Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
4. únor 2011

@olafka Jééé Oli ahojky ,přesně jak píšeš,dnes jsem to také viděla v televizi ☹ a obulela jsem to,je to hrozné,zrovna jsme tu s manžílkem říkali,jak je to strašně nespravedlivé,my co miminko chceme,rveme do toho tolik peněz,strachy a nervy a to vše,však to tu každá moc dobře známe ☹ ,tak nic a nějaká taková......ho odhodí....fuj,mě to rozčílilo ☹ ☹ ☹
Také mám moc hodného manžílka,jsme spolu 7let a někdy ho obdivuju,jak to se mnou vše prožívá,je mi oporou a utěšujeme,protože já osobně bych sama se sebou někdy nevydržela 🙂
Zlatí držím moc moc palečky na 2IVF a přeji ti upřímně // na konci 🙂 🙂 🙂
A dej vědět jak pokračujete,ju???Hezký víkendík a děkuji moc za podporu,jsi moc hodná!!!

olafka
4. únor 2011

Vám všem:nebylo by marné,kdyby se někdy v budoucnu udělal nějaký malý srazík nás koníkovek,co tady spolu bojujeme a jsme spolu v kontaktu.Jezdíme do Brna jen na ty IVF a KET a možna kdybychom se někde scukly a poznaly se osobně,tak by nam to všem možna vyrazilo dech,co vše by jsme se o sobe dozvěděly navzájem a jestlipak bychom si padly do oka...Pouvažujte a dejte nějaké tipy a navrhy.Není to přece přes celou zemi,ale jen pár kolometru na jih Moravy.Nějaka dvojka bílého nebo červeného,malý obídek pár minut pokecáni a možná nějaké povzbuzujíci info???Juchú,to by bylo něco...Pa Olina.

lola33
4. únor 2011

@bublenudle přesně tak,odpočinek je důležitej a hlavně se dát kapičku psychicky dopořádku,mě od 9dne ET vycházely vždy // až do 13 dne,to naskočila vždy už do tří vteřin a krásná a pak 14den dorazila MS a vše bylo zase v čudu....ach jo,ale čas léčí 🙂 🙂 🙂
Odpočívej a budu se těšit na další novinky 😉

lola33
4. únor 2011

@olafka Senzační nápad jsem na 100% pro!!!

bublenudle
4. únor 2011

@lola33 BERUSKO;TO JE MI LITO::NEJPRVE TAKOVA RADOST A PAK TAKOVE ZKLAMANI;ZE?? NO TO JA NIKDY POZITIVNI TESTIK NEMELA ::ANI PRI IVF ANI KET:

olafka
4. únor 2011

@lola33 Panečku to je rychlost s odpovědí,já nemám dopsanou další a už tu na mě kuká ta tvoje.Co si budeme povídat o stresu,dlouhém čekání na vysledky a v poslední řadě i o těch penězích...Já se jen divím odkud ty penízky pořád jěště bereme.Snad nějaký bezedný pytlík?Oba od vyučení pracujeme nepřetržitě od 1991 a od 1993 roku vydělávame penízky,ukládáme na knížky,zakladáme stavebka atd.a pak pár krát Repromeda a zasoby se pomalu tenčí...Snad na jeden čí dva pokusky by jěště bylo,ale raději ať se teď v únoru zadaří a mimi příjde i mezi nás...No a pak zase spořit a spořit na mimi:školka,škola atd...Měj se fajn.

lola33
4. únor 2011

@bublenudle jo byl to strašný šok,nejdřív obr radost a pak toto ☹
neboj přístě se ti ty // krásně vyloupnou 🙂 🙂 🙂

olafka
4. únor 2011

@lola33 No vida Lola a já jsme už dvě na srazík.A co vy ostatní berušky???

valkat
4. únor 2011

@bublenudle dneska jsem v lekarně vyzvedla clostybegyt a jdeme zase do boje......

lola33
4. únor 2011

@olafka jojo,jen se ty penízky sypou ☹ ,ale řekly jsme si s manželem,že do toho dáme vše,ať to stojí co to stojí,klidně si i půjčíme a budeme splácet,to by bylo aby jednou nebylo!!!!
A neboj,tentokrát to vyjde a pak už budete opravdu jen šetřit na to příjemnější školku,školu...... 😉 😉 😉

valkat
4. únor 2011

@olafka dobrý nápad...počítej se mnou.... 🙂

lola33
4. únor 2011

@valkat jé beruško,takže tabletky zkusíte,Clostík je dobrej,hodně holčin po něm otěhotnělo 😉

bublenudle
4. únor 2011

@olafka Oliiiii,super napad..uz jsem to taky psala..musime se urco domluvit..bude to fajn..

bublenudle
4. únor 2011

@valkat berusko,moooc drzim palecky..ja si jeste pockam....

valkat
4. únor 2011

@lola33 čekala jsem nějaký velký doplatek a ono 30 Kč...jsem byla překvapení......

valkat
4. únor 2011

@bublenudle jj věřím v lepší časy,určo to vyjde.....

bublenudle
4. únor 2011

@valkat berusko,co to papas?? a na co to je???

valkat
4. únor 2011

@bublenudle to je deset tablet na pět dní aby se mi udělalo víc vajíček.....

lola33
4. únor 2011

@valkat tak to jsou skvělé zprávy,tak vzhůru do boje!!! 😉

valkat
4. únor 2011

@lola33 jj nevzdáme to přeci...už se těším až to pořádně zajíme... 🙂

bublenudle
4. únor 2011

Kocky,musime se domluvit..bude to super,vse si reknem a pozname se.... 😉 treba se zname od videni a ani o tom nevime 😀

lola33
4. únor 2011

@valkat také se těším,příští sobota to jistí!!!jedu na víked pryč,v neděli večer juknu co nového 😉

lola33
4. únor 2011

@bublenudle jojo také vždy na recepci pokukuju,kdo tam sedí a jestli už se neznáme virtuálně 😀

nelatorka
4. únor 2011

@olafka jj dobrý nápad taky jsem pro. Já jsem z Brna, takže jsem kdykoli k dispozici. 😀 A už se na Vás holky móóóc těším. 😉 🙂

valkat
4. únor 2011

@lola33 jj už se taky moooc těším....jsme na tom všechny stejně se rozhlížím jak trubka a čekám že n mě někdo mrkne jako že čauuuu...ale nic..... 🙂

valkat
4. únor 2011

@olafka mušíme vymyslet datum..... 🙂 🙂

bublenudle
4. únor 2011

Bude to moc fajn,se poznat.....tesim se....co takhle posledni tyden v unoru??? 😵 😵

lola33
4. únor 2011

@valkat tak to je přesný!!! 😉 😉 😉

lola33
4. únor 2011

@bublenudle To vůbec nic nemáme,to by šlo,manžílek mě hodí do Brna,půjde po nákupech a já na srazík 😉 😉 😉

valkat
4. únor 2011

@bublenudle to by chtělo tak v pátek abysme nemuseli nikam spěchat....25.2????