 😵 .

Mimuško,chudinko,ta mrcha Tě nechává ale čekat,že jí není hanba...tak buď a nebo..Raději bych Ti přála mimi..ale když teda ne,tak ať už ta hééérečka dorazí a dá Ti pokoj.

Tak a teď fakt papa a sladké sny

raaad
19. črc 2009

čauky berušky...tak jsem vás teď teprve dočetla...Dneska jsem na noťas ani nesáhla...
Dopoledne já jen uvařila(dnes jsem vstala až v půl9,protože jsme přišli z návštěvy až kolem jedné v nociiii........... manža pěkně pouklízel a já celé odpoledne byla s malinkou Timeou venku....Vždycky s tím kočárkem aspoň zamotám spoustě lidí makovici...no co,a´t si zvykají,jak mi to sluší.....
Zítra mám ten uzv,tak už teď bojim-bojim,aby bylo všechno v "richtiku"...Tak prosím o palečky....
Pany...ano,manža jede se mnou a musí ještě do rachoty,takže my přijedeme asi až na tu 12h....Tak třeba se i tak potkáme.....
Lucinko.....no máš to teda nevlídný začátek těhu...ale hlavně,ať je v pořádku mimuško,to je teď nejdůležitější...A s těma vaječníkama to zase na vizitě pořádně zdůrazni-ať se něco neprošvihne....jistota je jistota.... Myslím na Tebe.
Leňulo,teda na to,že se takto pěkně cpeš a nakonec máš o 3kila míň,tak to je síla...tak to si klidně papkej dál....
Jinak co se týká barvení vlasů a nehtů....dle mě je to blbost.Nikdy jsem nic takového neslyšela.Samozřejmě,že to musí raděj nedoporučit....Ale to by těhulinka nesměla vyjít ani do města(smog),neměla mít barvené oblečení a nesměla by jíst potraviny s E-čkama....takže já si vlasy normálně obarvím)a barvila si je i v těhu). Co se týká těhu a vlasů: tak je možné,že barva hůř chytá a nedrží trvalá.... Jenom není dobré samoopalovací mléko-prý? Ale já nepoužívám,tak neznám..... A co se týká uzené makrely...taky bych neviděla problém...vždyť ryby jsou zdravé..... Uzeniny by se měli jenom omezit...ale ryba je ryba... Já u nejstaršího v těhu jedla denně(opravdu denně) konzervu sardinek s cibulí a s kečupem....a bez pečiva..To byla mňamka. A je fakt,že Pája má šíleně silné kosti.....u jeho batolecího:berany-berany..jsem myslela,že mi tím rozbije lebku.....
Takže holčiny...přeju krásnou dobrou noc............zítra se ozvu

zandanem
19. črc 2009

ahojky děvčata.... ja mela opet pracovni vikend.. takovy nijaky, bezvyznamny....
odpoledne jsem se hrála na terase s kytičkama... vzdy se odreaguju...a večer došla kamoška tak jsme si dali pivko
pany a raduš... držím pěsti..... 🙂
lucinko.... ty se drž, doufam že už bude vše v poho a pujdeš dom za manžou... myslim na tebe...
leni.... ty maš fakt super apetit 🙂 bašti vše co ti chutná.... i ja to mixuju a tehotna nejsu a zatim vazim porad stejne.. to pivko co jsem pila jsem zajidala buchtou 😀
pavli.... anni....leni.... luci.... rady.... pusu na ličko a břuško....
maji.... pany... pusu na líčka
dobrou noc a krásné sladke sny.... snad jsem na některou z vas nezapoměla... 🙂

mimka29
20. črc 2009

Dobré ránko,
prajem vám všetkým úspešný štart do nového týždňa.
paneske a raduške samé dobré správičky v Repromede 😉

pavka111
20. črc 2009

Ahojky holenky.

Přeji vám krásné ráno a taky pěkný den 🙂

Paneško doufám,že ti krvička a ultrazvuk dopadly na výbornou.......Já tady odpoledne nebudu tak si to pak přečtu.Dnes jedu za kámoškou a za jejím 2letým adámkem,tak se budu ňuňat 😀 😀 celý odpoledne....Večer si vás pak všchny dočtu.

Lucinko doufám,že je vše ok a mimi taky.Moc ti přeju,aby to už bylo ok a mohla jsi domů a užívat si konečně těhulinkování. 🙂 🙂

Raduško hodně štěstíčka ti přeju v repromedě 🙂 stejně už jsi naše těhulinka a dneska se to jen potvrdí.....

Leničko a ty se máš,že můžeš zbaštit na co příjdeš a ještě zhubneš 😀 😀 😀 to mě se nemůže stát.Dávej na sebe hlavně pozor s mimiškem.

Jinak holenky se mějte moc krásně já za vama večer přijdu a moc toho nenaplkejte ať to stihnu všechno přečíst 😀 😀 😀

mimka29
20. črc 2009

pavka prajem ti pekný víletik. Také dvoj ročné bábo to je na spapkanie 🙂

paneska
20. črc 2009

Ahoj ženy,

díky za držení palečků, krev mám za sebou, dneska se brala prý na pohlavní nemoce HIV, syfilis, žloutenku a samo HP, tož to su zvědavá, co mi zjistí, hi,hi,hi.....:o)

Zvládla jsem to celkem rychle, páč jsem zvolila jinou trasu, ne přes město, takže jsem u nás cvakala lístek 6.20 a v 8 ho jsem byla už doma, synátor ještě spal.

Na UZ jdu na 11.50, tak se tam Rady potkáme 😉 , snad se nemineme a snad tě poznám 😉 Jinak vaječník mě teda už bolí dost, v noci se mi už blbě spalo, píchá a je citlivej, tak uvidíme, kolik folíků tam bude. Sestřička mi říkala, že OPU bývá tak 13-15 den, to to vychází na víkend, nebo spíš začátkem týdne. Snad mi dávky puregonu sníží, páč ještě týden píchat takové dávky, to teda nevím....

Všem přeju hezký den a odpoledne se ovz 😉

mimka29
20. črc 2009

paneska si šikulka. Keď sa stretneš s radkou, tak ju pozdravuj. Ja som sa s ňou v Repromede stretla, keď tam bola ona prvý krát, ale to sme o sebe ešte nevedeli. Určite ju neprehliadneš keď tam bude s mužom, lebo je to poriadny chlap 🙂 Myslím na teba.

lentilah
20. črc 2009

Ahojky babulenky,
Raduško a Lenuško-jsem nervózní jak dlouho ne,už aby jste nám napsaly výsledky...držím moc moc pěstičky.

Mimuško-přeji moc krásný pracovní den,doufám,že dneska bude v klidu(chci říct to šílené počasí)...Tady je velice příjemně 21 stupňu,chladný vánek...tak snad jste tam s počasím podobně.

Pavlínko-no ono to není zas tak zázračný..dobrý prase všechno spase 😀 ...sice se váhově držím,ale jinak jde na mě všechno vidět.Myslím to rozdělané čelo,šílená celulitýda,nemyslím to nějak špatně,ať ji klidně mám a pořádnou,hlavně ať mám miminečko,ale některé oblečení jako společenské kalhoty bez dlouhé tuniky nehrozí..vypadám jak cedník..tedy moje nohy,samý ďůlek.A ta mastná palice..myslím,že ani jar by v tomto případě nepomohl 😀 a obličej,ten se mi leskne jak psí kulky 😀 ...jsem prý jak zelený vyblitý zelí,hlavně,že dojídám jídla po chlapovi..děs 😉 😀 ..

Rady a Aničko-jsem prostě vyjuchaná ze všeho,ale až pojedu na prodloužený víkend(dovču),tak si palici natřu..páč ty šediny jsou fakt grandiózní 😠 ...Zkusím přeliv,budu mít sice brutální melírek(z těch napolo obarvených šedin),protože počítám,že mě to mizerně chytne..ale aspoň něco 🙂

Žany-zlatíčko,teda ty jsi borka 😀 ,pivečko a buchty 😀 ..já na intru chytla chutě..člověče já si dala obyč hořtici s čokoládovou tatrankou...děcka na intru většinou jsou "zoufalci"(věčně vyhladovělý a bez peněz 😀 )Ale jsem zvědavá,jak na tom budeš jako těhu 😉

Dneska cámoška nedorazí,až zítra..tak Vás tady pokládci budu otravovat.Papa

lentilah
20. črc 2009

Jo a Lucinečko-večer mi bývá taky dost šoufl...a to kvuli tomu,že se moc naliju vodou..pak mám žaludek plný vody a vzduchu..dokážeš si představit pak to rošambo 😠 ...Každopádně už aby byla středa,a řekli Ti jen dobré zprávy...

mimka29
20. črc 2009

lenti u nás je vonku tiež príjemne a v robote vpohode. Len teraz na mňa jedna ženská začala bliakať, tak som ju nechala nech sa vykričí a potom som s kľudným hlasom ponukla pre ňu výhodné riešenie. Môžem ti poveda, že keď tak kľudne reagujem, tak sa potom zahambia a zmiernia hlas. Nebudem sa snáď v robote rozčuľovať, nie?
A lenti tie opisy tvojej postavy sú fakt úchvatné 😀 😀 Ale ja keď mám voľno a niesom upravená, tak som tiež na nepoznanie.

lentilah
20. črc 2009

Mimuško-ovšem ty opisy jsou naprosto reálný 😠 ....nooo vidíš,paráda,jen tak na ně..hubatice jedny...hlavně aby to platilo na všechny.

lentilah
20. črc 2009

Jannysku beruško,jelikož patříš k nám tak jsem Ti udělala odstaveček do naší tabulky..ale raději to prosím zkontroluj,je to spíš taková improvizace ,jméno,datumy...prostě všechno:
Jannysek:Jana-23 let ,1 dítě-bráška v pěstoun. péči(10let) 1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,…1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů…. 3 denní kultivace,vždy zavedeny 2 embryjka) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6 odběr vajíček,,oplodnění metod. ICSI, 23.6 -ET zavedeny 2 embryjka.. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG..něco maličko vidět).. Ko-22.7 (UZV + krev?)..

lentilah
20. črc 2009

Jannysek:Jana-23 let ,1 dítě-bráška v pěstoun. péči(10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,…1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů…. 3 denní kultivace,vždy zavedeny 2 embryjka) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6 odběr vajíček,,oplodnění metod. ICSI, 23.6 -ET zavedeny 2 embryjka.. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG..něco maličko vidět).. Ko-22.7 (UZV + krev?)

Ta těhulinka je tam duležitá..předpokládám,že to samé tam bude mít i Raduška(pak i ostatní berušky)
..takže holčinky pěkně doplňovat tabulku,ať v tom nemáme zmatek a nezapomíná se na velké dny...

paneska
20. črc 2009

Ahojky,

tak mám za se bou i UZ, dneska měl ambulanci primář, to je manžel dr. Veselé, nevíte? UZ je v pořádku, viděl tam tak 6 folíků, ptal se mě, kolik jsem měla posledně vajíček, že bysme jich mohli snad získat víc, prý by mohlo ještě něco uzrát, uvidíme, hlavně, že tam jsou. Dávky mi nezvýšil, vzali stěry z pochvy, což su i ráda, říkala, jsem, že mě trápilo svědění, takže budeme vědět, jetli je to ze vnitř, další kontrola ve čtvrtek a výplachy 😉 od 9-tého dne, jo, jo.....

Ráďu jsem viděla, ale byla to prča, že Rady, asi 5-min. jsme obě přemýšlely, jestli já su já a ona je ona. Řekly jsme si asi dvě slova, protože jí pak zavolali do čekárny a já musela mazat. Mužskýho má pořádnýho, to máš mimuš pravdu a hezkýho syna 😉
Rady taky tě vyšetřoval primář? Všechno v pořádku, princezna se zahnízdila, byla už vidět na UZ ?

Leníku, já si opravdu myslím, že se klidně barvit můžeš, bych to opravdu neřešila :o) A co se týká postavy, tak o tom bych raději pomlčela, páč já svoje špeky a celulitýdu nedokážu tak úchvatně popsat, jako ty. Kolem břicha mám takovou pneumatiku, hrůza děs, fuj....., už od poslední sitmulky se mi to nechtělo smrsknout zpátky a teď to zase rozste víc, večer vypadám, jak těhule, ráno břicho trochu splaskne, no hrůza, co o tom víc psát ☹

lentilah
20. črc 2009

Výborně!Lenuško na zvětšené bříško si zvykej 😀 poroste dál 😉 😉 😉 ..Jsem ráda,že byl pan primář je taková šikula a nic nezanedbal.

Teď Raduška,páč jsem zvědavina zvědavá...

lentilah
20. črc 2009

No ale pneuška Lenuško nevadí,vždyť se perfektně natáhne 😉 😀 ,,se tím taky uklidňovala a zatím mi to vyhází 😀

raaad
20. črc 2009

AHOOOOJ BABUŠE...
teda to je příjemné,že na mě všechny tak krásně myslíte..... 😉 😉
Takže ROZHODNĚ nemá Pany žádnou velkou pneumatiku a celula není taky vidět 😝 ...vypadá jako holčička...takže jí vůůůbec nevěřte.... Takže pokud Léňa taky tak kecá,tak je to jasné 😝 ...a pokud nekecá,tak ji přihlásím do dalšího pokračování: "nahá jsi krásná"......tak-vymalováno... 😀
Takže raport: dnešní HCG 1960 mUI,takže super..... Pan prim byl skvělý(jo pan,je to 2.manžel ředitelky veselé)...všechno je prý na pohodu 😀 ...vidět nebylo ještě nic (a to už jsem chtěla i fotečku)....-prý je brzo,ale sliznice je vysoká a vaječníky v cajku....Kontrola za 10 dnů-zase k němu na 14hod...tak prý už by měla být vidět AS..Takže to mám brát,že jsem těhu,ale s jistotou příště.... Jo a hned jak jsem došupandila,tak jsem se byla ptát na recepci,kdo-že vyšetřuje.....A oni prý Dr.Fischer...no můj škleb brala sestřička s velkým úsměvem...... Nakonec tam pan prim počkal(na žádost sestřičky...prim už měl končit a od 12 měl být Fisch..)Takže prim říkal,že je tam ještě na přání---"a to se prý ještě důvěrně neznáme 😀 ....")Tak to bylo příjemné a na příště ho mám taky na přání.....bo milovaná Dr.Hrom.má 14 dní dovolenou a bude až začátkem srpna....
Takže tak...jenom pořád nevím,jestli se do tabulky nazvat těhulinkou,abych náhodou něco nazakřikla...... ☹
Takže kočenky.....mám z dnešní návštěvy radost a budu čekat na další...příště si můžu vzít zase odběry sama a pak jen na uzv.....
Takže teď už ležím,bo jsme ještě byli v Olympii(nechápu,co tam syneček pořád chce vidět....ale měl zájem o Nike-plavky....no,neměli,tak měl pusu jako papuč......Pak ještě do teska na nákup "žrádla"....a teďky si odpočívám a cpu se melounem.....
Jinak co se týká těch různých chutí na intru...tak já od té doby miluju vánočku s drůbeží paštikou 😀mňam-mňam.
Teď mám pořád jenom žízeň (doufám,že se nedohrabu k těhu-diabetes ☹)...a mám chuť na pivo...ale ne jenom loček(co mi povoluje manža)...klidně bych ho žahla celé.....ale holt si budu muset počkat...a to pěkně dlouho...bo jsem oba kluky kojila 8měsíců....a v zimě ho nepiju...tak to bude až 2011....no,dobrý 😀
Takže berunky...opatrujte se všechny!!!! moc děkuju za podoru...je to paráda.... a snad se fakt někdy potkáme na nějaký pořádný splk..(a ne jak dnes,že Pany..)
Tak pa-pa............Rad....
A Lucince držím všechny palečky...a to jich doufám už je osm!!!!!

mimka29
20. črc 2009

Dobehla som z roboty a hneď k PC.

paneska to je super 6 folikov z jedného vaječníka (to ja nemám ani z dvoch) Tak pekne pichaj ďalej a možno bude ešte viac. Ja chodím k Dr. Veselému a je zlatý, že?

raduš tiež veľká kratulácia a fotka bude nabudúce.

Baby ja mám z vás takú radosť, že asi dostanem mrchu 😀

paneska
20. črc 2009

Ráďo, díky za kompliment 😉 , pneumatiky sis nevšimla, páč jsme se viděly jen malou chviličku, fakt jí mám a dost velkou, co jsem doma s pracákem a stimulkou jsem přibrala tak 3 kg, možná i víc, na břiše a zadku. Celulitýda byla schovaná pod ryflami, jo, jo...
Musím ti dát za pravdu jen v tom, že hodně lidí mi říká, že vypadám, jak "malá" holka, tak do 25 let, i v Repromedě si to mysleli :o). Tak to mě zatím těší, nebudu říkat, že neee, že :o) To jsou ti kozorozi, prý se rodí staří škaredí dědouškově a babičky a s věkem mládnou, hi,hi,hi, tak to su celá já 😀 😀 😀
Mám s tebe fakt velikááááánskou radost, že HCG roste, no jasně, jsi těhulinka, to je supééééér a příště budeš mít i fotéčku princezny, jupííííííí. Strašně jsem ti držela palečky, když jsi psala, že je to pro vás první a i poslední IVF, aby ti to vyšlo, tolik nervů a penízku jste do toho dali a je to prostě super, paráda, že jsi těhulka

Primář je moc milej, starší pán, ještě se mě ptal, jestli už mám děti, já, že jo, jak to ví, jestli se díval do karty a on na to, že to jsou léta praxe, že snad je to z UZ poznat na děloze, teda prý :o)
Tak to jsem byla ráda, že jsem ho ještě stihla, protože Fišer byl u pohovoru s Hromadovou, holky, jestli on mi bude příští týden dělat OPU i ET, když je Hromadová na dovče do konce července, tak mě škrábne, asi. Raději bych od Veselé, nebo primáře, když nemůže Lenička Hromadová, ach jo....

Mimuš, co ty to s tou mrchou máš, nekonzultovala jsi to s dr, že furt nic?

mimka29
20. črc 2009

paneska ešte jej dávam tak do stredy-štvrtka čas a potom to budem riešiť. Minule som krvácala 11 dní, tak to asi mám celé nejaké narušené. Ale manžel ma už zase naháňa do sprchy, že dáme vyvolávačku, jemu sa to nejak zapáčilo 😀 sme ako pubertiaci 😀

pavka111
20. črc 2009

Ahojky holenky moje.......

No Paneško suuuuper,to je dobře,že tě kontroloval Veselý,já jsem tomu Fišerovi nějak nemohla přijít na chuť,ale zase na jednu stranu dělal OPU a ET Lucince a vyšlo jí to.Takže zase tak špatnej není.On to prostě neumí tak okomentovat jak Hromadová a nebo Veselý-á.No vidíš zachvilku budeš mít mimi u sebe.No a kdyby jsi viděla moji pneumatiku tak nic neřešíš,já jsem těhule a už mám teď přes metrák 😀 😀 😀 takže já teď nic neřeším až po porodu. 😀 😀 Já budu rodit ze 150kg.

Raduško suuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr zprávička,my jsme ti to říkali,že jsi naše těhulka 🙂 🙂 🙂 Mám z tebe moc velkou radost.Tak teď na sebe dávej pozor,ale to ty víš......

Mimuš ty máš taky trápení z tou mrchou ☹ ☹ tak doufám,že už brzo dorazí a nebo to bude mimuško????
No a ta vyvolávačka s manžou tak to je bomba se tady řechtám 😀 😀 😀 😀 😀

Leni no já teda zrovna taky žádná krása a bude to horší 😀 😀 😀 mastný vlasy,celulitida-tu mám katastrofální,hlavně po prednisonu,to mám ďůlky jak kráva.No jo no,ale když to mimi potřebuje tak to necháme ty skrášlovací procedůry až po porodě ne????? 😝 😝

Jinak holenky které zavádíte ještě crinome padají pořád z vás ty hrudky?Ze mě teda jo týden třeba nic a pak to vypadne naráz a to je hrůza až se vždycky leknu 😅

Lucinko a jak ty se máš??Doufám,že už je to lepšíííí.Pořád ti tady všechny držíme pěstičky a myslíme na tebe i na mimuško. 😎

lentilah
20. črc 2009

Raduška je naše holka šikovná 😀 a přinesla nám krásné zprávičky...paní doky moje gynekološ. mi říkala,že na ultrazvuku jde prý něco málo vidět až po 1500HCG..záleží pak jak na tom jsi s močákem,jestli Ti ten Tvuj poklad nestínil...u mě to tak bylo...Každopádně jsem moc moc ráda,že to tak skvělel dopadlo..ovšem další návštěva bude o to grandiózní.. 😉

Pavlínko,no..já si crinnone vybírám každé ráno před zavedením nového,paní Hromad.mi to říkala..no a po sexu 😀 ..to z tebe pěkně vytíká i když použijete šprcku...zrovna dnes jsem si to ověřila po famózním příchodu manži z práce 😀 😀 😀

Mimuško..to bude po zavedení mimisku docela pust,pro Tvého náruživého manžu 😉 😉 😉 😀

Holky já pana primáře i jeho ženu vubec neměla.."jen" paní doky Hromadovou a pana Fischera...Ten,mi dělal OPU,no a vždycky mi přišel jako v pohodě..dokud tedy neotevřel pusinu..on to prostě neumí,s náma co se trápíme pro miminko....je to ještě takový neopracovaný šutr...kdo ví,co z něj klientky vypracují 😀 ..myslím to ovšem dobře...ale pořád mám v hlavě co řekl Radušce a raději na něj ani nechci pomyslet v dobrém...Tady dost narazil 😠 ...no dost už o tom..

Všem moc kráásný podvečer a papa

mimka29
20. črc 2009

pavka mimi z toho nebude, ja som totiž cez víkend testla, pre istotu a nič ☹
lenti však má dve zdravé ruky, takže úplne na suchu nemusí byť 😀

lentilah
20. črc 2009

Mimuško 😀 😀 😀 😀 bod pro Tebe,protože toto vyznělo skvěle 😀 😀 😀

lentilah
20. črc 2009

No a nech se překvapit...co víš,třeba tam je a když ne,tak bude 😉

paneska
20. črc 2009

Nic proti Fišerovi, já ho zase tak ani neznám, měla jsem ho jen při pohovoru a když jsem vlezla na kozu na UZ, tak mi dopředu hlásil, že mi UZ udělá paní dr. Hromadová. Já jen, víte, přece jen to je u mě 2IVF, tak bych raději měla už někoho zkušenějšího, neříkám, že Fišer je špatnej a že se pod jeho rukami netěhulínkuje, to určo ne, ale tak nějak vnímám, že bych ráda profesionála, kapacitu, jestli mi rozumíte :o) I když je pravda, že i ostatní dr. musí získat praxi, i to chápu. A navíc jsem slyšela, že hoooodně záleží na práci ambriologů, tak nevím, co je na tom pravdy :o)

Tož uvidíme ve čtvrtek, jak rostou folíci a koho mi osud na OPU a případný ET příhraje, počítám, že bude začátkem příštího týdne. Možná mi i do konce týdne už mimísky dají, doufám, že bude co zavádět, holky, to jsou nervy, když už do toho jdete po druhé, je to úplně o něčem jiném, než poprvé, fakt ☹

Mimuš, tak vyvolávačka ve sprše, jo, i ty jedna 🙂 , no jen vyvolávejte, páč pak bude dlouháááá pauza. Ty začneš taky stimulovat na KET druhej den MS, nebo jak to s KETEM je?

Soklinko, co u tebe nového, je ti líp, holka naše?

pavka111
20. črc 2009

No tak to je škoda mimuško ☹ ☹ No ale bylo by to pěkný,kdyby ti to vyšlo přirozeně.No ael kde se teda ta mrcha toulá??

Leničko vydíš a to mě Hromadová vůbec neřekla,takže jestli jsem to dobře pochopila tak ty než zavedeš nový gel tak z pipky vybereš ten starý???No doufám,že jsem to nenapsala nějak blbě 😀 😀 Já to teda taky tak musím dělat,ze mě to vždycky po 4-5 dnech vypadne a pak se toho lekám.No právě Hromadová mi říkala,že ze mě půjdou jen cucky a abych se nelekala jinak mě nic k tomu neřekla. 😠 Tak to budu taky tak dělat......